Norsk scenekunstbruk
Postadresse: Storgaten 10b, 0155 OSLO
Besøksadresse: Storgaten 10b, 0155
Telefon: 22425810
Produksjonsliste
Program
Norsk scenekunstbruk
Viser 878 hendelser
Søndag 13. september. 2015
Cirkus Granados (Eilertsen & Granados Teaterkompani)
Scenekunst • Varighet: 50
kl ?
Mandag 14. september. 2015
Cirkus Granados (Eilertsen & Granados Teaterkompani)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Hattfjelldal oppvekstsenter
12:00
Hattfjelldal oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn93 deltakere
Informasjon til utøverne:
Tirsdag 15. september. 2015
Cirkus Granados (Eilertsen & Granados Teaterkompani)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Grane barne- og ungdomsskole
12:00
Grane barne- og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn114 deltakere
Informasjon til utøverne: Etter forestilling: kjør til Vega NB! Ferge Horn-Igerøy(Vega)  
Onsdag 16. september. 2015
Cirkus Granados (Eilertsen & Granados Teaterkompani)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Vega barne- og ungdomsskole
12:00
Vega barne- og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn106 deltakere
Informasjon til utøverne: Etter forestilling: kjør Vega - Terråk: kartlink: https://goo.gl/maps/e6AMX Ferge Igerøy(Vega): 93 km Ferge Vennesund - Holm - se tilsendte fergeruter Holm-Terråk: 43 km Opprigg Terråk skole avtales direkte med skolen. Overnatting:Terråk Gjestegård, Peder Knopsvei 1, 7980 Terråk, tel. 75034139/91644071, epost: post@terraak.no, web: www.terraak.no
Torsdag 17. september. 2015
Cirkus Granados (Eilertsen & Granados Teaterkompani)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Terråk skole
09:30
Terråk skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn60 deltakere
Bindalseidet Friskole BA1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn49 deltakere
Informasjon til utøverne: Etter forestilling: kjør til Thon Hotel Brønnøysund. NB Ferge Holm- Vennesund. http://goo.gl/maps/crzMc
Fredag 18. september. 2015
Cirkus Granados (Eilertsen & Granados Teaterkompani)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Berg skole
10:00
Berg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn112 deltakere
Mandag 21. september. 2015
Cirkus Granados (Eilertsen & Granados Teaterkompani)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Vik Skole
12:00
Vik Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn86 deltakere
Tirsdag 22. september. 2015
Cirkus Granados (Eilertsen & Granados Teaterkompani)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Brønnøysund samfunnshus
10:00
Nordhus skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn65 deltakere
Spillested Brønnøy Samfunnshus ?
12:00
Hilstad barne- og ungdomsskole/Velfjord Oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn140 deltakere
Spillested Brønnøy Samfunnshus ?
Onsdag 23. september. 2015
Cirkus Granados (Eilertsen & Granados Teaterkompani)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Salhus skole
09:15
Salhus skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn150 deltakere
Kulturkontakt: Elevene fordeles på to forestillinger - 150 elever pr. forestilling
12:00
Salhus skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn150 deltakere
Kulturkontakt: Elevene fordeles på to forestillinger - 150 elever pr. forestilling
Torsdag 24. september. 2015
Cirkus Granados (Eilertsen & Granados Teaterkompani)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Brønnøysund samfunnshus
09:00
Brønnøysund barne- og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn114 deltakere
11:00
Brønnøysund barne- og ungdomsskole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn120 deltakere
Vevelstad Sentralskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn20 deltakere
Fredag 25. september. 2015
Cirkus Granados (Eilertsen & Granados Teaterkompani)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Bjarnetjønna skole
10:00
Bjarnetjønna skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn145 deltakere
12:00
Bjarnetjønna skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn123 deltakere
Mandag 28. september. 2015
Cirkus Granados (Eilertsen & Granados Teaterkompani)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Ura skole
10:00
Ura skole1. trinn14 deltakere
Tjøtta oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn21 deltakere
Søvik oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn48 deltakere
Austbø oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn13 deltakere
12:00
Ura skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn117 deltakere
Tirsdag 29. september. 2015
Cirkus Granados (Eilertsen & Granados Teaterkompani)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Sandnes barneskole
12:00
Sandnes barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn132 deltakere
Onsdag 30. september. 2015
Cirkus Granados (Eilertsen & Granados Teaterkompani)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Herøy skole
10:00
Herøy skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn77 deltakere
12:00
Herøy skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn60 deltakere
Torsdag 1. oktober. 2015
Cirkus Granados (Eilertsen & Granados Teaterkompani)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Dønna barne og ungdomsskole
12:00
Nord-Dønna Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn17 deltakere
Løkta skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn9 deltakere
Dønna barne og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn60 deltakere
Bjørn Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn15 deltakere
Fredag 2. oktober. 2015
Cirkus Granados (Eilertsen & Granados Teaterkompani)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Leirfjord barne- og ungdomsskole
12:00
Leirfjord barne- og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn119 deltakere
Mandag 28. august. 2017
Kandisia
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Kylstad skole
11:40
Kylstad skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn42 deltakere

For 1-3 trinn.

Mandag 28. august. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Lardal barneskole (Larvik)
09:45
Lardal barneskole (Larvik)1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn60 deltakere
12:20
Lardal barneskole (Larvik)1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn60 deltakere
Tirsdag 29. august. 2017
Kandisia
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Fossen skole
kl ?
Fossen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn46 deltakere

For 1-3 trinn.

Fossen går til Kilde skole. Forestilling kl 12.00.

Tirsdag 29. august. 2017
Kandisia
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Moelv skole
12:00
Moelv skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn67 deltakere

For 1-3 trinn.

Fossen skole kommer til Kilde på forestilling kl 12.00.


13:10
Moelv skole deltakere
Tirsdag 29. august. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Valby skole
10:10
Valby skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn85 deltakere
Onsdag 30. august. 2017
Kandisia
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Kirkekretsen skole, Ringsaker
11:50
Kirkekretsen skole, Ringsaker1. trinn, 2. trinn, 3. trinn57 deltakere

For 1-3 trinn.

Onsdag 30. august. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Stavern skole
10:15
Stavern skole1. trinn, 3. trinn60 deltakere
11:55
Stavern skole2. trinn, 4. trinn60 deltakere
Torsdag 31. august. 2017
Kandisia
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Mørkved skole
11:40
Mørkved skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn123 deltakere

For 1-3 trinn.

PS! Riggen må stå til dagen etter!

12:55
Mørkved skole deltakere
Torsdag 31. august. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Mesterfjellet barneskole
09:45
Mesterfjellet barneskole1a, 2a, 3a, 4a94 deltakere
Fredag 1. september. 2017
Kandisia
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Mørkved skole
09:45
Mørkved skole deltakere
Fredag 1. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Verdensmesteren
12:00
VerdensmesterenVM 1 1. trinn, VM 2 2/3. trinn, VM 3 4/6. trinn33 deltakere

VM ser forestillingen på Mesterfjellet.

VM er en mottaksskole

Fredag 1. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Mesterfjellet barneskole
10:15
Mesterfjellet barneskole1b, 2b, 3b, 4b96 deltakere
Søndag 3. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
kl ?
Mandag 4. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Roligheden skole barnetrinnet
10:25
Roligheden skole barnetrinnet4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn74 deltakere
12:35
Roligheden skole barnetrinnet4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn74 deltakere
Mandag 4. september. 2017
Kandisia
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Skarpsno skole
12:00
Skarpsno skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn50 deltakere

For 1-3 trinn.

Mandag 4. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Langestrand skole
11:30
Langestrand skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn74 deltakere
Mandag 4. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Istindportalen
10:00
Bardufoss videregående skoleVG1, VG2, VG3200 deltakere
Sjøvegan videregående skoleVG1, VG2, VG332 deltakere
11:15
Bardufoss videregående skole30 deltakere

WORKSHOP

Mandag 4. september. 2017
Brune
Scenekunst • Varighet: 55 minutt
Spillested: Vestad skole
12:00
Vestad skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn95 deltakere

For 5.-7.trinn.

Tirsdag 5. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Birkenlund skole barnetrinn
10:20
Birkenlund skole barnetrinn4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn92 deltakere
12:35
Birkenlund skole barnetrinn4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn92 deltakere
Tirsdag 5. september. 2017
Kandisia
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Nes barneskole
12:00
Nes barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn130 deltakere

For 1-3 trinn.

13:00
Nes barneskole deltakere
Tirsdag 5. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Hvarnes skole
10:00
Hvarnes skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn22 deltakere
Tirsdag 5. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Istindportalen
10:00
Fagerlidal skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn240 deltakere
Olsborg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn119 deltakere
11:15
Bjørkeng oppvekstsenter1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn57 deltakere
Karlstad skole/Karlstad oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn59 deltakere
Mellembygd kultur og oppvekstsenter (Bakkehaug)1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn49 deltakere
Sameskolen i Troms/Tromssa sàmiskuvla1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn17 deltakere
Øvergård Montessoriskole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn31 deltakere
Onsdag 6. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Steinerskolen i Arendal
11:15
Steinerskolen i Arendal4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn57 deltakere
Onsdag 6. september. 2017
Kandisia
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Gaupen skole
13:10
Gaupen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn44 deltakere

For 1-3 trinn.

Onsdag 6. september. 2017
Kandisia
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Nes barneskole
09:45
Nes barneskole deltakere
Onsdag 6. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Jordet skole
10:00
Jordet skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn80 deltakere
12:00
Jordet skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn80 deltakere
Onsdag 6. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Finnsnes kulturhus
10:00
Senja vgs. avd. FinnfjordbotnVG1, VG2, VG3280 deltakere
11:15
Nordborg videregående skoleVG1, VG2, VG3150 deltakere
Senja vgs. avd. GibostadVG1, VG2, VG3110 deltakere
Onsdag 6. september. 2017
Brune
Scenekunst • Varighet: 55 minutt
Spillested: Hanstad barne- og ungdomsskole
12:00
Hanstad barne- og ungdomsskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn127 deltakere

For 5.-7.trinn.

Torsdag 7. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Strømmen oppvekstsenter
11:40
Strømmen oppvekstsenter4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn78 deltakere
Torsdag 7. september. 2017
Kandisia
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Hempa skole
12:00
Hempa skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn70 deltakere

For 1-3 trinn.

13:00
Hempa skole deltakere
Torsdag 7. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Finnsnes kulturhus
11:15
Senja vgs. avd. Finnfjordbotn30 deltakere

WORKSHOP

Fredag 8. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Vikstranda skole
11:00
Stonglandet skole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn74 deltakere
Vikstranda skole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn101 deltakere

Elevene fra Stonglandet skole drar til Vikstranda skole. 

Mandag 11. september. 2017
Brune
Scenekunst • Varighet: 55 minutt
Spillested: Melåsberget skole
kl ?
Melåsberget skole6. trinn, 7. trinn46 deltakere

For 5.-7.trinn.

Melåsberget reiser til Lillemoen skole. Forestilling kl 11.45.

Mandag 11. september. 2017
Brune
Scenekunst • Varighet: 55 minutt
Spillested: Lillemoen skole
11:45
Lillemoen skole5. trinn19 deltakere

For 5.-7.trinn.

Melåsberget kommer til Lillemoen skole på forestilling kl 11.45.

Tirsdag 12. september. 2017
Brune
Scenekunst • Varighet: 55 minutt
Spillested: Sørskogbygda skole
12:10
Sørskogbygda skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn31 deltakere

For 5.-7.trinn.

Onsdag 13. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 minutt
Spillested: Borkedalen skole
10:00
Borkedalen skole1. trinn50 deltakere
10:00
Justøya Montessori skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn54 deltakere
Onsdag 13. september. 2017
Brune
Scenekunst • Varighet: 55 minutt
Spillested: Frydenlund skole
10:30
Frydenlund skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn169 deltakere

For 5.-7.trinn.

12:30
Torsdag 14. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 minutt
Spillested: Borkedalen skole
10:00
Borkedalen skole2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn112 deltakere
12:00
Borkedalen skole2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn112 deltakere
Torsdag 14. september. 2017
Brune
Scenekunst • Varighet: 55 minutt
Spillested: Søbakken skole
10:00
Søbakken skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn195 deltakere

For 5.-7.trinn.

11:45
Søbakken skole deltakere
Fredag 15. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 minutt
Spillested: Høvåg skole
09:30
Høvåg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn90 deltakere
12:10
Høvåg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn90 deltakere
Fredag 15. september. 2017
Brune
Scenekunst • Varighet: 55 minutt
Spillested: Kirkeby oppvekstsenter
kl ?
Kirkeby oppvekstsenter5. trinn, 6. trinn, 7. trinn15 deltakere

For 5.-7.trinn.

Kirkeby reiser til Hernes skole. Forestilling kl 11.40.

Skolen bestiller transport, og faktura sendes til Turnéorganisasjonen.

Fredag 15. september. 2017
Brune
Scenekunst • Varighet: 55 minutt
Spillested: Hernes skole
11:40
Hernes skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn61 deltakere

For 5.-7.trinn.

Kirkeby kommer til Hernes skole på forestilling kl 11.40


Søndag 17. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
kl ?
Mandag 18. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Eydehavn skole
11:30
Eydehavn skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn84 deltakere
Mandag 18. september. 2017
BRUNE (Teater Joker)
Scenekunst, Litteratur • Varighet: 55 minutter
Spillested: Buvollen skole
10:00 - 10:55
Buvollen skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn32 deltakere
Engesvea skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn15 deltakere
Mandag 18. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Olderdalen skole
12:15
Indre Kåfjord barne - og ungdomsskole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn43 deltakere
Olderdalen skole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn64 deltakere
Mandag 18. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Olderdalen kultursenter
11:00
Manndalen skole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn81 deltakere
Mandag 18. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Glemmen VGS`s gymsal.
12:20 - 13:30
Trara Skole5a, 5b, 6c51 deltakere

Elevene går til Glemmen vgs. skole.

Mandag 18. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Gjøklep ungdomsskole
10:00
Gjøklep ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn90 deltakere
12:00
Gjøklep ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn90 deltakere
Tirsdag 19. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Stuenes skole barnetrinnet
11:10
Stuenes skole barnetrinnet4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn132 deltakere
Tirsdag 19. september. 2017
BRUNE (Teater Joker)
Scenekunst, Litteratur • Varighet: 55 minutter
Spillested: Ekrom skole
12:00 - 12:55
Ekrom skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn60 deltakere
Tirsdag 19. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Nordreisahallen
10:00
Reisa Montessoriskole10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn32 deltakere
Storslett skole10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn255 deltakere
Straumfjordnes skole/Privatskole10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn40 deltakere
11:15
Nord-Troms vgs. avd. NordreisaVG1, VG2, VG386 deltakere

Bekreftet

Tirsdag 19. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Glemmen VGS`s gymsal.
10:00 - 11:10
Trara Skole5c, 6a, 7b57 deltakere

Elevene går til Glemmen vgs. skole.​

11:35 - 12:45
Trara Skole6b, 7a42 deltakere

Elevene går til Glemmen vgs. skole.​

Tirsdag 19. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Gjøklep ungdomsskole
10:00
Gjøklep ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn90 deltakere
12:00
Gjøklep ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn90 deltakere
Onsdag 20. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Søndeled skole
11:30
Søndeled skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn93 deltakere
Onsdag 20. september. 2017
BRUNE (Teater Joker)
Scenekunst, Litteratur • Varighet: 55 minutter
Spillested: Hammartun skole
09:40 - 10:35
Hammartun skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn102 deltakere
11:25 - 12:20
Hammartun skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn102 deltakere
Onsdag 20. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Kvænangen flerbrukshus
10:00
Kvænangen barne- og ungdomsskole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn101 deltakere
11:00
Kvænangen barne- og ungdomsskole30 deltakere

WORKSHOP - ikke bestemt hvilken skole/elever som deltar her

Onsdag 20. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Glemmen VGS`s gymsal.
10:45 - 11:55
Trosvik Skole5a, 5b50 deltakere

Elevene går til Glemmen vgs. skole.​

12:20 - 13:30
Trosvik Skole5c, 6a51 deltakere

Elevene går til Glemmen vgs. skole.​

Onsdag 20. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Hof skole
10:00
Hof skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn60 deltakere
12:00
Hof skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn60 deltakere
Torsdag 21. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Vegårshei skule
12:05
Vegårshei skule4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn118 deltakere
Torsdag 21. september. 2017
BRUNE (Teater Joker)
Scenekunst, Litteratur • Varighet: 55 minutter
Spillested: Jørstadmoen skole
10:00 - 10:55
Jørstadmoen skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn121 deltakere
Torsdag 21. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Skjervøy Kulturhus
10:00
Arnøyhamn skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn7 deltakere
Skjervøy barneskole 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn199 deltakere
Årviksand Montessoriskole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn20 deltakere

Bekreftet

11:15
Nord-Troms vgs. avd. SkjervøyVG1, VG224 deltakere
Skjervøy ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn82 deltakere
Torsdag 21. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Glemmen VGS`s gymsal.
10:45 - 11:55
Trosvik Skole6b, 6c54 deltakere

Elevene går til Glemmen vgs. skole.​

12:20 - 13:30
Trosvik Skole7a, 7c39 deltakere

Elevene går til Glemmen vgs. skole.​

Torsdag 21. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Svelvik Samfunnshus
10:00
Tømmerås skole5. trinn, 6. trinn101 deltakere
12:00
Tangen skole7. trinn26 deltakere
Tømmerås skole7. trinn53 deltakere
Fredag 22. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Stinta skole barnetrinnet
11:30
Stinta skole barnetrinnet4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn84 deltakere
13:15
Stinta skole barnetrinnet4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn84 deltakere
Fredag 22. september. 2017
BRUNE (Teater Joker)
Scenekunst, Litteratur • Varighet: 55 minutter
Spillested: Kringsjå skole
09:40 - 10:35
Kringsjå skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn102 deltakere
11:25 - 12:20
Kringsjå skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn102 deltakere
Fredag 22. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Kvaløya Videregående Skole
13:00
Kvaløya Videregående SkoleVG1, VG2, VG3500 deltakere

i gymsalen

Fredag 22. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Driv - Kulturscenen og Studenthuset
10:00
Breivang videregående skoleVG1, VG2, VG3120 deltakere
Ishavsbyen vgs. Avd. BreivikaVG1, VG2, VG340 deltakere
Kongsbakken videregående skoleVG1, VG2, VG3120 deltakere
Fredag 22. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Glemmen VGS`s gymsal.
10:45 - 11:55
Torsnes skole
Buss: Tur: 10:20 retur: 12:00
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn67 deltakere

Elevene busses til Glemmen vgs. skole.​

12:20 - 13:30
Trosvik Skole7b, 7d39 deltakere

Elevene går til Glemmen vgs. skole.​

Fredag 22. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Nøtterøy kulturhus
14:30
Søndag 24. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
kl ?
Mandag 25. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Brentemoen skole
11:45
Brentemoen skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn96 deltakere
Mandag 25. september. 2017
BRUNE (Teater Joker)
Scenekunst, Litteratur • Varighet: 55 minutter
Spillested: Røyslimoen skole
09:40 - 10:35
Røyslimoen skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn94 deltakere
11:25 - 12:20
Røyslimoen skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn94 deltakere
Mandag 25. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Longyearbyen kulturhus
12:30
Longyearbyen skole 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn241 deltakere


Gi tilbakemelding på om VGS også ønsker denne.

Mandag 25. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Glemmen VGS`s gymsal.
10:45 - 11:55
Gudeberg Barne- og Ungdomskole
Buss: Tur: 10:25 retur: 12:00
5. trinn, 7. trinn61 deltakere

Elevene busses til Glemmen vgs. skole.​​

12:20 - 13:30
Gudeberg Barne- og Ungdomskole
Buss: Tur: 12:00 retur: 13:30
6. trinn37 deltakere

Elevene busses til Glemmen vgs. skole.​​

Mandag 25. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Tangen skole
12:00
Tangen skole5. trinn, 6. trinn48 deltakere
Tirsdag 26. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Landvik sentralskole
10:00
Landvik sentralskole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn128 deltakere
11:30
Landvik sentralskole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn128 deltakere
Tirsdag 26. september. 2017
BRUNE (Teater Joker)
Scenekunst, Litteratur • Varighet: 55 minutter
Spillested: Steinerskolen Lillehammer
11:25 - 12:20
Steinerskolen Lillehammer4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn39 deltakere
Tirsdag 26. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Rådstua Teaterhus
10:00
Kaldfjord skole5. trinn38 deltakere
Krokelvdalen skole5. trinn22 deltakere
Prestvannet skole5. trinn40 deltakere

Prestvannet: Grethe.Salvesen@tromso.kommune.no
​Kaldfjord: Hege.Hansen2@tromso.kommune.no
Krokelvdalen: Anders.Mordal@tromso.kommune.no, 99011254

11:30
Fagereng skole6. trinn42 deltakere
Hamna skole7. trinn21 deltakere
Læring Gjennom Arbeid10. trinn, 8. trinn, 9. trinn8 deltakere
Stakkevollan skole5. trinn17 deltakere
Stakkevollan skole7. trinn27 deltakere

LGA avd FRAM: hege.berntsen@tromso.kommune.no
Fagereng: Elin.terese.eriksen@tromso.kommune.no, tlf. 77791185
Hamna: Eystein.Torkilseng@tromso.kommune.no
Stakkevollan 5. tr: Lise.Hoven@tromso.kommune.no, tlf: 90896071 
Stakkevollan 7.tr: Pal.F.Pettersen.Egestad@tromso.kommune.no, tlf: 90294496 

Tirsdag 26. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Glemmen VGS`s gymsal.
11:45 - 12:55
Sagabakken skole
Buss: Tur: 11:25 retur: 13:00
5. trinn, 6. trinn60 deltakere

Elevene busses til Glemmen vgs. skole.​

Tirsdag 26. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Skagerak International School, Primary and Middle
12:00 Avlyst
Skagerak International School, Primary and Middle 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn- deltakere

Får ny tid våren 2018

Onsdag 27. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Jappa skole
10:00
Jappa skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn76 deltakere
11:30
Jappa skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn76 deltakere
Onsdag 27. september. 2017
BRUNE (Teater Joker)
Scenekunst, Litteratur • Varighet: 55 minutter
Spillested: Vingrom skole
10:00 - 10:55
Vingrom skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn64 deltakere
Onsdag 27. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Rådstua Teaterhus
09:00
Grønnåsen skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn20 deltakere
Langnes skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn60 deltakere
Tromstun skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn19 deltakere

Tromstun IFK: nina.breines.johnsen@tromso.kommune.no
​Gørnnåsen IFK: elisabeth.nordvik-wangberg@tromso.kommune.no
Langnes: Elin.H.Isaksen@tromso.kommune.no, tlf: 47235030 | 77785411


10:30
Læring Gjennom Arbeid10. trinn, 8. trinn, 9. trinn11 deltakere
Sommerlyst skole9. trinn30 deltakere
Voksenopplæringa TromsøVG1, VG2, VG356 deltakere

LGA: Lene.Pedersen@tromso.kommune.no
Sommerlyst: Marit.Torfrid.Falkensten@tromso.kommune.no
VO: grethe.haldorsen@tromso.kommune.no,  77605293


Onsdag 27. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Glemmen VGS`s gymsal.
10:30 - 11:40
Begby skole
Buss: Tur: 10:10 retur: 11:45
5a, 5b47 deltakere
Sagabakken skole
Buss: Tur: 10.10 retur: 11:45
7. trinn25 deltakere

Elevene busses til Glemmen vgs. skole.​​

12:10 - 13:20
Begby skole
Buss: Tur: 11:50 retur: 13:25
6a, 6b47 deltakere

Elevene busses til Glemmen vgs. skole.​​

Onsdag 27. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Breidablikk ungdomsskole
10:00
Breidablikk ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn93 deltakere
Torsdag 28. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Birkeland Skole
11:00
Birkeland Skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn90 deltakere
Torsdag 28. september. 2017
BRUNE (Teater Joker)
Scenekunst, Litteratur • Varighet: 55 minutter
Spillested: Søre Ål skole
09:40 - 10:35
Søre Ål skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn96 deltakere
11:55 - 12:50
Søre Ål skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn96 deltakere
Torsdag 28. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Hatteng flerbrukshall
11:00
Hatteng skole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn124 deltakere
Skibotn skole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn81 deltakere
Torsdag 28. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Glemmen VGS`s gymsal.
10:30 - 11:40
Årum Skole
Buss: Tur: 10:00 retur: 12:00
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn69 deltakere

Elevene busses til Glemmen vgs. skole.​​

12:10 - 13:20
Borge Skole
Buss: Tur: 11:50 retur: 13:25
5. trinn, 6. trinn, 7a, 7b68 deltakere

Avlyst


Torsdag 28. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Breidablikk ungdomsskole
10:00
Breidablikk ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn93 deltakere
12:00
Breidablikk ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn93 deltakere
Fredag 29. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Birkeland Skole
09:20
Birkeland Skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn90 deltakere
11:00
Birkeland Skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn90 deltakere
Fredag 29. september. 2017
BRUNE (Teater Joker)
Scenekunst, Litteratur • Varighet: 55 minutter
Spillested: Vingar skole
11:30 - 12:25
Vingar skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn102 deltakere
Fredag 29. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Skånland skole
10:00
Grov skole 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn62 deltakere
Sandstrand skole 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn35 deltakere
Skånland skole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn236 deltakere
Fredag 29. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Glemmen VGS`s gymsal.
10:45 - 11:55
Begby skole
Buss: Tur: 10:10 retur: 11:45
7. trinn42 deltakere

Elevene busses til Glemmen vgs. skole.​​

Fredag 29. september. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Breidablikk ungdomsskole
10:00
Breidablikk ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn93 deltakere
12:00
Breidablikk ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn93 deltakere
Søndag 1. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
kl ?
Mandag 2. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Ibestad Kulturhus
11:00
Andørja montessoriskole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn37 deltakere
Ibestad skole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn99 deltakere
Mandag 2. oktober. 2017
Film, Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Eberg skole
10:30
Åsvang skole7. trinn52 deltakere

Åsvang går på besøk til Eberg skole for å se forestillingen.

12:00
Eberg skole7. trinn42 deltakere
Tirsdag 3. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Harstad kulturhus
10:00
11:15
Heggen videregåendeVG1, VG2, VG330 deltakere

WORKSHOP

Tirsdag 3. oktober. 2017
Film, Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Utleira skole
10:30
Steindal skole7. trinn65 deltakere

Steindal går på besøk til Utleira skole for å se forestillingen.

12:00
Utleira skole7. trinn65 deltakere
Onsdag 4. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Harstad kulturhus
10:00
Hagebyen skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn8 deltakere
Rå videregående skoleVG1, VG2, VG3100 deltakere
Stangnes videregående skoleVG1, VG2, VG3260 deltakere
Voksenopplæringen i HarstadVG3160 deltakere

Fyll opp med elever -  . Tallet som er lagt inn på voksenopplæringen er inkludert lærere.

11:15
Rå videregående skole30 deltakere

WORKSHOP for Rå - ønsker gjerne tilrettelagt, her må vi få mer info om hvilken gruppe elever.

Onsdag 4. oktober. 2017
Film, Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Byåsen skole
10:30
Dalgård skole7. trinn67 deltakere

Dalgård går på besøk til Byåsen skole for å se forestillingen.

12:00
Byåsen skole7. trinn97 deltakere
Torsdag 5. oktober. 2017
Film, Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Charlottenlund barneskole
10:30
Brundalen skole7. trinn73 deltakere

Brundalen går på besøk til Charlottenlund for å se forestillingen.

12:00
Charlottenlund barneskole7. trinn82 deltakere
Fredag 6. oktober. 2017
Film, Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Ranheim skole
10:30
Jakobsli skole7. trinn20 deltakere

Jakobsli går på besøk til Ranheim skole for å se forestillingen.

12:00
Ranheim skole7. trinn82 deltakere
Tirsdag 10. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Andebu ungdomsskole
10:00
Andebu ungdomsskole 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn78 deltakere
12:00
Andebu ungdomsskole 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn78 deltakere
Onsdag 11. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Andebu ungdomsskole
10:00
Andebu ungdomsskole 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn78 deltakere

Avlyst p.g.a sykdom. Ny dato kommer.

Torsdag 12. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Ranvik ungdomsskole
10:00
Ranvik ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn99 deltakere
12:00
Ranvik ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn99 deltakere
Fredag 13. oktober. 2017
Fredag 13. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Ranvik ungdomsskole
10:00
Ranvik ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn99 deltakere
12:00
Ranvik ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn99 deltakere
Lørdag 14. oktober. 2017
Søndag 15. oktober. 2017
Søndag 15. oktober. 2017
Mandag 16. oktober. 2017
Scenekunst
Spillested: Voss kulturhus
12:10 - 12:40
Vangen skule4. trinn, 5. trinn73 deltakere

Elevane reiser til Voss kulturhus for å sjå framsyninga. Eventuell transport vert dekka av HFK.

Mandag 16. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Bokemoa skole
10:30
Bokemoa skole3. trinn, 4. trinn108 deltakere
12:00
Bokemoa skole5. trinn, 6. trinn106 deltakere
Mandag 16. oktober. 2017
Scenekunst
Spillested: Rimbareid barne- og ungdomsskule
10:15 - 11:10
11:40 - 12:35
Rimbareid barne- og ungdomsskule10. trinn, 9. trinn92 deltakere
Mandag 16. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 55 minutt
Spillested: Mosterøy skole
11:30 - 12:25
Mosterøy skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn110 deltakere
Tirsdag 17. oktober. 2017
Scenekunst
Spillested: Voss kulturhus
10:00 - 10:30
Bjørgum skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn84 deltakere

Elevane reiser til Voss kulturhus for å sjå framsyninga. Transport vert dekka av HFK.

11:30 - 12:00
Bjørgum skule4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn87 deltakere
Tirsdag 17. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Bokemoa skole
10:30
Ramsum skole3. trinn, 4. trinn25 deltakere
Vennerød skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn87 deltakere

Ramsum og Vennerød til Bokemoa

12:00
Bokemoa skole7. trinn59 deltakere
Tirsdag 17. oktober. 2017
Scenekunst
Spillested: Tysnes skule
11:15 - 12:10
Tysnes skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn100 deltakere
Tirsdag 17. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 55 minutt
Spillested: Vikevåg skule
11:30 - 12:25
Vikevåg skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn125 deltakere
Onsdag 18. oktober. 2017
Scenekunst
Spillested: Voss kulturhus
10:00 - 10:30
Bulken skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn70 deltakere
Evanger skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn41 deltakere

Elevane reiser til Voss kulturhus for å sjå framsyninga. Transport vert dekka av HFK.

Onsdag 18. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Fevang skole
10:30
Fevang skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn106 deltakere
Onsdag 18. oktober. 2017
Scenekunst
Spillested: Etne Kulturhus Skakke
10:20 - 11:15
Enge skule8. trinn, 9. trinn80 deltakere

Elevane reiser til Skakke kulturhus for å sjå framsyninga. Transport vert dekka av HFK.

11:45 - 12:40
Enge skule10. trinn57 deltakere
Skånevik skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn32 deltakere

Elevane reiser til Skakke kulturhus for å sjå framsyninga. Transport vert dekka av HFK.

Onsdag 18. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 55 minutt
Spillested: Tysværtunet kulturhus
09:15 - 10:10
Frakkagjerd barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn111 deltakere
Nedstrand barne- og ungdomsskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn39 deltakere
Straumen skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn39 deltakere
Tysværvåg barne- og ungdomsskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn78 deltakere

DKS Rogaland organiserer og dekkjer transport til og frå Tysværtunet Kulturhus


10:55 - 11:50
Førre skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn124 deltakere
Grinde skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn95 deltakere

DKS Rogaland organiserer og dekkjer transport til og frå Tysværtunet Kulturhus


Onsdag 18. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 35
Spillested: Haga skole
11:30
Haga skole1A, 1B, 2A, 2B93 deltakere
12:30
Haga skole3A, 3B, 3C, 4A, 4B106 deltakere
Selvik skole7. trinn39 deltakere

Selvik 7 trinn  kommer hit - sykler

Torsdag 19. oktober. 2017
Scenekunst
Spillested: Voss kulturhus
10:00 - 10:30
Skulestad skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn68 deltakere

Elevane reiser til Voss kulturhus for å sjå framsyninga. Transport vert dekka av HFK.

11:30 - 12:00
Skulestad skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn70 deltakere
Torsdag 19. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Store Bergan skole
10:30
Store Bergan skole3a, 3b, 4a, 4b, 5a130 deltakere
12:00
Store Bergan skole5b, 6a, 6b, 7a, 7b, 7c138 deltakere
Torsdag 19. oktober. 2017
Scenekunst
Spillested: Sveio skule
10:15 - 11:10
Sveio skule8. trinn65 deltakere
11:40 - 12:35
Sveio skule9. trinn72 deltakere
Torsdag 19. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 55 minutt
Spillested: Tysværtunet kulturhus
09:50 - 10:45
Bjoa skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn22 deltakere
Førland skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn23 deltakere
Imsland skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn17 deltakere
Sandeid skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn33 deltakere
Skjold skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn69 deltakere
Vats skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn44 deltakere
Vikedal skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn32 deltakere

DKS Rogaland organiserer og dekkjer transport til og frå Tysværtunet Kulturhus


12:00 - 12:55
Bokn skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn28 deltakere
Vik skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn24 deltakere
Vågen skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn22 deltakere
Ølen skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn54 deltakere

DKS Rogaland organiserer og dekkjer transport til og frå Tysværtunet Kulturhus


Torsdag 19. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 35
Spillested: Haga skole
09:00
Haga skole4C, 5A, 5B, 5C78 deltakere
10:00
Selvik skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn107 deltakere

Buss fra Selvik kl 09:35 - retur etter forestillingen (10:40) - bussen venter til forestillingen er slutt ( telefon buss, Brandsgård:  934 98 678 ) 

11:30
Selvik skole5A, 5B, 6. trinn60 deltakere

Buss fra for 6 trinn Selvik kl 11.05 - Retur etter forestilingen kl 12:10 - bussen venter til forestillingen er slutt ( telefon buss, Brandsgård:  934 98 678 ) 
​5 trinn sykler etter eget ønske.

12:30
Haga skole6A, 6B, 7. trinn74 deltakere
Fredag 20. oktober. 2017
Scenekunst
Spillested: Voss kulturhus
11:15 - 11:45
Vangen skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn115 deltakere
Fredag 20. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Haukerød skole
10:30
Haukerød skole3a, 3b, 3c, 4a, 4b, 5a124 deltakere
12:00
Haukerød skole5b, 5c, 6a, 6b, 7a, 7b141 deltakere
Fredag 20. oktober. 2017
Scenekunst
Spillested: Sveio skule
10:15 - 11:10
Sveio skule10. trinn72 deltakere
Fredag 20. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 55 minutt
Spillested: Kvitsøy skole
11:30 - 12:25
Kvitsøy skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn18 deltakere
Fredag 20. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 35
Spillested: Høyjord skole
11:00
Kodal skole
Buss: Tur: 10.30 retur: 11.35
3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn112 deltakere
12:00
Høyjord skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn69 deltakere
Mandag 23. oktober. 2017
Scenekunst
Spillested: Voss kulturhus
12:15 - 12:45
Vangen skule6. trinn, 7. trinn76 deltakere
Mandag 23. oktober. 2017
Kandisia
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Stavsberg skole
11:30
Stavsberg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn54 deltakere

For 1-3 trinn.

Mandag 23. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Levre skole (1)
12:00
Levre skole (1)5. trinn83 deltakere

5. trinn deltar

Mandag 23. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Emma Hjorth skole
09:30
Emma Hjorth skole6. trinn, 7. trinn86 deltakere

6. og 7. trinn deltar

Mandag 23. oktober. 2017
Film, Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Flatåsen barne- og ungdomsskole
10:30
Kolstad skole7. trinn36 deltakere
Saupstad skole7. trinn29 deltakere

Kolstad og Saupstad går på besøk til Flatåsen for å se forestillingen.

12:00
Mandag 23. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 25 min + 10 min ettersnakk
Spillested: Svelvik Samfunnshus
09:45
Svelvik ungdomsskole8a, 9a, 9b70 deltakere
10:45
Svelvik ungdomsskole10a, 8b58 deltakere
Mandag 23. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 35
Spillested: Biorama
11:00
Botne skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn138 deltakere
12:00
Botne skole4. trinn51 deltakere
Holmestrand Internasjonale Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn48 deltakere
Mandag 23. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Bugården ungdomsskole
10:00
Bugården ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn84 deltakere
12:00
Bugården ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn84 deltakere
Tirsdag 24. oktober. 2017
Scenekunst
Spillested: Voss kulturhus
12:15 - 12:45
Gullfjordungen skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn107 deltakere

Elevane reiser til Voss kulturhus for å sjå framsyninga. Transport vert dekka av HFK.

Tirsdag 24. oktober. 2017
Kandisia
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Kirkenær skole, Ringsaker
11:30
Kirkenær skole, Ringsaker1. trinn, 2. trinn, 3. trinn77 deltakere

For 1-3 trinn.

Tirsdag 24. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Blommenholm skole (1)
09:30
Blommenholm skole (1)5. trinn, 6. trinn, 7. trinn78 deltakere

Elevene fordeles jevnt på to forestillinger, slik at publikumsantallet er ca. det samme på begge forestillingene

12:00
Blommenholm skole (1)5. trinn, 6. trinn, 7. trinn78 deltakere

Elevene fordeles jevnt på to forestillinger, slik at publikumsantallet er ca. det samme på begge forestillingene

Tirsdag 24. oktober. 2017
Film, Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Åsveien skole
10:30
Ila skole7. trinn78 deltakere

Ila går på besøk tilÅsveien skole for å se forestillingen.

12:00
Åsveien skole7. trinn78 deltakere
Tirsdag 24. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 25 min + 10 min ettersnakk
Spillested: Svelvik Samfunnshus
09:45
Svelvik ungdomsskole10b, 8c59 deltakere
10:45
Svelvik ungdomsskole10c, 9c52 deltakere
Tirsdag 24. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 35
Spillested: Biorama
09:00
Ekeberg skole1a, 1b, 2a, 2b, 2c108 deltakere
10:00
Ekeberg skole3a, 3b, 4a, 4b, 4c98 deltakere
11:00
Hof skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn137 deltakere
12:00
Kleiverud skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn88 deltakere
Tirsdag 24. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Bugården ungdomsskole
10:00
Bugården ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn84 deltakere
12:00
Bugården ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn84 deltakere
Onsdag 25. oktober. 2017
Scenekunst
Spillested: Voss kulturhus
10:00 - 10:30
Palmafossen skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn92 deltakere

Elevane reiser til Voss kulturhus for å sjå framsyninga. Transport vert dekka av HFK.

11:30 - 12:00
Palmafossen skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn71 deltakere
Onsdag 25. oktober. 2017
Kandisia
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Fagerlund skole
10:00
Fagerlund skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn252 deltakere

For 1-3 trinn.

PS! Riggen må stå oppe disse dagene!

11:50
Fagerlund skole deltakere
Onsdag 25. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Grav skole
12:00
Grav skole6. trinn84 deltakere

6. trinn deltar med ca 84 elever

Onsdag 25. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Storøya skole
09:30
Storøya skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn102 deltakere
Onsdag 25. oktober. 2017
Film, Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Stabbursmoen skole
10:30
Stabbursmoen skole7. trinn64 deltakere

Åsheim går på besøk til Stabbursmoen for å se forestillingen.

12:00
Åsheim barneskole7. trinn64 deltakere
Onsdag 25. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 35
Spillested: Biorama
09:00
Galleberg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn116 deltakere

Buss fra Galleberg kl 8.25 - retur etter forestillngen kl 09:45 -  bussen venter til forestillingen er slutt ( telefon buss, Brandsgård:  934 98 678 ) 

10:00
Kjeldås skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn92 deltakere

Buss fra Kjeldås kl 09:20 - retur etter forestillngen kl 10:40 - bussen venter til forestillingen er slutt ( telefon buss, Brandsgård:  934 98 678 ) 

11:30
Kjeldås skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn73 deltakere

Buss fra Kjeldås kl 11:10 - retur etter forestillingen kl 12:10 - bussen venter til forestillingen er slutt ( telefon buss, Brandsgård:  934 98 678 ) 

Onsdag 25. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Sande ungdomsskole
10:00
Sande ungdomsskole8a, 8b, 9c, 9d98 deltakere
12:00
Sande ungdomsskole8c, 8d, 8e, 9e93 deltakere
Torsdag 26. oktober. 2017
Scenekunst
Spillested: Gjernes skule
11:00 - 11:30
Gjernes skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn117 deltakere
Torsdag 26. oktober. 2017
Kandisia
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Fagerlund skole
10:00
Fagerlund skole deltakere
11:50
Fagerlund skole deltakere
Torsdag 26. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Lysaker skole
12:00
Lysaker skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn113 deltakere
Torsdag 26. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Gullhaug skole (1)
09:30
Gullhaug skole (1)5. trinn, 6. trinn77 deltakere

5. og 6. trinn deltar med ca 77 elever tilsammen

Torsdag 26. oktober. 2017
Film, Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Nardo skole
10:30
Nidarvoll skole7. trinn54 deltakere

Nidarvoll går på besøk til Nardo for å se forestillingen.

12:00
Nardo skole7. trinn54 deltakere
Torsdag 26. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 35
Spillested: Andebu idrettshall
11:30
Andebu skole3. trinn, 4. trinn81 deltakere
12:30
Andebu skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn100 deltakere
Torsdag 26. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Sande ungdomsskole
10:00
Sande ungdomsskole10B, 10a, 10c, 9a91 deltakere

NB! 10-trinn har kun mulighet til å se forestillingen den 26/10


12:00
Sande ungdomsskole10d, 10e, 9b76 deltakere

NB! 10-trinn har kun mulighet til å se forestillingen den 26/10


Fredag 27. oktober. 2017
Scenekunst
Spillested: Vossestrand barne- og ungdomsskule
11:00 - 11:30
Vossestrand barne- og ungdomsskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn112 deltakere
Fredag 27. oktober. 2017
Kandisia
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Fagerlund skole
10:00
Fagerlund skole deltakere
11:50
Fagerlund skole deltakere
Fredag 27. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Tanum skole
09:30
Tanum skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn67 deltakere

Elevene fordeles jevnt på to forestillinger, slik at publikumsantallet er ca. det samme på begge forestillingene

12:00
Tanum skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn67 deltakere

Elevene fordeles jevnt på to forestillinger, slik at publikumsantallet er ca. det samme på begge forestillingene

Fredag 27. oktober. 2017
Film, Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Hallset skole
10:30
Stavset skole7. trinn57 deltakere

Stavset går på besøk til Hallset for å se forestillingen.

12:00
Hallset skole7. trinn57 deltakere
Fredag 27. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Vear skole U-trinn
12:00
Vear skole barnetrinn5. trinn, 6a, 6b72 deltakere
Vear skole U-trinn8. trinn20 deltakere

Vear ungdomsskole 8. trinn ser forestillingen på Vear barneskole

Fredag 27. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Vear skole barnetrinn
10:00 Avlyst
Vear skole barnetrinn7. trinn- deltakere

Vear ungdomsskole 8. trinn ser forestillingen på Vear barneskole.

Søndag 29. oktober. 2017
Mandag 30. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 80 minutter inkludert 10 minutter utstilling til slutt.
Spillested: Filadelfiakirken Sarpsborg
10:40 - 12:00
Tindlund ungdomsskole
Buss: Tur: 10:00 retur: 12:30
8a53 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

12:30 - 13:50
Tindlund ungdomsskole
Buss: Tur: 11:50 retur: 14:15
8c53 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

Mandag 30. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Framnes skole
10:30
Framnes skole3b, 4b39 deltakere
Skagerak International School, Primary and Middle 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn98 deltakere

Skagerak til Framnes


12:00
Framnes skole3a, 4a, 5. trinn, 6. trinn, 7a, 7b133 deltakere
Mandag 30. oktober. 2017
Scenekunst
Spillested: Hillestveit skule
12:00 - 12:55
Hillestveit skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn48 deltakere
Mandag 30. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Stokke ungdomsskole
12:00
Stokke ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn94 deltakere
Tirsdag 31. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 80 minutter inkludert 10 minutter utstilling til slutt.
Spillested: Filadelfiakirken Sarpsborg
10:40 - 12:00
Tindlund ungdomsskole
Buss: Tur: 10:00 retur: 12:30
9a53 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

12:30 - 13:50
Tindlund ungdomsskole
Buss: Tur: 11:50 retur: 14:15
9c53 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

Tirsdag 31. oktober. 2017
Kandisia
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Messenlia skole
kl ?
Messenlia skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn19 deltakere

For 1-3 trinn.

Messenlia  reiser til Lismarka skole. Forestilling kl 12.20.

Tirsdag 31. oktober. 2017
Kandisia
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Lismarka skole
12:20
Lismarka skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn31 deltakere

For 1-3 trinn.

Messenlia skole kommer til Lismarka på forestilling kl 12.20.

Tirsdag 31. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Gokstad skole
10:30
Gokstad skole3a, 3b, 4a, 4b, 5a, 5b125 deltakere
12:00
Gokstad skole6a, 6b, 7a, 7b106 deltakere
Tirsdag 31. oktober. 2017
Scenekunst
Spillested: Moster skule
12:30 - 13:25
Moster skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn97 deltakere
Tirsdag 31. oktober. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Stokke ungdomsskole
10:00
Stokke ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn94 deltakere
12:00
Stokke ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn94 deltakere
Onsdag 1. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 80 minutter inkludert 10 minutter utstilling til slutt.
Spillested: Filadelfiakirken Sarpsborg
10:40 - 12:00
Tindlund ungdomsskole
Buss: Tur: 10:00 retur: 12:30
10a53 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

12:30 - 13:50
Tindlund ungdomsskole
Buss: Tur: 11:50 retur: 14:15
10c53 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

Onsdag 1. november. 2017
Kandisia
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Fagernes skole
11:40
Fagernes skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn33 deltakere

For 1-3 trinn.

Onsdag 1. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Virik skole
10:00
Virik skole3a, 3b, 4a, 4b, 5a121 deltakere
11:10
Virik skole5b, 6a, 6b, 7a, 7b137 deltakere
Onsdag 1. november. 2017
Scenekunst
Spillested: Bømlo kulturhus
11:50 - 12:45
Bremnes ungdomsskule8. trinn116 deltakere

Elevane reiser til Bømlo kulturhus for å sjå framsyninga. Transport vert dekka av HFK.

Onsdag 1. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Varden ungdomsskole
10:45
Varden ungdomsskole9c, 9d, 9e78 deltakere
Torsdag 2. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 80 minutter inkludert 10 minutter utstilling til slutt.
Spillested: Filadelfiakirken Sarpsborg
10:40 - 12:00
Varteig skole
Buss: Tur: 10:00 retur: 12:30
8a, 8b, 8c61 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

12:30 - 13:50
Varteig skole
Buss: Tur: 11:50 retur: 14:15
9a, 9b, 9c63 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

Torsdag 2. november. 2017
Kandisia
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Åsen skole
11:40
Åsen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn22 deltakere

For 1-3 trinn.

Torsdag 2. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Unneberg skole
10:30
Vesterøy skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn114 deltakere

Vesterøy til Unneberg

12:00
Unneberg skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn112 deltakere
Torsdag 2. november. 2017
Scenekunst
Spillested: Bømlo kulturhus
10:20 - 11:15
Bremnes ungdomsskule10. trinn64 deltakere

Elevane reiser til Bømlo kulturhus for å sjå framsyninga. Transport vert dekka av HFK.

11:50 - 12:45
Bremnes ungdomsskule9. trinn108 deltakere

Elevane reiser til Bømlo kulturhus for å sjå framsyninga. Transport vert dekka av HFK.

Torsdag 2. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Varden ungdomsskole
09:30
Varden ungdomsskole10a, 10d, 9a, Velkomstklassen92 deltakere
12:15
Varden ungdomsskole10b, 10c, 9b82 deltakere
Fredag 3. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 80 minutter inkludert 10 minutter utstilling til slutt.
Spillested: Filadelfiakirken Sarpsborg
10:00 - 11:20
Varteig skole
Buss: Tur: 09:15 retur: 11:50
10a, 10b, 10c70 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

12:00 - 13:20
Kulturdråpen10. trinn, 8. trinn, 9. trinn- deltakere

ca 60 personer

Fredag 3. november. 2017
Kandisia
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Ringsaker Montessoriskole
kl ?
Ringsaker Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn12 deltakere

For 1-3 trinn.  Ringsaker montessoriskole reiser til Brøttum skole. Forestilling kl 13.25

Fredag 3. november. 2017
Kandisia
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Brøttum skole
11:25
Brøttum skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn66 deltakere

For 1-3 trinn.

Ringsaker Montessoriskole kommer til Brøttum på forestilling kl 13.25.

13:25
Brøttum skole deltakere
Fredag 3. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Krokemoa skole
10:30
Krokemoa skole3a, 3b, 4a, 4b, 4c, 5a125 deltakere
12:00
Krokemoa skole5b, 6a, 6b, 7a, 7b, 7c136 deltakere
Fredag 3. november. 2017
Scenekunst
Spillested: Bømlo kulturhus
10:20 - 11:15
Bremnes ungdomsskule10. trinn64 deltakere

Elevane reiser til Bømlo kulturhus for å sjå framsyninga. Transport vert dekka av HFK.

Lørdag 4. november. 2017
Mandag 6. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 80 minutter inkludert 10 minutter utstilling til slutt.
Spillested: Filadelfiakirken Sarpsborg
10:40 - 12:00
Kruseløkka ungdomsskole8c, 8e51 deltakere

Elevene går selv til og fra Filadelfiakirken

12:30 - 13:50
Kruseløkka ungdomsskole9c, 9f, 9g66 deltakere

Elevene går selv til og fra Filadelfiakirken

Mandag 6. november. 2017
Annet • Varighet: 45
Spillested: Tenor skole
10:00 - 10:45
Tenor skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn63 deltakere
Mandag 6. november. 2017
Mørkemodig (Katma)
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Vestmyra Skole
10:00 - 10:45
Vestmyra Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn40 deltakere

Scenografi settes opp i gymsal eller annet egnet rom med blendingsmulighet.

11:00 - 11:45
Vestmyra Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn40 deltakere
12:00 - 12:45
Vestmyra Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn40 deltakere
Tirsdag 7. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 80 minutter inkludert 10 minutter utstilling til slutt.
Spillested: Filadelfiakirken Sarpsborg
10:40 - 12:00
Kruseløkka ungdomsskole10f, 10g54 deltakere

Elevene går selv til og fra Filadelfiakirken

12:30 - 13:50
Kruseløkka ungdomsskole10a, 10c, 10e63 deltakere

Elevene går selv til og fra Filadelfiakirken

Tirsdag 7. november. 2017
Annet • Varighet: 45
Spillested: Askimbyen skole
10:00 - 10:45
Askimbyen skole1. trinn, 2. trinn89 deltakere
11:45 - 12:30
Askimbyen skole3. trinn, 4. trinn89 deltakere
Tirsdag 7. november. 2017
Mørkemodig (Katma)
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Vestmyra Skole
09:30 - 10:15
Erikstad skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn30 deltakere
11:30 - 12:15
Erikstad skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn30 deltakere
Onsdag 8. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 80 minutter inkludert 10 minutter utstilling til slutt.
Spillested: Filadelfiakirken Sarpsborg
10:40 - 12:00
Kruseløkka ungdomsskole10b, 10c, 10d65 deltakere

Elevene går selv til og fra Filadelfiakirken

Onsdag 8. november. 2017
Annet • Varighet: 45
Spillested: Korsgård skole
10:00 - 10:45
Korsgård skole1a, 1b, 2a, 2b91 deltakere
11:30 - 12:15
Korsgård skole3a, 3b, 4a, 4b87 deltakere
Onsdag 8. november. 2017
Mørkemodig (Katma)
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Valnesfjord skole
10:00 - 10:45
Valnesfjord skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn38 deltakere

Gymsal

11:00 - 11:45
Valnesfjord skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn38 deltakere
Torsdag 9. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 80 minutter inkludert 10 minutter utstilling til slutt.
Spillested: Filadelfiakirken Sarpsborg
10:40 - 12:00
Kruseløkka ungdomsskole8a, 8d52 deltakere

Elevene går selv til og fra Filadelfiakirken

12:30 - 13:50
Kruseløkka ungdomsskole9b, 9d, 9f64 deltakere

Elevene går selv til og fra Filadelfiakirken

Torsdag 9. november. 2017
Annet • Varighet: 45
Spillested: Grøtvedt skole
10:00 - 10:45
Grøtvedt skole1a, 1b, 2a, 2b76 deltakere
12:00 - 12:45
Grøtvedt skole3a, 3b, 4a, 4b76 deltakere
Torsdag 9. november. 2017
Mørkemodig (Katma)
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Finneid skole
10:00 - 10:45
Hauan Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn24 deltakere
Sulitjelma skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn12 deltakere
11:00 - 11:45
Finneid skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn32 deltakere
Fredag 10. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 80 minutter inkludert 10 minutter utstilling til slutt.
Spillested: Filadelfiakirken Sarpsborg
10:40 - 12:00
Kruseløkka ungdomsskole9a, 9e55 deltakere

Elevene går selv til og fra Filadelfiakirken

12:30 - 13:50
Kruseløkka ungdomsskole8b, 8f53 deltakere

Elevene går selv til og fra Filadelfiakirken

Fredag 10. november. 2017
Mørkemodig (Katma)
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Finneid skole
09:00 - 09:45
Finneid skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn32 deltakere
10:00 - 10:45
Hauan Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn35 deltakere
Mandag 13. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Blindheim ungdomsskole
08:20 - 09:20
Blindheim ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn124 deltakere
10:00 - 11:00
Blindheim ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn124 deltakere
Mandag 13. november. 2017
Annet • Varighet: 45
Spillested: Moen skole
10:00 - 10:45
Moen skole 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn96 deltakere
Mandag 13. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Melsom skole
10:30
Melsom skole3. trinn, 4. trinn62 deltakere
12:00
Melsom skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn105 deltakere
Mandag 13. november. 2017
I Vesterled (Ostwald/Uvaas/Bjerkeskaug/Stene)
Scenekunst
Spillested: Lesjaskog skule
10:30 - 11:40
Lesjaskog skule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn14 deltakere

Dette er ei vandreforestilling der elevane vert delt i grupper og går frå rom til rom og opplev forestillinga frå ulike perspektiv.

Planen er lagt så godt oppmot vekeplanene/dagsplanene til skulene som mogleg (for dei som har lagt inn vekeplan).

Klassetrinn er vegleiande, de må gjerne blande på anna måte, men det er max 20 elevar pr. visning.


12:30 - 13:40
Lesjaskog skule6. trinn, 7. trinn21 deltakere
Mandag 13. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Borge skole - Gymsal
11:45
Borge skole1a, 1b, 3a45 deltakere
12:45
Borge skole1c, 2b, 3c44 deltakere
Mandag 13. november. 2017
Avlyst: Superwoman
Kunstarter i samspill, Film, Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Trondheim Katedralskole
10:00 - 10:40 Avlyst
Trondheim KatedralskoleVG1, VG2, VG3- deltakere

En rigg. Foreslår Katta.

12:00 - 12:40 Avlyst
Heimdal videregående skoleVG1, VG2, VG3- deltakere

En rigg. Foreslår Katta.

Mandag 13. november. 2017
Mørkemodig (Katma)
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Straumen skole
10:15 - 11:00
Nordsia oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn6 deltakere
Straumen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn20 deltakere

Nordsia ordner skyss til Straumen. Faktura skal til DKS Nordland og merkes: 550160-900IH-5013691

11:15 - 12:00
Røsvik skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn14 deltakere
Straumen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn20 deltakere

Røsvik skole ordner selv skyss til Straumen. Faktura skal til DKS Nordland og merkes: 550160-900IH-5013691

12:15 - 13:00
Straumen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn20 deltakere
Tirsdag 14. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Ellingsøy barne- og ungdomsskole
10:50 - 11:50
Ellingsøy barne- og ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn108 deltakere
Tirsdag 14. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Blindheim ungdomsskole
08:20 - 09:20
Blindheim ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn124 deltakere
Tirsdag 14. november. 2017
Annet • Varighet: 45
Spillested: Rom skole
10:00 - 10:45
Rom skole 1. trinn, 2. trinn70 deltakere
Steinerskolen i Indre Østfold1. trinn, 2. trinn22 deltakere
12:00 - 12:45
Rom skole 3. trinn, 4. trinn68 deltakere
Steinerskolen i Indre Østfold3. trinn, 4. trinn20 deltakere
Tirsdag 14. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Mosserød skole
10:30
Mosserød skole3a, 3b, 3c, 4a, 4b, 5a135 deltakere
12:00
Mosserød skole5b, 6a, 6b, 6c, 7a, 7b145 deltakere
Tirsdag 14. november. 2017
I Vesterled (Ostwald/Uvaas/Bjerkeskaug/Stene)
Scenekunst
Spillested: Lesja skule
10:30 - 11:40
Lesja skule3. trinn17 deltakere

Dette er ei vandreforestilling der elevane vert delt i grupper og går frå rom til rom og opplev forestillinga frå ulike perspektiv.

Planen er lagt så godt oppmot vekeplanene/dagsplanene til skulene som mogleg (for dei som har lagt inn vekeplan).

Klassetrinn er vegleiande, de må gjerne blande på anna måte, men det er max 20 elevar pr. visning.


12:30 - 13:40
Lesja skule4. trinn19 deltakere
Tirsdag 14. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Borge skole - Gymsal
11:45
Borge skole2c, 3b, 4c44 deltakere
12:45
Borge skole2a, 4a, 4b46 deltakere
Tirsdag 14. november. 2017
Avlyst: Superwoman
Kunstarter i samspill, Film, Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Byåsen videregående skole
10:00 - 10:40 Avlyst
Byåsen videregående skoleVG1, VG2- deltakere
12:00 - 12:40 Avlyst
Byåsen videregående skoleVG1, VG2- deltakere
Tirsdag 14. november. 2017
Mørkemodig (Katma)
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Steigenskolen avd. Leinesfjord
10:00 - 10:45
Steigenskolen avd. Laskestad 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn25 deltakere
Steigenskolen avd. Leinesfjord1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn10 deltakere

Laskestad ordner selv skyss til Leinesfjord. Faktura skal til DKS Nordland og merkes: 550160-900IH-5013691

11:00 - 11:45
Steigenskolen avd. Leines 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn16 deltakere
Steigenskolen avd. Nordfold 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn13 deltakere

Leines ordner selv skyss til Leinesfjord. Faktura skal til DKS Nordland og merkes: 550160-900IH-5013691

12:00 - 12:45
Steigenskolen avd. Leinesfjord1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn20 deltakere
Steigenskolen avd. Nordfold 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn13 deltakere

Nordfold ordner selv skyss til Leinesfjord. Faktura skal til DKS Nordland og merkes: 550160-900IH-5013691

Onsdag 15. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Kolvikbakken ungdomsskole
08:30 - 09:30
Kolvikbakken ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn125 deltakere
09:45 - 10:45
Kolvikbakken ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn125 deltakere
Onsdag 15. november. 2017
Annet • Varighet: 45
Spillested: Hærland skole
10:00 - 10:45
Hærland skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn37 deltakere
Onsdag 15. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Ormestad skole
10:00
Helgerød skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn87 deltakere

Helgerød til Ormestad

11:10
Ormestad skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn113 deltakere
Onsdag 15. november. 2017
I Vesterled (Ostwald/Uvaas/Bjerkeskaug/Stene)
Scenekunst
Spillested: Dombås skole
10:30 - 11:40
Dombås skole 3. trinn14 deltakere

Dette er ei vandreforestilling der elevane vert delt i grupper og går frå rom til rom og opplev forestillinga frå ulike perspektiv.

Planen er lagt så godt oppmot vekeplanene/dagsplanene til skulene som mogleg (for dei som har lagt inn vekeplan).

Klassetrinn er vegleiande, de må gjerne blande på anna måte, men det er max 20 elevar pr. visning.

12:30 - 13:40
Dombås skole 4. trinn17 deltakere
Onsdag 15. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Brevik kulturhus - Kinosal
11:30
Brevik oppvekstsenter1. trinn, 3. trinn52 deltakere

Tidspunkt for start forestilling avviker fra skolens timeplan.

12:25
Brevik oppvekstsenter2. trinn, 4. trinn41 deltakere
Sandøya Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn11 deltakere
Onsdag 15. november. 2017
Avlyst: Superwoman
Kunstarter i samspill, Film, Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Oppdal kulturhus
10:00 - 10:40 Avlyst
Oppdal ungdomsskole10. trinn- deltakere

Arena: Foreslår Oppdal kulturhus.

12:00 - 12:40 Avlyst
Oppdal ungdomsskole9. trinn- deltakere

Arena: Foreslår Oppdal kulturhus.

Onsdag 15. november. 2017
Mørkemodig (Katma)
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Hamsunsenteret - Kultursalen
10:00 - 10:45
Hamarøy sentralskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn35 deltakere
11:00 - 11:45
Hamarøy Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn14 deltakere
Hamarøy sentralskole4. trinn7 deltakere

Hamrøy Montessoriskole ordner selv skyss til Hamsunsenteret. Faktura skal til DKS Nordland og merkes: 550160-900IH-5013691

Torsdag 16. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Skarbøvik ungdomsskole
08:30 - 09:30
Skarbøvik ungdomsskole10. trinn, 9. trinn143 deltakere
11:25 - 12:25
Aalesund International School10. trinn, 8. trinn, 9. trinn22 deltakere
Hatlane skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn11 deltakere
Skarbøvik ungdomsskole8. trinn68 deltakere
Steinerskolen i Ålesund10. trinn, 8. trinn, 9. trinn25 deltakere
Torsdag 16. november. 2017
Annet • Varighet: 45
Spillested: Kirkefjerdingen skole
10:00 - 10:45
Kirkefjerdingen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn64 deltakere
Torsdag 16. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Byskolen
10:30
Byskolen3a, 3b, 4a, 4b, 5a89 deltakere
12:00
Byskolen5b, 6a, 6b, 7a, 7b89 deltakere
Torsdag 16. november. 2017
I Vesterled (Ostwald/Uvaas/Bjerkeskaug/Stene)
Scenekunst
Spillested: Dovre skule
10:30 - 11:40
Dovre skule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn21 deltakere

Dette er ei vandreforestilling der elevane vert delt i grupper og går frå rom til rom og opplev forestillinga frå ulike perspektiv.

Planen er lagt så godt oppmot vekeplanene/dagsplanene til skulene som mogleg (for dei som har lagt inn vekeplan).

Klassetrinn er vegleiande, de må gjerne blande på anna måte, men det er max 20 elevar pr. visning.

12:30 - 13:40
Dovre skule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn21 deltakere
Torsdag 16. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Tveten barneskole - Gymsal
11:30
Tveten barneskole1a, 1b, 3a, 3b60 deltakere
13:00
Tveten barneskole2a, 2b, 4a, 4b65 deltakere
Torsdag 16. november. 2017
Avlyst: Superwoman
Kunstarter i samspill, Film, Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Oppdal kulturhus
10:00 - 10:40 Avlyst
Oppdal ungdomsskole8. trinn- deltakere

Arena: Foreslår Oppdal kulturhus.

12:00 - 12:40 Avlyst
Oppdal videregående skoleVG1, VG2, VG3- deltakere

Valgt. Arena: Foreslår Oppdal kulturhus.

kl ? Avlyst
Vollan skole (tidl. Oppdal kristne)10. trinn, 8. trinn, 9. trinn- deltakere

Vollan kan egentlig velge hvilken forestilling de vil delta på i Oppdal.

Torsdag 16. november. 2017
Mørkemodig (Katma)
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Drag skole
10:00 - 10:45
Drag skole1. trinn, 2. trinn14 deltakere
Innhavet oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn7 deltakere

21 elever  pluss lærere


11:00 - 11:45
Kjøpsvik skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn29 deltakere
Storjord Oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn9 deltakere

38 stk inklusive lærere

(Kjøpsvik: ferge kl 10 med retur kl. 13)

12:00 - 12:45
Drag skole3. trinn, 4. trinn26 deltakere

26 stk pluss lærere


Fredag 17. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Ytre Herøy ungdomsskule
08:25 - 09:25
Ytre Herøy ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn122 deltakere
10:20 - 11:20
Ytre Herøy ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn122 deltakere
Fredag 17. november. 2017
Annet • Varighet: 45
Spillested: Trømborg skole
10:00 - 10:45
Trømborg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn85 deltakere
Fredag 17. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Sande skole
10:30
Sande skole3. trinn, 4a, 4b, 5. trinn83 deltakere
12:00
Sande skole6a, 6b, 7a, 7b85 deltakere
Fredag 17. november. 2017
I Vesterled (Ostwald/Uvaas/Bjerkeskaug/Stene)
Scenekunst
Spillested: Heidal skule
10:30 - 11:40
Heidal skule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn22 deltakere

Dette er ei vandreforestilling der elevane vert delt i grupper og går frå rom til rom og opplev forestillinga frå ulike perspektiv.

Planen er lagt så godt oppmot vekeplanene/dagsplanene til skulene som mogleg (for dei som har lagt inn vekeplan).

Klassetrinn er vegleiande, de må gjerne blande på anna måte, men det er max 20 elevar pr. visning.

12:30 - 13:40
Heidal skule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn22 deltakere
Fredag 17. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Brattås skole - Gymsal
10:50
Brattås skole1. trinn, 3. trinn60 deltakere
12:30
Brattås skole2. trinn, 4. trinn51 deltakere
Fredag 17. november. 2017
Avlyst: Superwoman
Kunstarter i samspill, Film, Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Lensvik skole
12:00 - 12:40 Avlyst
Lensvik skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn- deltakere

En egen dag i Agdenes.

Mandag 20. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Spjelkavik ungdomsskole
08:50 - 09:50
Spjelkavik ungdomsskole8. trinn, 9. trinn94 deltakere
11:50 - 12:50
Spjelkavik ungdomsskole8. trinn, 9. trinn94 deltakere
Mandag 20. november. 2017
Annet • Varighet: 45
Spillested: Mysen skole
10:00 - 10:45
Mysen skole1. trinn64 deltakere
12:00 - 12:45
Mysen skole2. trinn64 deltakere
Mandag 20. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Berg skole
10:00
Berg skole1a, 2a, 3a, 4a92 deltakere
11:30
Berg skole1b, 2b, 3b, 4b95 deltakere
Mandag 20. november. 2017
I Vesterled (Ostwald/Uvaas/Bjerkeskaug/Stene)
Scenekunst
Spillested: Sel skule
10:15 - 11:25
Sel skule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn22 deltakere

Dette er ei vandreforestilling der elevane vert delt i grupper og går frå rom til rom og opplev forestillinga frå ulike perspektiv.

Planen er lagt så godt oppmot vekeplanene/dagsplanene til skulene som mogleg (for dei som har lagt inn vekeplan).

Klassetrinn er vegleiande, de må gjerne blande på anna måte, men det er max 20 elevar pr. visning.

12:30 - 13:40
Sel skule6. trinn, 7. trinn21 deltakere
Mandag 20. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Klevstrand skole - Gymsal
11:00
Klevstrand skole1. trinn, 3. trinn76 deltakere
12:30
Klevstrand skole2. trinn, 4. trinn67 deltakere
Tirsdag 21. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Stokksund skule
12:30 - 13:30
Stokksund skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn76 deltakere
Tirsdag 21. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Spjelkavik ungdomsskole
08:50 - 09:50
Spjelkavik ungdomsskole8. trinn, 9. trinn94 deltakere
Tirsdag 21. november. 2017
Annet • Varighet: 45
Spillested: Mysen skole
10:00 - 10:45
Mysen skole3. trinn68 deltakere
12:00 - 12:45
Mysen skole4. trinn67 deltakere
Tirsdag 21. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Sky skole
11:00
Sky skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn69 deltakere
Tirsdag 21. november. 2017
I Vesterled (Ostwald/Uvaas/Bjerkeskaug/Stene)
Scenekunst
Spillested: Loar skule
11:15 - 12:25
Loar skule 3. trinn, 4. trinn20 deltakere

Dette er ei vandreforestilling der elevane vert delt i grupper og går frå rom til rom og opplev forestillinga frå ulike perspektiv.

Planen er lagt så godt oppmot vekeplanene/dagsplanene til skulene som mogleg (for dei som har lagt inn vekeplan).

Klassetrinn er vegleiande, de må gjerne blande på anna måte, men det er max 20 elevar pr. visning.

13:10 - 14:20
Loar skule 3. trinn, 4. trinn20 deltakere
Tirsdag 21. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Heistad skole - Nye Heistadhallen
11:05
Heistad skole1a, 1b, 3a54 deltakere

Start forestilling avviker fra skolens timeplan fordi utøverne kjørerfra Oslo om morgenen og trenger tid til opprigg og to forestillinger samme dag.

12:00
Heistad skole1c, 3b, 3c54 deltakere
Tirsdag 21. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Ibsenhuset - Dovregubbens hall
11:00
Den Røde Skolen, Gjerpen barneskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn11 deltakere
Drangedal 10-årige skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn156 deltakere
Gimle skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn52 deltakere
Kongerød ungdomsskole8. trinn, 9. trinn143 deltakere
Menstad ungdomsskole8. trinn, 9. trinn210 deltakere
Siljan ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn84 deltakere
SPT avd. Svanen skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn14 deltakere
Tveit skule / Nissedal ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn39 deltakere
12:30
Gimsøy ungdomsskole8. trinn, 9. trinn204 deltakere
Gjerpen Ungdomsskole8. trinn, 9. trinn195 deltakere
Gulset ungdomsskole8. trinn, 9. trinn213 deltakere
Mæla ungdomsskole8. trinn, 9. trinn158 deltakere
Onsdag 22. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Spjelkavik ungdomsskole
11:50 - 12:50
Spjelkavik ungdomsskole8. trinn, 9. trinn94 deltakere
Onsdag 22. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Kolvikbakken ungdomsskole
08:30 - 09:30
Kolvikbakken ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn125 deltakere
Onsdag 22. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Revetal ungdomsskole
10:50
Revetal ungdomsskole10. trinn93 deltakere
Onsdag 22. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Sky skole
10:00
Sky skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn69 deltakere
12:00
Sky skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn69 deltakere
Onsdag 22. november. 2017
I Vesterled (Ostwald/Uvaas/Bjerkeskaug/Stene)
Scenekunst
Spillested: Marlo skule
10:00 - 11:10
Marlo skule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn21 deltakere

Dette er ei vandreforestilling der elevane vert delt i grupper og går frå rom til rom og opplev forestillinga frå ulike perspektiv.

Planen er lagt så godt oppmot vekeplanene/dagsplanene til skulene som mogleg (for dei som har lagt inn vekeplan).

Klassetrinn er vegleiande, de må gjerne blande på anna måte, men det er max 20 elevar pr. visning.

11:30 - 12:40
Marlo skule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn21 deltakere
Onsdag 22. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Heistad skole - Nye Heistadhallen
11:05
Heistad skole2a, 2b, 4a57 deltakere

Start forestilling avviker fra skolens timeplan fordi utøverne kjørerfra Oslo om morgenen og trenger tid til opprigg og to forestillinger samme dag.

12:00
Heistad skole2c, 4b, 4c60 deltakere
Torsdag 23. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Romsdal videregående skole
09:00 - 10:00
Romsdal videregående skoleVG1, VG2, VG3193 deltakere
12:00 - 13:00
Romsdal videregående skoleVG1, VG2, VG3193 deltakere
Torsdag 23. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Revetal ungdomsskole
10:50
Revetal ungdomsskole9. trinn92 deltakere
12:25
Revetal ungdomsskole8. trinn92 deltakere
Torsdag 23. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Kvelde skole
10:00
Kvelde skole1. trinn, 3. trinn49 deltakere
11:45
Kvelde skole2. trinn, 4. trinn50 deltakere
Torsdag 23. november. 2017
I Vesterled (Ostwald/Uvaas/Bjerkeskaug/Stene)
Scenekunst
Spillested: Nordberg skule
10:30 - 11:40
Nordberg skule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn20 deltakere

Dette er ei vandreforestilling der elevane vert delt i grupper og går frå rom til rom og opplev forestillinga frå ulike perspektiv.

Planen er lagt så godt oppmot vekeplanene/dagsplanene til skulene som mogleg (for dei som har lagt inn vekeplan).

Klassetrinn er vegleiande, de må gjerne blande på anna måte, men det er max 20 elevar pr. visning.

12:30 - 13:40
Nordberg skule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn20 deltakere
Torsdag 23. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Grønli skole - Gymsal
10:00
Grønli skole1b, 2b, 3b60 deltakere

Første forestilling avviker fra skolens timeplan pga. tid opprigg og 3 forestillinger samme dag.

11:15
Grønli skole2a, 4a, 4b65 deltakere

Pris for 3 om dagen: kr.21.420,-

12:30
Grønli skole1a, 3a41 deltakere
Torsdag 23. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Bærum kulturhus
11:00
Bekkestua ungdomsskole
Buss: Tur: 10:30 retur: 12:00
9. trinn168 deltakere
Hosletoppen skole
Buss: Tur: 10:30 retur: 12:00
9. trinn86 deltakere
Rykkinn skole, avdeling Gommerud (1)
Buss: Tur: 10:30 retur: 12:00
9. trinn73 deltakere

Elevene hentes i buss på skolen og kjøres tilbake etter forestilling.

Lærere skal sitte blant elevene under forestilling.

13:00
Belset skole
Buss: Tur: 12:30 retur: 14:00
9. trinn53 deltakere
Ringstabekk skole
Buss: Tur: 12:30 retur: 14:00
9. trinn141 deltakere
Østerås skole
Buss: Tur: 12:30 retur: 14:00
9. trinn147 deltakere

Elevene hentes i buss på skolen og kjøres tilbake etter forestillingen.

Lærere skal sitte blant elevene under forestillingen.

Fredag 24. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Sem skole
10:00
Sem skole1. trinn, 2a, 2b, 3. trinn84 deltakere
Fredag 24. november. 2017
I Vesterled (Ostwald/Uvaas/Bjerkeskaug/Stene)
Scenekunst
Spillested: Lalm skule
10:30 - 11:40
Lalm skule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn16 deltakere

Dette er ei vandreforestilling der elevane vert delt i grupper og går frå rom til rom og opplev forestillinga frå ulike perspektiv.

Planen er lagt så godt oppmot vekeplanene/dagsplanene til skulene som mogleg (for dei som har lagt inn vekeplan).

Klassetrinn er vegleiande, de må gjerne blande på anna måte, men det er max 20 elevar pr. visning.

12:30 - 13:40
Lalm skule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn16 deltakere
Fredag 24. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Myrene skole - Gymsal
10:00
Myrene skole1A, 1B, 1C, 3A, 3B67 deltakere

Start første forestilling avviker fra skolens timeplan.

11:45
Myrene skole2A, 2B, 2C, 4A, 4B83 deltakere
Fredag 24. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Bærum kulturhus
11:00
Bjørnegård ungdomsskole9. trinn101 deltakere
Hauger skole
Buss: Tur: 10:30 retur: 12:00
9. trinn112 deltakere
Steinerskolen i Bærum
Buss: Tur: 10:30 retur: 12:00
9. trinn21 deltakere
Stiftelsen Bærum Montessoriskole (1)9. trinn7 deltakere
Vøyenenga skole
Buss: Tur: 10:30 retur: 12:00
9. trinn92 deltakere

Elevene fra Bjørnegård går til og fra Kulturhuset.

Elever fra Montessoriskolen bruker Rufuskortet og kjører rutebuss til og fra Kulturhuset.

Lærere skal sitte blant elevene under forestillingen.

Mandag 27. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Romsdal videregående skole
09:00 - 10:00
Romsdal videregående skoleVG1, VG2, VG3193 deltakere
12:00 - 13:00
Romsdal videregående skoleVG1, VG2, VG3193 deltakere
Mandag 27. november. 2017
I Vesterled (Ostwald/Uvaas/Bjerkeskaug/Stene)
Scenekunst
Spillested: Vågåmo skule
10:30 - 11:40
Vågåmo skule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn19 deltakere

Dette er ei vandreforestilling der elevane vert delt i grupper og går frå rom til rom og opplev forestillinga frå ulike perspektiv.

Planen er lagt så godt oppmot vekeplanene/dagsplanene til skulene som mogleg (for dei som har lagt inn vekeplan).

Klassetrinn er vegleiande, de må gjerne blande på anna måte, men det er max 20 elevar pr. visning.

Opprigg 1. dag, og dette må få stå til 2. dag.

12:30 - 13:40
Vågåmo skule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn19 deltakere
Mandag 27. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Stridsklev skole - Gymsal
10:50
Stridsklev skole1Blå, 1Grønn, 3Blå, 3Grønn69 deltakere
12:15
Stridsklev skole1Rød, 2Blå, 2Grønn49 deltakere
Mandag 27. november. 2017
Avlyst: Superwoman
Kunstarter i samspill, Film, Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Årlivoll skole
12:00 - 12:40 Avlyst
Årlivoll skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn- deltakere

En egen dag på Årlivoll.

Tirsdag 28. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Fræna videregående skole
08:15 - 09:15
Fræna videregående skoleVG1, VG2, VG397 deltakere
12:15 - 13:15
Fræna videregående skoleVG1, VG2, VG397 deltakere
Tirsdag 28. november. 2017
I Vesterled (Ostwald/Uvaas/Bjerkeskaug/Stene)
Scenekunst
Spillested: Vågåmo skule
08:30 - 09:40
Vågåmo skule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn19 deltakere
10:30 - 11:40
Vågåmo skule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn19 deltakere
12:30 - 13:40
Vågåmo skule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn19 deltakere
Tirsdag 28. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Stridsklev skole - Gymsal
10:50
Stridsklev skole2Rød, 4Blå, 4Grønn, 4Rød62 deltakere
12:00
International School Telemark1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn63 deltakere

Stridsklev får besøk av småtrinnet ved International School Telemark

Tirsdag 28. november. 2017
Avlyst: Superwoman
Kunstarter i samspill, Film, Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Meldal Barne- og Ungdomsskole - Amfi
10:00 - 10:40 Avlyst
Meldal Barne- og Ungdomsskole8. trinn, 9. trinn- deltakere

Flexifredag.

12:00 - 12:40 Avlyst
Løkken Verk montessoriskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn- deltakere
Meldal Barne- og Ungdomsskole10. trinn- deltakere
Onsdag 29. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Fræna videregående skole
08:15 - 09:15
Fræna videregående skoleVG1, VG2, VG397 deltakere
12:15 - 13:15
Fræna videregående skoleVG1, VG2, VG397 deltakere
Onsdag 29. november. 2017
I Vesterled (Ostwald/Uvaas/Bjerkeskaug/Stene)
Scenekunst
Spillested: Otta skole
10:35 - 11:45
Otta skole3. trinn, 4. trinn19 deltakere

Dette er ei vandreforestilling der elevane vert delt i grupper og går frå rom til rom og opplev forestillinga frå ulike perspektiv.

Planen er lagt så godt oppmot vekeplanene/dagsplanene til skulene som mogleg (for dei som har lagt inn vekeplan).

Klassetrinn er vegleiande, de må gjerne blande på anna måte, men det er max 20 elevar pr. visning.

Opprigg 1. dag, og dette må få stå på skulen til 2. dag.

12:20 - 13:30
Otta skole3. trinn, 4. trinn19 deltakere
Onsdag 29. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Vestsiden skole, barnetrinn - Black Box
10:45
Vestsiden skole, barnetrinn1a, 1b, 3a58 deltakere
12:00
Vestsiden skole, barnetrinn2a, 4b42 deltakere
Onsdag 29. november. 2017
Avlyst: Superwoman
Kunstarter i samspill, Film, Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Grøtte skole
10:00 - 10:40 Avlyst
Grøtte skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn- deltakere
12:00 - 12:40 Avlyst
Grøtte skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn- deltakere
Torsdag 30. november. 2017
I Vesterled (Ostwald/Uvaas/Bjerkeskaug/Stene)
Scenekunst
Spillested: Otta skole
08:50 - 10:00
Otta skole3. trinn, 4. trinn19 deltakere
10:35 - 11:45
Otta skole3. trinn, 4. trinn19 deltakere
12:20 - 13:30
Otta skole3. trinn, 4. trinn19 deltakere
Torsdag 30. november. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Vestsiden skole, barnetrinn
10:45 Black Box
Vestsiden skole, barnetrinn1c, 2b, 3b56 deltakere
12:00
Vestsiden skole, barnetrinn2c, 4a42 deltakere
Torsdag 30. november. 2017
Avlyst: Superwoman
Kunstarter i samspill, Film, Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Orkanger ungdomsskole
10:00 - 10:40 Avlyst
12:00 - 12:40 Avlyst
Fredag 1. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Bergsbygda Montessoriskole - Gymsal
10:45
Langangen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn41 deltakere
12:00
Bergsbygda Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn27 deltakere
Fredag 1. desember. 2017
Avlyst: Superwoman
Kunstarter i samspill, Film, Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Orkanger ungdomsskole
10:00 - 10:40 Avlyst
Mandag 4. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Fagerli skole
10:00
Fagerli skole1a, 2a, 3a, 4a98 deltakere
11:45
Fagerli skole1b, 2b, 3b, 4b101 deltakere
Mandag 4. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Atlanten ungdomsskole - Allrom
12:00 - 12:55
Atlanten VGSVG1, VG2, VG3104 deltakere
14:05 - 15:00
Atlanten VGSVG1, VG2, VG3104 deltakere
Tirsdag 5. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Fagerli skole
10:00
Fagerli skole1c, 2c, 3c, 4c100 deltakere
11:45
Fagerli skole1d, 2d, 3d, 4d98 deltakere
Tirsdag 5. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Atlanten ungdomsskole - Allrom
12:00 - 12:55
Atlanten VGSVG1, VG2, VG3104 deltakere
13:30 - 14:25
Atlanten VGSVG1, VG2, VG3104 deltakere
Onsdag 6. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Østre Halsen skole
10:05
Østre Halsen skole1a, 2a, 3a, 4a73 deltakere
12:00
Østre Halsen skole1b, 2b, 3b, 4b70 deltakere
Onsdag 6. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Atlanten ungdomsskole - Allrom
13:00 - 13:55
Atlanten ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn110 deltakere
Onsdag 6. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Atlanten ungdomsskole - Allrom
11:40 - 12:35
Atlanten VGSVG1, VG2, VG3104 deltakere
Torsdag 7. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Østre Halsen skole
10:05
Østre Halsen skole1c, 2c, 3c, 4c77 deltakere
Torsdag 7. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Atlanten ungdomsskole - Allrom
11:40 - 12:35
Atlanten ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn110 deltakere
13:00 - 13:55
Atlanten ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn110 deltakere
Fredag 8. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Tingvoll barne- og ungdomskole - Tingvoll barne- og ungdomsskole - gymsal
10:30 - 11:25
Tingvoll vidaregåande skoleVG1, VG2, VG399 deltakere

Tingvoll vgs og Tingvoll barne- og ungdomsskole blir samde om kvar framsyninga egnar seg best framført.

12:15 - 13:10
Straumsnes oppvekstsenter, avd skole 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn50 deltakere
Tingvoll barne- og ungdomskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn73 deltakere

Kultursekken dekkjer transport for Straumsnes. 

Mandag 11. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Tjodalyng barneskole
09:45
Tjodalyng barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn74 deltakere

Skolen fordeler elevene på de tre konsertene. Gjerne aldersmix.

11:10
Tjodalyng barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn74 deltakere

Skolen fordeler elevene på de tre konsertene. Gjerne aldersmix.

Mandag 11. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Barkåker skole
10:35
Barkåker skole1. trinn, 2. trinn52 deltakere
Tønsberg Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn39 deltakere

Tønsberg Montessori ønsker besøk etter kl 13:00 hvis mulig. 

13:00
Barkåker skole3a, 3b, 4. trinn60 deltakere
Tirsdag 12. desember. 2017
SCENE ! ART
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Lunden skole
12:45
Lunden skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn107 deltakere

For 5.-7. trinn.

Tirsdag 12. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Tjodalyng barneskole
09:45
Tjodalyng barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn74 deltakere

Skolen fordeler elevene på de tre konsertene. Gjerne aldersmix.

Tirsdag 12. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Byskogen skole (Tønsberg)
10:00
Byskogen skole (Tønsberg)1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn71 deltakere
11:30
Byskogen skole (Tønsberg)1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn71 deltakere
Onsdag 13. desember. 2017
SCENE ! ART
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Greveløkka skole
11:30
Greveløkka skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn85 deltakere

For 5.-7. trinn.

Onsdag 13. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Hedrum barneskole
10:00
Hedrum barneskole1. trinn, 3. trinn49 deltakere
12:00
Hedrum barneskole2a, 2b, 4a, 4b63 deltakere
Onsdag 13. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Husvik skole
10:00
Husvik skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn98 deltakere
11:30
Husvik skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn98 deltakere
Torsdag 14. desember. 2017
SCENE ! ART
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Rollsløkken skole
11:30
Rollsløkken skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn130 deltakere

For 5.-7. trinn.

Torsdag 14. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Eik skole
10:00
Eik skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn86 deltakere
11:30
Eik skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn86 deltakere
Fredag 15. desember. 2017
SCENE ! ART
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Hamar Montessoriskole
kl ?
Hamar Montessoriskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn27 deltakere

For 5.-7. trinn.  Hamar Montessoriskole går til Ridabu - forestilling kl 11.30.

Fredag 15. desember. 2017
SCENE ! ART
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Ridabu skole
11:30
Ridabu skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn108 deltakere

For 5.-7. trinn.  Hamar Montessoriskole kommer til Ridabu på forestilling kl 11.30..

Fredag 15. desember. 2017
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Eik skole
10:00
Eik skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn86 deltakere
Onsdag 3. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Presterød skole
10:00
Presterød skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn104 deltakere
11:30
Presterød skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn104 deltakere
Torsdag 4. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Sandeåsen skole
10:00
Sandeåsen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn100 deltakere
11:30
Sandeåsen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn100 deltakere
Fredag 5. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Sem skole
10:00
Elihu kristne grunnskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn30 deltakere
Sem skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn61 deltakere
11:30
Sem skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn61 deltakere
Søndag 7. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
kl ?
Mandag 8. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Operahuset Nordfjord
11:00
13:00
Mandag 8. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Steinberg skole
11:40 - 12:25
Steinberg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn107 deltakere
Mandag 8. januar. 2018
Fighting gravity (Åkken Bom Produksjon)
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
kl ?
Mandag 8. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Kvelde skole
12:00
Kvelde skole10a, 10b, 8a, 8b, 9a, 9b90 deltakere
Tirsdag 9. januar. 2018
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Bagn skule
10:30 - 11:15
Bagn skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn33 deltakere
Begnadalen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn24 deltakere

Varighet pr forestilling: 45 min.

Skolen fordeler elevene på to forestillinger.
Elevene i 1.-4. trinn fra Begnadalen skole deltar på forestillingen kl 1030.
Elevene i 1.-4. trinn fra Hedalen barne- og ungdomsskole deltar på forestillingen kl 1200.

12:00 - 12:45
Bagn skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn33 deltakere
Hedalen barne- og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn29 deltakere

Varighet pr forestilling: 45 min.

Skolen fordeler elevene på to forestillinger.
Elevene i 1.-4. trinn fra Begnadalen skole deltar på forestillingen kl 1030.
Elevene i 1.-4. trinn fra Hedalen barne- og ungdomsskole deltar på forestillingen kl 1200.

Tirsdag 9. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Nordfjordhallen
11:00
13:00
Tirsdag 9. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Åsen skole
10:20 - 11:05
Åsen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn112 deltakere
Tirsdag 9. januar. 2018
Fighting gravity (Åkken Bom Produksjon)
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Narvik Kulturhus
10:30 - 11:10
(Parken Ungdomsskole Narvik ungdomsskole)10. trinn, 8. trinn, 9. trinn236 deltakere
12:30 - 13:10
(Framnes ungdomsskole Narvik ungdomsskole)10. trinn, 8. trinn, 9. trinn113 deltakere
Skjomen skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn13 deltakere
Tirsdag 9. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Brunla ungdomsskole
10:30
Brunla ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn106 deltakere
12:30
Brunla ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn106 deltakere
Onsdag 10. januar. 2018
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Nord-Aurdal barneskole
09:30 - 10:15
Nord-Aurdal barneskole deltakere

Varighet pr forestilling: 45 min.
Skolen fordeler elevene på fem forestillinger.

Skrautvål og Ulnes Montessoriskuler deltek på forestillingane på torsdagen.

11:00 - 11:45
Nord-Aurdal barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn250 deltakere

Varighet pr forestilling: 45 min.
Skolen fordeler elevene på fem forestillinger.


12:30 - 13:15
Nord-Aurdal barneskole deltakere

Varighet pr forestilling: 45 min.
Skolen fordeler elevene på fem forestillinger.


Onsdag 10. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Stryn kulturhus
11:00
13:00
Onsdag 10. januar. 2018
Fighting gravity (Åkken Bom Produksjon)
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Narvik Kulturhus
10:30 - 11:10
Narvik videregående skole VG1, VG2, VG3200 deltakere

Plass til totalt 500 i salen, men det blir kanskje litt i meste laget? Sjekk bilder av sal: http://www.narvikkulturhus.no/teatersalen/ Ca 200 i den fremste delen.

12:30 - 13:10
Narvik videregående skole VG1, VG2, VG3200 deltakere
Onsdag 10. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Lardal ungdomsskole (Larvik)
12:30
Lardal ungdomsskole (Larvik)10. trinn, 8. trinn, 9. trinn92 deltakere
Torsdag 11. januar. 2018
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Nord-Aurdal barneskole
10:00 - 10:45
Nord-Aurdal barneskole deltakere
Skrautvål Montessoriskole deltakere

Varighet pr forestilling: 45 min.
Skolen fordeler elevene på fem forestillinger.

Skrautvål og Ulnes Montessoriskuler deltek på forestillingane på torsdagen.

11:30 - 12:15
Nord-Aurdal barneskole deltakere
Ulnes Montessoriskule deltakere

Varighet pr forestilling: 45 min.
Skolen fordeler elevene på fem forestillinger.

Skrautvål og Ulnes Montessoriskuler deltek på forestillingane på torsdagen.

Torsdag 11. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Trivselshagen
11:00
13:00
Torsdag 11. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Mjøndalen skole
11:00 - 11:45
Mjøndalen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn79 deltakere
12:15 - 13:00
Mjøndalen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn79 deltakere
Torsdag 11. januar. 2018
Fighting gravity (Åkken Bom Produksjon)
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Ballangen barne- og ungdomsskole
11:30 - 12:10
Ballangen barne- og ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn100 deltakere
Fredag 12. januar. 2018
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Lidar skule
10:00 - 10:45
Lidar skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn26 deltakere

Varighet pr forestilling: 45 min.
Skolen fordeler elevene på to forestillinger.

12:00 - 12:45
Lidar skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn26 deltakere
Fredag 12. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Førdehuset
10:00
Hafstad vidaregåande skuleVG184 deltakere

Festsalen i Førdehuset

13:30
Hafstad vidaregåande skuleVG184 deltakere

Festsalen i Førdehuset

Fredag 12. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Mjøndalen skole
11:00 - 11:45
Mjøndalen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn79 deltakere
12:15 - 13:00
Mjøndalen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn79 deltakere
Fredag 12. januar. 2018
Fighting gravity (Åkken Bom Produksjon)
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Ankenes skole
10:30 - 11:10
Ankenes skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn80 deltakere
12:30 - 13:10
Ankenes skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn80 deltakere
Lørdag 13. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
kl ?
Søndag 14. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30 min
kl ?
Søndag 14. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
kl ?
Mandag 15. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Volsdalen skole
kl ?
Volsdalen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn160 deltakere
Mandag 15. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Aspøy skole - Aspøy skole -Kaula
kl ?
Aspøy skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn104 deltakere
Mandag 15. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Flora samfunnshus
10:30
Flora ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn218 deltakere
11:45
Flora ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn218 deltakere
Mandag 15. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Førdehuset
13:00
Mo og Øyrane vidaregåande skuleVG179 deltakere

Festsalen i Førdehuset

Mandag 15. januar. 2018
Fighting gravity (Åkken Bom Produksjon)
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Bjerkvik barne- og ungdomsskole
11:00 - 11:40
Bjerkvik barne- og ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn58 deltakere
Tirsdag 16. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Larsgården skole - Larsgården skole -gymsal
kl ?
Larsgården skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn100 deltakere
Tirsdag 16. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Arbeideren
kl ?
Lerstad skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn103 deltakere
Tirsdag 16. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Eikefjord barne- og ungdomsskule
10:30
Eikefjord barne- og ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn46 deltakere

1030 Framsyning

1200 Kurs - for alle elevane

Tirsdag 16. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Førdehuset
11:00
Mo og Øyrane vidaregåande skuleVG179 deltakere

Festsalen i Førdehuset

13:00
Mo og Øyrane vidaregåande skuleVG179 deltakere

Festsalen i Førdehuset

Tirsdag 16. januar. 2018
Fighting gravity (Åkken Bom Produksjon)
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Liland skole
10:30 - 11:10
Kongsvik skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn11 deltakere
Liland skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn44 deltakere
Ramsund Skole/Tjeldsund ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn30 deltakere
Tirsdag 16. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Nøtterøy kulturhus
10:00
Borgheim ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn198 deltakere
12:00
Borgheim ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn198 deltakere
Onsdag 17. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Blindheim barneskole - Blindheim barneskole - gymsal
kl ?
Blindheim barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn98 deltakere
kl ?
Blindheim barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn98 deltakere
Onsdag 17. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Naustdal barne- og ungdomsskule
10:00
Naustdal barne- og ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn122 deltakere

1000 - 1030      Framsyning

1135 - 1235  Kurs -  for 80 elevar

(skulen vel ut 80 elevar som kan vere med på kurset)

Onsdag 17. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Fjalerhallen
12:00
Onsdag 17. januar. 2018
Fighting gravity (Åkken Bom Produksjon)
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Lødingen ungdomsskole
10:30 - 11:10
Lødingen ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn56 deltakere
Vestbygd Skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn4 deltakere

Tror det kan være lurt å flytte Kongsvik hit. Om Lødingen ikke har lokaler, kan evt forestilling legges til Kongsvik og Lødingen fraktes dit.

Onsdag 17. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Nøtterøy kulturhus
10:00
Brattås skole7. trinn22 deltakere
Føynland skole7. trinn43 deltakere
Herstad skole7. trinn24 deltakere
Oserød skole7. trinn52 deltakere
Vestskogen skole7. trinn30 deltakere
12:00
Steinerskolen i Vestfold10. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn102 deltakere
Torød skole7. trinn20 deltakere
Torsdag 18. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Emblem skule
kl ?
Emblem skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn95 deltakere
Torsdag 18. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Blindheim barneskole - Blindheim barneskole - gymsal
kl ?
Blindheim barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn98 deltakere
Torsdag 18. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Viksdalen skule
10:45
Viksdalen skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn22 deltakere

1045 - 1130:  framsyning

1210 - 1310:  Kurs for alle elevane

Torsdag 18. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Flora samfunnshus
11:00
13:00
Torsdag 18. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Nøtterøy kulturhus
10:00
Teie skole7. trinn53 deltakere
Teigar ungdomsskole10a, 10b, 9a, 9b, 9c, 9d155 deltakere
12:00
Teigar ungdomsskole10c, 10d, 8a, 8b, 8c, 8d, 8e, 8sør, 9e217 deltakere
Fredag 19. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Flisnes skole
kl ?
Flisnes skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn97 deltakere
kl ?
Flisnes skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn97 deltakere
Fredag 19. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Sande skule
10:30
Sande skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn111 deltakere

1030: Framsyning

1200: Kurs - for 80 elevar

(skulen vel ut 80 elevar som kan vere med på kurset)

Fredag 19. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Flora samfunnshus
10:30
Fredag 19. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Nøtterøy kulturhus
12:00
Lindhøy skole7. trinn33 deltakere
Tjøme ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn117 deltakere
Søndag 21. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30 min
kl ?
Mandag 22. januar. 2018
Scenekunst
Spillested: Surnadal Kulturhus
kl ?
Øye skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn97 deltakere
kl ?
Bøfjorden og Bæverfjord oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn46 deltakere
Mo oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn36 deltakere
Mandag 22. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Stokke skole - Stokke skole - gymsal
kl ?
Stokke skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn65 deltakere
Mandag 22. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Ellingsøy barne- og ungdomsskole - Ellingsøy barne- og ungdomssskole - gymsalen
kl ?
Ellingsøy barne- og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn86 deltakere
Mandag 22. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Hyllestad skule
10:30
Hyllestad skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn62 deltakere
Lavik skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn14 deltakere

1030: Framsyning

1200  Kurs for alle 76 elevane

Mandag 22. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Krokstad skole
11:20 - 12:05
Krokstad skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn98 deltakere

SPILLESTED: FOLKETS HUS

Skolen må sjekke om riggen kan stå til neste dag.

Mandag 22. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Tvedestrand skole
10:10
Tvedestrand skole4. trinn33 deltakere
12:10
Tvedestrand skole3. trinn27 deltakere
Mandag 22. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Hedrum ungdomsskole
11:50
Hedrum ungdomsskole10a, 8a, 8b, 9a105 deltakere
Tirsdag 23. januar. 2018
Scenekunst
Spillested: Surnadal Kulturhus
kl ?
Øye skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn97 deltakere
kl ?
Øye skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn97 deltakere
Tirsdag 23. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Hatlane skole - Idrettshallen Hatlane skole
kl ?
Aalesund International School1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn51 deltakere
Hatlane skole3. trinn67 deltakere
kl ?
Hatlane skole1. trinn, 2. trinn130 deltakere
Tirsdag 23. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Solund barne- og ungdomsskule
10:30
Solund barne- og ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn29 deltakere

1030:  Framsyning

1200:  Kurs - for alle elevane

Tirsdag 23. januar. 2018
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Rogne skule
10:15 - 11:00
Rogne skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn38 deltakere

Varighet pr forestilling: 45 min.
Skolen fordeler elevene på to forestillinger.

12:15 - 13:00
Rogne skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn38 deltakere
Tirsdag 23. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Krokstad skole
10:20 - 11:05
Krokstad skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn98 deltakere


SPILLESTED: FOLKETS HUS

11:40 - 12:25
Krokstad skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn98 deltakere
Tirsdag 23. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Tvedestrand skole
10:10
Tvedestrand skole5. trinn18 deltakere
12:10
Tvedestrand skole5. trinn18 deltakere
Tirsdag 23. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Hedrum ungdomsskole
10:20
Hedrum ungdomsskole10b, 8c, 9b, 9c108 deltakere
12:00
Hedrum ungdomsskole10c, 10d, 8d, 9d101 deltakere
Onsdag 24. januar. 2018
Scenekunst
Spillested: Surnadal Kulturhus
kl ?
Stangvik oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn54 deltakere
Todalen oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn27 deltakere
Onsdag 24. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Spjelkavik barneskole - Aktivitetssalen -Spjelkavik barneskole
kl ?
Spjelkavik barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn110 deltakere
Onsdag 24. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Hatlane skole - Idrettshallen Hatlane skole
kl ?
Hatlane skole4. trinn75 deltakere
Steinerskolen i Ålesund1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn23 deltakere
Onsdag 24. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Fjaler ungdomsskule
10:30
Fjaler ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn100 deltakere
Våge skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn17 deltakere

1030:  Framsyning

1200:  Kurs for 80 elevar

(alle 17 frå Våge skal vere med på kurset, Fjaler "fyller opp", så det totalt blir 80)

Onsdag 24. januar. 2018
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Vang barne- og ungdomsskule
10:30 - 11:15
Vang barne- og ungdomsskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn37 deltakere

Varighet pr forestilling: 45 min.
Skolen fordeler elevene på to forestillinger.

12:00 - 12:45
Vang barne- og ungdomsskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn37 deltakere
Onsdag 24. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Nedenes skole barnetrinnet
09:15
Nedenes skole barnetrinnet 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn27 deltakere
09:15
Nedenes skole barnetrinnet 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn27 deltakere
11:15
Nedenes skole barnetrinnet 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn27 deltakere
Torsdag 25. januar. 2018
Scenekunst
Spillested: Sykkylven Kulturhus
kl ?
Aure skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn62 deltakere
Velledalen Montessoriskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn58 deltakere
kl ?
Aure skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn62 deltakere
Tandstad skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn45 deltakere
Torsdag 25. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Spjelkavik barneskole - Aktivitetssalen -Spjelkavik barneskole
kl ?
Spjelkavik barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn110 deltakere
kl ?
Spjelkavik barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn110 deltakere
Torsdag 25. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Bulandet skule
10:30
Bulandet skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn20 deltakere

1030: Framsyning

1200:  Kurs for alle elevane

Torsdag 25. januar. 2018
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Etnedal skule
10:30 - 11:15
Etnedal skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn32 deltakere

Varighet pr forestilling: 45 min.
Skolen fordeler elevene på to forestillinger.

12:00 - 12:45
Etnedal skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn32 deltakere
Torsdag 25. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Solberg skole
10:30 - 11:15
Solberg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn103 deltakere
12:00 - 12:45
Solberg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn103 deltakere
Torsdag 25. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Nedenes skole barnetrinnet
10:10
Nedenes skole barnetrinnet 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn27 deltakere
11:10
Nedenes skole barnetrinnet 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn27 deltakere
Fredag 26. januar. 2018
Scenekunst
Spillested: Sørestranda Skule - Jarnes skule - gymsal
kl ?
Hundeidvik Privatskule AS1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn38 deltakere
Sørestranda Skule 1. trinn, 2. trinn28 deltakere
kl ?
Sørestranda Skule 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn94 deltakere
Fredag 26. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Hessa skole - Hessa skole - gymsalen
kl ?
Hessa skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn102 deltakere
kl ?
Hessa skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn102 deltakere
Fredag 26. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Askvollhallen
10:45
Askvoll skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn76 deltakere
Gjelsvik skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn12 deltakere

10.45 - 11.15 framsyning,

12:15 – 13:15 Kurs for 80 elevar

(alle 12 frå Gjelsvik skal vere med på kurset, Askvoll "fyller opp", så det totalt blir 80)

Fredag 26. januar. 2018
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Vestre Slidre skule
11:00 - 11:45
Vestre Slidre skule1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 4. trinn49 deltakere

Varighet pr forestilling: 45 min.
Skolen fordeler elevene på to forestillinger.

13:15 - 14:00
Vestre Slidre skule1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 4. trinn49 deltakere
Fredag 26. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Solberg skole
11:35 - 12:20
Solberg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn103 deltakere
Fredag 26. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Flosta skole
11:10
Flosta skole4. trinn, 5. trinn37 deltakere
Søndag 28. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30 min
kl ?
Søndag 28. januar. 2018
Mandag 29. januar. 2018
Scenekunst
Spillested: Ullavik skule - Ullavik skule - gymsal
kl ?
Ullavik skule4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn87 deltakere
kl ?
Ullavik skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn82 deltakere
Mandag 29. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Høyanger skule
10:30
Høyanger skule8a, 8b, 9a, 9b100 deltakere

1030:  Framsyning

1200:  Kurs for 80 elevar

(skulen vel 80 elevar som kan vere med på kurset)

Mandag 29. januar. 2018
Mandag 29. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Skogmo videregående skole - Auditorium
09:50 - 10:30
Skogmo videregående skoleVG1, VG2, VG3100 deltakere
12:00 - 12:40
Mandag 29. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Langemyr skole og ressurssenter
12:15
Langemyr skole og ressurssenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn17 deltakere
Mandag 29. januar. 2018
Vår forestilling om Sara.
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Stavsberg skole
11:30
Stavsberg skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn49 deltakere

For 4.-7. trinn.


Mandag 29. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Mellomhagen ungdomsskole
10:00
Mellomhagen ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn106 deltakere
12:00
Mellomhagen ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn106 deltakere
Tirsdag 30. januar. 2018
Scenekunst
Spillested: Vik skule
kl ?
Vik skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn70 deltakere
kl ?
Vik skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn70 deltakere
Tirsdag 30. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Bjordal skule
10:30
Bjordal skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn17 deltakere

1030: Framsyning

1200:  Kurs for alle elevane

Tirsdag 30. januar. 2018
Scenekunst
Spillested: Kulturhuset Husnes
10:00 - 10:55
Undarheim skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn89 deltakere
11:45 - 12:40
Undarheim skule4. trinn, 5. trinn79 deltakere
Tirsdag 30. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Skogmo videregående skole - Auditorium
09:50 - 10:30
12:00 - 12:40
Tirsdag 30. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Stuenes skole barnetrinnet
09:30
Stuenes skole barnetrinnet2. trinn, 3. trinn29 deltakere
11:30
Stuenes skole barnetrinnet2. trinn, 3. trinn29 deltakere
12:30
Stuenes skole barnetrinnet2. trinn, 3. trinn29 deltakere
Tirsdag 30. januar. 2018
Vår forestilling om Sara.
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Kirkenær skole, Ringsaker
13:35
Kirkenær skole, Ringsaker4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn99 deltakere

For 4.-7. trinn.


Tirsdag 30. januar. 2018
Vår forestilling om Sara.
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Kylstad skole
10:00
Kylstad skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn59 deltakere

For 4.-7. trinn.


Tirsdag 30. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Verdensmesteren
10:00
VerdensmesterenVM 3 4/6. trinn, VM 4 7/10 trinn nye, VM 5 6/9. trinn, VM 6 9/10. trinn31 deltakere
Onsdag 31. januar. 2018
Scenekunst
Spillested: Herøy Kulturhus
kl ?
Bergsøy skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn89 deltakere
kl ?
Bergsøy skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn89 deltakere
Onsdag 31. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Brekke barnehage- og skule
10:30
Brekke barnehage- og skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn34 deltakere

1030: Framsyning

1200:  Kurs for alle elevane

Onsdag 31. januar. 2018
Scenekunst
Spillested: Kulturhuset Husnes
kl ?
Malmanger skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn65 deltakere
Skarveland skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn47 deltakere
kl ?
Halsnøy skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn93 deltakere
Mauranger skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn17 deltakere
Onsdag 31. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Hjalmar Johansen Videregående skole - Auditoriet
10:00 - 10:40
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG1, VG2, VG3100 deltakere
12:00 - 12:40
Onsdag 31. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Eide skole
10:10
Eide skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn32 deltakere
11:10
Eide skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn32 deltakere
Onsdag 31. januar. 2018
Vår forestilling om Sara.
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Fagerlund skole
10:30
Fagerlund skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn323 deltakere

For 4.-7. trinn.

Rigg må kunne stå til dagen etter.

11:50
Fagerlund skole deltakere
Onsdag 31. januar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Mesterfjellet ungdomsskole
10:15
Mesterfjellet ungdomsskole10a, 8a, 9a84 deltakere
12:00
Mesterfjellet ungdomsskole10b, 8b, 9b92 deltakere
Torsdag 1. februar. 2018
Scenekunst
Spillested: Herøy Kulturhus
kl ?
Einedalen skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn98 deltakere

Einedalen har ikkje eige lokale (gymsal).

kl ?
Bergsøy skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn89 deltakere
Torsdag 1. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Byrknes barnehage og skule
10:30
Byrknes barnehage og skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn20 deltakere

1030: Framsyning

1200:  Kurs for alle elevane

Torsdag 1. februar. 2018
Scenekunst
Spillested: Kulturhuset Husnes
kl ?
Hatlestrand skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn26 deltakere
Sunde skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn64 deltakere
Ølve Montessoriskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn20 deltakere
kl ?
Omvikdalen skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn63 deltakere
Valen skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn55 deltakere
Torsdag 1. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Porsgrunn videregående skole - Ælvespeilet
10:00 - 10:40
Porsgrunn videregående skoleVG1, VG2, VG3100 deltakere

Ælvespeilet = OK. 7.april 2017.

12:00 - 12:40
Torsdag 1. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Fjære barneskole
11:45
Fjære barneskole4. trinn31 deltakere
Torsdag 1. februar. 2018
Vår forestilling om Sara.
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Kirkekretsen skole, Ringsaker
13:05
Kirkekretsen skole, Ringsaker4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn81 deltakere

For 4.-7. trinn.


Torsdag 1. februar. 2018
Vår forestilling om Sara.
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Fagerlund skole
09:30
Fagerlund skole deltakere
Torsdag 1. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Ra ungdomsskole
10:30
Ra ungdomsskole10a, 8a, 8b, 9a105 deltakere
12:30
Ra ungdomsskole10b, 8c, 9b, 9c106 deltakere
Fredag 2. februar. 2018
Scenekunst
Spillested: Herøy Kulturhus
kl ?
Nerlandsøy skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn69 deltakere
kl ?
Einedalen skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn98 deltakere
Fredag 2. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Dalsøyra skule
10:30
Dalsøyra skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn24 deltakere
Eivindvik barnehage og skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn30 deltakere

1030: Framsyning

1200:  Kurs for alle elevane

Fredag 2. februar. 2018
Scenekunst
Spillested: Kulturhuset Husnes
kl ?
Bringedalsbygda skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn49 deltakere
Uskedalen skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn64 deltakere
Åkra skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn4 deltakere
Fredag 2. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Bamble Videregående skole avd.Grasmyr
12:00 - 12:40
Bamble Videregående skole avd.GrasmyrVG1, VG2, VG3100 deltakere
Fredag 2. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Tingsaker skole
09:25
Tingsaker skole3. trinn, 4. trinn29 deltakere
10:25
Tingsaker skole3. trinn, 4. trinn29 deltakere
12:25
Tingsaker skole3. trinn, 4. trinn29 deltakere
Fredag 2. februar. 2018
Vår forestilling om Sara.
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Nes barneskole
10:30
Nes barneskole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn170 deltakere

For 4.-7. trinn.


12:00
Nes barneskole deltakere
Fredag 2. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Ra ungdomsskole
10:30
Ra ungdomsskole10c, 10d, 8d, 9d107 deltakere
Mandag 5. februar. 2018
Scenekunst
Spillested: Stokksund skule - Stokksund skule - gymsal
kl ?
Moltu skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn46 deltakere
Stokksund skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn71 deltakere
kl ?
Leikanger skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn72 deltakere
Mandag 5. februar. 2018
SCENE ! ART
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Lovisenberg skole
12:00
Lovisenberg skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn50 deltakere

For 5.-7. trinn.

Mandag 5. februar. 2018
Scenekunst
Spillested: Lægreid skule
kl ?
Lægreid skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn31 deltakere
Mandag 5. februar. 2018
Scenekunst
Spillested: Brakanes skule
kl ?
Brakanes skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn38 deltakere
Granvin barne- og ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn33 deltakere
Mandag 5. februar. 2018
Tankelaboratoriet
Kunstarter i samspill, Musikk, Visuell kunst, Scenekunst
Spillested: Bjoneroa b/u skole
11:30 - 12:10
Bjoneroa b/u skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn33 deltakere
Mandag 5. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Stenseth skole
12:30 - 13:15
Stenseth skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn107 deltakere
Mandag 5. februar. 2018
Mandag 5. februar. 2018
Vår forestilling om Sara.
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Moelv skole
12:00
Moelv skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn165 deltakere

For 4.-7.trinn.

Kilde og Skarpsno skole ble slått sammen til Moelv skole fra 16. oktober -17.

Mandag 5. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Tjodalyng ungdomsskole
10:55
Tjodalyng ungdomsskole10a, 10b, 8a, 8b, 9a119 deltakere
12:25
Tjodalyng ungdomsskole10c, 8c, 9b, 9c68 deltakere
Tirsdag 6. februar. 2018
Scenekunst
Spillested: Hasund skule
kl ?
Hasund skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn92 deltakere
kl ?
Haddal skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn69 deltakere
Ulstein skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn47 deltakere
Tirsdag 6. februar. 2018
SCENE ! ART
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Prestrud skole
11:30
Prestrud skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn186 deltakere

For 5.-7. trinn.

13:00
Prestrud skole deltakere
Tirsdag 6. februar. 2018
Scenekunst
Spillested: Kinsarvik skule
kl ?
Kinsarvik skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn89 deltakere
Tirsdag 6. februar. 2018
Scenekunst
Spillested: Hauso skule
kl ?
Hauso skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn45 deltakere
Tirsdag 6. februar. 2018
Tankelaboratoriet
Kunstarter i samspill, Musikk, Visuell kunst, Scenekunst
Spillested: Trintom skole
10:00 - 10:40
Trintom skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn99 deltakere
12:00 - 12:40
Trintom skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn99 deltakere
Tirsdag 6. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Nes skole
12:30 - 13:15
Hallingby skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn107 deltakere
Nes skole 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn7 deltakere
Tirsdag 6. februar. 2018
Tirsdag 6. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Vest-Telemark videregående skole - Gullbjørgsalen
11:35 - 12:15
Vest-Telemark videregående skoleVG1, VG2, VG385 deltakere

VG1 HO, VG2 STS

Tirsdag 6. februar. 2018
Vår forestilling om Sara.
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Fossen skole
kl ?
Fossen skole4. trinn18 deltakere

For 4.-7.trinn.

Fossen skole går til Moelv skole - forestilling kl 10.30.

Tirsdag 6. februar. 2018
Vår forestilling om Sara.
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Moelv skole
10:30
Moelv skole deltakere

Fossen skole kommer til Moelv skole på forestilling kl 10.30.

12:00
Moelv skole deltakere
Tirsdag 6. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Barkåker skole
12:00
Barkåker skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn92 deltakere
Onsdag 7. februar. 2018
Scenekunst
Spillested: Sjøborg Kulturhus
kl ?
Ulsteinvik barneskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn108 deltakere
kl ?
Hasund skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn92 deltakere
Onsdag 7. februar. 2018
SCENE ! ART
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Ingeberg skole
11:45
Ingeberg skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn72 deltakere

For 5.-7. trinn.

Onsdag 7. februar. 2018
Scenekunst
Spillested: Odda ungdomsskole
kl ?
Odda ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn231 deltakere
Røldal skule deltakere

Elevar frå Røldal reiser til Odda ungdomsskule

Onsdag 7. februar. 2018
Tankelaboratoriet
Kunstarter i samspill, Musikk, Visuell kunst, Scenekunst
Spillested: Sanne skole
10:00 - 10:40
Sanne skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn61 deltakere
12:00 - 12:40
Sanne skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn61 deltakere
Onsdag 7. februar. 2018
Scenekunst
Spillested: Stord Kulturhus
kl ?
Leirvik skule1. trinn, 2. trinn122 deltakere
kl ?
Rommetveit skule1. trinn, 2. trinn56 deltakere
Sagvåg skule1. trinn, 2. trinn44 deltakere
Onsdag 7. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Notodden Videregående skole - Notodden Teater - kino
10:00 - 10:40
Notodden Videregående skoleVG1, VG2, VG3150 deltakere
12:00 - 12:40
Onsdag 7. februar. 2018
Vår forestilling om Sara.
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Gaupen skole
13:25
Gaupen skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn63 deltakere

For 4.-7. trinn.


Onsdag 7. februar. 2018
Vår forestilling om Sara.
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Hempa skole
10:00
Hempa skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn72 deltakere

For 4.-7. trinn.


Onsdag 7. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Byskogen ungdomsskole (Tønsberg)
12:00
Onsdag 7. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Byskogen skole (Tønsberg)
10:00
Byskogen skole (Tønsberg)5. trinn, 6. trinn, 7. trinn92 deltakere
Torsdag 8. februar. 2018
Scenekunst
Spillested: Sjøborg Kulturhus
kl ?
Ulsteinvik barneskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn108 deltakere
kl ?
Ulsteinvik barneskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn108 deltakere
Torsdag 8. februar. 2018
SCENE ! ART
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Storhamar skole
10:00
Storhamar skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn156 deltakere

For 5.-7. trinn.

12:30
Storhamar skole deltakere
Torsdag 8. februar. 2018
Scenekunst
Spillested: Strandebarm skule
kl ?
Strandebarm skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn56 deltakere
Torsdag 8. februar. 2018
Scenekunst
Spillested: Jondal skule
kl ?
Jondal skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn35 deltakere
Torsdag 8. februar. 2018
Tankelaboratoriet
Kunstarter i samspill, Musikk, Visuell kunst, Scenekunst
Spillested: Moen skole - Gran
10:00 - 10:40
Moen skole - Gran1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn70 deltakere
12:00 - 12:40
Moen skole - Gran1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn70 deltakere
Torsdag 8. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Veien skole
11:00 - 11:45
Veien skole 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn64 deltakere
12:30 - 13:15
Veien skole 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn64 deltakere
Torsdag 8. februar. 2018
Scenekunst
Spillested: Stord Kulturhus
kl ?
Tjødnalio skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn98 deltakere
kl ?
Hystad skule1. trinn, 2. trinn96 deltakere
Torsdag 8. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Nome VGS avd. Lunde
10:00 - 10:40 Lundevang
Nome VGS avd. LundeVG1, VG2, VG3100 deltakere
12:00 - 12:40
Nome VGS avd. Lunde100 deltakere
Torsdag 8. februar. 2018
Vår forestilling om Sara.
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Åsen skole
13:25
Åsen skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn36 deltakere

For 4.-7. trinn.


Torsdag 8. februar. 2018
Vår forestilling om Sara.
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Fagernes skole
10:15
Fagernes skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn31 deltakere

For 4.-7. trinn.


Torsdag 8. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Eik skole
10:00
Eik skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn100 deltakere
12:00
Eik skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn100 deltakere
Fredag 9. februar. 2018
Scenekunst
Spillested: Sjøborg Kulturhus
kl ?
Ulsteinvik barneskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn108 deltakere
Fredag 9. februar. 2018
SCENE ! ART
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Solvang skole
11:40
Solvang skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn94 deltakere

For 5.-7. trinn.

Fredag 9. februar. 2018
Scenekunst
Spillested: Kvam ungdomsskule
kl ?
Kvam ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn240 deltakere
Norheimsund Friskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn15 deltakere
Fredag 9. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Sundvollen oppvekstsenter
11:45 - 12:30
Sundvollen oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn104 deltakere
Fredag 9. februar. 2018
Scenekunst
Spillested: Stord Kulturhus
kl ?
Langeland skule2. trinn70 deltakere
kl ?
Langeland skule1. trinn70 deltakere
Litlabø skule1. trinn, 2. trinn44 deltakere
Fredag 9. februar. 2018
Vår forestilling om Sara.
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Mørkved skole
10:00
Mørkved skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn160 deltakere

For 4.-7. trinn.


11:40
Mørkved skole deltakere
Fredag 9. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Kongseik ungdomsskole
10:00
Kongseik ungdomsskole8. trinn91 deltakere
12:00
WANG Ung8. trinn60 deltakere

Wang Ungdomsskole ser forestillingen på Kongseik skole

Mandag 12. februar. 2018
Scenekunst
Spillested: Vossestrand barne- og ungdomsskule
kl ?
Vossestrand barne- og ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn52 deltakere
Mandag 12. februar. 2018
Tankelaboratoriet
Kunstarter i samspill, Musikk, Visuell kunst, Scenekunst
Spillested: Hadeland kultursal
10:00 - 10:40
Jaren skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn67 deltakere
12:00 - 12:40
Jaren skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn67 deltakere
Mandag 12. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 70 min
Spillested: Notodden Videregående skole - Bok & blueshuset
09:55 - 11:05
Notodden Videregående skoleVG2, VG3100 deltakere

Bok og Blueshuset? Maks antall 200 i kulturhus, publikum plasseres i amfi. Forestilling i gymsal o.l. max 110.

12:25 - 13:35
Mandag 12. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Fjellgardane Skule
10:15
Fjellgardane Skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn26 deltakere
12:15
Bykle barne-og ungdomsskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn19 deltakere

Bykle bestiller buss og sender regning til :

Aust-Agder fylkeskommune, Fakturamottak, Postboks 788 Stoa, 4809 Arendal.

Merkes med ressursnummer 441971

Mandag 12. februar. 2018
Vår forestilling om Sara.
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Ringsaker Montessoriskole
kl ?
Ringsaker Montessoriskole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn20 deltakere

For 4.-7.trinn.

Ringsaker Montessoriskole reiser til Brøttum skole - forestilling kl 11.25.

Mandag 12. februar. 2018
Vår forestilling om Sara.
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Brøttum skole
11:25
Brøttum skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn90 deltakere

For 4.-7. trinn.

Ringsaker Montessoriskole kommer til Brøttum på forestilling kl 11.25.

Mandag 12. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Husvik skole
10:00
Husvik skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn78 deltakere
12:00
Husvik skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn78 deltakere
Tirsdag 13. februar. 2018
Scenekunst
Spillested: Voss ungdomsskule
kl ?
Voss ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn252 deltakere
kl ?
Voss ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn252 deltakere
Tirsdag 13. februar. 2018
Tankelaboratoriet
Kunstarter i samspill, Musikk, Visuell kunst, Scenekunst
Spillested: Hadeland kultursal
10:00 - 10:40
Brandbu barneskole1. trinn, 2. trinn83 deltakere
12:00 - 12:40
Brandbu barneskole3. trinn, 4. trinn88 deltakere
Tirsdag 13. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 70 min
Spillested: Nome VGS avd. Søve
12:00 - 13:10
Nome VGS avd. SøveVG1, VG2, VG3100 deltakere

Bestille Ulefoss samfunnshus? Maks antall 200 i kulturhus, publikum plasseres i amfi. Forestilling i gymsal o.l. max 110.

Tirsdag 13. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Valle skule
11:25
Valle skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn24 deltakere
12:25
Valle skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn24 deltakere
Tirsdag 13. februar. 2018
Vår forestilling om Sara.
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Messenlia skole
13:30
Messenlia skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn32 deltakere

For 4.-7. trinn.


Tirsdag 13. februar. 2018
Vår forestilling om Sara.
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Lismarka skole
10:15
Lismarka skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn31 deltakere

For 4.-7. trinn.


Tirsdag 13. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Træleborg skole
10:00
Træleborg skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn60 deltakere
12:00
Træleborg skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn60 deltakere
Onsdag 14. februar. 2018
Scenekunst
Spillested: Kleppestø ungdomsskole
kl ?
Kleppestø ungdomsskole9. trinn168 deltakere
kl ?
Kleppestø ungdomsskole8. trinn190 deltakere
Onsdag 14. februar. 2018
Tankelaboratoriet
Kunstarter i samspill, Musikk, Visuell kunst, Scenekunst
Spillested: Hadeland kultursal
10:00 - 10:40
Brandbu barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, Innføringsklasse68 deltakere
12:00 - 12:40
Brandbu barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn66 deltakere
Onsdag 14. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 70 min
Spillested: Bamble Videregående skole avd.Grasmyr
10:00 - 11:10
Bamble Videregående skole avd.GrasmyrVG1, VG2, VG3100 deltakere

Bestille Brevik kulturhus? Maks antall 200 i kulturhus, publikum plasseres i amfi.Forestilling i gymsal,max 110.

12:30 - 13:40
Bamble Videregående skole avd.GrasmyrVG1, VG2, VG3100 deltakere
Onsdag 14. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Bygland skule
09:50
Bygland skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn18 deltakere
10:50
Bygland skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn18 deltakere
Onsdag 14. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Presterød skole
10:00
Elihu kristne grunnskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn59 deltakere
Presterød skole6. trinn, 7. trinn55 deltakere

Elihu til Presterød?

12:00
Presterød skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn101 deltakere
Torsdag 15. februar. 2018
Scenekunst
Spillested: Ravnanger ungdomsskole
kl ?
Ravnanger ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn258 deltakere
Torsdag 15. februar. 2018
Scenekunst
Spillested: Kleppestø ungdomsskole
kl ?
Kleppestø ungdomsskole10. trinn197 deltakere
Torsdag 15. februar. 2018
Tankelaboratoriet
Kunstarter i samspill, Musikk, Visuell kunst, Scenekunst
Spillested: Hadeland kultursal
10:00 - 10:40
Grymyr skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn62 deltakere
12:00 - 12:40
Hadeland videregående skole1DH, 1MDD, 2DH, 2MDD, 3MDD71 deltakere

Ekstra-tilbod til MDD og DH (finst det ei 3. klasse DH?), for å sjå bra musikk, bra teater og bra illustrasjon i samspel. ??

Torsdag 15. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 70 min
Spillested: Kragerø Videregående skole
10:30 - 11:40
Kragerø Videregående skoleVG1, VG2, VG3100 deltakere

Bestille Kragerø biograf? Maks antall 200 i kulturhus, publikum plasseres i amfi. Forestilling i gymsal o.l. max 110.

12:50 - 14:00
Torsdag 15. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Hylestad skule
09:10
Hylestad skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn18 deltakere
10:10
Hylestad skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn18 deltakere
Torsdag 15. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Presterød ungdomsskole
10:00
Presterød ungdomsskole8. trinn67 deltakere
12:00
Presterød ungdomsskole8. trinn67 deltakere
Fredag 16. februar. 2018
Scenekunst
Spillested: Fauskanger barne- og ungdomsskole
kl ?
Fauskanger barne- og ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn98 deltakere
Fredag 16. februar. 2018
Scenekunst
Spillested: Erdal ungdomsskole
kl ?
Erdal ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn196 deltakere
Fredag 16. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 70 min
Spillested: Hjalmar Johansen Videregående skole - Auditoriet
09:00 - 10:10
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG1, VG2, VG3150 deltakere

Maks antall 200 i kulturhus, publikum plasseres i amfi. Forestilling i gymsal o.l. max 110.

10:40 - 11:50
Hjalmar Johansen Videregående skole150 deltakere

Maks antall 200 i kulturhus, publikum plasseres i amfi. Forestilling i gymsal o.l. max 110.

Fredag 16. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Bø Videregående skole - Gullbring Kulturanlegg
11:50 - 12:30
Bø Videregående skole VG1, VG2, VG3150 deltakere
13:30 - 14:10
Fredag 16. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Evje barneskule
09:45
Evje barneskule1. trinn, 2. trinn32 deltakere
10:45
Evje barneskule1. trinn, 2. trinn32 deltakere
11:45
Evje barneskule1. trinn, 2. trinn32 deltakere
Fredag 16. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Volden skole
12:00
Volden skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn64 deltakere
Mandag 19. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Vik skole
11:00 - 11:45
Tyrifjord barne- og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn20 deltakere
Vik skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn80 deltakere
12:30 - 13:15
Vik skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn80 deltakere
Tirsdag 20. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Tyristrand skole
10:25 - 11:10
Tyristrand skole 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn62 deltakere
11:35 - 12:20
Tyristrand skole 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn62 deltakere
Torsdag 22. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Eikli skole
11:45 - 12:30
Eikli skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn64 deltakere
13:00 - 13:45
Eikli skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn64 deltakere
Fredag 23. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Sokna skole
12:05 - 12:50
Sokna skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn58 deltakere
Mandag 26. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 80 minutter inkludert 10 minutter utstilling til slutt.
Spillested: Filadelfiakirken Sarpsborg
10:40 - 12:00
Grålum ungdomskole8a, 8b60 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

12:30 - 13:50
Grålum ungdomskole8c, 8d58 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

Mandag 26. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Hareid skule - Hareidhallen
11:00 - 12:00
Bigset skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn40 deltakere
Brandal friskule5. trinn, 6. trinn5 deltakere
Hjørungavåg skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn36 deltakere
12:30 - 13:30
Hareid skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn96 deltakere
Mandag 26. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Rauma Kulturhus
11:55 - 12:50
Åndalsnes Ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn94 deltakere
13:15 - 14:10
Åndalsnes Ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn94 deltakere
Mandag 26. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Kimen Kulturhus
10:00 - 10:30
Aglo videregående skoleVG1, VG2, VG3150 deltakere
Meråker videregående skoleVG260 deltakere

Spilles i storsalen på Kimen. Møt opp i god tid! Elevene fra Meråker skal ha workshop etterpå, husk å ta med treningstøy.

Mandag 26. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Ringshaug skole
10:15
Ringshaug skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn74 deltakere
12:00
Ringshaug skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn74 deltakere
Tirsdag 27. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 80 minutter inkludert 10 minutter utstilling til slutt.
Spillested: Filadelfiakirken Sarpsborg
10:40 - 12:00
Grålum ungdomskole9a, 9b60 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

12:30 - 13:50
Grålum ungdomskole9c, 9d58 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

Tirsdag 27. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Vatne ungdomsskule - Eidet Kulturhall
10:00 - 11:00
Grytestranda Friskule SA5. trinn, 6. trinn, 7. trinn19 deltakere
Søvik skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn50 deltakere
11:30 - 12:30
Tennfjord skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn56 deltakere
Vatne barneskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn37 deltakere
Tirsdag 27. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Rauma Kulturhus
10:00 - 10:55
Rauma videregående skoleVG1, VG2, VG384 deltakere

Kulturhuset er booka kun denne dagen. Kan riggen stå frå dagen før? I så fall kan første framsyning starte tidlegare.

11:30 - 12:25
Rauma videregående skoleVG1, VG2, VG384 deltakere

Kan riggen stå frå dagen før? I så fall kan første framsyning starte tidlegare.

Tirsdag 27. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Kimen Kulturhus
10:30 - 11:00
Ole Vig videregående skole1mdb, 1rma, 1ssa, 1ssb, 2daa, 2ksa, 2rla, 2ssa, 2tla, 3daa125 deltakere

Spilles i storsalen på Kimen. Møt opp i god tid! 1MDB, 2DAA og 3DAA skal ha workshop etterpå, husk å ta med treningstøy.

Tirsdag 27. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Ringshaug ungdomsskole
12:00
Ringshaug ungdomsskole8. trinn75 deltakere
Tirsdag 27. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Ringshaug skole
10:15
Ringshaug skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn74 deltakere
Onsdag 28. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 80 minutter inkludert 10 minutter utstilling til slutt.
Spillested: Filadelfiakirken Sarpsborg
10:40 - 12:00
Grålum ungdomskole10a, 10b60 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

12:30 - 13:50
Grålum ungdomskole10c, 10d58 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

Onsdag 28. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Ingebrikt Davik Huset
10:00 - 11:00
Flem skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn22 deltakere
Haramsøy skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn24 deltakere
Hildre Montessoriskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn26 deltakere
Lepsøy skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn10 deltakere

Ferge 08.45/09.05 med retur 11.20?

12:00 - 13:00
Brattvåg barneskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn97 deltakere
Onsdag 28. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Rauma Kulturhus
11:30 - 12:25
Måndalen skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn41 deltakere
Åfarnes skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn56 deltakere

Kultursekken dekkjer transport for Åfarnes og Måndalen.

Onsdag 28. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Olav Duun videregående skole
12:00 - 12:30
Olav Duun videregående skolealle MDD90 deltakere

Spilles i sal på skolen. Danseelevene (30 stk) skal ha workshop etterpå, ta med treningstøy.

Onsdag 28. februar. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Sandeåsen skole
10:00
Sandeåsen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn84 deltakere
12:00
Sandeåsen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn84 deltakere
Torsdag 1. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 80 minutter inkludert 10 minutter utstilling til slutt.
Spillested: Filadelfiakirken Sarpsborg
10:40 - 12:00
Sandbakken barne og ungdomsskole8a, 8b, 8c70 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

12:30 - 13:50
Sandbakken barne og ungdomsskole8d, 9a, 9b69 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

Torsdag 1. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Vigra skule - Vigra idrettshall
11:00 - 12:00
Giske oppvekstsenter avd. skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn49 deltakere
Godøy skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn50 deltakere

Kolonnekøyring Godøytunellen

12:30 - 13:30
Vigra skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn91 deltakere
Torsdag 1. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Nordlandet ungdomsskole - Nordlandet ungdomskole - gymsal
10:00 - 10:55
Nordlandet ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn89 deltakere
11:30 - 12:25
Nordlandet ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn89 deltakere

Kan riggen stå i ro til neste dag?  I så fall kan framsyninga neste dag starte kl 1000.

Torsdag 1. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Sem skole
10:00
Sem skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn56 deltakere
Tønsberg Montessoriskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn30 deltakere

Tønsberg Montesorriskole til Sem skole?

12:00
Sem skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn56 deltakere
Fredag 2. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 80 minutter inkludert 10 minutter utstilling til slutt.
Spillested: Filadelfiakirken Sarpsborg
10:40 - 12:00
Sandbakken barne og ungdomsskole10b, 9c, 9d74 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

Fredag 2. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Valderøy barneskule - Valderøy barneskule - gymsal
10:00 - 11:00
Valderøy barneskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn100 deltakere

Blending ok. Nok straum?

11:50 - 12:50
Valderøy barneskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn100 deltakere
Fredag 2. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Nordlandet ungdomsskole - Nordlandet ungdomskole - gymsal
11:30 - 12:25
Nordlandet ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn89 deltakere
Fredag 2. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Skagerak International School, Primary and Middle
10:00
Skagerak International School, Primary and Middle 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn35 deltakere
12:00
Skagerak International School, Primary and Middle 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn35 deltakere
Mandag 5. mars. 2018
Scenekunst
Spillested: Aure barne- og ungdomsskole - Kultursal
11:15 - 11:50
Aure barne- og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn74 deltakere
Nordlandet skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn28 deltakere

Kultursekken dekkjer transport for Nordlandet.

12:30 - 13:05
Aure barne- og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn74 deltakere
Straumsvik skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn27 deltakere

Kultursekken dekkjer transport for Straumsvik.

Mandag 5. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Gjerdrum barneskole - Gymsal
10:45 - 11:30
Gjerdrum barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn80 deltakere
12:00 - 12:45
Gjerdrum barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn80 deltakere
Mandag 5. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Hønefoss skole
11:00 - 11:45
Hønefoss skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn73 deltakere
12:15 - 13:00
Hønefoss skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn73 deltakere
Mandag 5. mars. 2018
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Bærum kulturhus
11:00
Gjettum skole
Buss: Tur: 10:35 retur: 12:30
9. trinn60 deltakere

To klasser hentes med buss

13:00
Gjettum skole
Buss: Tur: 12:35 retur: 14:30
9. trinn60 deltakere

To klasser hentes med buss.

Mandag 5. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Harstad kulturhus
11:00
Heggen videregåendeVG1, VG2, VG360 deltakere
Rå videregående skoleVG1, VG2, VG350 deltakere
Mandag 5. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Ringshaug skole
10:15
Ringshaug skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn97 deltakere
12:00
Ringshaug skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn97 deltakere
Tirsdag 6. mars. 2018
Scenekunst
Spillested: Leira skole
11:00 - 11:35
Leira skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn32 deltakere
Sør-Tustna skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn24 deltakere

Kultursekken dekkjer transport for Sør-Tustna.

Tirsdag 6. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Auli skole - Gymsal
10:40 - 11:25
Auli skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn88 deltakere
Tirsdag 6. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Hyggen oppvekstsenter
10:30 - 11:15
Hyggen oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn76 deltakere
Tirsdag 6. mars. 2018
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Bærum kulturhus
11:00
Hundsund Grendesenter ungdomsskole
Buss: Tur: 10:25 retur: 12:30
9. trinn48 deltakere

To klasser hentes med buss.

13:00
Hundsund Grendesenter ungdomsskole
Buss: Tur: 12:25 retur: 14:30
9. trinn48 deltakere

To klasser hentes med buss.

Tirsdag 6. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Finnsnes kulturhus
10:00
Nordborg videregående skoleVG1, VG2, VG3150 deltakere
12:00
Senja vgs. avd. GibostadVG1, VG2, VG3110 deltakere
Tirsdag 6. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Ringshaug skole
10:15
Ringshaug skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn97 deltakere
Onsdag 7. mars. 2018
Scenekunst
Spillested: Eide barneskole
10:20 - 10:55
Eide barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn82 deltakere
11:25 - 12:00
Eide barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn82 deltakere
Onsdag 7. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Fenstad skole - Gymsal
10:30 - 11:15
Fenstad skole 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn76 deltakere
Hoppensprett barneskole (privat)5. trinn, 6. trinn, 7. trinn5 deltakere

Hoppensprett kan komme til Fenstad. 10 min m/bil. Hoppensprett kan fakturere fylket.

Onsdag 7. mars. 2018
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Bærum kulturhus
11:00
Mølladammen skole
Buss: Tur: 10:30 retur: 12:30
9. trinn56 deltakere

To klasser hentes med buss.

13:00
Mølladammen skole
Buss: Tur: 12:30 retur: 14:30
9. trinn56 deltakere

To klasser hentes med buss.

Onsdag 7. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Medby oppvekstsenter
11:00
Gryllefjord oppvekstsenter10. trinn, 8. trinn, 9. trinn11 deltakere
Medby oppvekstsenter10. trinn, 8. trinn, 9. trinn7 deltakere
Onsdag 7. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Træleborg skole
10:00
Træleborg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn74 deltakere
11:30
Træleborg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn74 deltakere
Torsdag 8. mars. 2018
Scenekunst
Spillested: Eide barneskole
10:20 - 10:55
Lyngstad skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn67 deltakere
Vevang skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn38 deltakere

Kultursekken dekkjer transport for Lyngstad og Vevang.

11:25 - 12:00
Eide barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn82 deltakere
Torsdag 8. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Veståsen skole - Gymsal
10:00 - 10:45
Veståsen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn62 deltakere
11:30 - 12:15
Veståsen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn62 deltakere
Torsdag 8. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Røyse skole
10:30 - 11:15
Røyse skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn92 deltakere
Torsdag 8. mars. 2018
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Bærum kulturhus
11:00
Mølladammen skole
Buss: Tur: 10:30 retur: 12:30
9. trinn56 deltakere

To klasser hentes med buss.

13:00
Ramstad skole
Buss: Tur: 12:30 retur: 14:30
9. trinn56 deltakere

To klasser hentes med buss.

Torsdag 8. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Berg skole
11:00
Berg Montessoriskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn7 deltakere
Berg skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn21 deltakere
Torsdag 8. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Vear skole barnetrinn
10:00
Vear skole barnetrinn1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn82 deltakere
11:30
Vear skole barnetrinn1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn82 deltakere
Fredag 9. mars. 2018
Scenekunst
Spillested: Sjøholt skule
10:20 - 10:55
Sjøholt skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn82 deltakere
11:30 - 12:05
Sjøholt skule4. trinn32 deltakere
Skarbø skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn79 deltakere

Kultursekken dekkjer transport for Skarbø.

Fredag 9. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Fjellfoten skole - Gymsal
11:30 - 12:15
Fjellfoten skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn62 deltakere
Fredag 9. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Ullerål skole
10:30 - 11:15
Ullerål skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn106 deltakere
12:00 - 12:45
Ullerål skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn106 deltakere
Fredag 9. mars. 2018
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Bærum kulturhus
11:00
Ramstad skole
Buss: Tur: 10:30 retur: 12:30
9. trinn56 deltakere

To klasser hentes med buss.

13:00
Ramstad skole
Buss: Tur: 12:30 retur: 14:30
9. trinn56 deltakere

To klasser hentes med buss.

Fredag 9. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Sørreisa Kulturhus
10:00
Sørreisa sentralskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn129 deltakere
12:00
Elvetun skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn35 deltakere

Elvetun tar buss til Sørreisa kulturhus

Fredag 9. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Volden skole
10:00
Volden skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn76 deltakere
Søndag 11. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
kl ?
Mandag 12. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 80 minutter inkludert 10 minutter utstilling til slutt.
Spillested: Filadelfiakirken Sarpsborg
10:40 - 12:00
Sandbakken barne og ungdomsskole10a, 10c, 10d78 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

12:30 - 13:50
Hafslund ungdomsskole8a, 8b50 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

Mandag 12. mars. 2018
Scenekunst
Spillested: Stordal skule
11:30 - 12:05
Stordal skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn87 deltakere
Mandag 12. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Framtun skole - Gymsal
12:05 - 12:50
Framtun skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn49 deltakere
Mandag 12. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Årdal kulturhus
13:00
Mandag 12. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Spjelkavik vgs - Borgund vgs gymsal
11:30 - 12:25
Spjelkavik vgsVG1, VG2, VG3122 deltakere
13:15 - 14:10
Spjelkavik vgsVG1, VG2, VG3122 deltakere
Mandag 12. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Salangen kulturhus
10:00
Sjøvegan videregående skoleVG1, VG2, VG370 deltakere
12:00
Salangen skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn94 deltakere
Tirsdag 13. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 80 minutter inkludert 10 minutter utstilling til slutt.
Spillested: Filadelfiakirken Sarpsborg
10:40 - 12:00
Hafslund ungdomsskole8c, 8d, 8e, 8m58 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

12:30 - 13:50
Hafslund ungdomsskole9a, 9b58 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

Tirsdag 13. mars. 2018
Scenekunst
Spillested: Valldal skule
10:30 - 11:05
Eidsdal skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn39 deltakere
Geiranger skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 5. trinn, 6. trinn14 deltakere
Valldal skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn41 deltakere

Kultursekken dekkjer transport for Eidsdal og Geiranger.

12:00 - 12:35
Valldal skule4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn63 deltakere
Tirsdag 13. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Neskollen skole - Gymsal
10:15 - 11:00
Neskollen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn116 deltakere
11:45 - 12:30
Neskollen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn116 deltakere
Tirsdag 13. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Sogndal kulturhus
10:45
13:10
Tirsdag 13. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Spjelkavik vgs - Borgund vgs gymsal
11:30 - 12:25
Spjelkavik vgsVG1, VG2, VG3122 deltakere
13:15 - 14:10
Spjelkavik vgsVG1, VG2, VG3122 deltakere
Tirsdag 13. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Istindportalen
10:00
Bardu ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn138 deltakere
Bardufoss videregående skoleVG1, VG2, VG3122 deltakere

Avklart med utøver angående mange elever her!


12:00
Bardufoss videregående skoleVG1, VG2, VG3123 deltakere
Onsdag 14. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 80 minutter inkludert 10 minutter utstilling til slutt.
Spillested: Filadelfiakirken Sarpsborg
10:40 - 12:00
Hafslund ungdomsskole10a, 10b, 10c77 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

12:30 - 13:50
Hafslund ungdomsskole10d, 10e, 10m57 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

Onsdag 14. mars. 2018
Scenekunst
Spillested: Ringstad skule
11:15 - 11:50
Ringstad skule1. trinn, 2. trinn62 deltakere
Sunnylven skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn51 deltakere

Kultursekken dekkjer transport for Liabygda.

12:15 - 12:50
Ringstad skule4. trinn, 6. trinn, 7. trinn105 deltakere
Onsdag 14. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Skogbygda skole - Gymsal
11:15 - 12:00
Skogbygda skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn70 deltakere
Onsdag 14. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Sogndal kulturhus
10:45
13:10
Onsdag 14. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Sjøborg Kulturhus
10:30 - 11:25
Ulstein vidaregåande skuleVG1, VG2, VG3132 deltakere

Kulturhuset er booka

13:15 - 14:10
Ulstein vidaregåande skuleVG1, VG2, VG3132 deltakere
Onsdag 14. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Storsteinnes skole
10:00
Storsteinnes skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn97 deltakere
12:00
Laksvatn oppvekstsenter10. trinn, 8. trinn, 9. trinn13 deltakere
Nordkjosbotn skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn28 deltakere
Sand skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn37 deltakere
Torsdag 15. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 80 minutter inkludert 10 minutter utstilling til slutt.
Spillested: Filadelfiakirken Sarpsborg
10:40 - 12:00
Hafslund ungdomsskole9c, 9d, 9e, 9m65 deltakere

Elevene busses til og fra Filadelfiakirken

Torsdag 15. mars. 2018
Scenekunst
Spillested: Ringstad skule
10:30 - 11:05
Liabygda skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn19 deltakere
Ringstad skule3. trinn, 5. trinn76 deltakere

Kultursekken dekkjer transport for Sunnylven.

Torsdag 15. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Østgård skole - Gym/Festsal
11:45 - 12:30
Østgård skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn53 deltakere
Torsdag 15. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Sygna vidaregåande skule
13:00
Sygna vidaregåande skuleVG167 deltakere

Bygdahuset i Balestrand

Torsdag 15. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Sjøborg Kulturhus
10:30 - 11:25
Ulstein vidaregåande skuleVG1, VG2, VG3132 deltakere

Kulturhuset er booka

12:30 - 13:25
Ulstein vidaregåande skuleVG1, VG2, VG3132 deltakere
Torsdag 15. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Eidebakken ungdomsskole
10:00
Eidebakken ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn81 deltakere
Lenangen barne- og ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn24 deltakere

Lenangen deltar hos Eidebakken

Fredag 16. mars. 2018
Scenekunst
Spillested: Fiskarstrand skule
10:20 - 10:55
Fiskarstrand skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn70 deltakere
11:45 - 12:20
Fiskarstrand skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn70 deltakere
Fredag 16. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Årnes skole - Gymsal
10:55 - 11:40
Årnes skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn86 deltakere
Fredag 16. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Høyanger samfunnshus
12:00
Fredag 16. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Frei ungdomsskole - Aula
11:30 - 12:25
Frei ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn119 deltakere
13:00 - 13:55
Frei ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn119 deltakere
Fredag 16. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Aurora Kino Fokus
10:00
Ishavsbyen vgs. Avd. BreivikaVG1, VG2, VG340 deltakere
Kongsbakken videregående skoleVG1, VG2, VG3150 deltakere
12:00
Breivang videregående skoleVG1, VG2, VG3150 deltakere
Mandag 19. mars. 2018
Scenekunst
Spillested: Langevåg skule
10:15 - 10:50
Langevåg skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn96 deltakere
11:30 - 12:05
Langevåg skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn96 deltakere
Mandag 19. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Aurora Kino Fokus
10:00
Kongsbakken videregående skoleVG1, VG2, VG3150 deltakere
12:00
Kvaløya Videregående SkoleVG1, VG2, VG390 deltakere
Tirsdag 20. mars. 2018
Scenekunst
Spillested: Langevåg skule
10:15 - 10:50
Langevåg skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn96 deltakere
11:30 - 12:05
Langevåg skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn96 deltakere
Tirsdag 20. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Hansnes barne- og ungdomsskole
11:00
Hansnes barne- og ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn34 deltakere
Vanna Montessoriskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn9 deltakere
Vannvåg skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn9 deltakere
Onsdag 21. mars. 2018
Scenekunst
Spillested: Langevåg skule
10:15 - 10:50
Langevåg skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn96 deltakere
Onsdag 21. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Kulta - Tromsdalen Kulturhus
10:00
Tromsdalen videregående skoleVG1, VG2, VG3110 deltakere

1,4 km å spasere for elevene fra Tromsdalen vgs til Kulta

11:30
Tromsdalen videregående skoleVG1, VG2, VG3100 deltakere
Torsdag 22. mars. 2018
Scenekunst
Spillested: Solevåg skule
10:15 - 10:50
Måseide skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn88 deltakere
11:30 - 12:05
Solevåg skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn79 deltakere
Torsdag 22. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Skjervøy Kulturhus
11:00
Nord-Troms vgs. avd. SkjervøyVG1, VG212 deltakere
Skjervøy ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn82 deltakere
Årviksand Montessoriskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn5 deltakere

Kun 12 elever på videregående skole denne uka


Maks 120 elever totalt

Fredag 23. mars. 2018
Scenekunst
Spillested: Solevåg skule
10:15 - 10:50
Solevåg skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn79 deltakere
11:30 - 12:05
Solevåg skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn79 deltakere
Fredag 23. mars. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Nord-Troms vgs. avd. Nordreisa
11:00
Nord-Troms vgs. avd. NordreisaVG1, VG2, VG3123 deltakere

Bekreftet

Onsdag 4. april. 2018
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Bærum kulturhus
12:00
Jar skole
Buss: Tur: 11:30 retur: 12:40
5. trinn78 deltakere
Skui skole (1)
Buss: Tur: 11:30 retur: 12:40
5. trinn45 deltakere

Jar skole: Elevene hentes i buss på skolen kl 11:30

Skui skole: Elevene hentes i buss kl 11:30

Torsdag 5. april. 2018
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Bærum kulturhus
10:00
Rykkinn skole, avdeling Berger (1)
Buss: Tur: 09:30 retur: 10:40
5. trinn73 deltakere
Storøya skole
Buss: Tur: 09:25 retur: 10:40
5. trinn47 deltakere

Rykkinn skole: Elevene hentes i buss kl 09:30

Storøya skole: Elevene hentes i buss kl 09:25

12:00
Snarøya skole
Buss: Tur: 11:25 retur: 12:40
5. trinn61 deltakere
Stabekk skole
Buss: Tur: 11:30 retur: 12:40
5. trinn55 deltakere

Snarøya skole: Elevene hentes i buss kl 11:25

Stabekk skole: Elevene hentes i buss kl 11:30


Fredag 6. april. 2018
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Bærum kulturhus
10:00
Lommedalen skole (1)
Buss: Tur: 09:25 retur: 10:40
5. trinn57 deltakere
Tanum skole
Buss: Tur: 09:35 retur: 10:40
5. trinn49 deltakere

Lommedalen skole: Elevene hentes i buss kl 09:25

Tanum skole: Elevene hentes i buss kl 09:35

12:00
Grav skole
Buss: Tur: 11:30 retur: 12:40
5. trinn79 deltakere
Steinerskolen i Bærum
Buss: Tur: 11:30 retur: 12:40
5. trinn16 deltakere

Elevene fra Steinerskolen går til Grav skole og blir hentet med buss derfra.

Alle elvene hentes med buss fra Grav skole kl 11:30


Søndag 8. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
kl ?
Mandag 9. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Nordfjordeid skule
10:10
Nordfjordeid skule1a, 1b, 2a, 2b, 3a120 deltakere
11:55
Hjelle skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn36 deltakere
Nordfjordeid skule3b, 4. trinn75 deltakere
Mandag 9. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Fagerlia videregående skole - Fagerlia VGS - aula
11:45 - 12:40
Fagerlia videregående skoleVG1, VG2, VG3120 deltakere
13:50 - 14:45
Fagerlia videregående skoleVG1, VG2, VG3120 deltakere
Mandag 9. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Grytøy oppvekstsenter
11:00
Bjarkøy barne- og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn19 deltakere
Grytøy oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn28 deltakere

Bjarkøy deltar på Grytøy

Mandag 9. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 60 minutt
Spillested: Kila skole
10:00
Kila skole5. trinn, 6. trinn64 deltakere
12:00
Kila skole7. trinn38 deltakere
Sørvik barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn53 deltakere
Mandag 9. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 minutt
Spillested: Froland skole
10:35
Froland skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn111 deltakere
12:45
Froland skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn111 deltakere
Mandag 9. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Kulturhuset Kuben
13:00 - 14:00
Grong videregående skoleVG1, VG2100 deltakere

Møt opp i god tid!

Mandag 9. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Glemmen VGS`s gymsal.
10:10 - 11:20
Torp Skole5. trinn, 6. trinn62 deltakere

Elevene busses til Glemmen vgs. skole.​​

11:50 - 13:00
Torp Skole7. trinn37 deltakere

Elevene busses til Glemmen vgs. skole.​​

Tirsdag 10. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Hornindal skule
10:40
Hornindal skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn53 deltakere
Tirsdag 10. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Fagerlia videregående skole - Fagerlia VGS - aula
11:45 - 12:40
Fagerlia videregående skoleVG1, VG2, VG3120 deltakere

Kan riggen stå frå dagen før? I så fall kan første framsyning starte tidlegare.

13:50 - 14:45
Fagerlia videregående skoleVG1, VG2, VG3120 deltakere
Tirsdag 10. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Lavangen skole
10:00
Lavangen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn65 deltakere
11:30
Lavangen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn40 deltakere
Tirsdag 10. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 60 minutt
Spillested: Medkila skole
12:00
Medkila skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn104 deltakere
Tirsdag 10. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 minutt
Spillested: Froland skole
10:35
Froland skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn111 deltakere
Tirsdag 10. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Norveg Kystkultursenter
13:00 - 14:00
Ytre Namdal videregående skole2st, 3på, 3st120 deltakere

Møt opp i god tid!

Tirsdag 10. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Glemmen VGS`s gymsal.
09:30 - 10:40
Nøkleby Skole5b, 5c, 5d60 deltakere

Elevene busses til Glemmen vgs. skole.​​

11:00 - 12:10
Nøkleby Skole5a, 6a39 deltakere

Elevene busses til Glemmen vgs. skole.​​

Onsdag 11. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Haugen skule
10:00
Haugen skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn50 deltakere
Onsdag 11. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Fagerlia videregående skole - Fagerlia VGS - aula
11:45 - 12:40
Fagerlia videregående skoleVG1, VG2, VG3120 deltakere

Kan riggen stå frå dagen før? I så fall kan første framsyning starte tidlegare.

13:50 - 14:45
Fagerlia videregående skoleVG1, VG2, VG3120 deltakere
Onsdag 11. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Gratangsbotn skole
10:00
Gratangsbotn skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn27 deltakere
Montessoriskolen Morgan1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn35 deltakere
Onsdag 11. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 60 minutt
Spillested: Kanebogen skole
10:00
Harstad Montessoriskole SA5. trinn, 6. trinn, 7. trinn9 deltakere
Kanebogen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn74 deltakere
12:00
Kanebogen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn74 deltakere
Onsdag 11. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 minutt
Spillested: Froland skole
09:40
Froland skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn111 deltakere
11:50
Froland skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn111 deltakere
Onsdag 11. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Olav Duun videregående skole
12:00 - 13:00
Olav Duun videregående skole1id, 1mo, 1st, 2mo, 3mk75 deltakere
13:50 - 14:50
Olav Duun videregående skole1id, 1mo, 1st, 2mo, 3mk75 deltakere
Onsdag 11. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Glemmen VGS`s gymsal.
09:30 - 10:40
Nøkleby Skole6b, 6c42 deltakere

Elevene busses til Glemmen vgs. skole.​​

11:00 - 12:10
Nøkleby Skole6d, 7a47 deltakere

Elevene busses til Glemmen vgs. skole.​​

Torsdag 12. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Kjølsdalen Montessoriskule
10:30
Bryggja skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn19 deltakere
Kjølsdalen Montessoriskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn19 deltakere
Stårheim skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn38 deltakere
Torsdag 12. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Stranda vidaregående skole - Storfjord kulturhus
12:05 - 13:00
Stranda vidaregående skoleVG1, VG2, VG397 deltakere

Kulturhuset er booka

13:45 - 14:40
Stranda vidaregående skoleVG1, VG2, VG397 deltakere
Torsdag 12. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Elvetun skole
11:00
Elvetun skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn77 deltakere
Torsdag 12. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 60 minutt
Spillested: Bergseng skole
10:00
Bergseng skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn68 deltakere
12:00
Bergseng skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn68 deltakere
Torsdag 12. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Inderøy videregående skole
10:30 - 11:30
Leksvik videregående skoleint.engelsk, vg1 SF25 deltakere
Mære landbruksskolevg1 og vg2100 deltakere

Spilles i Black box eller Sal A på IVGS.

13:00 - 14:00
Inderøy videregående skole1mdd, 2+3da, 2+3dr125 deltakere

Spilles i Black box eller Sal A på IVGS.

Torsdag 12. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Glemmen VGS`s gymsal.
09:30 - 10:40
Nøkleby Skole7b, 7c54 deltakere

Elevene busses til Glemmen vgs. skole.​​

Fredag 13. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Skavøypoll skule
10:15
Flatraket skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn20 deltakere
Skavøypoll skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn94 deltakere
Fredag 13. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Fosnavåg Konserthus
11:00 - 11:55
Herøy VGSVG1, VG2, VG3136 deltakere

Kulturhuset er booka

12:45 - 13:40
Herøy VGSVG1, VG2, VG3136 deltakere
Fredag 13. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Rossfjord barne- og ungdomsskole
11:00
Rossfjord barne- og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn88 deltakere
Fredag 13. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 60 minutt
Spillested: Borkenes skole
12:00
Borkenes skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn75 deltakere
Flesnes skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn4 deltakere
Fredag 13. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Festiviteten Kulturhus
12:15 - 13:15
Levanger videregående skolevg1 YF140 deltakere

Møt opp i god tid!

Fredag 13. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Glemmen VGS`s gymsal.
10:45 - 11:55
Cicignon Barne- og Ungdomskole5. trinn, 7. trinn51 deltakere

Elevene går til Glemmen vgs. skole.​​

12:20 - 13:30
Cicignon Barne- og Ungdomskole6. trinn36 deltakere

Elevene går til Glemmen vgs. skole.​​

Søndag 15. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
00:00
Mandag 16. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 minutt
Spillested: Parken Kulturhus
10:00 - 10:50
Volsdalen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn74 deltakere
11:30 - 12:20
Volsdalen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn74 deltakere
Mandag 16. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Loen skule
10:05
Loen skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn42 deltakere
Olden skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn41 deltakere
Vikane skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn38 deltakere
Mandag 16. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Vang skole
11:00 - 11:45
Kirkeskolen1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn53 deltakere
Vang skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn50 deltakere
12:15 - 13:00
Steinerskolen på Ringerike1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn18 deltakere
Vang skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn82 deltakere
Mandag 16. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Gibostad barne- og ungdomsskole
12:30
Gibostad barne- og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn44 deltakere
Mandag 16. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Husøy skole
09:30
Botnhamn skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn25 deltakere
Husøy skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn27 deltakere
Senja Montessoriskole(Fjordgård)1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn16 deltakere
Mandag 16. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 60 minutt
Spillested: Harstad kulturhus
10:00
Seljestad barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn64 deltakere

Lillesalen

12:00
Seljestad barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn64 deltakere

Lillesalen

Mandag 16. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Meråker samfunnshus
12:00 - 13:00
Meråker videregående skoleVG180 deltakere

Møt opp i god tid!

Mandag 16. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Glemmen VGS`s gymsal.
10:00 - 11:10
Kjølberg Skole5a, 5b, 6a56 deltakere

Elevene busses til Glemmen vgs. skole.​​

11:40 - 12:50
Kjølberg Skole6b, 7a, 7b57 deltakere

Elevene busses til Glemmen vgs. skole.​​

Tirsdag 17. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 minutt
Spillested: Blindheim barneskole - Blindheim barneskole - gymsal
11:00 - 11:50
Blindheim barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn127 deltakere

Blending ok

12:30 - 13:20
Flisnes skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn100 deltakere

Kultursekken dekkjer transport for Flisnes.

Tirsdag 17. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Stryn kulturhus
10:30
Nordsida skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn21 deltakere
Oppstryn skule og barnehage1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn19 deltakere
Rand skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn5 deltakere
Tonning skule3cd, 4ab, 4cd73 deltakere
12:00
Tonning skule1ab, 1cd, 2ab, 2cd, 3ab116 deltakere
Tirsdag 17. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Vang skole
11:15 - 12:00
Steinsfjorden Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn20 deltakere
Vang skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn82 deltakere
Tirsdag 17. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Kårvik skole
12:30
Kårvik skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn38 deltakere
Tirsdag 17. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Trollvik skole - Lenvik
09:30
Trollvik skole - Lenvik1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn100 deltakere
Tirsdag 17. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 60 minutt
Spillested: Harstad kulturhus
10:00
Harstad skole 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn80 deltakere

Lillesalen

12:00
Harstad skole 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn80 deltakere

Lillesalen

Tirsdag 17. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Aulaen, Verdal videregående skole
10:30 - 11:30
Verdal videregående skoleeng.programfag, vg1+2 YF, vg1ST/ID125 deltakere

Skolen må fordele elevene jevnt på de to forestillingene.

13:15 - 14:15
Verdal videregående skoleeng.programfag, vg1+2 YF, vg1ST/ID125 deltakere

Skolen må fordele elevene jevnt på de to forestillingene.

Tirsdag 17. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Glemmen VGS`s gymsal.
10:00 - 11:10
Ambjørnrød Skole5a, 5b47 deltakere

Elevene busses til Glemmen vgs. skole.​​

11:40 - 12:50
Ambjørnrød Skole6a, 6b, 7a63 deltakere

Elevene busses til Glemmen vgs. skole.​​

Onsdag 18. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 minutt
Spillested: Blindheim barneskole - Blindheim barneskole - gymsal
11:00 - 11:50
Blindheim barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn127 deltakere
12:30 - 13:20
Emblem skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn69 deltakere

Kultursekken dekkjer transport for Emblem.

Onsdag 18. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Vassenden skule
10:25
Vassenden skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn119 deltakere
Onsdag 18. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Medby oppvekstsenter
12:30
Medby oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn18 deltakere
Onsdag 18. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Gryllefjord oppvekstsenter
09:30
Gryllefjord oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn49 deltakere
Onsdag 18. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 60 minutt
Spillested: Bardu-Spillested må bestemmes av kommunen
10:00
Nedre Bardu skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn15 deltakere
Setermoen skole5. trinn43 deltakere
Øvre Bardu oppvekstsenter5. trinn, 6. trinn, 7. trinn21 deltakere

Setermoen skole eller Setertun (her kan alle 150 elevene komme samlet på én forestilling) - Tonje Holkestad kommer tilbake ang dette etter 20.05.

12:00
Setermoen skole6. trinn, 7. trinn68 deltakere
Onsdag 18. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Lokstallen
11:00 - 12:00
Aglo videregående skoleVG1, VG2, VG3104 deltakere

Skolen må fordele elevene jevnt på de to forestillingene. Møt opp på Lokstallen i god tid!

13:00 - 14:00
Aglo videregående skoleVG1, VG2, VG3104 deltakere

Skolen må fordele elevene jevnt på de to forestillingene. Møt opp på Lokstallen i god tid!

Onsdag 18. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 70 minutter inkludert samtale
Spillested: Glemmen VGS`s gymsal.
10:45 - 11:55
Ambjørnrød Skole7b, 7c35 deltakere
Childrens International School6. trinn21 deltakere

Elevene busses til Glemmen vgs. skole.​​

12:20 - 13:30
Childrens International School5a, 5b, 7. trinn56 deltakere

Elevene busses til Glemmen vgs. skole.​​​

Torsdag 19. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 minutt
Spillested: Åse skole
10:30 - 11:20
Åse skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn67 deltakere
12:00 - 12:50
Åse skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn67 deltakere
Torsdag 19. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Skei skule
10:25
Skei skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn60 deltakere
Torsdag 19. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Helgerud skole
10:45 - 11:30
Helgerud skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn68 deltakere
12:00 - 12:45
Helgerud skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn68 deltakere
Torsdag 19. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Berg skole
11:00
Berg Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn22 deltakere
Berg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn44 deltakere
Torsdag 19. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 60 minutt
Spillested: Salangen kulturhus
12:00
Salangen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn62 deltakere
Torsdag 19. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Lokstallen
10:30 - 11:30
Ole Vig videregående skole1mda, 1mdb, 1rma og 2ksa, 2daa, 2mua, 3daa, 3mua, BAT, EL, TIP87 deltakere

Skolen må fordele elevene jevnt på de tre forestillingene. Møt opp på Lokstallen i god tid!

13:30 - 14:30
Ole Vig videregående skole1mda, 1mdb, 1rma og 2ksa, 2daa, 2mua, 3daa, 3mua, BAT, EL, TIP87 deltakere

Skolen må fordele elevene jevnt på de tre forestillingene. Møt opp på Lokstallen i god tid!

Fredag 20. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 minutt
Spillested: Hessa skole
11:30 - 12:20
Hessa skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn78 deltakere

Blending ok

13:00 - 13:50
Hessa skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn78 deltakere
Fredag 20. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Trivselshagen
10:15
Sandane skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn152 deltakere
12:00
Breim skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn63 deltakere
Hyen skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn16 deltakere
Nordstranda skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn58 deltakere
Fredag 20. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Nærsnes skole
11:30 - 12:15
Nærsnes skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn87 deltakere

Skolen må blende på forhånd

Fredag 20. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Nordkjosbotn skole
10:00
Laksvatn oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn40 deltakere
Nordkjosbotn skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn82 deltakere
Fredag 20. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 60 minutt
Spillested: Sørreisa Kulturhus
10:00
Sørreisa sentralskole5. trinn, 6. trinn84 deltakere
12:00
Sørreisa sentralskole7. trinn40 deltakere
Fredag 20. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Lokstallen
10:30 - 11:30
Ole Vig videregående skole1mda, 1mdb, 1rma og 2ksa, 2daa, 2mua, 3daa, 3mua, BAT, EL, TIP87 deltakere

Skolen må fordele elevene jevnt på de tre forestillingene. Møt opp på Lokstallen i god tid!

Søndag 22. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
12:00
Mandag 23. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 minutt
Spillested: Spjelkavik barneskole
10:10 - 11:00
Spjelkavik barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn82 deltakere

Innrigg dagen før.

11:30 - 12:20
Lerstad skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn87 deltakere

Kultursekken dekkjer transport for Lerstad.

Mandag 23. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Selje skule
11:35
Selje skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn40 deltakere
Stadlandet skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn33 deltakere
Mandag 23. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Volda Samfunnshus
11:00 - 11:55
Volda vidaregåande skule VG1, VG2, VG3132 deltakere

NY dato

12:45 - 13:40
Volda vidaregåande skule VG1, VG2, VG3132 deltakere

NY spelestad

Mandag 23. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Storsteinnes skole
10:00
Storsteinnes skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn94 deltakere
11:15
Hamnvåg Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn18 deltakere
Malangseidet skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn25 deltakere
Sand skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn68 deltakere
12:30
Storsteinnes skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn91 deltakere
Mandag 23. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 minutt
Spillested: Jappa skole
10:00
Jappa skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn83 deltakere
11:30
Jappa skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn83 deltakere
Tirsdag 24. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 minutt
Spillested: Spjelkavik barneskole
10:10 - 11:00
Spjelkavik barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn82 deltakere

Blending ok

11:30 - 12:20
Spjelkavik barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn82 deltakere
Tirsdag 24. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Skram skule
10:10
Holvik skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn34 deltakere
Skram skule1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B64 deltakere
11:40
Raudeberg skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn68 deltakere
Skram skule4A, 4B27 deltakere
Tirsdag 24. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Volda Samfunnshus
11:00 - 11:55
Volda vidaregåande skule VG1, VG2, VG3132 deltakere
12:45 - 13:40
Volda vidaregåande skule VG1, VG2, VG3132 deltakere
Tirsdag 24. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Lenangen barne- og ungdomsskole
10:00
Lenangen barne- og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn42 deltakere
Tirsdag 24. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 minutt
Spillested: Rykene Skole
10:15
Rykene Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn177 deltakere
Onsdag 25. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 minutt
Spillested: Hatlane skole
11:35 - 12:25
Aalesund International School5. trinn, 6. trinn, 7. trinn21 deltakere
Hatlane skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn107 deltakere

Blending ok

12:50 - 13:40
Hatlane skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn107 deltakere
Steinerskolen i Ålesund5. trinn, 6. trinn, 7. trinn16 deltakere
Onsdag 25. april. 2018
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Knapstad barneskole
kl ?
Knapstad barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn62 deltakere
Onsdag 25. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Davik skule
10:45
Davik skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn31 deltakere
Kolset Oppvekst1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn7 deltakere
Ålfoten oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn8 deltakere
Onsdag 25. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Sykkylven Kulturhus
11:00 - 11:55
Sykkylven vidaregåande skuleVG1, VG2, VG3102 deltakere

NY dato

12:45 - 13:40
Sykkylven vidaregåande skuleVG1, VG2, VG3102 deltakere
Onsdag 25. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Eidebakken skole
10:00
Eidebakken skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn70 deltakere
Lyngsdalen oppvekstsenter5. trinn, 6. trinn, 7. trinn11 deltakere
Onsdag 25. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 minutt
Spillested: Fevik skole
09:30
Fevik skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn114 deltakere
11:45
Fevik skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn114 deltakere
Torsdag 26. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 minutt
Spillested: Ellingsøy barne- og ungdomsskole
12:25 - 13:15
Ellingsøy barne- og ungdomsskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn60 deltakere
Vik skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn54 deltakere

Kultursekken dekkjer transport for Vik.

Torsdag 26. april. 2018
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Ringvoll skole
kl ?
Ringvoll skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn35 deltakere
Torsdag 26. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Svelgen oppvekst
10:30
Svelgen oppvekst1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn78 deltakere
Torsdag 26. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Sykkylven Kulturhus
11:00 - 11:55
Sykkylven vidaregåande skuleVG1, VG2, VG3102 deltakere

NY dato

12:45 - 13:40
Sykkylven ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn102 deltakere
Torsdag 26. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Kulta - Tromsdalen Kulturhus
09:30
Bjerkaker skole4. trinn51 deltakere
Hamna skole4. trinn28 deltakere
Sandnessund skole4. trinn21 deltakere

Skolene må bekrefte deltakelse til dks@tromso.kommune.no

Forestillingen er en del av fordypningprogrammet i scenekunst. 
Informasjonsmøte om verksteder avholdes på Kulta 28. august kl 14:30

11:00
Reinen skole4. trinn59 deltakere
Skjelnan skole4. trinn40 deltakere

Skolene må bekrefte deltakelse til dks@tromso.kommune.no 

Forestillingen er en del av fordypningprogrammet i scenekunst. 
Informasjonsmøte om verksteder avholdes på Kulta 28. august kl 14:30

Fredag 27. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 minutt
Spillested: Aspøy skole
11:30 - 12:20
Larsgården skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn79 deltakere

Kultursekken dekkjer transport for Larsgården.

13:00 - 13:50
Aspøy skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn68 deltakere
Fredag 27. april. 2018
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Tomter skole
kl ?
Tomter skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn70 deltakere
Fredag 27. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Hauge oppvekst
10:25
Hauge oppvekst1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn36 deltakere
Kalvåg oppvekst1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn28 deltakere
Fredag 27. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Sykkylven Kulturhus
11:00 - 11:55
Sykkylven ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn102 deltakere

NY dato

12:45 - 13:40
Sykkylven ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn102 deltakere
Fredag 27. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Kulta - Tromsdalen Kulturhus
09:30
Gyllenborg skole4. trinn64 deltakere
Lunheim skole4. trinn46 deltakere

Skolene må bekrefte deltakelse til dks@tromso.kommune.no 

Forestillingen er en del av fordypningprogrammet i scenekunst. 
Informasjonsmøte om verksteder avholdes på Kulta 28. august kl 14:30

Gyllenborg: elin.mortensen@tromso.kommune.no

11:00
Ersfjordbotn skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn43 deltakere
Mortensnes skole4. trinn29 deltakere
Trondjord skole (Kvalsund skolen)5. trinn, 6. trinn, 7. trinn22 deltakere
Vengsøy skole (Kvalsund skolen)5. trinn, 6. trinn, 7. trinn5 deltakere

Skolene må bekrefte deltakelse til dks@tromso.kommune.no 

Forestillingen er en del av fordypningprogrammet i scenekunst. 
Informasjonsmøte om verksteder avholdes på Kulta 28. august kl 14:30

Ersfjord skole: gry.yttervoll@tromso.kommune.no

Mandag 30. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Nøkleby Skole
10:00
Nøkleby Skole1a, 1b37 deltakere
12:00
Nøkleby Skole1c, 1d39 deltakere
Mandag 30. april. 2018
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Kirkebygden Skole
kl ?
Kirkebygden Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn82 deltakere
Mandag 30. april. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Slemmestad barneskole
11:00 - 11:45
Slemmestad barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn62 deltakere
12:15 - 13:00
Slemmestad barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn62 deltakere
Onsdag 2. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Nøkleby Skole
10:00
Nøkleby Skole2a, 2b37 deltakere
12:00
Nøkleby Skole2c, 2d39 deltakere
Onsdag 2. mai. 2018
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Svinndal Skole
kl ?
Svinndal Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn44 deltakere
Onsdag 2. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Veggli skole
12:00 - 12:45
Veggli skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn44 deltakere
Onsdag 2. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Hansnes barne- og ungdomsskole
10:30
Hansnes barne- og ungdomsskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn41 deltakere
Torsdag 3. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Nøkleby Skole
10:00
Nøkleby Skole3a, 3b38 deltakere
12:00
Nøkleby Skole3c, 3d, 4c46 deltakere
Torsdag 3. mai. 2018
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Våk Skole
kl ?
Våk Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn88 deltakere
Torsdag 3. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Rødberg skole
11:35 - 12:20
Rødberg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn65 deltakere
Uvdal skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn40 deltakere
Torsdag 3. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Vannvåg skole
11:00
Vanna Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn17 deltakere
Vannvåg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn17 deltakere
Fredag 4. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Nøkleby Skole
10:00
Nøkleby Skole4a, 4b, 4c50 deltakere
Fredag 4. mai. 2018
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Bytårnet skole
kl ?
Bytårnet skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn91 deltakere
Fredag 4. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Prestfoss skole
11:00 - 11:45
Nerstad skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn54 deltakere
Prestfoss skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn24 deltakere
12:30 - 13:15
Eggedal skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn41 deltakere
Prestfoss skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn24 deltakere
Mandag 7. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Torp Skole
10:15
Torp Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn46 deltakere
12:00
Torp Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn46 deltakere
Mandag 7. mai. 2018
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Krapfoss Skole
kl ?
Krapfoss Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn74 deltakere
Mandag 7. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 minutt
Spillested: Dypvåg skole
10:30
Vestre Sandøya skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn15 deltakere
10:30
Dypvåg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn96 deltakere
Mandag 7. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Asker kulturhus
10:00 - 11:00
Arnestad skole5. trinn67 deltakere
Solberg skole (Asker)5. trinn, 6. trinn20 deltakere
Stiftelsen Vollen Montessori skole5. trinn, 6. trinn9 deltakere
12:00 - 13:00
Blakstad skole5. trinn64 deltakere
Steinerskolen i Asker5. trinn, 6. trinn33 deltakere
Tirsdag 8. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Torp Skole
10:15
Torp Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn46 deltakere
Tirsdag 8. mai. 2018
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Melløs Skole
kl ?
Melløs Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn81 deltakere
kl ?
Melløs Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn81 deltakere
Tirsdag 8. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 minutt
Spillested: Fiane skole
10:00
Gjerstad skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn86 deltakere
11:30
Fiane skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn106 deltakere
Tirsdag 8. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Asker kulturhus
10:00 - 11:00
Billingstad skole6. trinn35 deltakere
Vettre skole5. trinn, 6. trinn71 deltakere
12:00 - 13:00
Hagaløkka skole6. trinn39 deltakere
Hvalstad skole6. trinn63 deltakere
Onsdag 9. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Årum Skole
10:00
Årum Skole1. trinn, 2. trinn42 deltakere
11:25
Årum Skole3. trinn, 4. trinn42 deltakere
Onsdag 9. mai. 2018
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Nøkkeland Skole
kl ?
Nøkkeland Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn95 deltakere
Onsdag 9. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 minutt
Spillested: Risør barneskole
10:15
Risør barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn169 deltakere

Risør barneskole bestiler selv Risørhuset og stiller med bærehjelp, hvis gjennomføring på skolen er det kun to forestillinger og med maks publikum 100 stk pr. forestilling.

13:00
Risør barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn169 deltakere
Onsdag 9. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Asker kulturhus
10:00 - 11:00
Jansløkka skole6. trinn64 deltakere
Rønningen skole6. trinn25 deltakere
12:00 - 13:00
Mellom-Nes skole5. trinn, 6. trinn111 deltakere
Fredag 11. mai. 2018
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Ramberg Skole
kl ?
Ramberg Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn88 deltakere
kl ?
Ramberg Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn88 deltakere
Mandag 14. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Ambjørnrød Skole
10:15
Ambjørnrød Skole1a, 1b38 deltakere
11:45
Ambjørnrød Skole2a, 2b48 deltakere
Mandag 14. mai. 2018
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Refsnes Skole
kl ?
Refsnes Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn113 deltakere
Mandag 14. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Noresund skole
12:00 - 12:45
Krøderen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn57 deltakere
Noresund skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn49 deltakere
Mandag 14. mai. 2018
Scenekunst
Spillested: Veståsen skole - Gymsal
09:55 - 10:55
Veståsen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn78 deltakere

Husk blending


11:15 - 12:15
Veståsen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn78 deltakere

Husk blending


Tirsdag 15. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Ambjørnrød Skole
10:15
Ambjørnrød Skole3a, 4a, 4c48 deltakere
11:45
Ambjørnrød Skole3b, 4b, 4c48 deltakere
Tirsdag 15. mai. 2018
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Reier Skole
kl ?
Reier Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn128 deltakere
Tirsdag 15. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Midtbygda skole
11:45 - 12:30
Midtbygda skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn88 deltakere
Tirsdag 15. mai. 2018
Scenekunst
Spillested: Gjerdrum barneskole - Gymsal
09:55 - 10:55
Gjerdrum barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn85 deltakere

Husk blending


11:15 - 12:15
Gjerdrum barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn85 deltakere

Husk blending


Onsdag 16. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Midtbygda skole
10:00 - 10:45
Midtbygda skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn88 deltakere
11:45 - 12:30
Midtbygda skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn88 deltakere
Tirsdag 22. mai. 2018
Cirkus Granados (Eilertsen & Granados Teaterkompani)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Sortland Kino
kl ?
Lamarka skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn235 deltakere
kl ?
Sortland barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn266 deltakere
Tirsdag 22. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Begby skole
10:00
Begby skole3a, 3b39 deltakere
12:15
Begby skole4a, 4b39 deltakere
Tirsdag 22. mai. 2018
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Verket Barne- og ungdomsskole Skole
kl ?
kl ?
Tirsdag 22. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Vestgård Skole
10:30
Vestgård Skole1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 2c106 deltakere
11:55
Vestgård Skole3a, 3b, 3c, 4a, 4b89 deltakere
Tirsdag 22. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Maura skole - Gymsal
10:15 - 11:00
Maura skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn109 deltakere
11:50 - 12:35
Maura skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn109 deltakere
Onsdag 23. mai. 2018
Cirkus Granados (Eilertsen & Granados Teaterkompani)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Sortland Kino
kl ?
Holand skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn34 deltakere
Holmstad skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn67 deltakere
Jennestad Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn51 deltakere
kl ?
Maurnes skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn73 deltakere
Sigerfjord skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn83 deltakere
Strand skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn97 deltakere
Onsdag 23. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Begby skole
10:00
Begby skole1a, 1b39 deltakere
12:15
Begby skole2a, 2b39 deltakere
Onsdag 23. mai. 2018
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Åvangen Skole
kl ?
Åvangen Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn75 deltakere
Onsdag 23. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Hovin Skole
10:00
Hovin Skole1A, 1B, 2A, 2B92 deltakere
11:40
Hovin Skole3A, 3B, 4A, 4B92 deltakere
Onsdag 23. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Kringler-Slattum - Gymsal
11:00 - 11:45
Kringler-Slattum5. trinn, 6. trinn, 7. trinn53 deltakere
Torsdag 24. mai. 2018
Cirkus Granados (Eilertsen & Granados Teaterkompani)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Breidablikk kino, Steine
kl ?
Eidet skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn26 deltakere
Steine skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn70 deltakere
Straume skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn66 deltakere

Evt Straume samfunnshus?

Torsdag 24. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Childrens International School
10:00
Childrens International School1. trinn, 2a38 deltakere
12:00
Childrens International School2b, 3. trinn, 4. trinn58 deltakere
Torsdag 24. mai. 2018
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Buen kristne skole
kl ?
Buen kristne skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn8 deltakere
Torsdag 24. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Rømskog Skole
10:00
Rømskog Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn14 deltakere

Busses til Marker

Torsdag 24. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Marker skole
10:00
Marker skole1a, 2a, 3a, 4b87 deltakere
Rømskog Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn14 deltakere

Får besøk av Rømskog

11:30
Marker skole1b, 2b, 3b, 4a85 deltakere
Torsdag 24. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Preståsen skole - Gymsal
10:25 - 11:10
Preståsen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn70 deltakere
11:40 - 12:25
Preståsen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn70 deltakere
Fredag 25. mai. 2018
Cirkus Granados (Eilertsen & Granados Teaterkompani)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Sommarøy skole
kl ?
Myre skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn114 deltakere
kl ?
Myre skole1. trinn, 2. trinn44 deltakere
Sommarøy skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn49 deltakere
Fredag 25. mai. 2018
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Ekholt skole
kl ?
Ekholt skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn112 deltakere
Fredag 25. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Havnås Skole
11:30
Havnås Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn28 deltakere
Fredag 25. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Båstad skole
08:30
Båstad skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn87 deltakere
Fredag 25. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Hagen skole - Gymsal
11:20 - 12:05
Hagen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn76 deltakere
Mandag 28. mai. 2018
Circo Herencia
Scenekunst • Varighet: 45 - 50 min.
Spillested: Plassen skole
11:40
Plassen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn109 deltakere

For 1.-7.trinn.  Obs! Lang riggetid.

Mandag 28. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Smøla barneskole
kl ?
Smøla barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn167 deltakere
Mandag 28. mai. 2018
Cirkus Granados (Eilertsen & Granados Teaterkompani)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Alsvåg barne- og ungdomsskole
kl ?
Alsvåg barne- og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn75 deltakere
Strengelvåg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn33 deltakere
Mandag 28. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Torsnes skole
10:05
Torsnes skole1. trinn, 2. trinn42 deltakere
11:20
Torsnes skole3. trinn, 4. trinn42 deltakere
Mandag 28. mai. 2018
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Halmstad Barneskole
kl ?
Halmstad Barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn107 deltakere
Mandag 28. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Skjønhaug Skole
09:30
Skjønhaug Skole1. trinn, 2. trinn72 deltakere
11:15
Skjønhaug Skole3. trinn, 4. trinn72 deltakere
Mandag 28. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Kirkeby skole - Gymsal
11:00 - 11:45
Kirkeby skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn62 deltakere
12:25 - 13:10
Kirkeby skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn62 deltakere
Mandag 28. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Frydenlund skole
11:00 - 11:45
Frydenlund skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn84 deltakere
12:45 - 13:30
Frydenlund skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn84 deltakere
Tirsdag 29. mai. 2018
Circo Herencia
Scenekunst • Varighet: 45 - 50 min.
Spillested: Steigen skole
11:45
Steigen skole1. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn107 deltakere

For 1.-7.trinn.  Obs! Lang riggetid.

Tirsdag 29. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Tingvoll barne- og ungdomskole - Tingvoll barne- og ungdomsskole - gymsal
kl ?
Straumsnes oppvekstsenter, avd skole 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn81 deltakere
Tingvoll barne- og ungdomskole6. trinn, 7. trinn38 deltakere
kl ?
Meisingset oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn33 deltakere
Tingvoll barne- og ungdomskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn89 deltakere
Tirsdag 29. mai. 2018
Cirkus Granados (Eilertsen & Granados Teaterkompani)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Risøyhamn skole
kl ?
Risøyhamn skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn46 deltakere
Åse Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn49 deltakere
Tirsdag 29. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Cicignon Barne- og Ungdomskole
11:00
Cicignon Barne- og Ungdomskole1. trinn31 deltakere
13:00
Cicignon Barne- og Ungdomskole2. trinn31 deltakere
Tirsdag 29. mai. 2018
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Larkollen skole
kl ?
Larkollen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn62 deltakere
Tirsdag 29. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Spydeberg Skole
10:10
Spydeberg Skole1. trinn, 2. trinn56 deltakere
11:40
Spydeberg Skole deltakere
Tirsdag 29. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Rotnes skole - Gymsal
11:05 - 11:50
Rotnes skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn72 deltakere
12:30 - 13:15
Rotnes skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn72 deltakere
Tirsdag 29. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Torvbråten skole
11:00 - 11:45
Torvbråten skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn97 deltakere
12:30 - 13:15
Sydskogen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn76 deltakere
Torvbråten skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn30 deltakere
Onsdag 30. mai. 2018
Circo Herencia
Scenekunst • Varighet: 45 - 50 min.
Spillested: Tynset barneskole
12:00
Tynset barneskole3. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 7. trinn219 deltakere

For 3, 4, 6 og 7.trinn fordelt over 2 forestillinger.  Obs! Lang riggetid. Ønskelig at rigg kan stå oppe til dagen etter!


13:45
Onsdag 30. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Ålvundfjord skule - Ålvundfjord skole - gymsal
kl ?
Ålvundfjord skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn65 deltakere
Onsdag 30. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Rindal skole - "Atta nova" i Rindalshuset
kl ?
Rindal skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn150 deltakere
Onsdag 30. mai. 2018
Cirkus Granados (Eilertsen & Granados Teaterkompani)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Andøy kultursenter -Hisnakul
kl ?
Andenes skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn94 deltakere
kl ?
Andenes skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn94 deltakere
Bleik og Omegn Montessori Skolelag1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn54 deltakere
Onsdag 30. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Cicignon Barne- og Ungdomskole
11:00
Cicignon Barne- og Ungdomskole3. trinn38 deltakere
13:00
Cicignon Barne- og Ungdomskole4. trinn44 deltakere
Onsdag 30. mai. 2018
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Rørvik skole
kl ?
Rørvik skole deltakere
Onsdag 30. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Bergenhus Skole
10:15
Bergenhus Skole1. trinn, 2. trinn98 deltakere

Spilles på Rakkestad kulturhus

11:30
Bergenhus Skole3. trinn, 4. trinn88 deltakere

Spilles på Rakkestad kulturhus​

Onsdag 30. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Holumskogen skole - Gymsal
09:45 - 10:30
Holumskogen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn94 deltakere
Torsdag 31. mai. 2018
Circo Herencia
Scenekunst • Varighet: 45 - 50 min.
Spillested: Tylldalen skole
kl ?
Tylldalen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn17 deltakere

For 1.-7.trinn.  Forestilling på Tynset barneskole kl 12.00. Skolen bestiller transport og faktura sendes til Turnéorganisasjonen.

Torsdag 31. mai. 2018
Circo Herencia
Scenekunst • Varighet: 45 - 50 min.
Spillested: Fåset skole
kl ?
Fåset skole 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn57 deltakere

For 1.-7.trinn.  Forestilling på Tynset barneskole kl 12.00. Skolen bestiller transport og faktura sendes til Turnéorganisasjonen.

Torsdag 31. mai. 2018
Circo Herencia
Scenekunst • Varighet: 45 - 50 min.
Spillested: Tynset barneskole
10:45
Tynset barneskole1. trinn, 2. trinn, 5. trinn155 deltakere

For 1, 2 og 5. trinn fordelt over 2 forestillinger. Vær oppmerksomme på at Fåset(57 elever) og Tylldalen(17 elever) kommer til Tynset på forestillingen kl 12.00.


12:00
Torsdag 31. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Sande skole - Gymsal
kl ?
Sande skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn120 deltakere
kl ?
Sande skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn120 deltakere
Torsdag 31. mai. 2018
Cirkus Granados (Eilertsen & Granados Teaterkompani)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Melbu samfunnshus
kl ?
Melbu skole4. trinn, 5. trinn59 deltakere
Strønstad skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn18 deltakere
kl ?
Melbu skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 6. trinn, 7. trinn129 deltakere
Torsdag 31. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Gudeberg Barne- og Ungdomskole
10:25
Gudeberg Barne- og Ungdomskole1. trinn, 2. trinn52 deltakere
11:25
Gudeberg Barne- og Ungdomskole3. trinn, 4. trinn40 deltakere
Torsdag 31. mai. 2018
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Vang skole
kl ?
Vang skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn73 deltakere
Torsdag 31. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Kirkeng Skole
11:30
Kirkeng Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn100 deltakere

Spilles på Rakkestad kulturhus


Torsdag 31. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Aremark skole
10:15
Aremark skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn80 deltakere

Busses til Rakkestad kulturhus

Torsdag 31. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Slattum skole - Gymsal
11:00 - 11:45
Slattum skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn94 deltakere
12:30 - 13:15
Slattum skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn94 deltakere
Torsdag 31. mai. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Spikkestad barneskole
11:00 - 11:45
Spikkestad barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn81 deltakere
Fredag 1. juni. 2018
Circo Herencia
Scenekunst • Varighet: 45 - 50 min.
Spillested: Kvikne skole og barnehage
12:35
Kvikne skole og barnehage1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn46 deltakere

For 1.-7.trinn.  Obs! Lang riggetid.

Fredag 1. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Tredal skole - Tredal skole - gymsal
kl ?
Tredal skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn127 deltakere
Fredag 1. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Løykja skole - Løykja skule - gymsal
kl ?
Gjøra oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn23 deltakere
Løykja skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn69 deltakere
Fredag 1. juni. 2018
Cirkus Granados (Eilertsen & Granados Teaterkompani)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Hurtigrutens Hus
kl ?
Innlandet skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn14 deltakere
Sandnes skole, Hadsel kommune1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn86 deltakere
kl ?
Stokmarknes skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn311 deltakere
Fredag 1. juni. 2018
Litteratur • Varighet: 50 min
Spillested: Askimbyen skole
kl ?
Askimbyen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn65 deltakere
kl ?
Askimbyen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn65 deltakere
Fredag 1. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Råkollen skole
10:25
Råkollen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn4 deltakere

Elevene går til Gudeberg skole

Fredag 1. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Gudeberg Barne- og Ungdomskole
10:25
Gudeberg Barne- og Ungdomskole4. trinn14 deltakere
Råkollen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn4 deltakere

Får besøk av Råkollen skole


Fredag 1. juni. 2018
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Øreåsen Barneskole
kl ?
Øreåsen Barneskole 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn84 deltakere
kl ?
Øreåsen Barneskole 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn84 deltakere
Fredag 1. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Os Skole (Rakkestad)
10:15
Os Skole (Rakkestad)1. trinn, 2. trinn66 deltakere

Spilles på Rakkestad kulturhus


11:30
Os Skole (Rakkestad)3. trinn, 4. trinn66 deltakere
Fredag 1. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Ulverud skole - Gymsal
11:00 - 11:45
Ulverud skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn100 deltakere
12:00 - 12:45
Ulverud skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn100 deltakere
Fredag 1. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Spikkestad barneskole
10:00 - 10:45
Spikkestad barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn81 deltakere
11:15 - 12:00
Spikkestad barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn81 deltakere
Mandag 4. juni. 2018
Circo Herencia
Scenekunst • Varighet: 45 - 50 min.
Spillested: Folldal skole
12:00
Folldal skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn125 deltakere

For 1.-7.trinn.  Obs! Lang riggetid.

Mandag 4. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Åfarnes skole - Åfarnes skole og barnehage - gymsal
kl ?
Åfarnes skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn90 deltakere
Mandag 4. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Måndalen skole - Måndalen skule - gymsal
kl ?
Innfjorden friskule SA1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn37 deltakere
Måndalen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn50 deltakere
Vågstranda skule og barnehage1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn39 deltakere

Usikkert elevtal for Vågstranda og Innfjorden. Delar av Vågstranda vil mest truleg søkje seg over til Vike friskule (Vestnes) om Vågstranda blir lagt ned.

Mandag 4. juni. 2018
Litteratur • Varighet: 50 min
Spillested: Grøtvedt skole
kl ?
Grøtvedt skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn104 deltakere
Mandag 4. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Sagabakken skole
10:10
Sagabakken skole1. trinn, 2. trinn61 deltakere
11:30
Sagabakken skole3. trinn, 4. trinn62 deltakere
Mandag 4. juni. 2018
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Karlshus Skole
kl ?
Karlshus Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn79 deltakere
kl ?
Karlshus Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn79 deltakere
Mandag 4. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Sørli skole - Gymsal
11:15 - 12:00
Sørli skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn58 deltakere
12:30 - 13:15
Sørli skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn58 deltakere
Tirsdag 5. juni. 2018
Circo Herencia
Scenekunst • Varighet: 45 - 50 min.
Spillested: Vingelen skole og barnehage
11:45
Vingelen skole og barnehage1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn51 deltakere

For 1.-7.trinn.  Obs! Lang riggetid.

Tirsdag 5. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Isfjorden skule - Isfjorden Samfunnshus
kl ?
Isfjorden skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn89 deltakere
kl ?
Isfjorden skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn89 deltakere
Tirsdag 5. juni. 2018
Litteratur • Varighet: 50 min
Spillested: Korsgård skole
kl ?
Korsgård skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn60 deltakere
kl ?
Korsgård skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn60 deltakere
Tirsdag 5. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Trosvik Skole
10:30
Trosvik Skole1a, 1b40 deltakere
11:45
Trosvik Skole1c, 1d40 deltakere
Tirsdag 5. juni. 2018
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Spetalen Skole
kl ?
Spetalen Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn100 deltakere
Tirsdag 5. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Eltonåsen skole - Gymsal
11:05 - 11:50
Eltonåsen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn56 deltakere
12:20 - 13:05
Eltonåsen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn56 deltakere
Onsdag 6. juni. 2018
Circo Herencia
Scenekunst • Varighet: 45 - 50 min.
Spillested: Tolga skole
11:30
Tolga skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn80 deltakere

For 1.-7.trinn.  Obs! Lang riggetid.

Onsdag 6. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Rauma Kulturhus
kl ?
Åndalsnes barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn110 deltakere
kl ?
Åndalsnes barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn110 deltakere
Onsdag 6. juni. 2018
Litteratur • Varighet: 50 min
Spillested: Moen skole
kl ?
Moen skole 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn102 deltakere
Onsdag 6. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Trosvik Skole
10:30
Trosvik Skole2a, 2b37 deltakere
11:45
Trosvik Skole2c, 2d35 deltakere
Torsdag 7. juni. 2018
Circo Herencia
Scenekunst • Varighet: 45 - 50 min.
Spillested: Dalsbygda skole
12:45
Dalsbygda skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn45 deltakere

For 1.-7.trinn.  Obs! Lang riggetid.

Torsdag 7. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Hustad barne- og ungdomsskole - Hustad barne og ungdomsskole - gymsal
kl ?
Hustad barne- og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn124 deltakere
Torsdag 7. juni. 2018
Litteratur • Varighet: 50 min
Spillested: Rom skole
kl ?
Rom skole 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn52 deltakere
kl ?
Rom skole 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn52 deltakere
Torsdag 7. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Trosvik Skole
10:30
Trosvik Skole3a, 3b42 deltakere
11:45
Trosvik Skole3c, 3d43 deltakere
Fredag 8. juni. 2018
Circo Herencia
Scenekunst • Varighet: 45 - 50 min.
Spillested: Os skole
12:00
Os skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn76 deltakere

For 1.-7.trinn.  Obs! Lang riggetid.

Fredag 8. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Aureosen skule
kl ?
Aureosen skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn69 deltakere
kl ?
Aureosen skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn69 deltakere
Fredag 8. juni. 2018
Litteratur • Varighet: 50 min
Spillested: Steinerskolen i Indre Østfold
kl ?
Steinerskolen i Indre Østfold5. trinn, 6. trinn, 7. trinn40 deltakere
Fredag 8. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Trosvik Skole
10:30
Trosvik Skole4a, 4b41 deltakere
11:45
Trosvik Skole4c, 4d46 deltakere
Mandag 11. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Haukås skole
kl ?
Haukås skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn95 deltakere
Mandag 11. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Bud barne- og ungdomsskule
kl ?
Bud barne- og ungdomsskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn124 deltakere
Mandag 11. juni. 2018
Litteratur • Varighet: 50 min
Spillested: Hærland skole
kl ?
Hærland skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn38 deltakere
Mandag 11. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Borge Skole
10:15
Borge Skole3. trinn, 4. trinn46 deltakere
11:25
Borge Skole1. trinn, 2. trinn53 deltakere
Tirsdag 12. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Haukås skole
kl ?
Haukås skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn95 deltakere
kl ?
Haukås skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn95 deltakere
Tirsdag 12. juni. 2018
Litteratur • Varighet: 50 min
Spillested: Kirkefjerdingen skole
kl ?
Kirkefjerdingen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn42 deltakere
Tirsdag 12. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Trara Skole
10:15
Trara Skole1a, 1b, 1c48 deltakere
11:30
Trara Skole2a, 2b, 2c48 deltakere
Onsdag 13. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Sylte skule
kl ?
Sylte skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn78 deltakere
Onsdag 13. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Malme Skule - Malme skule - gymsal
kl ?
Malme Skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn72 deltakere
Onsdag 13. juni. 2018
Litteratur • Varighet: 50 min
Spillested: Mysen skole
kl ?
Mysen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn105 deltakere
kl ?
Mysen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn105 deltakere
Onsdag 13. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Trara Skole
10:15
Trara Skole3a, 3b, 3c65 deltakere
11:30
Trara Skole4a, 4b, 4c46 deltakere
Torsdag 14. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Halsa barne- og ungdomsskole - Halsa barne- og ungdomsskole - amfi
kl ?
Halsa barne- og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn121 deltakere
Torsdag 14. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Tornes Skule
kl ?
Tornes Skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn94 deltakere
Torsdag 14. juni. 2018
Litteratur • Varighet: 50 min
Spillested: Tenor skole
kl ?
Tenor skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn50 deltakere
Torsdag 14. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Kjølberg Skole
10:00
Kjølberg Skole1a, 1b, 1c49 deltakere
11:30
Kjølberg Skole2b, 3a, 3b58 deltakere
Fredag 15. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Åse skole - Åse skole - gymsal
kl ?
Åse skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn96 deltakere
kl ?
Åse skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn96 deltakere
Fredag 15. juni. 2018
Litteratur • Varighet: 50 min
Spillested: Trømborg skole
kl ?
Trømborg skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn54 deltakere
Fredag 15. juni. 2018
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Kjølberg Skole
10:00
Kjølberg Skole2a, 4a, 4b65 deltakere