Norsk scenekunstbruk
Postadresse: Storgaten 10b, 0155 OSLO
Besøksadresse: Storgaten 10b, 0155
Telefon: 22425810
Produksjonsliste
Program
Norsk scenekunstbruk
Viser 826 hendelser
Tirsdag 5. juni. 2018
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Eltonåsen skole - Gymsal
11:05 - 11:50
Eltonåsen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn56 deltakere
12:20 - 13:05
Eltonåsen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn56 deltakere
Mandag 4. juni. 2018
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Sørli skole - Gymsal
11:15 - 12:00
Sørli skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn58 deltakere
12:30 - 13:15
Sørli skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn58 deltakere
Fredag 1. juni. 2018
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Ulverud skole - Gymsal
11:00 - 11:45
Ulverud skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn100 deltakere
12:00 - 12:45
Ulverud skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn100 deltakere
Torsdag 31. mai. 2018
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Slattum skole - Gymsal
11:00 - 11:45
Slattum skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn94 deltakere
12:30 - 13:15
Slattum skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn94 deltakere
Onsdag 30. mai. 2018
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Holumskogen skole - Gymsal
09:45 - 10:30
Holumskogen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn94 deltakere
Tirsdag 29. mai. 2018
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Rotnes skole - Gymsal
11:05 - 11:50
Rotnes skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn72 deltakere
12:30 - 13:15
Rotnes skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn72 deltakere
Mandag 28. mai. 2018
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Kirkeby skole - Gymsal
11:00 - 11:45
Kirkeby skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn62 deltakere
12:25 - 13:10
Kirkeby skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn62 deltakere
Fredag 25. mai. 2018
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Hagen skole - Gymsal
11:20 - 12:05
Hagen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn76 deltakere
Torsdag 24. mai. 2018
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Preståsen skole - Gymsal
10:25 - 11:10
Preståsen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn70 deltakere
11:40 - 12:25
Preståsen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn70 deltakere
Onsdag 23. mai. 2018
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Kringler-Slattum - Gymsal
11:00 - 11:45
Kringler-Slattum5. trinn, 6. trinn, 7. trinn53 deltakere
Tirsdag 22. mai. 2018
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Maura skole - Gymsal
10:15 - 11:00
Maura skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn109 deltakere
11:50 - 12:35
Maura skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn109 deltakere
Fredag 27. april. 2018
Rasmus på luffen (Sanzén Produktioner)
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Hansnes barne- og ungdomsskole
10:30
Hansnes barne- og ungdomsskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn41 deltakere
Torsdag 26. april. 2018
Rasmus på luffen (Sanzén Produktioner)
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Vannvåg skole
11:00
Vanna Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn17 deltakere
Vannvåg skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn5 deltakere
Onsdag 25. april. 2018
Rasmus på luffen (Sanzén Produktioner)
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Eidebakken barneskole
10:00
Eidebakken barneskole 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn70 deltakere
Tirsdag 24. april. 2018
Rasmus på luffen (Sanzén Produktioner)
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Lenangen barne- og ungdomsskole
10:00
Lenangen barne- og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn42 deltakere
Mandag 23. april. 2018
Rasmus på luffen (Sanzén Produktioner)
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Storsteinnes skole
10:00
Storsteinnes skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn94 deltakere
11:15
Hamnvåg Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn18 deltakere
Malangseidet skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn25 deltakere
Sand skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn68 deltakere
12:30
Storsteinnes skole6. trinn, 7. trinn62 deltakere
Fredag 20. april. 2018
Brune (Teater Joker)
Scenekunst • Varighet: 60 minutt
Spillested: Sørreisa Kulturhus
10:00
Sørreisa sentralskole5. trinn, 6. trinn84 deltakere
12:00
Sørreisa sentralskole7. trinn40 deltakere
Fredag 20. april. 2018
Rasmus på luffen (Sanzén Produktioner)
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Nordkjosbotn skole
10:00
Laksvatn oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn40 deltakere
Nordkjosbotn skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn82 deltakere
Torsdag 19. april. 2018
Brune (Teater Joker)
Scenekunst • Varighet: 60 minutt
Spillested: Salangen kulturhus
12:00
Salangen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn62 deltakere
Torsdag 19. april. 2018
Rasmus på luffen (Sanzén Produktioner)
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Berg skole
11:00
Berg Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn22 deltakere
Berg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn44 deltakere
Onsdag 18. april. 2018
Brune (Teater Joker)
Scenekunst • Varighet: 60 minutt
Spillested: Bardu-Spillested må bestemmes av kommunen
10:00
Nedre Bardu skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn15 deltakere
Setermoen skole5. trinn43 deltakere
Øvre Bardu oppvekstsenter5. trinn, 6. trinn, 7. trinn21 deltakere

Setermoen skole eller Setertun (her kan alle 150 elevene komme samlet på én forestilling) - Tonje Holkestad kommer tilbake ang dette etter 20.05.

12:00
Setermoen skole6. trinn, 7. trinn68 deltakere
Onsdag 18. april. 2018
Rasmus på luffen (Sanzén Produktioner)
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Gryllefjord oppvekstsenter
09:30
Gryllefjord oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn49 deltakere
Onsdag 18. april. 2018
Rasmus på luffen (Sanzén Produktioner)
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Medby oppvekstsenter
12:30
Medby oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn18 deltakere
Tirsdag 17. april. 2018
Brune (Teater Joker)
Scenekunst • Varighet: 60 minutt
Spillested: Harstad kulturhus
10:00
Harstad skole 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn80 deltakere

Lillesalen

12:00
Harstad skole 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn80 deltakere

Lillesalen

Tirsdag 17. april. 2018
Rasmus på luffen (Sanzén Produktioner)
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Trollvik skole - Lenvik
09:30
Trollvik skole - Lenvik1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn100 deltakere
Tirsdag 17. april. 2018
Rasmus på luffen (Sanzén Produktioner)
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Kårvik skole
12:30
Kårvik skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn38 deltakere
Mandag 16. april. 2018
Brune (Teater Joker)
Scenekunst • Varighet: 60 minutt
Spillested: Harstad kulturhus
10:00
Seljestad barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn64 deltakere

Lillesalen

12:00
Seljestad barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn64 deltakere

Lillesalen

Mandag 16. april. 2018
Rasmus på luffen (Sanzén Produktioner)
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Husøy skole
09:30
Botnhamn skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn25 deltakere
Husøy skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn27 deltakere
Senja Montessoriskole(Fjordgård)1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn16 deltakere
Mandag 16. april. 2018
Rasmus på luffen (Sanzén Produktioner)
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Gibostad barne- og ungdomsskole
12:30
Gibostad barne- og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn44 deltakere
Fredag 13. april. 2018
Brune (Teater Joker)
Scenekunst • Varighet: 60 minutt
Spillested: Borkenes skole
12:00
Borkenes skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn75 deltakere
Flesnes skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn4 deltakere
Fredag 13. april. 2018
Rasmus på luffen (Sanzén Produktioner)
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Rossfjord barne- og ungdomsskole
11:00
Rossfjord barne- og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn88 deltakere
Torsdag 12. april. 2018
Brune (Teater Joker)
Scenekunst • Varighet: 60 minutt
Spillested: Bergseng skole
10:00
Bergseng skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn68 deltakere
12:00
Bergseng skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn68 deltakere
Torsdag 12. april. 2018
Rasmus på luffen (Sanzén Produktioner)
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Elvetun skole
11:00
Elvetun skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn77 deltakere
Onsdag 11. april. 2018
Brune (Teater Joker)
Scenekunst • Varighet: 60 minutt
Spillested: Kanebogen skole
10:00
Kanebogen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn74 deltakere
12:00
Kanebogen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn74 deltakere
Onsdag 11. april. 2018
Rasmus på luffen (Sanzén Produktioner)
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Lavangen skole
10:00
Lavangen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn65 deltakere
11:30
Lavangen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn40 deltakere
Tirsdag 10. april. 2018
Brune (Teater Joker)
Scenekunst • Varighet: 60 minutt
Spillested: Medkila skole
12:00
Medkila skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn104 deltakere
Tirsdag 10. april. 2018
Rasmus på luffen (Sanzén Produktioner)
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Gratangsbotn skole
10:00
Gratangsbotn skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn27 deltakere
Montessoriskolen Morgan1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn35 deltakere
Mandag 9. april. 2018
Brune (Teater Joker)
Scenekunst • Varighet: 60 minutt
Spillested: Kila skole
10:00
Kila skole5. trinn, 6. trinn64 deltakere
12:00
Kila skole7. trinn38 deltakere
Sørvik barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn53 deltakere
Mandag 9. april. 2018
Rasmus på luffen (Sanzén Produktioner)
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Grytøy oppvekstsenter
11:00
Bjarkøy barne- og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn19 deltakere
Grytøy oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn28 deltakere

Bjarkøy deltar på Grytøy

Fredag 6. april. 2018
Anatomi for nybegynnere 2017 - 18 (Hege Haagenrud)
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Bærum kulturhus
10:00
Lommedalen skole (1)
Buss: Tur: 09:25 retur: 10:40
5. trinn57 deltakere
Tanum skole
Buss: Tur: 09:35 retur: 10:40
5. trinn49 deltakere

Lommedalen skole: Elevene hentes i buss kl 09:25

Tanum skole: Elevene hentes i buss kl 09:35

12:00
Grav skole
Buss: Tur: 11:30 retur: 12:40
5. trinn79 deltakere
Steinerskolen i Bærum
Buss: Tur: 11:30 retur: 12:40
5. trinn16 deltakere

Elevene fra Steinerskolen går til Grav skole og blir hentet med buss derfra.

Alle elvene hentes med buss fra Grav skole kl 11:30


Fredag 6. april. 2018
Rasmus på luffen (Sanzén Produktioner)
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Tromsø kommune - spillested bestemmes av kommunen
10:00
Torsdag 5. april. 2018
Anatomi for nybegynnere 2017 - 18 (Hege Haagenrud)
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Bærum kulturhus
10:00
Rykkinn skole, avdeling Berger (1)
Buss: Tur: 09:30 retur: 10:40
5. trinn73 deltakere
Storøya skole
Buss: Tur: 09:25 retur: 10:40
5. trinn47 deltakere

Rykkinn skole: Elevene hentes i buss kl 09:30

Storøya skole: Elevene hentes i buss kl 09:25

12:00
Snarøya skole
Buss: Tur: 11:25 retur: 12:40
5. trinn61 deltakere
Stabekk skole
Buss: Tur: 11:30 retur: 12:40
5. trinn55 deltakere

Snarøya skole: Elevene hentes i buss kl 11:25

Stabekk skole: Elevene hentes i buss kl 11:30


Torsdag 5. april. 2018
Rasmus på luffen (Sanzén Produktioner)
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Tromsø kommune - spillested bestemmes av kommunen
10:00
Onsdag 4. april. 2018
Anatomi for nybegynnere 2017 - 18 (Hege Haagenrud)
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Bærum kulturhus
12:00
Jar skole
Buss: Tur: 11:30 retur: 12:40
5. trinn78 deltakere
Skui skole (1)
Buss: Tur: 11:30 retur: 12:40
5. trinn45 deltakere

Jar skole: Elevene hentes i buss på skolen kl 11:30

Skui skole: Elevene hentes i buss kl 11:30

Fredag 16. mars. 2018
Tracks
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Høyanger samfunnshus
12:00
Fredag 16. mars. 2018
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Årnes skole - Gymsal
10:55 - 11:40
Årnes skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn86 deltakere
Torsdag 15. mars. 2018
Tracks
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Sygna vidaregåande skule
13:00
Sygna vidaregåande skuleVG1, Vg67 deltakere
Torsdag 15. mars. 2018
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Østgård skole - Gym/Festsal
11:45 - 12:30
Østgård skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn53 deltakere
Onsdag 14. mars. 2018
Norges Historie på 45 minutter!!
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Bardu ungdomsskole
10:30
Bardu ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn69 deltakere
12:00
Bardu ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn69 deltakere
Onsdag 14. mars. 2018
Tracks
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Sogndal kulturhus
11:00
Onsdag 14. mars. 2018
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Skogbygda skole - Gymsal
11:15 - 12:00
Skogbygda skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn70 deltakere
Tirsdag 13. mars. 2018
Norges Historie på 45 minutter!!
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Elvetun skole
11:00
Elvetun skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn35 deltakere
Tirsdag 13. mars. 2018
Tracks
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Sogndal kulturhus
11:00
Tirsdag 13. mars. 2018
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Neskollen skole - Gymsal
10:15 - 11:00
Neskollen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn116 deltakere
11:45 - 12:30
Neskollen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn116 deltakere
Mandag 12. mars. 2018
Norges Historie på 45 minutter!!
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Salangen kulturhus
11:00
Salangen skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn94 deltakere
Mandag 12. mars. 2018
Tracks
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Årdal kulturhus
13:00
Mandag 12. mars. 2018
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Framtun skole - Gymsal
12:05 - 12:50
Framtun skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn49 deltakere
Søndag 11. mars. 2018
Tracks
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
kl ?
Fredag 9. mars. 2018
Norges Historie på 45 minutter!!
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Hansnes barne- og ungdomsskole
11:00
Hansnes barne- og ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn34 deltakere
Fredag 9. mars. 2018
Minnenes Museum 2017 - 18 (Stiftelsen NIE teater)
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Ramstad skole
10:00
Ramstad skole
Buss: Tur: 09:30 retur: 11:15
9. trinn56 deltakere

To klasser hentes med buss kl. 09:30. Forestillingen begynner kl 10:00

13:00
Ramstad skole
Buss: Tur: 12:30 retur: 14:15
9. trinn56 deltakere

To klasser hentes med buss kl 12:30. Forestillingen begynner kl 13:00

Fredag 9. mars. 2018
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Fjellfoten skole - Gymsal
11:30 - 12:15
Fjellfoten skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn62 deltakere
Torsdag 8. mars. 2018
Norges Historie på 45 minutter!!
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Vannvåg skole
11:00
Vanna Montessoriskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn9 deltakere
Vannvåg skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn9 deltakere
Torsdag 8. mars. 2018
Minnenes Museum 2017 - 18 (Stiftelsen NIE teater)
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Mølladammen skole
10:00
Mølladammen skole
Buss: Tur: 09:30 retur: 11:15
9. trinn56 deltakere

To klasser hentes med buss kl. 09:30. Forestillingen begynner kl 10:00

Torsdag 8. mars. 2018
Minnenes Museum 2017 - 18 (Stiftelsen NIE teater)
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Ramstad skole
13:00
Ramstad skole
Buss: Tur: 12:30 retur: 14:15
9. trinn56 deltakere

To klasser hentes med buss kl 12:30. Forestillingen begynner kl 13:00

Torsdag 8. mars. 2018
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Veståsen skole - Gymsal
10:00 - 10:45
Veståsen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn62 deltakere
11:30 - 12:15
Veståsen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn62 deltakere
Onsdag 7. mars. 2018
Norges Historie på 45 minutter!!
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Sørreisa Kulturhus
11:00
Sørreisa sentralskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn129 deltakere
Onsdag 7. mars. 2018
Minnenes Museum 2017 - 18 (Stiftelsen NIE teater)
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Mølladammen skole
10:00
Mølladammen skole
Buss: Tur: 09:30 retur: 14:15
9. trinn56 deltakere

To klasser hentes med buss kl. 09:30. Forestillingen begynner kl 10:00

13:00
Mølladammen skole
Buss: Tur: 12:30 retur: 14:15
9. trinn56 deltakere

To klasser hentes med buss kl 12:30. Forestillingen begynner kl 13:00

Onsdag 7. mars. 2018
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Fenstad skole - Gymsal
10:30 - 11:15
Fenstad skole 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn76 deltakere
Hoppensprett barneskole (privat)5. trinn, 6. trinn, 7. trinn5 deltakere

Hoppensprett kan komme til Fenstad. 10 min m/bil. Hoppensprett kan fakturere fylket.

Tirsdag 6. mars. 2018
Norges Historie på 45 minutter!!
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Medby oppvekstsenter
11:00
Gryllefjord oppvekstsenter10. trinn, 8. trinn, 9. trinn11 deltakere
Medby oppvekstsenter10. trinn, 8. trinn, 9. trinn7 deltakere
Tirsdag 6. mars. 2018
Minnenes Museum 2017 - 18 (Stiftelsen NIE teater)
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Hundsund Grendesenter ungdomsskole
10:00
Hundsund Grendesenter ungdomsskole
Buss: Tur: 09:25 retur: 11:15
9. trinn48 deltakere

To klasser hentes med buss kl. 09:25. Forestillingen begynner kl 10:00

13:00
Hundsund Grendesenter ungdomsskole
Buss: Tur: 12:25 retur: 14:15
9. trinn48 deltakere

To klasser hentes med buss kl 12:25. Forestillingen begynner kl 13:00

Tirsdag 6. mars. 2018
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Auli skole - Gymsal
10:40 - 11:25
Auli skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn88 deltakere
Mandag 5. mars. 2018
Norges Historie på 45 minutter!!
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Berg skole
11:00
Berg Montessoriskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn7 deltakere
Berg skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn21 deltakere
Mandag 5. mars. 2018
Minnenes Museum 2017 - 18 (Stiftelsen NIE teater)
Scenekunst • Varighet:
Spillested: Gjettum skole
10:00
Gjettum skole
Buss: Tur: 09:35 retur: 11:15
9. trinn60 deltakere

To klasser hentes med buss kl. 09:35. Forestillingen begynner kl 10:00

13:00
Gjettum skole
Buss: Tur: 12:35 retur: 14:15
9. trinn60 deltakere

To klasser hentes med buss kl 12:35. Forestillingen begynner kl 13:00

Mandag 5. mars. 2018
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Gjerdrum barneskole - Gymsal
10:45 - 11:30
Gjerdrum barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn80 deltakere
12:00 - 12:45
Gjerdrum barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn80 deltakere
Fredag 16. februar. 2018
Fighting gravity kampen til kvinnelige skihoppere V 18
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Bø Videregående skole - Gullbring Kulturanlegg
10:00 - 10:40
Bø Videregående skole VG1, VG2, VG3150 deltakere
12:00 - 12:40
Fredag 16. februar. 2018
Slutten På Alt Som Var V 18 (NIE)
Scenekunst • Varighet: 70 min
Spillested: Hjalmar Johansen Videregående skole - Auditoriet
10:00 - 11:10
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG1, VG2, VG3150 deltakere

Maks antall 200 i kulturhus, publikum plasseres i amfi. Forestilling i gymsal o.l. max 110.

12:30 - 13:40
Hjalmar Johansen Videregående skole150 deltakere

Maks antall 200 i kulturhus, publikum plasseres i amfi. Forestilling i gymsal o.l. max 110.

Torsdag 15. februar. 2018
Slutten På Alt Som Var V 18 (NIE)
Scenekunst • Varighet: 70 min
Spillested: Kragerø Videregående skole
10:30 - 11:40
Kragerø Videregående skoleVG1, VG2, VG3100 deltakere

Kantina ? Kragerø biograf? Maks antall 200 i kulturhus, publikum plasseres i amfi. Forestilling i gymsal o.l. max 110.

12:50 - 14:00
Onsdag 14. februar. 2018
Slutten På Alt Som Var V 18 (NIE)
Scenekunst • Varighet: 70 min
Spillested: Bamble Videregående skole avd.Grasmyr
10:00 - 11:10
Bamble Videregående skole avd.GrasmyrVG1, VG2, VG3100 deltakere

Bestille Brevik kulturhus? Maks antall 200 i kulturhus, publikum plasseres i amfi.Forestilling i gymsal,max 110.

12:30 - 13:40
Bamble Videregående skole avd.GrasmyrVG1, VG2, VG3100 deltakere
Tirsdag 13. februar. 2018
Slutten På Alt Som Var V 18 (NIE)
Scenekunst • Varighet: 70 min
Spillested: Notodden Videregående skole
11:00 - 12:10
Notodden Videregående skoleVG1, VG2, VG3100 deltakere

Bestille B&B?  Notodden teater? Maks antall 200 i kulturhus, publikum plasseres i amfi.Forestilling i gymsal max 110.

13:10 - 14:20
Notodden Videregående skoleVG1, VG2, VG3100 deltakere
Mandag 12. februar. 2018
Slutten På Alt Som Var V 18 (NIE)
Scenekunst • Varighet: 70 min
Spillested: Nome VGS avd. Søve
12:00 - 13:10
Nome VGS avd. SøveVG2, VG3100 deltakere

Bestille Ulefoss samfunnshus? Maks antall 200 i kulturhus, publikum plasseres i amfi. Forestilling i gymsal o.l. max 110.

Torsdag 8. februar. 2018
Fighting gravity kampen til kvinnelige skihoppere V 18
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Nome VGS avd. Lunde - Lundevang
10:00 - 10:40
Nome VGS avd. LundeVG1, VG2, VG3100 deltakere
12:00 - 12:40
Nome VGS avd. Lunde100 deltakere
Onsdag 7. februar. 2018
Fighting gravity kampen til kvinnelige skihoppere V 18
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Notodden Videregående skole - Notodden Teater - kino
10:00 - 10:40
Notodden Videregående skoleVG1, VG2, VG3150 deltakere
12:00 - 12:40
Tirsdag 6. februar. 2018
Fighting gravity kampen til kvinnelige skihoppere V 18
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Vest-Telemark videregående skole
12:00 - 12:40
Vest-Telemark videregående skoleVG1, VG2, VG3150 deltakere
Fredag 2. februar. 2018
Fighting gravity kampen til kvinnelige skihoppere V 18
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Bamble Videregående skole avd.Grasmyr
12:00 - 12:40
Bamble Videregående skole avd.GrasmyrVG1, VG2, VG3100 deltakere
Torsdag 1. februar. 2018
Fighting gravity kampen til kvinnelige skihoppere V 18
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Porsgrunn videregående skole - Ælvespeilet
10:00 - 10:40
Porsgrunn videregående skoleVG1, VG2, VG3100 deltakere

Ælvespeilet = OK. 7.april 2017.

12:00 - 12:40
Onsdag 31. januar. 2018
Fighting gravity kampen til kvinnelige skihoppere V 18
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Hjalmar Johansen Videregående skole - Auditoriet
10:00 - 10:40
Hjalmar Johansen Videregående skoleVG1, VG2, VG3100 deltakere
12:00 - 12:40
Tirsdag 30. januar. 2018
Fighting gravity kampen til kvinnelige skihoppere V 18
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Skogmo videregående skole - Auditorium
09:50 - 10:30
12:00 - 12:40
Mandag 29. januar. 2018
Fighting gravity kampen til kvinnelige skihoppere V 18
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Skogmo videregående skole - Auditorium
09:50 - 10:30
Skogmo videregående skoleVG1, VG2, VG3100 deltakere
12:00 - 12:40
Fredag 19. januar. 2018
Tracks
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Flora samfunnshus
12:00
Torsdag 18. januar. 2018
Tracks
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Flora samfunnshus
11:00
13:00
Onsdag 17. januar. 2018
Tracks
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Dale vidaregåande skule
Tirsdag 16. januar. 2018
Tracks
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Førdehuset
11:00
Mo og Øyrane vidaregåande skule deltakere

Festsalen i Førdehuset

13:00
Mo og Øyrane vidaregåande skule deltakere

Festsalen i Førdehuset

Mandag 15. januar. 2018
Tracks
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Førdehuset
13:00
Mo og Øyrane vidaregåande skuleVG1236 deltakere

Festsalen i Førdehuset

Fredag 12. januar. 2018
Tracks
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Førdehuset
11:00
Hafstad vidaregåande skuleVG1168 deltakere

Festsalen i Førdehuset

13:00
Hafstad vidaregåande skule deltakere

Festsalen i Førdehuset

Torsdag 11. januar. 2018
Tracks
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Trivselshagen
11:00
Onsdag 10. januar. 2018
Tracks
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Stryn kulturhus
13:00
Tirsdag 9. januar. 2018
Tracks
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Nordfjordhallen
11:00
Mandag 8. januar. 2018
Tracks
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
Spillested: Operahuset Nordfjord
11:00
Eid vidaregåande skuleVG1154 deltakere
Søndag 7. januar. 2018
Tracks
Scenekunst • Varighet: 40+20 min samtale
kl ?
Fredag 24. november. 2017
Viruset 2017 - 18 (Jo Strømgren Kompani)
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Bærum kulturhus
11:00
Bjørnegård ungdomsskole9. trinn101 deltakere
Hauger skole
Buss: Tur: 10:30 retur: 12:00
9. trinn112 deltakere
Steinerskolen i Bærum
Buss: Tur: 10:30 retur: 12:00
9. trinn21 deltakere
Stiftelsen Bærum Montessoriskole (1)9. trinn10 deltakere
Vøyenenga skole
Buss: Tur: 10:30 retur: 12:00
9. trinn92 deltakere

Elevene fra Bjørnegård går til og fra Kulturhuset


Elever fra Montessoriskolen bruke Rufuskortet og kjører rutebuss til og fra Kulturhuset

Torsdag 23. november. 2017
Viruset 2017 - 18 (Jo Strømgren Kompani)
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Bærum kulturhus
11:00
Bekkestua ungdomsskole
Buss: Tur: 10:30 retur: 12:00
9. trinn168 deltakere
Hosletoppen skole
Buss: Tur: 10:30 retur: 12:00
9. trinn86 deltakere
Rykkinn skole, avdeling Gommerud (1)
Buss: Tur: 10:30 retur: 12:00
9. trinn73 deltakere

Elevene hentes i buss på skolen og kjøres tilbake etter forestilling

13:00
Belset skole
Buss: Tur: 12:30 retur: 14:00
9. trinn53 deltakere
Ringstabekk skole
Buss: Tur: 12:30 retur: 14:00
9. trinn141 deltakere
Østerås skole
Buss: Tur: 12:30 retur: 14:00
9. trinn147 deltakere

Elevene hentes i buss på skolen og kjøres tilbake etter forestilling

Fredag 27. oktober. 2017
Vår forestilling om Sara 2017 - 18 VALGMENY
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Tanum skole
09:30
Tanum skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn67 deltakere
12:00
Tanum skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn67 deltakere
Torsdag 26. oktober. 2017
Vår forestilling om Sara 2017 - 18 VALGMENY
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Gullhaug skole (1)
09:30
Gullhaug skole (1)5. trinn, 6. trinn77 deltakere
Torsdag 26. oktober. 2017
Vår forestilling om Sara 2017 - 18 VALGMENY
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Lysaker skole
12:00
Lysaker skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn115 deltakere
Onsdag 25. oktober. 2017
Vår forestilling om Sara 2017 - 18 VALGMENY
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Storøya skole
09:30
Storøya skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn102 deltakere
Onsdag 25. oktober. 2017
Vår forestilling om Sara 2017 - 18 VALGMENY
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Grav skole
12:00
Grav skole6. trinn84 deltakere
Tirsdag 24. oktober. 2017
Vår forestilling om Sara 2017 - 18 VALGMENY
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Blommenholm skole (1)
09:30
Blommenholm skole (1)5. trinn, 6. trinn, 7. trinn78 deltakere

Velger to trinn

12:00
Blommenholm skole (1)5. trinn, 6. trinn, 7. trinn78 deltakere

Velger ett trinn


Mandag 23. oktober. 2017
Vår forestilling om Sara 2017 - 18 VALGMENY
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Emma Hjorth skole
09:30
Emma Hjorth skole6. trinn, 7. trinn86 deltakere
Mandag 23. oktober. 2017
Vår forestilling om Sara 2017 - 18 VALGMENY
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Levre skole (1)
12:00
Levre skole (1)5. trinn, 6. trinn, 7. trinn123 deltakere

Velger ett eller to trinn


Onsdag 27. september. 2017
Askeladden På Nye Eventyr (Absence crew)
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Hatteng flerbrukshall
11:00
Hatteng skole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn124 deltakere
Skibotn skole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn81 deltakere
Tirsdag 26. september. 2017
Askeladden På Nye Eventyr (Absence crew)
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Tromsø kommune - spillested bestemmes av kommunen
11:00
Mandag 25. september. 2017
Askeladden På Nye Eventyr (Absence crew)
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Tromsø kommune - spillested bestemmes av kommunen
11:00
Fredag 22. september. 2017
Askeladden På Nye Eventyr (Absence crew)
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Skjervøy Kulturhus
11:00
Arnøyhamn skole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn7 deltakere
Skjervøy barneskole 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn199 deltakere
Skjervøy ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn82 deltakere
Årviksand Montessoriskole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn20 deltakere
Torsdag 21. september. 2017
Askeladden På Nye Eventyr (Absence crew)
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Nordreisahallen
11:00
Reisa Montessoriskole10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn32 deltakere
Storslett skole10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn255 deltakere
Straumfjordnes skole/Privatskole10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn40 deltakere
Onsdag 20. september. 2017
Askeladden På Nye Eventyr (Absence crew)
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Kvænangen flerbrukshus
11:00
Kjækan skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn9 deltakere
Kvænangen barne- og ungdomsskole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn101 deltakere
Tirsdag 19. september. 2017
Askeladden På Nye Eventyr (Absence crew)
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Kåfjord - Spillested må bestemmes av kommunen
11:00
Indre Kåfjord barne - og ungdomsskole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn43 deltakere
Manndalen skole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn81 deltakere
Olderdalen skole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn64 deltakere
Trollvik skole - Kåfjord1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn10 deltakere
Mandag 18. september. 2017
Askeladden På Nye Eventyr (Absence crew)
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Longyearbyen kulturhus
11:00
Longyearbyen skole 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn241 deltakere
Fredag 8. september. 2017
Askeladden På Nye Eventyr (Absence crew)
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Tranøy - Spillested må bestemmes av kommunen
11:00
Stonglandet skole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn74 deltakere
Vikstranda skole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn101 deltakere
Torsdag 7. september. 2017
Askeladden På Nye Eventyr (Absence crew)
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Istindportalen
11:00
Karlstad skole/Karlstad oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn59 deltakere
Olsborg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn119 deltakere
Sameskolen i Troms/Tromssa sàmiskuvla1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn17 deltakere
Onsdag 6. september. 2017
Askeladden På Nye Eventyr (Absence crew)
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Istindportalen
11:00
Fagerlidal skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn240 deltakere
Mellembygd kultur og oppvekstsenter (Bakkehaug)1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn49 deltakere
Tirsdag 5. september. 2017
Askeladden På Nye Eventyr (Absence crew)
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Skånland skole
11:00
Grov skole 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn62 deltakere
Skånland skole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn236 deltakere
Mandag 4. september. 2017
Askeladden På Nye Eventyr (Absence crew)
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Ibestad Kulturhus
11:00
Andørja montessoriskole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn37 deltakere
Ibestad skole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn93 deltakere
Søndag 3. september. 2017
Askeladden På Nye Eventyr (Absence crew)
Scenekunst • Varighet: 45 min
kl ?
Fredag 9. juni. 2017
Brune [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 55 minutt
Spillested: Kleiverud skole
11:00
Kleiverud skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn98 deltakere
Fredag 9. juni. 2017
Kandisia [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Lardal barneskole (Larvik)
09:30
Lardal barneskole (Larvik)1. trinn, 4. trinn51 deltakere
11:00
Lardal barneskole (Larvik)2. trinn, 3. trinn57 deltakere
Fredag 9. juni. 2017
Voff!Art - V17 (Sagliocco Ensemble)
Scenekunst
Spillested: Austrheim samfunnshus
09:30 - 10:30
Kaland barne- og ungdomsskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn104 deltakere

Framsyninga vert lagt til Austrheim Samfunnshus. Elevar reiser til spelestad, skulane får dekka reiseutgifter. 

11:00 - 12:00
Årås skule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn111 deltakere

Framsyninga vert lagt til Austrheim Samfunnshus. Elevar reiser til spelestad, skulane får dekka reiseutgifter. 

Fredag 9. juni. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Geilo barne- og ungdomsskole avd. barnetrinnet
10:10 - 10:50
Dagali og Skurdalen oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn10 deltakere
Geilo barne- og ungdomsskole avd. barnetrinnet1. trinn, 2. trinn44 deltakere
Hallingskarvet skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn39 deltakere

Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

12:05 - 12:45
Geilo barne- og ungdomsskole avd. barnetrinnet3. trinn, 4. trinn52 deltakere

Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Torsdag 8. juni. 2017
Brune [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 55 minutt
Spillested: Kirkevoll skole
10:00
Kirkevoll skole4a, 4b, 5a, 5b88 deltakere
12:00
Kirkevoll skole6a, 6b, 7a, 7b97 deltakere
Torsdag 8. juni. 2017
Kandisia [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Hedrum barneskole
10:00
Hedrum barneskole1måne, 1sol, 3måne, 3sol67 deltakere
11:30
Hedrum barneskole2måne, 2sol, 4. trinn55 deltakere
Torsdag 8. juni. 2017
Voff!Art - V17 (Sagliocco Ensemble)
Scenekunst
Spillested: Austrheim samfunnshus
10:30 - 11:30
Fedje skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn48 deltakere (9 ekstra)
Årås skule1. trinn, 2. trinn52 deltakere

Framsyninga vert lagt til Austrheim Samfunnshus. Elevar reiser til spelestad, skulane får dekka reiseutgifter. 

Torsdag 8. juni. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Nedre-Ål skule
10:30 - 11:10
Leveld skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn39 deltakere
Nedre-Ål skule1. trinn, 2. trinn52 deltakere

Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

11:50 - 12:30
Nedre-Ål skule3. trinn, 4. trinn54 deltakere
Torpo skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn41 deltakere

Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Onsdag 7. juni. 2017
Brune [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 55 minutt
Spillested: Ramnes skole
10:00
Ramnes skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn64 deltakere
12:00
Ramnes skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn64 deltakere
Solerød skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn42 deltakere

Solerød skole ser forestillingen på Ramnes skole.

Onsdag 7. juni. 2017
Kandisia [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Berg skole
09:45
Berg skole2a, 4. trinn50 deltakere

Fint hvis 4. trinn deler seg på de 2 forestillingene 7/5

11:30
Berg skole2b24 deltakere
Onsdag 7. juni. 2017
Voff!Art - V17 (Sagliocco Ensemble)
Scenekunst
Spillested: Øygarden kulturhus/samfunnshus
09:30 - 10:30
Tjeldstø skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn77 deltakere
Toftøy skule6. trinn, 7. trinn44 deltakere

Frymsyninga vert lagt til Øygarden kulturhus. Elevar reiser til spelestad, skulane får dekka reiseutgifter. 

11:00 - 12:00
Toftøy skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn126 deltakere

Frymsyninga vert lagt til Øygarden kulturhus. Elevar reiser til spelestad, skulane får dekka reiseutgifter. 

Tirsdag 6. juni. 2017
Brune [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 55 minutt
Spillested: Røråstoppen skole
10:00
Røråstoppen skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn65 deltakere
12:00
Røråstoppen skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn65 deltakere
Tirsdag 6. juni. 2017
Kandisia [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Berg skole
10:00
Berg skole1a, 3a46 deltakere

AK 25/4: Byttet Berg med Hedrum og Langestrand.

11:30
Berg skole1b, 3b47 deltakere
Tirsdag 6. juni. 2017
Voff!Art - V17 (Sagliocco Ensemble)
Scenekunst
Spillested: Øygarden kulturhus/samfunnshus
09:30 - 10:30
Blomvåg skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn109 deltakere
Rong skule7. trinn16 deltakere

Frymsyninga vert lagt til Øygarden kulturhus. Elevar reiser til spelestad, skulane får dekka reiseutgifter. 

11:00 - 12:00
Rong skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn116 deltakere

Frymsyninga vert lagt til Øygarden kulturhus. Elevar reiser til spelestad, skulane får dekka reiseutgifter. 

Mandag 5. juni. 2017
Fredag 2. juni. 2017
Brune [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 55 minutt
Spillested: Botne skole
10:00
Botne skole4a, 4velkomstklasse, 5a, 5b57 deltakere
12:00
Botne skole6a, 6b, 7a, 7b, 7velkomstklasse74 deltakere
Fredag 2. juni. 2017
Kandisia [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Valby skole
09:20
Valby skole1. trinn, 3. trinn47 deltakere
10:40
Valby skole2. trinn, 4. trinn39 deltakere
Fredag 2. juni. 2017
Voff!Art - V17 (Sagliocco Ensemble)
Scenekunst
Spillested: Ulvik fleirbrukshall
09:30 - 10:30
Brakanes skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn49 deltakere
Granvin barne- og ungdomsskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn56 deltakere

Elevar frå Granvin reiser til Ulvik, skulen får dekka reiseutgifter.

11:00 - 12:00
Brakanes skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn38 deltakere
Fredag 2. juni. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Kulturhuset Banken
10:45 - 11:25
Flå Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn40 deltakere
Rukkedalen friskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn11 deltakere

Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

12:30 - 13:10
Nes barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn114 deltakere

Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Fredag 2. juni. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Ogna skule
09:00 - 09:45
Ogna skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn73 deltakere

Generalprøve

12:00 - 12:45
Ogna skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn76 deltakere

Visning av elevforestillingen + koreografien "I wish her well" for alle elevene på skolen

Torsdag 1. juni. 2017
Brune [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 55 minutt
Spillested: Ekeberg skole
10:00
Ekeberg skole4a, 4b, 5a, 5b96 deltakere
Holmestrand Internasjonale Montessoriskole4. trinn, 5. trinn20 deltakere

Montesorriskolen fordeler seg på de to forestillingene på Ekeberg.

12:00
Ekeberg skole6a, 6b, 7a, 7b84 deltakere
Holmestrand Internasjonale Montessoriskole6. trinn, 7. trinn22 deltakere
Torsdag 1. juni. 2017
Kandisia [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Østre Halsen skole
10:05
Østre Halsen skole2a, 4a47 deltakere
11:45
Østre Halsen skole2c, 3b, 3c62 deltakere
Torsdag 1. juni. 2017
Voff!Art - V17 (Sagliocco Ensemble)
Scenekunst
Spillested: Eidfjord samfunsshus
12:00 - 13:00
Lægreid skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn69 deltakere
Torsdag 1. juni. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Skattebøl skule
12:00 - 12:40
Skattebøl skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn59 deltakere
Torsdag 1. juni. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Ogna skule
09:00 - 09:45
Ogna skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn20 deltakere

Verksted - 1 gruppe på 20 stk jobber fram en egen forestilling. Varer hele dagen, 9.00-14.00

Onsdag 31. mai. 2017
Brune [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 55 minutt
Spillested: Høyjord skole
10:00
Høyjord skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn67 deltakere

Kodal skole ser forestillingen på Høyjord skole

12:00
Kodal skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn115 deltakere
Onsdag 31. mai. 2017
Kandisia [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Østre Halsen skole
10:05
Østre Halsen skole1a, 3a, 4c61 deltakere
11:45
Østre Halsen skole1b, 2b, 4b60 deltakere
Onsdag 31. mai. 2017
Voff!Art - V17 (Sagliocco Ensemble)
Scenekunst
Spillested: Odda Kino
09:00 - 10:00
Odda barneskole1. trinn, 2. trinn105 deltakere

Framsyninga vert lagt til Odda kino. Elevar reiser til spelestad, skulane får dekka reiseutgifter. 

10:25 - 11:25
Odda barneskole3. trinn, 4. trinn123 deltakere

Framsyninga vert lagt til Odda kino. Elevar reiser til spelestad, skulane får dekka reiseutgifter. 

Onsdag 31. mai. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Gol skule
10:50 - 11:30
Gol skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn99 deltakere
12:00 - 12:40
Gol skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn99 deltakere
Onsdag 31. mai. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Ogna skule
09:00 - 09:45
Ogna skule8. trinn24 deltakere

"Smak av dans" , danseverksted i 45 minutt.​

10:00 - 10:45
Ogna skule9. trinn24 deltakere

"Smak av dans" , danseverksted i 45 minutt.​

11:30 - 12:15
Ogna skule10. trinn28 deltakere

"Smak av dans" , danseverksted i 45 minutt.​

Tirsdag 30. mai. 2017
Kandisia [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Mesterfjellet barneskole
10:15
Mesterfjellet barneskole1a, 3a55 deltakere

OBS! Må flyttes! Flyttet fra 12/5,


Arve.

12:00
Mesterfjellet barneskole1b, 3b54 deltakere
Tirsdag 30. mai. 2017
Voff!Art - V17 (Sagliocco Ensemble)
Scenekunst
Spillested: Odda Kino
09:00 - 10:00
Odda barneskole5. trinn, 6. trinn102 deltakere

Framsyninga vert lagt til Odda kino. Elevar reiser til spelestad, skulane får dekka reiseutgifter. 

10:25 - 11:25
Odda barneskole7. trinn46 deltakere
Skare barneskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn60 deltakere

Framsyninga vert lagt til Odda kino. Elevar reiser til spelestad, skulane får dekka reiseutgifter. 

Tirsdag 30. mai. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Oltedal skole
08:35 - 09:20
Oltedal skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn34 deltakere

8.30-10.30: Danseverksted, lage koreografi med alle elevene

11:30 - 12:15
Oltedal skole deltakere

Visning av barnas koreografi + I wish her well for alle elevene på skolen​

Mandag 29. mai. 2017
Brune [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 55 minutt
Spillested: Andebu skole
10:00
Andebu skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn89 deltakere
12:00
Andebu skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn89 deltakere
Mandag 29. mai. 2017
Kandisia [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Langestrand skole
12:45
Langestrand skole1. trinn, 4. trinn38 deltakere
Mandag 29. mai. 2017
Voff!Art - V17 (Sagliocco Ensemble)
Scenekunst
Spillested: Odda Kino
11:00 - 12:00
Røldal skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn36 deltakere
Tyssedal barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn54 deltakere

Framsyninga vert lagt til Odda kino. Elevar reiser til spelestad, skulane får dekka reiseutgifter.

Mandag 29. mai. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Enger skole
11:00 - 11:40
Enger skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn106 deltakere
Mandag 29. mai. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Dirdal skole
08:30 - 09:15
Dirdal skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn49 deltakere

8.30-10.30: Danseverksted, lage koreografi med alle elevene

11:30 - 12:15
Dirdal skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn49 deltakere

Visning av barnas koreografi + I wish her well for alle elevene på skolen​

Søndag 28. mai. 2017
Onsdag 24. mai. 2017
Kandisia [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Tjodalyng barneskole
10:55
Tjodalyng barneskole1b, 2gul, 3c64 deltakere
12:25
Tjodalyng barneskole2rød, 3b41 deltakere
Onsdag 24. mai. 2017
Scene! Art V17
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Sauherad barne- og ungdomsskole - Samfunnshuset
10:20
Sauherad barne- og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3a, 3b, 4. trinn141 deltakere

Start første forestilling avviker fra skolens timeplan pga tilpasning til storefri.

12:00
Sauherad barne- og ungdomsskole5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b128 deltakere
Onsdag 24. mai. 2017
Fendelhorgens flokk V17 (Robsrud & DeaN)
Scenekunst • Varighet: ca. 45 min
Spillested: Øyfjell oppvekstsenter - Grendehuset
10:50
Øyfjell oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn44 deltakere
Tirsdag 23. mai. 2017
Kandisia [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Tjodalyng barneskole
10:55
Tjodalyng barneskole1a, 4b45 deltakere
12:25
Tjodalyng barneskole2grønn, 3a, 4a62 deltakere
Tirsdag 23. mai. 2017
Scene! Art V17
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Ulefoss samfunnshus - Storsalen
11:15
Helgen Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn43 deltakere
Holla 10-årige skole, barnetrinn1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 3b112 deltakere

Start forestilling avviker fra skolens timeplan pga pause mellom forestillingene og tilpasning til skoledagens slutt.

12:45
Holla 10-årige skole, barnetrinn4a, 4b, 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b137 deltakere
Tirsdag 23. mai. 2017
Fendelhorgens flokk V17 (Robsrud & DeaN)
Scenekunst • Varighet: ca. 45 min
Spillested: Vinjehuset - Festsalen
12:45
Åmot skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn107 deltakere

Åmot skule, barnetrinn. Amfi.

Mandag 22. mai. 2017
BRUNE (Teater Joker)
Scenekunst, Litteratur • Varighet: 55 minutter
Spillested: Ringebu skole
12:00 - 12:55
Ringebu skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn72 deltakere
Venabygd Montessoriskule4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn36 deltakere

NB! Forestillingen er flyttet til 22. mai.

Forestillingen krever blending.


Elevene fra Venabygd Montessori kjøres til Ringebu skole. SKolen bestiller selv transport.

​NB: Fjerde trinn ved begge skoler er velkomne til å delta, forutsatt at boken er lest høyt i klasserommet først.
​​God fornøyelse!

Mandag 22. mai. 2017
Scene! Art V17
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Lundevang
11:30
Lunde 10-årige skole, barnetrinn1. trinn, 2. trinn, 3a, 3b, 4a, 4b120 deltakere

Start forestilling avviker fra skolens timeplan pga pause mellom forestillingene og tilpasning til skoledagens slutt.

13:00
Lunde 10-årige skole, barnetrinn5. trinn, 6a, 6b, 7a, 7b99 deltakere
Mandag 22. mai. 2017
Fendelhorgens flokk V17 (Robsrud & DeaN)
Scenekunst • Varighet: ca. 45 min
Spillested: Tveit skule / Nissedal ungdomsskule - Gymsal
11:45
Fjone skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn10 deltakere
Kyrkjebygda Oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn15 deltakere
Tveit skule / Nissedal ungdomsskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn87 deltakere
Fredag 19. mai. 2017
Kandisia [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Sky skole
09:10
Sky skole2a, 3c, 4a59 deltakere
11:20
Sky skole2b, 2c, 4b55 deltakere
Fredag 19. mai. 2017
Brune - Teater Joker
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Kirkelund Barne- og Ungdomsskole
11:45
Kirkelund Barne- og Ungdomsskole5a, 5b, 5c, 6a, 6b, 6c, 7a, 7b148 deltakere

Forestillingen vises i skolens gymsal

Fredag 19. mai. 2017
Scene! Art V17
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Gullbring Kulturanlegg as - Storsalen
10:00
Bø Skule3a, 3b, 4a, 4b, 4c101 deltakere
11:30
Bø Skule5a, 5b, 5c, 6a, 6b, 7a, 7b165 deltakere
Torsdag 18. mai. 2017
Kandisia [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Sky skole
09:10
Sky skole1a, 3a42 deltakere
11:20
Sky skole1b, 3b42 deltakere
Torsdag 18. mai. 2017
Scene! Art V17
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Gullbring Kulturanlegg as - Storsalen
11:00
Folkestad skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn126 deltakere
12:30
Bø Skule1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 2c140 deltakere

Riggen kan stå opprigget fra torsdag til fredag.

Tirsdag 16. mai. 2017
Kandisia [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Stavern skole
09:45
Stavern skole1. trinn, 3. trinn58 deltakere
11:25
Stavern skole2. trinn, 4a, 4b56 deltakere
Tirsdag 16. mai. 2017
Brune - Teater Joker
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Rakkestad Kulturhus
09:00
Os Skole (Rakkestad)
Buss: Tur: 08:35 retur: 10:30
1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn194 deltakere

Elevene busses til og fra Rakkestad kulturhus

11:00
Kirkeng Skole
Buss: Tur: 10:40 retur: 12:30
1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn139 deltakere

Elevene busses til og fra Rakkestad kulturhus

Tirsdag 16. mai. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Sysle skole
11:15 - 11:55
Skolen ved Modum Bad1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn4 deltakere
Sysle skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn77 deltakere
Mandag 15. mai. 2017
Kandisia [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Mesterfjellet barneskole
10:15
Mesterfjellet barneskole2a, 4a, 4b68 deltakere
12:00
Mesterfjellet barneskole2b27 deltakere
VerdensmesterenVM 1 1. trinn, VM 2 2/3. trinn23 deltakere

VM ser forestillingen på Mesterfjellet

Mandag 15. mai. 2017
Brune - Teater Joker
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Rakkestad Kulturhus
10:00
Bergenhus Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn164 deltakere

Elevene går selv til og fra Rakkestad kulturhus.

11:45
Bergenhus Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn137 deltakere
Os Skole (Rakkestad)
Buss: Tur: 11:35 retur: 13:30
7. trinn38 deltakere

Elevene fra Bergenhus går til og fra Rakkestad kulturhus

Elevene fra Os busses til og fra Rakkestad kulturhus

Mandag 15. mai. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Vikersund skole
11:45 - 12:25
Vikersund skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn94 deltakere
13:00 - 13:40
Vikersund skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn94 deltakere
Fredag 12. mai. 2017
Kandisia [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Kvelde skole
09:45
Kvelde skole1. trinn, 3. trinn50 deltakere
11:30
Kvelde skole2. trinn, 4. trinn37 deltakere
Fredag 12. mai. 2017
Over stokk og stein (Konstellasjonen)
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Sandnes barneskole
12:00 - 12:40
Sandnes barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn79 deltakere
Fredag 12. mai. 2017
Tankelaboratoriet (Cirka Teater)
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Brekke barnehage- og skule
10:00
Brekke barnehage- og skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn22 deltakere
Eivindvik barnehage og skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn29 deltakere
Fredag 12. mai. 2017
Om bare Rosa kunne trylle
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Ekne skole
11:30 - 12:20
Ekne skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn39 deltakere

5,-7. trinn kan sikkert delta hvis ønskelig

Fredag 12. mai. 2017
SCENE! ART (SAGLIOCCO ENSEMBLE)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Tingsaker skole
11:30
Tingsaker skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn95 deltakere
13:00
Tingsaker skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn95 deltakere
Fredag 12. mai. 2017
Brune - Teater Joker
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Aremark skole
12:00
Aremark skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn124 deltakere

Forestilingen vises i skolens gymsal

Fredag 12. mai. 2017
Når mamma blir et monster V17 (Teater Spillebrikkene)
Scenekunst • Varighet: Ca. 55 min
Spillested: Granvin Kulturhus - Idrettshallen
10:50
Flatdal skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn66 deltakere
Seljord barneskule2. trinn, 4. trinn, 5b61 deltakere
12:15
Seljord barneskule1. trinn, 3. trinn, 5a, 6. trinn, 7a, 7b115 deltakere

Tidspunkt for siste forestilling avviker fra skolens timeplaner for å rekke en etterprat mellom lærere og elever.

Fredag 12. mai. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Undheim skule
08:30 - 09:15
Undheim skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn41 deltakere

8.30-10.30: Danseverksted, lage koreografi med alle elevene

11:30 - 12:15
Undheim skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn41 deltakere

Visning av barnas koreografi + I wish her well for alle elevene på skolen​

Torsdag 11. mai. 2017
Over stokk og stein (Konstellasjonen)
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Dønna barne & ungdomsskole
12:00 - 12:40
Dønna barne & ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn43 deltakere
Løkta skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn9 deltakere
Nord-Dønna Montesorriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn12 deltakere
Torsdag 11. mai. 2017
Tankelaboratoriet (Cirka Teater)
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Hyllestad skule
10:00
Hyllestad skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn44 deltakere
Lavik skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn25 deltakere
Torsdag 11. mai. 2017
Om bare Rosa kunne trylle
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Nesheim skole
10:30 - 11:20
Nesheim skole1. trinn, 2. trinn104 deltakere
12:00 - 12:50
Nesheim skole3. trinn, 4. trinn112 deltakere
Torsdag 11. mai. 2017
SCENE! ART (SAGLIOCCO ENSEMBLE)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Nesheim skole
11:30
Nesheim skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn80 deltakere
Torsdag 11. mai. 2017
Brune - Teater Joker
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Marker skole
10:00
Marker skole1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 3b129 deltakere

Forestilingen vises i skolens gymsal

12:00
Marker skole4a, 4b, 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b122 deltakere

Forestilingen vises i skolens gymsal

Torsdag 11. mai. 2017
Når mamma blir et monster V17 (Teater Spillebrikkene)
Scenekunst • Varighet: Ca. 55 min
Spillested: Kviteseid skule - Kviteseidhallen
10:45
Brunkeberg Oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn19 deltakere
Straumsnes oppvekstsenter Vrådal1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn14 deltakere
12:30
Kviteseid skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn108 deltakere

Start forestilling avviker fra skolens timeplan pga tilpasning til skoleslutt.

Torsdag 11. mai. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Orre skule
08:30 - 09:15
Orre skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn46 deltakere

8.30-10.30: Danseverksted, lage koreografi med alle elevene

11:30 - 12:15
Orre skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn36 deltakere

Visning av barnas koreografi + I wish her well for alle elevene på skolen​

Onsdag 10. mai. 2017
Kandisia [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Fagerli skole
08:40
Fagerli skole2b, 4b43 deltakere
09:45
Fagerli skole2c, 4c43 deltakere
11:30
Fagerli skole2d, 4d45 deltakere
Onsdag 10. mai. 2017
Over stokk og stein (Konstellasjonen)
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Herøy skole
12:00 - 12:40
Herøy skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn56 deltakere
Onsdag 10. mai. 2017
Tankelaboratoriet (Cirka Teater)
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Høyanger skule
10:00
Høyanger skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn102 deltakere
Kyrkjebø skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn20 deltakere
Vadheim skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn16 deltakere
Onsdag 10. mai. 2017
Om bare Rosa kunne trylle
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Åsen barne- og ungdomsskole
11:30 - 12:20
Åsen barne- og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn91 deltakere
Onsdag 10. mai. 2017
SCENE! ART (SAGLIOCCO ENSEMBLE)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Hisøy skole barnetrinnet
10:05
Hisøy skole barnetrinnet4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn102 deltakere
12:15
Hisøy skole barnetrinnet4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn102 deltakere
Onsdag 10. mai. 2017
Brune - Teater Joker
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Rømskog Skole
11:10
Rømskog Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn42 deltakere

Forestilingen vises i skolens gymsal

Onsdag 10. mai. 2017
(VGS 2016/17) PAVLOVS TISPE
Scenekunst • Varighet: 50 minutter + 10-15 min ettersnakk
Spillested: Ås VGS
10:00 - 11:10
Ås VGSVG2120 deltakere

VG2 Samfunnsfag

Onsdag 10. mai. 2017
Når mamma blir et monster V17 (Teater Spillebrikkene)
Scenekunst • Varighet: Ca. 55 min
Spillested: Stigeråsen skole - Gymsal
09:15
Stigeråsen skole3a, 3b, 6a, 6b, 7a97 deltakere
Onsdag 10. mai. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Bore ungdomsskule
09:00 - 09:45
Bore ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn20 deltakere

10.30: Generalprøve.

10:00 - 10:45
Bore ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn-22 deltakere

Visning av elevforestillingen + koreografien "I wish her well".

12:00 - 12:45
Bore ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn-22 deltakere

 Visning av elevforestillingen + koreografien "I wish her well".

Tirsdag 9. mai. 2017
Kandisia [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Fagerli skole
08:40
Fagerli skole1c, 3c48 deltakere
09:45
Fagerli skole1d, 3d48 deltakere
11:30
Fagerli skole2a, 4a43 deltakere
Tirsdag 9. mai. 2017
Over stokk og stein (Konstellasjonen)
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Bjarnetjønna skole
10:00 - 10:40
Bjarnetjønna skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn60 deltakere
11:30 - 12:10
Bjarnetjønna skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn60 deltakere
Tirsdag 9. mai. 2017
Tankelaboratoriet (Cirka Teater)
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Dalsøyra skule
12:00
Byrknes barnehage og skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn22 deltakere
Dalsøyra skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn20 deltakere

Byrknes kan ikkje delta, og har meldt avbod.

Tirsdag 9. mai. 2017
Om bare Rosa kunne trylle
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Ytterøy skole
11:30 - 12:20
Ytterøy skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn31 deltakere

5,-7. trinn kan sikkert delta hvis ønskelig

Tirsdag 9. mai. 2017
SCENE! ART (SAGLIOCCO ENSEMBLE)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Holviga barneskole
10:30
Holviga barneskole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn128 deltakere
12:00
Holviga barneskole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn128 deltakere
Tirsdag 9. mai. 2017
Brune - Teater Joker
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Festiviteten Kino - Mysen
10:00
Kirkefjerdingen skole
Buss: Tur: 09:35 retur: 11:30
1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn60 deltakere

Elevene busses til og fra Festiviteten i Mysen

10:00
Mysen skole1. trinn, 2. trinn132 deltakere

Elevene går til og fra Festiviteten i Mysen

12:00
Mysen skole3. trinn, 4. trinn140 deltakere

Elevene går til og fra Festiviteten i Mysen

Tirsdag 9. mai. 2017
(VGS 2016/17) PAVLOVS TISPE
Scenekunst • Varighet: 50 minutter + 10-15 min ettersnakk
Spillested: Mailand VGS - Auditorium 2
10:30 - 11:40
Mailand VGSVG3100 deltakere

VG3 ST. Skolen slutter 1130 hver onsdag.

12:00 - 13:10
Mailand VGSVG3100 deltakere
Tirsdag 9. mai. 2017
Når mamma blir et monster V17 (Teater Spillebrikkene)
Scenekunst • Varighet: Ca. 55 min
Spillested: Stigeråsen skole - Gymsal
10:15
Stigeråsen skole1a, 1b, 4a, 4b, 7b107 deltakere
12:30
Stigeråsen skole2a, 2b, 5a, 5b96 deltakere

Skolen har bekreftet at riggen kan stå fra mandag til tirsdag og at gymsalen kan låses av.

Tirsdag 9. mai. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Bore ungdomsskule
kl ?
Bore ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn20 deltakere

Verksted - 1 gruppe på 20 stk jobber fram en egen forestilling. Varer hele dagen, 9.00-14.00​

Mandag 8. mai. 2017
Kandisia [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Fagerli skole
09:45
Fagerli skole1a, 3a48 deltakere
11:30
Fagerli skole1b, 3b48 deltakere
Mandag 8. mai. 2017
Over stokk og stein (Konstellasjonen)
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Søvik oppvekstsenter
11:30 - 12:10
Søvik oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn35 deltakere
Tjøtta oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn8 deltakere
Mandag 8. mai. 2017
Tankelaboratoriet (Cirka Teater)
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Bjordal skule
12:00
Bjordal skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn11 deltakere
Mandag 8. mai. 2017
Om bare Rosa kunne trylle
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Vårtun kristne Oppvekstsenter
12:00 - 12:50
Vårtun kristne Oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn38 deltakere

5,-7. trinn kan sikkert delta hvis ønskelig

Mandag 8. mai. 2017
SCENE! ART (SAGLIOCCO ENSEMBLE)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Rykene Skole
11:30
Rykene Skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn109 deltakere
Mandag 8. mai. 2017
Brune - Teater Joker
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Festiviteten Kino - Mysen
10:00
Hærland skole
Buss: Tur: 09:35 retur: 11:20
1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn54 deltakere
Tenor skole
Buss: Tur: 09:35 retur: 11:20
1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn62 deltakere
Trømborg skole
Buss: Tur: 09:35 retur: 11:20
1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn91 deltakere

Elevene busses til og fra Festiviteten i Mysen

12:00
Vestgård Skole
Buss: Tur: 11:20 retur: 13:30
1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 2c, 3a, 3b, 4a, 4b, 4c207 deltakere

Elevene busses til og fra Festiviteten i Mysen

Mandag 8. mai. 2017
(VGS 2016/17) PAVLOVS TISPE
Scenekunst • Varighet: 50 minutter + 10-15 min ettersnakk
Spillested: Ski VGS - Konsertsal - 120 plasser
10:00 - 11:10
Ski VGSVG1120 deltakere

Konsertsal

Mandag 8. mai. 2017
Når mamma blir et monster V17 (Teater Spillebrikkene)
Scenekunst • Varighet: Ca. 55 min
Spillested: Midtbygda skole - Idrettshallen
10:25
Midtbygda skole1. trinn, 2. trinn, 3a, 3b, 5a, 5b105 deltakere
12:20
Midtbygda skole4a, 4b, 6a, 6b, 7. trinn91 deltakere

Start siste forestilling avviker fra skolens timeplan.

Mandag 8. mai. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Bore ungdomsskule
09:00 - 09:45
Bore ungdomsskule8. trinn74 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​

10:00 - 10:45
Bore ungdomsskule10. trinn44 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​

10:00 - 10:45
Bore ungdomsskule10. trinn, 8. trinn74 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​ Ei gruppe frå 8. trinn og ei gruppe frå 10. trinn

12:30 - 13:15
Bore ungdomsskule9. trinn55 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​

Søndag 7. mai. 2017
Over stokk og stein (Konstellasjonen)
Scenekunst • Varighet: 40
kl ?
Søndag 7. mai. 2017
Tankelaboratoriet (Cirka Teater)
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
kl ?
Fredag 5. mai. 2017
Kandisia [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Jordet skole
10:00
Jordet skole2a, 3b, 4a57 deltakere
Fredag 5. mai. 2017
Over stokk og stein (Konstellasjonen)
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Ura skole
12:00 - 12:40
Ura skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn94 deltakere
Fredag 5. mai. 2017
Tankelaboratoriet (Cirka Teater)
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Dingemoen skule
09:45
Dingemoen skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn90 deltakere
Flekke skule og barnehage1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn23 deltakere
Guddal skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn9 deltakere
Våge skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn24 deltakere
Fredag 5. mai. 2017
Om bare Rosa kunne trylle
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Halsan skole
12:00 - 12:50
Halsan skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn101 deltakere
Fredag 5. mai. 2017
Brune - Teater Joker
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Båstad skole
10:00
Båstad skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn89 deltakere

Forestilingen vises i skolens gymsal.

Det kommer 28 elever fra Havnås skole kl 10 og 26 elever kl 12

10:00
Havnås Skole
Buss: Tur: 09:30 retur: 11:25
1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn28 deltakere

Elevene busses til og fra Båstad skole med en buss til forestilling kl 10 og en buss til forestilling kl 12. Busstider blir offentliggjort her.

12:00
Båstad skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn67 deltakere

Forestilingen vises i skolens gymsal.

Det kommer 26 elever fra Havnås skole

12:00
Havnås Skole
Buss: Tur: 11:30 retur: 13:30
5. trinn, 6. trinn, 7. trinn26 deltakere

Elevene busses til og fra Båstad skole med en buss til forestilling kl 10 og en buss til forestilling kl 12. Busstider blir offentliggjort her.

Fredag 5. mai. 2017
(VGS 2016/17) PAVLOVS TISPE
Scenekunst • Varighet: 50 minutter + 10-15 min ettersnakk
Spillested: Eidsvoll VGS
10:00 - 11:10
Eidsvoll VGSVG1, VG294 deltakere

Vg1 2 HO og SoS

Fredag 5. mai. 2017
Minnenes Museum 8.-10. trinn (Teater NiE)
Scenekunst • Varighet: 70 minutter + 5-10 minutter utstilling
Spillested: Festiviteten Kino - Mysen
10:25 - 11:45
Eidsberg Ungdomsskole10a, 10b53 deltakere

Elevene går til Festiviteten

Fredag 5. mai. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Lye ungdomsskule
09:00 - 09:45
Lye ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn62 deltakere

Generalprøve

12:00 - 12:45
Lye ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn123 deltakere

Visning av elevforestillingen + koreografien "I wish her well" for halvparten av elevmassen. 12.00: Visning av elevforestillingen + koreografien "I wish her well" for den andre halvparten av elevmassen.​

Torsdag 4. mai. 2017
Kandisia [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Jordet skole
10:00
Jordet skole1a, 3a, 4b58 deltakere
11:45
Jordet skole1b, 2b44 deltakere
Torsdag 4. mai. 2017
Over stokk og stein (Konstellasjonen)
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Leirfjord kulturhus
12:00 - 12:40
Leirfjord barne- og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn83 deltakere
Tverlandet oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn8 deltakere
Ulvang oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn9 deltakere
Torsdag 4. mai. 2017
Tankelaboratoriet (Cirka Teater)
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Solund barne- og ungdomsskule
10:00
Solund barne- og ungdomsskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn28 deltakere
Torsdag 4. mai. 2017
Om bare Rosa kunne trylle
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Markabygda Montessoriskole
12:00 - 12:50
Markabygda Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn29 deltakere

5,-7. trinn kan sikkert delta hvis ønskelig

Torsdag 4. mai. 2017
Brune - Teater Joker
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Skjønhaug Skole
09:30
Skjønhaug Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn108 deltakere

Forestilingen vises i skolens gymsal

11:15
Skjønhaug Skole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn115 deltakere

Forestilingen vises i skolens gymsal

Torsdag 4. mai. 2017
(VGS 2016/17) PAVLOVS TISPE
Scenekunst • Varighet: 50 minutter + 10-15 min ettersnakk
Spillested: Nesodden VGS - Hallen
10:00 - 11:10
Nesodden VGSVG2, VG3100 deltakere

Balanse er på samme dag, men med forskjellige elever

Torsdag 4. mai. 2017
Fendelhorgens flokk V17 (Robsrud & DeaN)
Scenekunst • Varighet: ca. 45 min
Spillested: Gimle skule - Fyresdal samfunnshus
11:30
Gimle skule1. trinn, 3. trinn, 5. trinn, 7. trinn66 deltakere
13:00
Gimle skule2. trinn, 4. trinn, 6. trinn54 deltakere
Torsdag 4. mai. 2017
Minnenes Museum 8.-10. trinn (Teater NiE)
Scenekunst • Varighet: 70 minutter + 5-10 minutter utstilling
Spillested: Festiviteten Kino - Mysen
10:25 - 11:45
Eidsberg Ungdomsskole8a, 8b46 deltakere

Elevene går til Festiviteten

12:15 - 13:35
Eidsberg Ungdomsskole8c, 8d51 deltakere

Elevene går til Festiviteten

Torsdag 4. mai. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Lye ungdomsskule
09:00 - 09:45
Lye ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn62 deltakere

Verksted - 1 gruppe på 20 stk jobber fram en egen forestilling. Varer hele dagen, 9.00-14.00​

Onsdag 3. mai. 2017
Kandisia [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Hvarnes skole
11:15
Hvarnes skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn22 deltakere
Onsdag 3. mai. 2017
Tankelaboratoriet (Cirka Teater)
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Viksdalen skule
10:30
Viksdalen skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn17 deltakere
Onsdag 3. mai. 2017
Om bare Rosa kunne trylle
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Skogn barne- og ungdomsskole
10:30 - 11:20
Skogn barne- og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn86 deltakere
12:00 - 12:50
Skogn barne- og ungdomsskole3. trinn, 4. trinn84 deltakere
Onsdag 3. mai. 2017
SCENE! ART (SAGLIOCCO ENSEMBLE)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Arendal International school
11:30
Arendal International school3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn106 deltakere
Onsdag 3. mai. 2017
Brune - Teater Joker
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Spydeberg Skole
10:10
Spydeberg Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn108 deltakere

Forestilingen vises i skolens gymsal

12:00
Spydeberg Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn76 deltakere

Forestilingen vises i skolens gymsal

Onsdag 3. mai. 2017
(VGS 2016/17) PAVLOVS TISPE
Scenekunst • Varighet: 50 minutter + 10-15 min ettersnakk
Spillested: Dønski VGS - Gymsal (idrettshall)
10:10 - 11:20
Dønski VGSVG2120 deltakere
Onsdag 3. mai. 2017
Fendelhorgens flokk V17 (Robsrud & DeaN)
Scenekunst • Varighet: ca. 45 min
Spillested: Rauland skule - Festsalen
12:00
Rauland skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn93 deltakere
Onsdag 3. mai. 2017
Minnenes Museum 8.-10. trinn (Teater NiE)
Scenekunst • Varighet: 70 minutter + 5-10 minutter utstilling
Spillested: Festiviteten Kino - Mysen
10:25 - 11:45
Eidsberg Ungdomsskole9c, 9d45 deltakere

Elevene går til Festiviteten

12:15 - 13:35
Eidsberg Ungdomsskole9E, 9F47 deltakere

Elevene går til Festiviteten

Onsdag 3. mai. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Lye ungdomsskule
09:00 - 09:45
Lye ungdomsskule8. trinn41 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​

10:00 - 10:45
Lye ungdomsskule10. trinn41 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​

11:30 - 12:15
Lye ungdomsskule9. trinn41 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​

Tirsdag 2. mai. 2017
Over stokk og stein (Konstellasjonen)
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Kulstad skole
11:00 - 11:40
Kulstad skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn122 deltakere
12:15 - 12:55
Granmoen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn45 deltakere
Tirsdag 2. mai. 2017
Tankelaboratoriet (Cirka Teater)
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Askvollhallen
10:00
Askvoll skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn50 deltakere
Atløy skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn28 deltakere
Bulandet skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn13 deltakere
Gjelsvik skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn16 deltakere
Holmedal Montessoriskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn12 deltakere
Tirsdag 2. mai. 2017
Om bare Rosa kunne trylle
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Frol barneskole
11:00 - 11:50
Frol barneskole1. trinn, 2. trinn139 deltakere
12:15 - 13:05
Frol barneskole3. trinn, 4. trinn157 deltakere
Tirsdag 2. mai. 2017
SCENE! ART (SAGLIOCCO ENSEMBLE)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Engesland skole
10:30
Herefoss skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn25 deltakere
10:30
Engesland skole 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn36 deltakere
Tirsdag 2. mai. 2017
Brune - Teater Joker
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Kulturhuset Fjellheim
10:00
Hovin Skole1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 4A161 deltakere

Forestilingen vises i Kulturhuset Fjellheim

12:00
Hovin Skole4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 7A, 7B157 deltakere

Forestilingen vises i Kulturhuset Fjellheim

Tirsdag 2. mai. 2017
(VGS 2016/17) PAVLOVS TISPE
Scenekunst • Varighet: 50 minutter + 10-15 min ettersnakk
Spillested: Valler VGS - Gymsal
10:00 - 11:10
Valler VGSVG190 deltakere
Tirsdag 2. mai. 2017
Fendelhorgens flokk V17 (Robsrud & DeaN)
Scenekunst • Varighet: ca. 45 min
Spillested: Edland skule - Edland samfunnshus - festsalen
12:10
Edland skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn53 deltakere
Tirsdag 2. mai. 2017
Minnenes Museum 8.-10. trinn (Teater NiE)
Scenekunst • Varighet: 70 minutter + 5-10 minutter utstilling
Spillested: Festiviteten Kino - Mysen
10:25 - 11:45
Eidsberg Ungdomsskole10E, 10F52 deltakere

Elevene går til Festiviteten

12:15 - 13:35
Eidsberg Ungdomsskole deltakere

Elevene går til Festiviteten

Tirsdag 2. mai. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Vigrestad storskule
09:00 - 09:45
Vigrestad storskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn20 deltakere

1030: Generalprøve

12:00 - 12:45
Vigrestad storskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn154 deltakere

12.20-13.10: Visning av barnas koreografi + I wish her well

for alle elevene på skolen

Mandag 1. mai. 2017
Over stokk og stein (Konstellasjonen)
Scenekunst • Varighet: 40
kl ?
Mandag 1. mai. 2017
Tankelaboratoriet (Cirka Teater)
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
kl ?
Fredag 28. april. 2017
Over stokk og stein (Konstellasjonen)
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Mosjøen skole
11:00 - 11:40
Mosjøen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn80 deltakere
12:30 - 13:10
Mosjøen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn80 deltakere
Fredag 28. april. 2017
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Korgen sentralskole
10:30 - 11:20
Bjerka Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn39 deltakere
Korgen sentralskole5. trinn24 deltakere

Kandisia handler om jenta Kakadue som er asylbarn i Kandisia. Forestillingen problematiserer norsk asylpolitikk og inviterer elevene med på scenen som aktører.

12:00 - 12:50
Korgen sentralskole6. trinn, 7. trinn60 deltakere

Kandisia handler om jenta Kakadue som er asylbarn i Kandisia. Forestillingen problematiserer norsk asylpolitikk og inviterer elevene med på scenen som aktører.

Fredag 28. april. 2017
SCENE! ART (SAGLIOCCO ENSEMBLE)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Frivoll skole
11:30
Frivoll skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn107 deltakere
Fredag 28. april. 2017
Brune - Teater Joker
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Rom skole
09:45
Rom skole 1. trinn, 2. trinn76 deltakere
Steinerskolen i Indre Østfold1. trinn, 2. trinn22 deltakere

Forestilingen vises i skolens gymsal, 22 elever kommer fra Steinerskolen.

Elevene fra Steinerskolen går til Rom skole og ser sammen med elevene der.


11:30
Rom skole 3. trinn, 4. trinn85 deltakere
Steinerskolen i Indre Østfold3. trinn, 4. trinn21 deltakere

Forestilingen vises i skolens gymsal, 20 elever kommer fra Steinerskolen.

Elevene fra Steinerskolen går til Rom skole og ser sammen med elevene der.

Fredag 28. april. 2017
Jurassic Park (Superbolt Theatre)
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Høvåg skole
10:55
Høvåg skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn63 deltakere
Fredag 28. april. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Buskerud skole
11:00 - 11:40
Buskerud skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn83 deltakere

Fint hvis noen elever kan være igjen etter forestillingen som bærehjelp. Evt. kan forestillingen settes opp 10:30.

Fredag 28. april. 2017
Når mamma blir et monster V17 (Teater Spillebrikkene)
Scenekunst • Varighet: Ca. 55 min
Spillested: Venstøp skole - Gymsal
08:45
Venstøp skole1a, 1b, 3a, 3b86 deltakere

Til skolen: klokkeslettene forutsetter at riggen kan stå fra torsdag til fredag og at gymsalen kan låses av.Dersom det ikke er mulig så må det bli kl.10.15 & 12 istedet.

10:15
Venstøp skole2a, 2b, 5a, 5b89 deltakere
Fredag 28. april. 2017
Minnenes Museum 8.-10. trinn (Teater NiE)
Scenekunst • Varighet: 70 minutter + 5-10 minutter utstilling
Spillested: Folkets hus Askim
11:30 - 12:50
Steinerskolen i Indre Østfold10. trinn, 8. trinn, 9. trinn52 deltakere

Elevene busses til og fra Folkets Hus Askim

Fredag 28. april. 2017
Faust for kids
Litteratur • Varighet: 50 min
Spillested: Black Box - Sparebanksalen
10:00
Gimle skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn139 deltakere

Elevene busses til Blackboxen i Halden​, bussene kommer kl: 9.40

Fredag 28. april. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Vigrestad storskule
09:00 - 09:45
Vigrestad storskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn20 deltakere

Verksted - 1 gruppe på 20 stk jobber fram en egen forestilling. Varer hele dagen, 9.00-14.00

Torsdag 27. april. 2017
Over stokk og stein (Konstellasjonen)
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Olderskog skole
10:00 - 10:40
Olderskog skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn89 deltakere
12:00 - 12:40
Olderskog skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn89 deltakere
Torsdag 27. april. 2017
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Korgen sentralskole
10:30 - 11:20
Bleikvassli skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn26 deltakere
Korgen sentralskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn45 deltakere

Kandisia handler om jenta Kakadue som er asylbarn i Kandisia. Forestillingen problematiserer norsk asylpolitikk og inviterer elevene med på scenen som aktører.

12:00 - 12:50
Finneidfjord skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn49 deltakere
Korgen sentralskole4. trinn19 deltakere

Kandisia handler om jenta Kakadue som er asylbarn i Kandisia. Forestillingen problematiserer norsk asylpolitikk og inviterer elevene med på scenen som aktører.

Torsdag 27. april. 2017
De 20 beste minuttene av ditt liv (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 20-30 min
Spillested: Hedalen barne- og ungdomsskole
10:00 - 10:20
Hedalen barne- og ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn24 deltakere
Torsdag 27. april. 2017
Tankelaboratoriet (Cirka Teater)
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Sande skule
10:00
Bygstad skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn50 deltakere
Sande skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn86 deltakere
Torsdag 27. april. 2017
SCENE! ART (SAGLIOCCO ENSEMBLE)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Åmli skule
11:30
Åmli skule3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn88 deltakere
Torsdag 27. april. 2017
Brune - Teater Joker
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Korsgård skole
09:45
Korsgård skole1a, 1b, 2a, 2b92 deltakere

Forestilingen vises i skolens gymsal

11:30
Korsgård skole3a, 3b, 4a, 4b84 deltakere

Forestilingen vises i skolens gymsal

Torsdag 27. april. 2017
Jurassic Park (Superbolt Theatre)
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Dahlske videregående skole
12:00
Torsdag 27. april. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Stalsberg skole
11:15 - 11:55
Stalsberg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn66 deltakere
12:30 - 13:10
Stalsberg skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn66 deltakere
Torsdag 27. april. 2017
Når mamma blir et monster V17 (Teater Spillebrikkene)
Scenekunst • Varighet: Ca. 55 min
Spillested: Venstøp skole - Gymsal
12:00
Venstøp skole4a, 4b, 6a, 6b, 7a, 7b97 deltakere
Torsdag 27. april. 2017
Minnenes Museum 8.-10. trinn (Teater NiE)
Scenekunst • Varighet: 70 minutter + 5-10 minutter utstilling
Spillested: Folkets hus Askim
10:15 - 11:35
Askim ungdomsskole 9d, 9e54 deltakere

Elevene går til Folkets Hus Askim

12:05 - 13:25
Askim ungdomsskole 9f, J40 deltakere

Elevene går til Folkets Hus Askim

Torsdag 27. april. 2017
Faust for kids
Litteratur • Varighet: 50 min
Spillested: Black Box - Sparebanksalen
10:00
Os Skole (Halden)5. trinn, 6. trinn, 7. trinn123 deltakere

Elevene går til Blackboxen i Halden

12:00
Tistedal Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn115 deltakere

Elevene busses til Blackboxen i Halden​, bussene kommer kl 11.40


Torsdag 27. april. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Vigrestad storskule
09:00 - 09:45
Vigrestad storskule9. trinn51 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​

10:00 - 10:45
Vigrestad storskule10. trinn52 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​

11:30 - 12:15
Vigrestad storskule8. trinn51 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​

Onsdag 26. april. 2017
Over stokk og stein (Konstellasjonen)
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Aldersund skole
12:00 - 12:40
Aldersund skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn14 deltakere
Konsvik skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn6 deltakere
Kvarøy oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn3 deltakere
Onsdag 26. april. 2017
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Hemnes sentralskole
10:30 - 11:20
Hemnes sentralskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn51 deltakere

Kandisia handler om jenta Kakadue som er asylbarn i Kandisia. Forestillingen problematiserer norsk asylpolitikk og inviterer elevene med på scenen som aktører.

12:00 - 12:50
Hemnes sentralskole4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn50 deltakere

Kandisia handler om jenta Kakadue som er asylbarn i Kandisia. Forestillingen problematiserer norsk asylpolitikk og inviterer elevene med på scenen som aktører.

Onsdag 26. april. 2017
De 20 beste minuttene av ditt liv (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 20-30 min
Spillested: Øystre Slidre ungdomsskule
10:00 - 10:20
Øystre Slidre ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn107 deltakere
Onsdag 26. april. 2017
De 20 beste minuttene av ditt liv (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 20-30 min
Spillested: Øystre Slidre kommune
11:00 - 11:20
12:00 - 12:20
Onsdag 26. april. 2017
Tankelaboratoriet (Cirka Teater)
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Naustdal barne- og ungdomsskule
10:00
Naustdal barne og ungd. skule avd. Horstad skule114 deltakere
Vevring skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn14 deltakere
Onsdag 26. april. 2017
SCENE! ART (SAGLIOCCO ENSEMBLE)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Asdal skole barnetrinn
11:30
Asdal skole barnetrinn3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn86 deltakere
12:15
Asdal skole barnetrinn3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn86 deltakere
Onsdag 26. april. 2017
Brune - Teater Joker
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Moen skole
10:05
Moen skole 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn113 deltakere

Forestilingen vises i skolens gymsal

Onsdag 26. april. 2017
Jurassic Park (Superbolt Theatre)
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Vegårshei skule
12:05
Vegårshei skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn82 deltakere
Onsdag 26. april. 2017
Når mamma blir et monster V17 (Teater Spillebrikkene)
Scenekunst • Varighet: Ca. 55 min
Spillested: Klyve barneskole - Nye gymsal
08:45
Klyve barneskole6a, 6b, 6c, 7a, 7b115 deltakere

Til skolen: Klokkeslett avhenger av om riggen kan stå opprigget og rommet avlåst fra tirsdag. Hvis ikke så må klokkeslett bli 11.35.

Onsdag 26. april. 2017
Minnenes Museum 8.-10. trinn (Teater NiE)
Scenekunst • Varighet: 70 minutter + 5-10 minutter utstilling
Spillested: Folkets hus Askim
10:15 - 11:35
Askim ungdomsskole 8g, 9a54 deltakere

Elevene går til Folkets Hus Askim

12:05 - 13:25
Askim ungdomsskole 9b, 9c52 deltakere

Elevene går til Folkets Hus Askim

Onsdag 26. april. 2017
Faust for kids
Litteratur • Varighet: 50 min
Spillested: Black Box - Sparebanksalen
10:00
Idd Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn124 deltakere

Elevene busses til Blackboxen i Halden​, bussene kommer kl 9.30


12:00
Låby Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn120 deltakere

, Elevene busses til Blackboxen i Halden​, bussene kommer kl: 11.40


Onsdag 26. april. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Frøyland ungdomsskule
09:00 - 09:45
Frøyland ungdomsskule10. trinn, 8. trinn74 deltakere

Generalprøve​

12:00 - 12:45
Frøyland ungdomsskule10. trinn, 8. trinn74 deltakere

Visning av elevforestillingen + koreografien "I wish her well" for halvparten av elevmassen. 12.00: Visning av elevforestillingen + koreografien "I wish her well" for den andre halvparten av elevmassen.​

Tirsdag 25. april. 2017
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Bjørlien skole
10:10 - 10:55
Bjørlien skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn74 deltakere
11:35 - 12:20
Bjørlien skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn74 deltakere
Tirsdag 25. april. 2017
Over stokk og stein (Konstellasjonen)
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Lovund skole
10:30 - 11:10
Lovund skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn30 deltakere
Moflag skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn9 deltakere
Onøy/Lurøy skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn21 deltakere
Tirsdag 25. april. 2017
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Ytteren skole
11:55 - 12:45
Ytteren skole3. trinn, 4. trinn65 deltakere

Kandisia handler om jenta Kakadue som er asylbarn i Kandisia. Forestillingen problematiserer norsk asylpolitikk og inviterer elevene med på scenen som aktører.

Tirsdag 25. april. 2017
De 20 beste minuttene av ditt liv (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 20-30 min
Spillested: Nord-Aurdal ungdomsskole
10:00 - 10:20
Nord-Aurdal ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn116 deltakere
Tirsdag 25. april. 2017
De 20 beste minuttene av ditt liv (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 20-30 min
11:00 - 11:20
12:00 - 12:20
Tirsdag 25. april. 2017
Tankelaboratoriet (Cirka Teater)
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Flora samfunnshus
10:00
Eikefjord barne- og ungdomsskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn64 deltakere
Krokane skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn114 deltakere
11:30
Florø barneskole3a, 3b, 3c, 3d, 4a, 4b, 4c169 deltakere
Solheim skule og barnehage1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn8 deltakere
Tirsdag 25. april. 2017
SCENE! ART (SAGLIOCCO ENSEMBLE)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Fevik skole
11:30
Fevik skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn88 deltakere
13:00
Fevik skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn88 deltakere
Tirsdag 25. april. 2017
Brune - Teater Joker
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Grøtvedt skole
09:45
Grøtvedt skole1a, 1b, 2a, 2b76 deltakere

Forestilingen vises i skolens gymsal

11:30
Grøtvedt skole3a, 3b, 4a, 4b63 deltakere

Forestilingen vises i skolens gymsal

Tirsdag 25. april. 2017
Jurassic Park (Superbolt Theatre)
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Evje ungdomsskole
11:55
Evje ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn138 deltakere
Tirsdag 25. april. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Aronsløkka skole
10:00 - 10:40
Aronsløkka skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn73 deltakere
11:45 - 12:25
Aronsløkka skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn73 deltakere
Tirsdag 25. april. 2017
Når mamma blir et monster V17 (Teater Spillebrikkene)
Scenekunst • Varighet: Ca. 55 min
Spillested: Klyve barneskole - Nye gymsal
09:45
Klyve barneskole3a, 3b, 3c, 7c97 deltakere
11:35
Klyve barneskole4a, 4b, 5b, 5c95 deltakere
SPT avd. Svanen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn13 deltakere
Tirsdag 25. april. 2017
Minnenes Museum 8.-10. trinn (Teater NiE)
Scenekunst • Varighet: 70 minutter + 5-10 minutter utstilling
Spillested: Folkets hus Askim
10:15 - 11:35
Askim ungdomsskole 8c, 8d54 deltakere

Elevene går til Folkets Hus Askim

12:05 - 13:25
Askim ungdomsskole 8e, 8f54 deltakere

Elevene går til Folkets Hus Askim

Tirsdag 25. april. 2017
Faust for kids
Litteratur • Varighet: 50 min
Spillested: Black Box - Sparebanksalen
10:00
Hjortsberg skole6. trinn, 7. trinn110 deltakere

Elevene busses til Blackboxen i Halden​, fordel elevene i 2 like grupper, bussene kommer kl 9.40


12:00
Hjortsberg skole5. trinn120 deltakere

Elevene busses til Blackboxen i Halden​, fordel elevene i 2 like grupper, bussene kommer kl 11.40


Tirsdag 25. april. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Frøyland ungdomsskule
09:00 - 09:45
Frøyland ungdomsskule10. trinn, 8. trinn20 deltakere

Verksted - 1 gruppe på 20 stk jobber fram en egen forestilling. Varer hele dagen, 9.00-14.00​

Mandag 24. april. 2017
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Brevik skole
09:45 - 10:30
Brevik skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn59 deltakere
11:30 - 12:15
Brevik skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn59 deltakere
Mandag 24. april. 2017
Over stokk og stein (Konstellasjonen)
Scenekunst • Varighet: 40
Spillested: Nesna skole
12:00 - 12:40
Nesna skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn82 deltakere
Tomma skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn- deltakere
Mandag 24. april. 2017
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Ytteren skole
10:00 - 10:50
Ytteren skole1. trinn40 deltakere

Kandisia handler om jenta Kakadue som er asylbarn i Kandisia. Forestillingen problematiserer norsk asylpolitikk og inviterer elevene med på scenen som aktører.

11:55 - 12:45
Ytteren skole2. trinn38 deltakere

Kandisia handler om jenta Kakadue som er asylbarn i Kandisia. Forestillingen problematiserer norsk asylpolitikk og inviterer elevene med på scenen som aktører.

Mandag 24. april. 2017
De 20 beste minuttene av ditt liv (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 20-30 min
Spillested: Nord-Aurdal ungdomsskole
10:00 - 10:20
Nord-Aurdal ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn116 deltakere

Kompaniet tilbringer to dager ved Nord-Aurdal ungdomsskole.
Disponeringen av disse dagen samt fordeling av elever, avtaler dere direkte med utøverne.

Ha det gøy!

Mandag 24. april. 2017
De 20 beste minuttene av ditt liv (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 20-30 min
11:00 - 11:20
12:00 - 12:20
Mandag 24. april. 2017
Tankelaboratoriet (Cirka Teater)
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
Spillested: Flora samfunnshus
10:00
Brandsøy skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn45 deltakere
Stavang skule og barnehage1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn11 deltakere
Steinhovden skule og barnehage1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn14 deltakere
Torvmyrane skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn89 deltakere
11:30
Florø barneskole1a, 1b, 1c, 1d, 2a, 2b, 2c, 2d165 deltakere
Mandag 24. april. 2017
SCENE! ART (SAGLIOCCO ENSEMBLE)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Flosta skole
11:30
Flosta skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn82 deltakere
Mandag 24. april. 2017
Brune - Teater Joker
Annet • Varighet: 60 minutter
Spillested: Askimbyen skole
09:45
Askimbyen skole1. trinn, 2. trinn76 deltakere

Forestilingen vises i skolens gymsal

11:35
Askimbyen skole3. trinn, 4. trinn83 deltakere

Forestilingen vises i skolens gymsal

Mandag 24. april. 2017
Jurassic Park (Superbolt Theatre)
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Stuenes skole ungdomstrinnet
11:20
Stuenes skole ungdomstrinnet9. trinn82 deltakere
Mandag 24. april. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Aronsløkka skole
11:45 - 12:25
Aronsløkka skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn73 deltakere

Skolen gir beskjed hvis riggen ikke kan stå til dagen etter.

Mandag 24. april. 2017
Når mamma blir et monster V17 (Teater Spillebrikkene)
Scenekunst • Varighet: Ca. 55 min
Spillested: Klyve barneskole - Nye gymsal
11:00
Klyve barneskole1a, 1b, 1c, 1d, 5a113 deltakere

Tidspunkt for forestillinger avviker fra skolens timeplan pga lang riggetid og tid til etterprat mellom lærere og elever før skoledages slutt.

12:30
Kilebygda Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn24 deltakere
Klyve barneskole2a, 2b, 2c, 2d92 deltakere
Mandag 24. april. 2017
Minnenes Museum 8.-10. trinn (Teater NiE)
Scenekunst • Varighet: 70 minutter + 5-10 minutter utstilling
Spillested: Folkets hus Askim
13:15 - 14:35
Askim ungdomsskole 8a, 8b54 deltakere

Elevene går til Folkets Hus Askim

Mandag 24. april. 2017
Faust for kids
Litteratur • Varighet: 50 min
Spillested: Black Box - Sparebanksalen
10:00
Berg Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn97 deltakere

Elevene busses til Blackboxen i Halden, bussene kommer kl 09.30

12:00
Folkvang Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn81 deltakere

Elevene busses til Blackboxen i Halden​, bussene kommer kl 11.40

12:00
Prestebakke Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn27 deltakere

Elevene busses til Blackboxen i Halden​, bussene kommer kl 11.20


Mandag 24. april. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Frøyland ungdomsskule
09:00 - 09:45
Frøyland ungdomsskule10. trinn45 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​

11:30 - 12:15
Frøyland ungdomsskule845 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​

Søndag 23. april. 2017
Over stokk og stein (Konstellasjonen)
Scenekunst • Varighet: 40
kl ?
Søndag 23. april. 2017
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 50 min
kl ?
Søndag 23. april. 2017
Tankelaboratoriet (Cirka Teater)
Scenekunst • Varighet: 40 minutter
kl ?
Fredag 21. april. 2017
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Vestby skole
10:30 - 11:15
Garder skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn12 deltakere
Vestby skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn95 deltakere

Garder til Vestby

12:30 - 13:15
Vestby skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn95 deltakere
Fredag 21. april. 2017
De 20 beste minuttene av ditt liv (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 20-30 min
Spillested: Vestre Slidre skule
10:00 - 10:20
Vestre Slidre skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn79 deltakere
11:00 - 11:20
12:00 - 12:20
Fredag 21. april. 2017
SCENE! ART (SAGLIOCCO ENSEMBLE)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Holt skole
11:30
Holt skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn61 deltakere
Torsdag 20. april. 2017
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Hølen skole
10:00 - 10:45
Hølen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn43 deltakere
Torsdag 20. april. 2017
De 20 beste minuttene av ditt liv (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 20-30 min
Spillested: Vang barne- og ungdomsskule
10:00 - 10:20
Vang barne- og ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn53 deltakere
11:00 - 11:20
12:00 - 12:20
Torsdag 20. april. 2017
SCENE! ART (SAGLIOCCO ENSEMBLE)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Songe skole
11:30
Songe skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn42 deltakere
Onsdag 19. april. 2017
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Son skole
10:45 - 11:30
Son skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn94 deltakere
12:30 - 13:15
Son skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn94 deltakere
Onsdag 19. april. 2017
De 20 beste minuttene av ditt liv (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 20-30 min
Spillested: Sør-Aurdal ungdomsskole
10:00 - 10:20
Sør-Aurdal ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn77 deltakere
11:00 - 11:20
12:00 - 12:20
Onsdag 19. april. 2017
SCENE! ART (SAGLIOCCO ENSEMBLE)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Dypvåg skole
11:30
Vestre Sandøya skole3. trinn, 4. trinn6 deltakere
11:30
Dypvåg skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn59 deltakere
Tirsdag 18. april. 2017
De 20 beste minuttene av ditt liv (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 20-30 min
Spillested: Etnedal skule
10:00 - 10:20
Etnedal skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn52 deltakere
11:00 - 11:20
Etnedal skule deltakere
12:00 - 12:20
Etnedal skule deltakere
Fredag 7. april. 2017
Brune [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 55 minutt
Spillested: Vennerød skole
10:00
Ramsum skole3. trinn, 4. trinn20 deltakere

Ramsum skole ser forestillingen på Vennerød skole.

10:00
Vennerød skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn97 deltakere
Fredag 7. april. 2017
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Lyngheim skole
10:00 - 10:50
Lyngheim skole4. trinn57 deltakere

Kandisia handler om jenta Kakadue som er asylbarn i Kandisia. Forestillingen problematiserer norsk asylpolitikk og inviterer elevene med på scenen som aktører.

12:00 - 12:50
Lyngheim skole3. trinn45 deltakere

Kandisia handler om jenta Kakadue som er asylbarn i Kandisia. Forestillingen problematiserer norsk asylpolitikk og inviterer elevene med på scenen som aktører.

Fredag 7. april. 2017
Hanna & Heinz [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Steinerskolen i Vestfold
10:00
Steinerskolen i Vestfold10. trinn, 8. trinn, 9. trinn82 deltakere
Fredag 7. april. 2017
SCENE ! ART (SAGLIOCCO ENSEMBLE)
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Geilo barne- og ungdomsskole avd. barnetrinnet
11:30 - 12:30
Dagali og Skurdalen oppvekstsenter5. trinn, 6. trinn, 7. trinn11 deltakere
Geilo barne- og ungdomsskole avd. barnetrinnet7. trinn31 deltakere
Hallingskarvet skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn34 deltakere

Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

13:05 - 14:05
Fredag 7. april. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Fjell skole
10:45 - 11:25
Fjell skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn106 deltakere
12:00 - 12:40
Fjell skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn106 deltakere
Fredag 7. april. 2017
Ønskedrøm (Det andre teatret)
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Odnes skole
11:30 - 12:15
Landåsbygda Montessoriskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn15 deltakere
Odnes skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn50 deltakere

Landåsbygda Montessoriskole deltar med 15 elever, skolen bestiller selv transport.

Torsdag 6. april. 2017
Brune [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 55 minutt
Spillested: Vear skole barnetrinn
10:00
Vear skole barnetrinn3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn80 deltakere
12:00
Vear skole barnetrinn3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn80 deltakere
Torsdag 6. april. 2017
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Lyngheim skole
10:30 - 11:20
Lyngheim skole2. trinn63 deltakere

Kandisia handler om jenta Kakadue som er asylbarn i Kandisia. Forestillingen problematiserer norsk asylpolitikk og inviterer elevene med på scenen som aktører.

12:00 - 12:50
Lyngheim skole1. trinn49 deltakere

Kandisia handler om jenta Kakadue som er asylbarn i Kandisia. Forestillingen problematiserer norsk asylpolitikk og inviterer elevene med på scenen som aktører.

Torsdag 6. april. 2017
Hanna & Heinz [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Tjøme ungdomsskole
11:40
Tjøme ungdomsskole8a, 8b, 9a60 deltakere
13:00
Tjøme ungdomsskole10a, 10b, 9b66 deltakere
Torsdag 6. april. 2017
SCENE ! ART (SAGLIOCCO ENSEMBLE)
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Nedre-Ål skule
10:30 - 11:30
Leveld skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn40 deltakere
Nedre-Ål skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn58 deltakere

Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

12:00 - 13:00
Nedre-Ål skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn58 deltakere
Torpo skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn31 deltakere

Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Torsdag 6. april. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Fjell skole
12:00 - 12:40
Fjell skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn106 deltakere

Skolen gir beskjed hvis riggen ikke kan stå til dagen etter.

Torsdag 6. april. 2017
Ønskedrøm (Det andre teatret)
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Dokka barneskole
10:15 - 11:00
Dokka barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn70 deltakere
11:45 - 12:30
Dokka barneskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn70 deltakere
Onsdag 5. april. 2017
Brune [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 55 minutt
Spillested: Melsom skole
10:00
Melsom skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn84 deltakere
12:00
Melsom skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn84 deltakere
Onsdag 5. april. 2017
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Skonseng skole
10:30 - 11:20
Skonseng skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn50 deltakere

Kandisia handler om jenta Kakadue som er asylbarn i Kandisia. Forestillingen problematiserer norsk asylpolitikk og inviterer elevene med på scenen som aktører.

12:00 - 12:50
Grønfjelldal Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn18 deltakere
Storforshei barne- og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn48 deltakere

Kandisia handler om jenta Kakadue som er asylbarn i Kandisia. Forestillingen problematiserer norsk asylpolitikk og inviterer elevene med på scenen som aktører.

Onsdag 5. april. 2017
Hanna & Heinz [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Teigar ungdomsskole
10:45
Teigar ungdomsskole8. trinn136 deltakere

Forestillingen rigges tirsdag.

12:15
Teigar ungdomsskole9. trinn106 deltakere
Onsdag 5. april. 2017
SCENE ! ART (SAGLIOCCO ENSEMBLE)
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Hemsedal barne- og ungdomsskule
12:10 - 13:10
Hemsedal barne- og ungdomsskule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn84 deltakere
Onsdag 5. april. 2017
Ønskedrøm (Det andre teatret)
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Torpa barne- og ungdomsskole
10:15 - 11:00
Torpa barne- og ungdomsskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn57 deltakere
Tirsdag 4. april. 2017
Brune [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 55 minutt
Spillested: Bokemoa skole
10:00
Bokemoa skole3trinn, 4trinn124 deltakere

3.-7.trinn fordeler seg på to forestillinger. Ca 120 elever på forestilling.

12:00
Bokemoa skole5trinn, 6trinn, 7trinn125 deltakere
Tirsdag 4. april. 2017
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Båsmo barneskole
10:30 - 11:20
Båsmo barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn50 deltakere

Kandisia handler om jenta Kakadue som er asylbarn i Kandisia. Forestillingen problematiserer norsk asylpolitikk og inviterer elevene med på scenen som aktører.

12:30 - 13:20
Båsmo barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn50 deltakere

Kandisia handler om jenta Kakadue som er asylbarn i Kandisia. Forestillingen problematiserer norsk asylpolitikk og inviterer elevene med på scenen som aktører.

Tirsdag 4. april. 2017
Hanna & Heinz [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Borgheim ungdomsskole
10:40
Borgheim ungdomsskole10a, 8a, 8b, 8c105 deltakere
12:00
Borgheim ungdomsskole10f, 10n, 8d, 8e, 9a99 deltakere
Tirsdag 4. april. 2017
SCENE ! ART (SAGLIOCCO ENSEMBLE)
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Gol skule
10:30 - 11:30
Gol skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn93 deltakere
12:00 - 13:00
Gol skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn93 deltakere
Tirsdag 4. april. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Vestbygda skole
11:10 - 11:50
Vestbygda skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn72 deltakere
12:40 - 13:20
Vestbygda skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn72 deltakere
Tirsdag 4. april. 2017
Ønskedrøm (Det andre teatret)
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Fryal skole
11:00 - 11:45
Fryal skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn49 deltakere
Vestsida oppvekstsenter5. trinn, 6. trinn5 deltakere

Vestsida deltar med 5 elever på den første forestillingen - skolen bestiller selv transport.

12:30 - 13:15
Fryal skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn49 deltakere
Mandag 3. april. 2017
Brune [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 55 minutt
Spillested: Hof skole
11:00
Hof skole4a, 4b, 5a, 5b75 deltakere
12:30
Hof skole6a, 6b, 7a, 7b91 deltakere
Mandag 3. april. 2017
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Båsmo barneskole
10:00 - 10:50
Båsmo barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn50 deltakere

Kandisia handler om jenta Kakadue som er asylbarn i Kandisia. Forestillingen problematiserer norsk asylpolitikk og inviterer elevene med på scenen som aktører.

12:00 - 12:50
Båsmo barneskole2. trinn23 deltakere
Utskarpen barne- og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn30 deltakere

Kandisia handler om jenta Kakadue som er asylbarn i Kandisia. Forestillingen problematiserer norsk asylpolitikk og inviterer elevene med på scenen som aktører.

Mandag 3. april. 2017
Hanna & Heinz [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Borgheim ungdomsskole
12:00
Borgheim ungdomsskole9b, 9c, 9d, 9e105 deltakere
13:15
Borgheim ungdomsskole10b, 10c, 10d, 10e104 deltakere
Mandag 3. april. 2017
SCENE ! ART (SAGLIOCCO ENSEMBLE)
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Nes barneskole
11:00 - 12:00
Flå Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn39 deltakere
Nes barneskole7. trinn36 deltakere

Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

12:30 - 13:30
Nes barneskole5. trinn, 6. trinn66 deltakere
Rukkedalen friskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn15 deltakere

Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Mandag 3. april. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Skoger skole
11:45 - 12:25
Skoger skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn102 deltakere
Mandag 3. april. 2017
Ønskedrøm (Det andre teatret)
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Otta skole
10:40 - 11:25
Heidal skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn44 deltakere
Otta skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn53 deltakere

Heidal skule deltar med sine elever på den første forestillingen, skolen bestiller selv transport.

12:10 - 12:55
Otta skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn66 deltakere
Sel skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn28 deltakere

Sel skule deltar med sine elever på forestillingen kl. 12.10. Skolen bestiller transport selv.


Søndag 2. april. 2017
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 50 min
kl ?
Fredag 31. mars. 2017
Hanna & Heinz [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Borre ungdomsskole
13:05
Borre ungdomsskole10. trinn98 deltakere
Fredag 31. mars. 2017
Pavlovs tispe
Scenekunst • Varighet: Forestilling: 45 minutter Ettersnakk: 15-20 minutter
Spillested: Stange videregående skole
10:00
Stange videregående skole140 deltakere

OBS! Spillested: Dansesalen, Stangehallen

12:30
Stange videregående skole140 deltakere

OBS! Spillested: Dansesalen, Stangehallen

Fredag 31. mars. 2017
SCENE ! ART (SAGLIOCCO ENSEMBLE)
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Prestfoss skole
11:00 - 12:00
Nerstad skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn48 deltakere
Prestfoss skole5. trinn17 deltakere

Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

12:30 - 13:30
Eggedal skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn49 deltakere
Prestfoss skole6. trinn, 7. trinn24 deltakere
Fredag 31. mars. 2017
Ønskedrøm (Det andre teatret)
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Lesja skule
12:00 - 12:45
Lesja skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn54 deltakere
Lesjaskog skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn28 deltakere

Lesjaskog deltar med sine elever; skolen bestiller skyss selv

Fredag 31. mars. 2017
The Power of Glesbygd (Håkki)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Lokstallen
10:45
Ole Vig videregående skole185 deltakere

For 2BUA, BAT1, BAT2, TIP1, TIP2, elektro1, elektro2, 1MKAB, 2MKAB, 3MKA, 1SSA,1SSB, 2SSA, 2RLA, 2TLA (programfag, samfunnsfag, generell læreplan)

Skulen deler elevgruppa i to og fordeler på dei oppsette tidene. Foregår i auditorium på skulen.

12:15
Ole Vig videregående skole185 deltakere

For 2BUA, BAT1, BAT2, TIP1, TIP2, elektro1, elektro2, 1MKAB, 2MKAB, 3MKA, 1SSA,1SSB, 2SSA, 2RLA, 2TLA (programfag, samfunnsfag, generell læreplan)

Skulen deler elevgruppa i to og fordeler på dei oppsette tidene. Foregår i auditorium på skulen.

Torsdag 30. mars. 2017
Hanna & Heinz [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Borre ungdomsskole
12:00
Borre ungdomsskole8. trinn87 deltakere
13:05
Borre ungdomsskole9. trinn103 deltakere
Torsdag 30. mars. 2017
BRUNE (Teater Joker)
Scenekunst, Litteratur • Varighet: 55 minutter
Spillested: Midtbygda skule
12:00 - 12:55
Harpefoss skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn34 deltakere
Midtbygda skule4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn77 deltakere

Forestillingen krever blending.

Elevene fra Harpefoss busses til Midtbygda skule. Skolen bestiller selv transport.

​NB: Tredje og fjerde trinn ved begge skoler er velkomne til å delta, forutsatt at boken er lest høyt i klasserommet først - og at det er plass i salen.
​God fornøyelse!

Torsdag 30. mars. 2017
Pavlovs tispe
Scenekunst • Varighet: Forestilling: 45 minutter Ettersnakk: 15-20 minutter
Spillested: Jønsberg videregående skole
14:00
Torsdag 30. mars. 2017
SCENE ! ART (SAGLIOCCO ENSEMBLE)
Scenekunst • Varighet: 60
Spillested: Flesberg skole
11:40 - 12:40
Flesberg skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn92 deltakere
Torsdag 30. mars. 2017
Ønskedrøm (Det andre teatret)
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Dombås skole
10:45 - 11:30
Dombås skole 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn53 deltakere
Dovre skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn26 deltakere

Dovre skule deltar med sine elever, skolen bestiller skyss selv

Torsdag 30. mars. 2017
The Power of Glesbygd (Håkki)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Aglo videregående skole
10:35
Aglo videregående skole52 deltakere

For alle elevar (Yrkesfag, mediefag, kreative fag)

Skulen deler elevgruppa i fire og fordeler på dei oppsette tidene / dagane.

12:45
Aglo videregående skole52 deltakere

For alle elevar (Yrkesfag, mediefag, kreative fag)

Skulen deler elevgruppa i fire og fordeler på dei oppsette tidene / dagane.

Onsdag 29. mars. 2017
Hanna & Heinz [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Orerønningen ungdomsskole
12:00
Orerønningen ungdomsskole8c, 8d, 9a, 9b, Avd F90 deltakere
13:15
Orerønningen ungdomsskole10a, 10b, 10c, 8a, 8b100 deltakere
Onsdag 29. mars. 2017
BRUNE (Teater Joker)
Scenekunst, Litteratur • Varighet: 55 minutter
Spillested: Barhaug skole
12:00 - 12:55
Barhaug skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn94 deltakere
Skåbu oppvekstsenter3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn18 deltakere

Forestillingen krever blending.

Elevene fra Skåbu fraktes til Barhaug skole. Skolen bestiller selv taxi.
​God fornøyelse!

NB: Tredje og fjerde trinn ved begge skoler er velkomne til å delta, forutsatt at boken er lest høyt i klasserommet først.
​God fornøyelse!

Onsdag 29. mars. 2017
Pavlovs tispe
Scenekunst • Varighet: Forestilling: 45 minutter Ettersnakk: 15-20 minutter
Spillested: Ringsaker videregående skole
10:15
Ringsaker videregående skole120 deltakere

Auditorium

12:15
Ringsaker videregående skole120 deltakere

Auditorium

Onsdag 29. mars. 2017
Ønskedrøm (Det andre teatret)
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Vågå kulturhus
10:30 - 11:15
Lalm skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn33 deltakere
12:00 - 12:45
Vågåmo skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn89 deltakere
Onsdag 29. mars. 2017
Fendelhorgens flokk V17 (Robsrud & DeaN)
Scenekunst • Varighet: ca. 45 min
Spillested: Rjukanhuset - Festsalen
09:50
Rjukan barneskole1a, 1b, 3a, 3b, 5a, 5b, 7a132 deltakere

Rjukan barneskole

11:30
Rjukan barneskole2a, 2b, 4a, 4b, 6. trinn, 7b119 deltakere

Rjukan barneskole

Onsdag 29. mars. 2017
The Power of Glesbygd (Håkki)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Steinkjer videregående skole
10:05
Steinkjer videregående skole125 deltakere

For vg1 ST/ID, vg2 ST/ID, vg3 ST/ID, vg1 MKST, vg2 MK, vg3 PB/MK, vg1 KOA, vg1 HO, Vg2 HO (HEA, HEB, BUA, HSA, HUA), vg3 HUA, Vg1 RMA, 1SSA, 1BYA/BYB/BYC, Vg2 BYA, KSA, MFA, SSA, Vg1 DHA, Vg2 DIA, Vg1 TIP (TIA, TIB, TIC), Vg2 TIP (ARA, BLA, INA, INB, KJA), Vg1 EL (ELA, ELB), Vg2 EL (EDA, ELA) (norsk, samfunnsfag, programfag)

Skulen deler elevgruppa i åtte og fordeler på dei oppsette tidene / dagane. Foregår i auditorium på skulen.

12:10
Steinkjer videregående skole125 deltakere

For vg1 ST/ID, vg2 ST/ID, vg3 ST/ID, vg1 MKST, vg2 MK, vg3 PB/MK, vg1 KOA, vg1 HO, Vg2 HO (HEA, HEB, BUA, HSA, HUA), vg3 HUA, Vg1 RMA, 1SSA, 1BYA/BYB/BYC, Vg2 BYA, KSA, MFA, SSA, Vg1 DHA, Vg2 DIA, Vg1 TIP (TIA, TIB, TIC), Vg2 TIP (ARA, BLA, INA, INB, KJA), Vg1 EL (ELA, ELB), Vg2 EL (EDA, ELA) (norsk, samfunnsfag, programfag)

Skulen deler elevgruppa i åtte og fordeler på dei oppsette tidene / dagane. Foregår i auditorium på skulen.

Tirsdag 28. mars. 2017
Hanna & Heinz [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Holtan ungdomsskole
11:40
Holtan ungdomsskole10. trinn100 deltakere
13:10
Tirsdag 28. mars. 2017
BRUNE (Teater Joker)
Scenekunst, Litteratur • Varighet: 55 minutter
Spillested: Sødorp skule
12:00 - 12:55
Kvam skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn50 deltakere
Sødorp skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn73 deltakere

Forestillingen krever blending.

Elevene fra Kvam busses til Sødorp skule. Skolen bestiller selv transport.
​God fornøyelse!

Tirsdag 28. mars. 2017
Pavlovs tispe
Scenekunst • Varighet: Forestilling: 45 minutter Ettersnakk: 15-20 minutter
Spillested: Hamar Katedralskole
09:00
Hamar Katedralskole250 deltakere

Store auditorium

10:35
Hamar Katedralskole250 deltakere

Store auditorium

Tirsdag 28. mars. 2017
Ønskedrøm (Det andre teatret)
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Nordberg skule
10:30 - 11:15
Marlo skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn31 deltakere
Nordberg skule5. trinn, 6. trinn, 7. trinn37 deltakere

Marlo deltar med sine elever - skolen bestiller skyss selv.

Tirsdag 28. mars. 2017
Fendelhorgens flokk V17 (Robsrud & DeaN)
Scenekunst • Varighet: ca. 45 min
Spillested: Miland skole - Gymsal
12:40
Miland skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn44 deltakere
Tirsdag 28. mars. 2017
The Power of Glesbygd (Håkki)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Steinkjer videregående skole
10:05
Steinkjer videregående skole125 deltakere

For vg1 ST/ID, vg2 ST/ID, vg3 ST/ID, vg1 MKST, vg2 MK, vg3 PB/MK, vg1 KOA, vg1 HO, Vg2 HO (HEA, HEB, BUA, HSA, HUA), vg3 HUA, Vg1 RMA, 1SSA, 1BYA/BYB/BYC, Vg2 BYA, KSA, MFA, SSA, Vg1 DHA, Vg2 DIA, Vg1 TIP (TIA, TIB, TIC), Vg2 TIP (ARA, BLA, INA, INB, KJA), Vg1 EL (ELA, ELB), Vg2 EL (EDA, ELA) (norsk, samfunnsfag, programfag)

Skulen deler elevgruppa i åtte og fordeler på dei oppsette tidene / dagane. Foregår i auditorium på skulen.

12:10
Steinkjer videregående skole125 deltakere

For vg1 ST/ID, vg2 ST/ID, vg3 ST/ID, vg1 MKST, vg2 MK, vg3 PB/MK, vg1 KOA, vg1 HO, Vg2 HO (HEA, HEB, BUA, HSA, HUA), vg3 HUA, Vg1 RMA, 1SSA, 1BYA/BYB/BYC, Vg2 BYA, KSA, MFA, SSA, Vg1 DHA, Vg2 DIA, Vg1 TIP (TIA, TIB, TIC), Vg2 TIP (ARA, BLA, INA, INB, KJA), Vg1 EL (ELA, ELB), Vg2 EL (EDA, ELA) (norsk, samfunnsfag, programfag)

Skulen deler elevgruppa i åtte og fordeler på dei oppsette tidene / dagane. Foregår i auditorium på skulen.

Mandag 27. mars. 2017
Hanna & Heinz [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Holtan ungdomsskole
11:40
Holtan ungdomsskole8. trinn100 deltakere
13:10
Holtan ungdomsskole9. trinn100 deltakere
Mandag 27. mars. 2017
BRUNE (Teater Joker)
Scenekunst, Litteratur • Varighet: 55 minutter
Spillested: Fåvang skole
12:00 - 12:55
Fåvang skole3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn112 deltakere

Forestillingen krever blending.

Tredje og fjerde trinn er velkomne til å delta, forutsatt at boken er lest høyt i klasserommet først.

Mandag 27. mars. 2017
Pavlovs tispe
Scenekunst • Varighet: Forestilling: 45 minutter Ettersnakk: 15-20 minutter
Spillested: Sentrum videregående skole
12:30
Sentrum videregående skole196 deltakere

Auditorium

Mandag 27. mars. 2017
Ønskedrøm (Det andre teatret)
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Loar skule
11:15 - 12:00
Loar skule 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn81 deltakere
Mandag 27. mars. 2017
Fendelhorgens flokk V17 (Robsrud & DeaN)
Scenekunst • Varighet: ca. 45 min
Spillested: Atrå barneskule - Atrå samfunnshus
10:45
Atrå barneskule5. trinn, 7. trinn22 deltakere
Hovin skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn6 deltakere
Tinn Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn33 deltakere
12:00
Atrå barneskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 6. trinn82 deltakere
Mandag 27. mars. 2017
The Power of Glesbygd (Håkki)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Leksvik videregående skole
12:00
Leksvik videregående skole34 deltakere

For vg1 og vg2 HO, psyk.valgfag (programfag)

Fredag 24. mars. 2017
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Hauknes skole
10:30 - 11:20
Hauknes skole1. trinn, 2. trinn63 deltakere

Kandisia handler om jenta Kakadue som er asylbarn i Kandisia. Forestillingen problematiserer norsk asylpolitikk og inviterer elevene med på scenen som aktører.

12:30 - 13:20
Hauknes skole3. trinn, 4. trinn71 deltakere

Kandisia handler om jenta Kakadue som er asylbarn i Kandisia. Forestillingen problematiserer norsk asylpolitikk og inviterer elevene med på scenen som aktører.

Fredag 24. mars. 2017
Hanna & Heinz [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Høyskolen i Sørøst- Norge, Campus Vestfold
12:00
Fredag 24. mars. 2017
Pavlovs tispe
Scenekunst • Varighet: Forestilling: 45 minutter Ettersnakk: 15-20 minutter
Spillested: Nord-Østerdal videregående skole
09:30
11:45
Fredag 24. mars. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Konnerud skole
11:00 - 11:40
Konnerud skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn82 deltakere
12:30 - 13:10
Konnerud skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn82 deltakere
Fredag 24. mars. 2017
Rommet i klassen V17 (ODE Ung)
Scenekunst • Varighet: 45 min forestilling, innstudering med utvalgte elever ca 2 t før
Spillested: Sauherad barne- og ungdomsskole - Samfunnshuset
12:00
Sauherad barne- og ungdomsskole10a, 10b, 8a, 8b, 9a, 9b138 deltakere
Fredag 24. mars. 2017
The Power of Glesbygd (Håkki)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Steinkjer videregående skole
10:05
Steinkjer videregående skole125 deltakere

For vg1 ST/ID, vg2 ST/ID, vg3 ST/ID, vg1 MKST, vg2 MK, vg3 PB/MK, vg1 KOA, vg1 HO, Vg2 HO (HEA, HEB, BUA, HSA, HUA), vg3 HUA, Vg1 RMA, 1SSA, 1BYA/BYB/BYC, Vg2 BYA, KSA, MFA, SSA, Vg1 DHA, Vg2 DIA, Vg1 TIP (TIA, TIB, TIC), Vg2 TIP (ARA, BLA, INA, INB, KJA), Vg1 EL (ELA, ELB), Vg2 EL (EDA, ELA) (norsk, samfunnsfag, programfag)

Skulen deler elevgruppa i åtte og fordeler på dei oppsette tidene / dagane. Foregår i auditorium på skulen.

12:10
Steinkjer videregående skole125 deltakere

For vg1 ST/ID, vg2 ST/ID, vg3 ST/ID, vg1 MKST, vg2 MK, vg3 PB/MK, vg1 KOA, vg1 HO, Vg2 HO (HEA, HEB, BUA, HSA, HUA), vg3 HUA, Vg1 RMA, 1SSA, 1BYA/BYB/BYC, Vg2 BYA, KSA, MFA, SSA, Vg1 DHA, Vg2 DIA, Vg1 TIP (TIA, TIB, TIC), Vg2 TIP (ARA, BLA, INA, INB, KJA), Vg1 EL (ELA, ELB), Vg2 EL (EDA, ELA) (norsk, samfunnsfag, programfag)

Skulen deler elevgruppa i åtte og fordeler på dei oppsette tidene / dagane. Foregår i auditorium på skulen.

Torsdag 23. mars. 2017
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Gruben barneskole
10:00 - 10:50
Alteren skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn33 deltakere
Dalsgrenda Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn27 deltakere

Kandisia handler om jenta Kakadue som er asylbarn i Kandisia. Forestillingen problematiserer norsk asylpolitikk og inviterer elevene med på scenen som aktører.

12:00 - 12:50
Gruben barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn54 deltakere

Kandisia handler om jenta Kakadue som er asylbarn i Kandisia. Forestillingen problematiserer norsk asylpolitikk og inviterer elevene med på scenen som aktører.

Torsdag 23. mars. 2017
Hanna & Heinz (Teater NIE)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Oppdal ungdomsskole
10:15 - 11:05
Oppdal ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn260 deltakere
Vollan skole (tidl. Oppdal kristne)10. trinn, 8. trinn, 9. trinn11 deltakere
Torsdag 23. mars. 2017
Pavlovs tispe
Scenekunst • Varighet: Forestilling: 45 minutter Ettersnakk: 15-20 minutter
Spillested: Midt-Østerdal videregående skole
13:00
Torsdag 23. mars. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Konnerud skole
12:30 - 13:10
Konnerud skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn82 deltakere

Skolen gir beskjed hvis riggen ikke kan stå til dagen etter.

Torsdag 23. mars. 2017
Rommet i klassen V17 (ODE Ung)
Scenekunst • Varighet: 45 min forestilling, innstudering med utvalgte elever ca 2 t før
Spillested: Gimle skule - Fyresdal samfunnshus
12:40
Gimle skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn57 deltakere
Torsdag 23. mars. 2017
The Power of Glesbygd (Håkki)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Steinkjer videregående skole
10:05
Steinkjer videregående skole125 deltakere

For vg1 ST/ID, vg2 ST/ID, vg3 ST/ID, vg1 MKST, vg2 MK, vg3 PB/MK, vg1 KOA, vg1 HO, Vg2 HO (HEA, HEB, BUA, HSA, HUA), vg3 HUA, Vg1 RMA, 1SSA, 1BYA/BYB/BYC, Vg2 BYA, KSA, MFA, SSA, Vg1 DHA, Vg2 DIA, Vg1 TIP (TIA, TIB, TIC), Vg2 TIP (ARA, BLA, INA, INB, KJA), Vg1 EL (ELA, ELB), Vg2 EL (EDA, ELA) (norsk, samfunnsfag, programfag)

Skulen deler elevgruppa i åtte og fordeler på dei oppsette tidene / dagane. Foregår i auditorium på skulen.

12:10
Steinkjer videregående skole125 deltakere

For vg1 ST/ID, vg2 ST/ID, vg3 ST/ID, vg1 MKST, vg2 MK, vg3 PB/MK, vg1 KOA, vg1 HO, Vg2 HO (HEA, HEB, BUA, HSA, HUA), vg3 HUA, Vg1 RMA, 1SSA, 1BYA/BYB/BYC, Vg2 BYA, KSA, MFA, SSA, Vg1 DHA, Vg2 DIA, Vg1 TIP (TIA, TIB, TIC), Vg2 TIP (ARA, BLA, INA, INB, KJA), Vg1 EL (ELA, ELB), Vg2 EL (EDA, ELA) (norsk, samfunnsfag, programfag)

Skulen deler elevgruppa i åtte og fordeler på dei oppsette tidene / dagane. Foregår i auditorium på skulen.

Onsdag 22. mars. 2017
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Selfors barneskole
10:00 - 10:50
Selfors barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn54 deltakere

Kandisia handler om jenta Kakadue som er asylbarn i Kandisia. Forestillingen problematiserer norsk asylpolitikk og inviterer elevene med på scenen som aktører.

11:40 - 12:30
Selfors barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn54 deltakere

Kandisia handler om jenta Kakadue som er asylbarn i Kandisia. Forestillingen problematiserer norsk asylpolitikk og inviterer elevene med på scenen som aktører.

Onsdag 22. mars. 2017
Pavlovs tispe
Scenekunst • Varighet: Forestilling: 45 minutter Ettersnakk: 15-20 minutter
Spillested: Trysil videregående skole
12:05
Trysil videregående skole200 deltakere

Gymsal

Onsdag 22. mars. 2017
Rommet i klassen V17 (ODE Ung)
Scenekunst • Varighet: 45 min forestilling, innstudering med utvalgte elever ca 2 t før
Spillested: Granvin Kulturhus - Gamlesalen
11:30
Kviteseid skule10a, 10b, 8. trinn, 9a, 9b82 deltakere
13:00
Seljord ungdomsskole10a, 10b, 8a, 8b, 9a, 9b101 deltakere
Onsdag 22. mars. 2017
The Power of Glesbygd (Håkki)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Aglo videregående skole
10:35
Aglo videregående skole52 deltakere

For alle elevar (Yrkesfag, mediefag, kreative fag)

Skulen deler elevgruppa i fire og fordeler på dei oppsette tidene / dagane.

12:45
Aglo videregående skole52 deltakere

For alle elevar (Yrkesfag, mediefag, kreative fag)

Skulen deler elevgruppa i fire og fordeler på dei oppsette tidene / dagane.

Tirsdag 21. mars. 2017
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Gruben barneskole
10:00 - 10:50
Gruben barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn54 deltakere

Kandisia handler om jenta Kakadue som er asylbarn i Kandisia. Forestillingen problematiserer norsk asylpolitikk og inviterer elevene med på scenen som aktører.

11:45 - 12:35
Gruben barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn54 deltakere

Kandisia handler om jenta Kakadue som er asylbarn i Kandisia. Forestillingen problematiserer norsk asylpolitikk og inviterer elevene med på scenen som aktører.

Tirsdag 21. mars. 2017
Pavlovs tispe
Scenekunst • Varighet: Forestilling: 45 minutter Ettersnakk: 15-20 minutter
Spillested: Elverum videregående skole
09:00
Elverum videregående skole200 deltakere

Obs! Spillested: Storstua, Elverum kulturhus

11:40
Elverum videregående skole200 deltakere

Obs! Spillested: Storstua, Elverum kulturhus

Tirsdag 21. mars. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Hallermoen skole
10:55 - 11:35
Hallermoen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn79 deltakere
12:30 - 13:10
Hallermoen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn79 deltakere
Tirsdag 21. mars. 2017
Rommet i klassen V17 (ODE Ung)
Scenekunst • Varighet: 45 min forestilling, innstudering med utvalgte elever ca 2 t før
Spillested: Gullbring Kulturanlegg as - Storsalen
12:30
Bø ungdomsskule10a, 10b, 10c, 8a, 8b, 8c, 9a, 9b, 9c197 deltakere

Bø u - alle MÅ sitte foran mikseplass / midtgang.

Tirsdag 21. mars. 2017
The Power of Glesbygd (Håkki)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Inderøy videregående skole
10:00
Inderøy videregående skole115 deltakere

For alle elevar (generell læreplan)

Skulen deler elevgruppa i to og fordeler på dei oppsette tidene. Foregår i auditorium på skulen.

12:15
Inderøy videregående skole115 deltakere

For alle elevar (generell læreplan)

Skulen deler elevgruppa i to og fordeler på dei oppsette tidene. Foregår i auditorium på skulen.

Tirsdag 21. mars. 2017
Verksted - KROM på tvers
Annet • Varighet: 120 min
Spillested: Rygge Ungdomsskole
10:00
Rygge Ungdomsskole8c26 deltakere

Verkstedet gjennomføres uten studenter fra HIØ, kun med utøvere fra Rom for Dans.

13:00
Rygge Ungdomsskole deltakere

Sal og Scene

Verkstedet gjennomføres uten studenter fra HIØ, kun med utøvere fra Rom for Dans.

Mandag 20. mars. 2017
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Gruben barneskole
10:30 - 11:20
Gruben barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn54 deltakere

Kandisia handler om jenta Kakadue som er asylbarn i Kandisia. Forestillingen problematiserer norsk asylpolitikk og inviterer elevene med på scenen som aktører.

12:30 - 13:20
Gruben barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn54 deltakere

Kandisia handler om jenta Kakadue som er asylbarn i Kandisia. Forestillingen problematiserer norsk asylpolitikk og inviterer elevene med på scenen som aktører.

Mandag 20. mars. 2017
Pavlovs tispe
Scenekunst • Varighet: Forestilling: 45 minutter Ettersnakk: 15-20 minutter
Spillested: Elverum videregående skole
10:10
Elverum videregående skole200 deltakere

Obs! Spillested: Storstua, Elverum kulturhus

11:40
Elverum videregående skole200 deltakere

Obs! Spillested: Storstua, Elverum kulturhus

Mandag 20. mars. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Hallermoen skole
12:30 - 13:10
Hallermoen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn79 deltakere

Skolen gir beskjed hvis riggen ikke kan stå til dagen etter.

Mandag 20. mars. 2017
Rommet i klassen V17 (ODE Ung)
Scenekunst • Varighet: 45 min forestilling, innstudering med utvalgte elever ca 2 t før
Spillested: Siljan ungdomsskole - Gymsal
12:30
Siljan ungdomsskole10a, 10b, 8. trinn, 9. trinn91 deltakere
Mandag 20. mars. 2017
Verksted - KROM på tvers
Annet • Varighet: 120 min
Spillested: Begby skole
10:00
Begby skole8a18 deltakere

Verkstedet gjennomføres uten studenter fra HIØ, kun med utøvere fra Rom for Dans.

12:35
Begby skole8b19 deltakere

Verkstedet gjennomføres uten studenter fra HIØ, kun med utøvere fra Rom for Dans.

Fredag 17. mars. 2017
Rasmus på luffen (Sanzén Produktioner)
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Gullaug skole
09:00 - 09:45
Gullaug skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn94 deltakere
Fredag 17. mars. 2017
Rasmus på luffen (Sanzén Produktioner)
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Sylling skole
11:30 - 12:15
Oddevall skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn34 deltakere
Sylling skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn74 deltakere

Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Fredag 17. mars. 2017
Askeladden på nye eventyr (Absence crew)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Bodøhallen, Bodø spektrum
10:30 - 11:20
Bodø videregående skoleVG1, VG2, VG31311 deltakere

En sprelsk danseforestilling basert på Absence sitt møte med Asbjørnsen og Moes tradisjonelle eventyr.

600 er max antall, kulturkontakt må defor gjøre en vurdering med tanke på elever som skal delta.

12:00 - 12:50
Bodin videregående skole og maritime fagskoleVG1, VG2, VG3880 deltakere

En sprelsk danseforestilling basert på Absence sitt møte med Asbjørnsen og Moes tradisjonelle eventyr.

600 er max antall, kulturkontakt må defor gjøre en vurdering med tanke på elever som skal delta.

Fredag 17. mars. 2017
Når mamma blir et monster V17 (Teater Spillebrikkene)
Scenekunst • Varighet: Ca. 55 min
Spillested: Skotfoss Oppvekstsenter - Gymsal
10:15
Skotfoss Oppvekstsenter1. trinn, 3. trinn, 5. trinn, 7. trinn78 deltakere
11:40
Skotfoss Oppvekstsenter2. trinn, 4. trinn, 6. trinn56 deltakere
Fredag 17. mars. 2017
Verksted - KROM på tvers
Annet • Varighet: 120 min
Spillested: Cicignon Barne- og Ungdomskole
08:30
Cicignon Barne- og Ungdomskole8. trinn30 deltakere

Kontaktperson: Nora Lund nolu@fredrikstad.kommune.no 402 12 105

Torsdag 16. mars. 2017
Askeladden på nye eventyr (Absence crew)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Hamsunsenteret - Kultursalen
09:30 - 10:20
Hamarøy sentralskole deltakere

Workshop 4. og 5. trinn. 60-70 min. 

12:00 - 12:50
Hamarøy Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn9 deltakere
Hamarøy sentralskole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn134 deltakere
Innhavet oppvekstsenter1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn38 deltakere

En sprelsk danseforestilling basert på Absence sitt møte med Asbjørnsen og Moes tradisjonelle eventyr.

Busstransport til elever bestilles av skolen. Dette faktureres til Den kulturelle skolesekken i Nordland. NB: Merk faktura med "Askeladden"

Torsdag 16. mars. 2017
(TILRETTELAGT) SAFARIUM
Scenekunst • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
Spillested: Eidsvoll VGS - Gymsal KB
10:00 - 11:00
Eidsvoll VGS8 deltakere
Torsdag 16. mars. 2017
Når mamma blir et monster V17 (Teater Spillebrikkene)
Scenekunst • Varighet: Ca. 55 min
Spillested: Kjørbekkhøgda skole - Gymsal
10:00
Kjørbekkhøgda skole5a, 5b35 deltakere
Melum skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn71 deltakere

Får besøk fra Melum skole kl.10.

Første forestilling avviker fra skolens timeplan pga tilpasning til spisefri / midttime.

11:45
Kjørbekkhøgda skole3a, 3b, 6a, 6b, 7a, 7b104 deltakere
Torsdag 16. mars. 2017
Verksted - KROM på tvers
Annet • Varighet: 120 min
Spillested: Strupe Ungdomsskole
08:30
Strupe Ungdomsskole10c30 deltakere

Kontaktperson: Anders Fredlund andfre@haldenskole.no

Onsdag 15. mars. 2017
Rasmus på luffen (Sanzén Produktioner)
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Lier kulturscene
11:50 - 12:35
Hegg skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn96 deltakere
13:20 - 14:05
Hegg skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn96 deltakere
Onsdag 15. mars. 2017
Askeladden på nye eventyr (Absence crew)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Hamsunsenteret - Kultursalen
10:30 - 11:20
Drag skole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn114 deltakere
Storjord Oppvekstsenter1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn13 deltakere

En sprelsk danseforestilling basert på Absence sitt møte med Asbjørnsen og Moes tradisjonelle eventyr.

Busstransport til elever bestilles av skolen. Dette faktureres til Den kulturelle skolesekken i Nordland. NB: Merk faktura med "Askeladden"

12:00 - 12:50
Knut Hamsun videregående skoleVG1, VG2, VG3122 deltakere

En sprelsk danseforestilling basert på Absence sitt møte med Asbjørnsen og Moes tradisjonelle eventyr.

Busstransport til elever bestilles av skolen. Dette faktureres til Den kulturelle skolesekken i Nordland. NB: Merk faktura med "Askeladden"

Onsdag 15. mars. 2017
(TILRETTELAGT) SAFARIUM
Scenekunst • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
Spillested: Bjørnemyr skole - Liten gymsal
10:00 - 11:00
Bjørnemyr skole8 deltakere
Onsdag 15. mars. 2017
Når mamma blir et monster V17 (Teater Spillebrikkene)
Scenekunst • Varighet: Ca. 55 min
Spillested: Kjørbekkhøgda skole - Gymsal
11:00
Kjørbekkhøgda skole1a, 1b, 2a, 2b, 4a, 4b106 deltakere

Skolen har bekreftet at riggen kan stå opprigget og gymsalen avlåst til neste dag.

Start forestilling avviker fra skolens timeplan pga tilpasning til kort dag samt ettersamtale mellom lærere og elever før skoledagens slutt.

Onsdag 15. mars. 2017
Fendelhorgens flokk V17 (Robsrud & DeaN)
Scenekunst • Varighet: ca. 45 min
Spillested: Kroken skole - Gymsal
11:00
Kroken skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn73 deltakere
Onsdag 15. mars. 2017
Verksted - KROM på tvers
Annet • Varighet: 120 min
Spillested: Rødsberg Ungdomsskole
09:00
Rødsberg Ungdomsskole10d25 deltakere

Kontaktperson: Jostein Holtet jostein.holtet@haldenskole.no 69194056

12:00
Rødsberg Ungdomsskole8b30 deltakere

Kontaktperson: Marita Hjelmungen marita.hjelmungen@haldenskole.no 69194057

Tirsdag 14. mars. 2017
Rasmus på luffen (Sanzén Produktioner)
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Heia skole
11:45 - 12:30
Heia skole5. trinn, 6. trinn85 deltakere
13:00 - 13:45
Heia skole7. trinn45 deltakere
Nordal skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn18 deltakere

Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Tirsdag 14. mars. 2017
Askeladden på nye eventyr (Absence crew)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Steigen sentralskole (avd. Leinesfjord)
11:30 - 12:20
Steigen sentralskole (avd. Leinesfjord) 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn126 deltakere
Steigenskolen avd. Laskestad 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn58 deltakere
Steigenskolen avd. Leines 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn37 deltakere
Steigenskolen avd. Nordfold 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn45 deltakere

En sprelsk danseforestilling basert på Absence sitt møte med Asbjørnsen og Moes tradisjonelle eventyr.

Busstransport til elever bestilles av skolen. Dette faktureres til Den kulturelle skolesekken i Nordland. NB: Merk faktura med "Askeladden"

Tirsdag 14. mars. 2017
(TILRETTELAGT) SAFARIUM
Scenekunst • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
Spillested: Skåningsrud skole og ressurssenter - Samme gymsal som Fjuk skole
10:00 - 11:00
Tirsdag 14. mars. 2017
KANDISIA (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Vassbonn skole - Gymsal
10:15 - 11:05
Vassbonn skole7. trinn52 deltakere
Tirsdag 14. mars. 2017
Når mamma blir et monster V17 (Teater Spillebrikkene)
Scenekunst • Varighet: Ca. 55 min
Spillested: Moflata skole - Flerbrukshallen
10:45
Moflata skole3c, 3d, 6a, 6b, 6c102 deltakere

Start første forestilling avviker fra skoens timeplan pga lang oppriggingstid.

12:15
Moflata skole5a, 5b, 5c, 7a, 7b114 deltakere

Siste forestilling avviker fra skolens timeplan pga behovet for en etterprat mellom lærer og elever før skoleslutt.

Tirsdag 14. mars. 2017
Fendelhorgens flokk V17 (Robsrud & DeaN)
Scenekunst • Varighet: ca. 45 min
Spillested: Drangedal 10-årige skole - Tokestua
10:40
Drangedal 10-årige skole2a, 2b, 4. trinn, 6a, 6b105 deltakere
Tørdal skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn27 deltakere

Amfi

12:45
Drangedal 10-årige skole1. trinn, 3a, 3b, 5. trinn, 7a, 7b117 deltakere
Tirsdag 14. mars. 2017
Verksted - KROM på tvers
Annet • Varighet: 120 min
Spillested: Kvernhuset Ungdomskole
09:00
Kvernhuset Ungdomskole8b30 deltakere

Kontaktperson: Gunn Iren Dahlstrøm guda@fredrikstad.kommune.no 414 43 736

12:00
Kvernhuset Ungdomskole9. trinn30 deltakere

Kontaktperson: Harald Hallin haha@fredrikstad.kommune.no  477 58 013
 

Mandag 13. mars. 2017
Askeladden på nye eventyr (Absence crew)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Rådhuset i Straumen
12:00 - 12:50
Nordsia oppvekstsenter1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn22 deltakere
Røsvik skole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn50 deltakere
Straumen skole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn167 deltakere

En sprelsk danseforestilling basert på Absence sitt møte med Asbjørnsen og Moes tradisjonelle eventyr.

Busstransport til elever bestilles av skolen. Dette faktureres til Den kulturelle skolesekken i Nordland. NB: Merk faktura med "Askeladden"

Mandag 13. mars. 2017
(TILRETTELAGT) SAFARIUM
Scenekunst • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
Spillested: Sofiemyrtoppen skole avd. Sofiemyråsen ressurssenter
Mandag 13. mars. 2017
KANDISIA (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Vassbonn skole - Gymsal
10:15 - 11:05
Vassbonn skole5. trinn59 deltakere
12:30 - 13:20
Vassbonn skole6. trinn53 deltakere
Mandag 13. mars. 2017
Når mamma blir et monster V17 (Teater Spillebrikkene)
Scenekunst • Varighet: Ca. 55 min
Spillested: Moflata skole - Flerbrukshallen
10:45
Moflata skole2a, 2b, 2c, 4a, 4b, 4c118 deltakere

Start første forestilling avviker fra skoens timeplan pga lang oppriggingstid.

12:15
Moflata skole1a, 1b, 1c, 3a, 3b, 7c120 deltakere

Siste forestilling avviker fra skolens timeplan pga behovet for en etterprat mellom lærer og elever før skoleslutt.

Til utøvere: Her må det rigges ned mellom første og annen spilledag. Hallen er i bruk på kveldstid.

Mandag 13. mars. 2017
Fendelhorgens flokk V17 (Robsrud & DeaN)
Scenekunst • Varighet: ca. 45 min
Spillested: Rønholt 10-årige skole - Rønholthallen
12:00
Rønholt 10-årige skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn113 deltakere
Mandag 13. mars. 2017
Verksted - KROM på tvers
Annet • Varighet: 120 min
Spillested: Borge Ungdomsskole
09:15
Borge Ungdomsskole10C25 deltakere

Kontaktperson: Christopher Knigge chrkni@fredrikstad.kommune.no 988 60 264

12:00
Borge Ungdomsskole9C21 deltakere

Kontaktperson: Bent Olav Aamodt boaa@fredrikstad.kommune.no 996 45 567
 

Søndag 12. mars. 2017
Askeladden på nye eventyr (Absence crew)
Scenekunst • Varighet: 50 min
kl ?
Fredag 10. mars. 2017
Rasmus på luffen (Sanzén Produktioner)
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Høvik skole
10:30 - 11:15
Høvik skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn95 deltakere
11:55 - 12:40
Høvik skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn95 deltakere
Fredag 10. mars. 2017
Askeladden på nye eventyr (Absence crew)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Valnesfjord Oppvekstsenter
11:15 - 12:05
Valnesfjord Oppvekstsenter1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn201 deltakere

En sprelsk danseforestilling basert på Absence sitt møte med Asbjørnsen og Moes tradisjonelle eventyr.

Busstransport til elever bestilles av skolen. Dette faktureres til Den kulturelle skolesekken i Nordland. NB: Merk faktura med "Askeladden"

Fredag 10. mars. 2017
De 20 beste minuttene av ditt liv (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 20-30 min
Spillested: Gjøvik videregående skole
09:30 - 09:50
Gjøvik videregående skoleVG1, VG2, VG330 deltakere

1DR, 2BYG, 1DH

10:10 - 10:30
12:50 - 13:10
Fredag 10. mars. 2017
(TILRETTELAGT) SAFARIUM
Scenekunst • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
Spillested: Hvalstad skole - Gymsal
10:00 - 11:00
Hvalstad skole10 deltakere
Fredag 10. mars. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Union Scene
10:30 - 11:10
Åssiden skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn112 deltakere
12:00 - 12:40
Åssiden skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn112 deltakere
Fredag 10. mars. 2017
KANDISIA (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Tårnåsen skole - Gymsal
10:00 - 10:50
Tårnåsen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn50 deltakere
12:30 - 13:20
Tårnåsen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn50 deltakere
Fredag 10. mars. 2017
Når mamma blir et monster V17 (Teater Spillebrikkene)
Scenekunst • Varighet: Ca. 55 min
Spillested: Åfoss skole - Gymsal
10:10
Åfoss skole1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 2c, 4a102 deltakere
11:50
Åfoss skole3a, 3b, 4b, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn117 deltakere
Fredag 10. mars. 2017
Verksted - KROM på tvers
Annet • Varighet: 120 min
Spillested: Hafslund ungdomsskole
09:00
Hafslund ungdomsskole9c20 deltakere

Kontaktperson: Lise Haug Lundgaard lhl@sarbsborg.com 415 47 085

12:00
Hafslund ungdomsskole9d20 deltakere

Kontaktperson: Monica Egerø monica.egeroe@sarpsborg.com 481 79 850

Torsdag 9. mars. 2017
Rasmus på luffen (Sanzén Produktioner)
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Hallingstad skole
11:30 - 12:15
Hallingstad skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn100 deltakere
Torsdag 9. mars. 2017
Askeladden på nye eventyr (Absence crew)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Fauske idrettshall
10:15 - 11:05
Erikstad skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn73 deltakere
Finneid Nærmiljøsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn79 deltakere
Hauan Oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn60 deltakere
Nordlys Fauske friskole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn14 deltakere
Sulitjelma Oppvekstsenter1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn38 deltakere

En sprelsk danseforestilling basert på Absence sitt møte med Asbjørnsen og Moes tradisjonelle eventyr.

Busstransport til elever bestilles av skolen. Dette faktureres til Den kulturelle skolesekken i Nordland. NB: Merk faktura med "Askeladden"

12:00 - 12:50
Fauske videregående skoleVG1, VG2, VG3417 deltakere

En sprelsk danseforestilling basert på Absence sitt møte med Asbjørnsen og Moes tradisjonelle eventyr.

Busstransport til elever bestilles av skolen. Dette faktureres til Den kulturelle skolesekken i Nordland. NB: Merk faktura med "Askeladden"

Torsdag 9. mars. 2017
De 20 beste minuttene av ditt liv (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 20-30 min
Spillested: Lillehammer videregående skole, avd. Nord
10:00 - 10:20
Torsdag 9. mars. 2017
(TILRETTELAGT) SAFARIUM
Scenekunst • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
Spillested: Garderåsen skole - Gymsal
10:00 - 11:00
Torsdag 9. mars. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Union Scene
10:30 - 11:10
Frydenhaug skole, interkommunal spesialskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn48 deltakere
12:00 - 12:40
Bragernes skole3. trinn, 4. trinn103 deltakere
Torsdag 9. mars. 2017
KANDISIA (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Tårnåsen skole - Gymsal
10:00 - 10:50
Tårnåsen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn50 deltakere
12:30 - 13:20
Tårnåsen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn50 deltakere
Torsdag 9. mars. 2017
Når mamma blir et monster V17 (Teater Spillebrikkene)
Scenekunst • Varighet: Ca. 55 min
Spillested: Gjerpen barneskole
10:00
Gjerpen barneskole3a, 3b, 6a91 deltakere

Start første forestilling avviker fra skoens timeplan pga. tilpasning til storefri.

11:30
Gjerpen barneskole6b, 7a, 7b81 deltakere
Torsdag 9. mars. 2017
Verksted - KROM på tvers
Annet • Varighet: 120 min
Spillested: Haugeåsen Ungdomskole
09:25
Haugeåsen Ungdomskole8c20 deltakere

Kontaktperson: Åsa Ottersten

aato@fredrikstad.kommune.no 9541 4608

12:20
Haugeåsen Ungdomskole9b19 deltakere

Kontaktperson: Morten Breivik mobr@fredrikstad.kommune.no 91149797
 

Onsdag 8. mars. 2017
Rasmus på luffen (Sanzén Produktioner)
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Egge skole
12:00 - 12:45
Egge skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn70 deltakere
Onsdag 8. mars. 2017
Askeladden på nye eventyr (Absence crew)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Fauske idrettshall
10:30 - 11:20
Vestmyra Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn361 deltakere

En sprelsk danseforestilling basert på Absence sitt møte med Asbjørnsen og Moes tradisjonelle eventyr.

Busstransport til elever bestilles av skolen. Dette faktureres til Den kulturelle skolesekken i Nordland. NB: Merk faktura med "Askeladden"

12:15 - 13:05
Vestmyra Skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn244 deltakere

En sprelsk danseforestilling basert på Absence sitt møte med Asbjørnsen og Moes tradisjonelle eventyr.

Busstransport til elever bestilles av skolen. Dette faktureres til Den kulturelle skolesekken i Nordland. NB: Merk faktura med "Askeladden"

Onsdag 8. mars. 2017
De 20 beste minuttene av ditt liv (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 20-30 min
Spillested: Lillehammer videregående skole, avd. Nord
10:00 - 10:20
Onsdag 8. mars. 2017
(TILRETTELAGT) SAFARIUM
Scenekunst • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
Spillested: Bleiker VGS
10:00 - 11:00
Bleiker VGS13 deltakere

2 økter

Onsdag 8. mars. 2017
KANDISIA (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Sofiemyr skole, 1. - 7. trinn (inkl. Sofiemyråsen ressurssenter)
10:00 - 10:50
11:30 - 12:20
Onsdag 8. mars. 2017
Når mamma blir et monster V17 (Teater Spillebrikkene)
Scenekunst • Varighet: Ca. 55 min
Spillested: Gjerpen barneskole
11:15
Den Røde Skolen, Gjerpen barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn24 deltakere
Gjerpen barneskole1a, 1b, 4a, 4b100 deltakere

Idrettshallen på u-siden! Rommet må være minst 8 x 19 m!

Forestillingene avviker fra skolens timeplan pga. lang oppriggingstid og tilpasning til skoledagens slutt.

Får besøk av Den røde skole kl.11.15, hvis aktuelt.

13:00
Gjerpen barneskole2a, 2b, 5a, 5b104 deltakere
Onsdag 8. mars. 2017
The Power of Glesbygd (Håkki)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Grong videregående skole
10:00
Grong videregående skole50 deltakere

For vg1 (generell læreplan)

Skulen deler elevgruppa i to og fordeler på dei oppsette tidene.

12:00
Grong videregående skole50 deltakere

For vg1 (generell læreplan)

Skulen deler elevgruppa i to og fordeler på dei oppsette tidene.

Onsdag 8. mars. 2017
Verksted - KROM på tvers
Annet • Varighet: 120 min
Spillested: Rakkestad Ungdomskole
09:00
Rakkestad Ungdomskole10c25 deltakere

Kontaktperson: Tone Glomsrud tone.glomsrud@rakkestad.kommune.no 996 18 202
 

12:00
Rakkestad Ungdomskole10d25 deltakere

Kontaktperson: Tone Glomsrud tone.glomsrud@rakkestad.kommune.no  996 18 202
 

Tirsdag 7. mars. 2017
Rasmus på luffen (Sanzén Produktioner)
Scenekunst • Varighet: 45 min.
Spillested: Hennummarka skole
11:45 - 12:30
Hennummarka skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn124 deltakere
Tirsdag 7. mars. 2017
Askeladden på nye eventyr (Absence crew)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Slipen Scene
12:00 - 12:50
Rognan Ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn112 deltakere
Saltdal videregående skoleVG1, VG2, VG3187 deltakere

Slipen, Storsalen. En sprelsk danseforestilling basert på Absence sitt møte med Asbjørnsen og Moes tradisjonelle eventyr.

Busstransport til elever bestilles av skolen. Dette faktureres til Den kulturelle skolesekken i Nordland. NB: Merk faktura med "Askeladden"

Tirsdag 7. mars. 2017
De 20 beste minuttene av ditt liv (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 20-30 min
Spillested: Lillehammer videregående skole, avd. Nord
10:00 - 10:20
Lillehammer videregående skole, avd. NordVG1, VG2, VG3- deltakere

Kompaniet tilbringer tre dager på avd. Nord.
Disponeringen av disse dagene avtaler dere direkte med dem.

​BEstilt til VG1
Ha det gøy!

Tirsdag 7. mars. 2017
(TILRETTELAGT) SAFARIUM
Scenekunst • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
Spillested: Follo barne- og ungdomsskole
10:00 - 11:00
Follo barne- og ungdomsskole20 deltakere

2 økter

Tirsdag 7. mars. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Union Scene
10:30 - 11:10
Bragernes skole1. trinn, 2. trinn95 deltakere
Gulskogen skoleVelkomstklassen 1 til 425 deltakere
Tirsdag 7. mars. 2017
KANDISIA (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Sofiemyr skole, 1. - 7. trinn (inkl. Sofiemyråsen ressurssenter)
10:00 - 10:50
11:30 - 12:20
Tirsdag 7. mars. 2017
Når mamma blir et monster V17 (Teater Spillebrikkene)
Scenekunst • Varighet: Ca. 55 min
Spillested: Buer skole - Gymsal
10:10
Buer skole2a, 2b, 5a, 5b86 deltakere
11:35
Buer skole3a, 3b, 6a, 6b, 7b102 deltakere
Tirsdag 7. mars. 2017
The Power of Glesbygd (Håkki)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Ytre Namdal videregående skole
10:00
Ytre Namdal videregående skole70 deltakere

For 1YF + 1,2ST (yrkesfag, samfunnsfag)

Skulen deler elevgruppa i to og fordeler på dei oppsette tidene. Foregår i auditorium på skulen.

12:00
Ytre Namdal videregående skole70 deltakere

For 1YF + 1,2ST (yrkesfag, samfunnsfag)

Skulen deler elevgruppa i to og fordeler på dei oppsette tidene. Foregår i auditorium på skulen.

Tirsdag 7. mars. 2017
Verksted - KROM på tvers
Annet • Varighet: 120 min
Spillested: Strupe Ungdomsskole
08:30
Strupe Ungdomsskole10b31 deltakere

Kontaktperson: Cecilie Andersson cecand@haldenskole.no

12:00
Strupe Ungdomsskole10d30 deltakere

Kontaktperson: Helene Holm-Olsen helene.holm-olsen@haldenskole.no 48069190

Mandag 6. mars. 2017
Askeladden på nye eventyr (Absence crew)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Slipen Scene
11:00 - 11:50
Rognan barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn278 deltakere
Røkland skole1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn135 deltakere

Slipen, Storsalen. En sprelsk danseforestilling basert på Absence sitt møte med Asbjørnsen og Moes tradisjonelle eventyr.

Busstransport til elever bestilles av skolen. Dette faktureres til Den kulturelle skolesekken i Nordland. NB: Merk faktura med "Askeladden"

Mandag 6. mars. 2017
De 20 beste minuttene av ditt liv (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 20-30 min
Spillested: Ringebu ungdomsskole
09:30 - 09:50
Ringebu ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn74 deltakere
Mandag 6. mars. 2017
De 20 beste minuttene av ditt liv (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 20-30 min
10:30 - 10:50
12:00 - 12:20
Mandag 6. mars. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Union Scene
10:10 - 10:50
Gulskogen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn128 deltakere
11:50 - 12:30
Gulskogen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn128 deltakere
Mandag 6. mars. 2017
KANDISIA (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Kolbotn skole
10:00 - 10:50
Kolbotn skole7. trinn48 deltakere
Mandag 6. mars. 2017
Når mamma blir et monster V17 (Teater Spillebrikkene)
Scenekunst • Varighet: Ca. 55 min
Spillested: Buer skole - Gymsal
11:35
Buer skole1a, 1b, 4a, 4b, 7a96 deltakere
Enggrav skole og barnehage1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn9 deltakere

Skolen har bekreftet at riggen kan stå opprigget og lokalet avlåst til neste dag.

Får besøk av Enggrav skole dersom aktuelt.

Mandag 6. mars. 2017
The Power of Glesbygd (Håkki)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Olav Duun videregående skole
09:50
Olav Duun videregående skole150 deltakere

For HO, RM, BUA, HEA, 1TIP, 1BA, 1EL, MK, SS, Frisør (yrkesfag, samf, mediefag)

Skulen deler elevgruppa i to og fordeler på dei oppsette tidene. Foregår i auditorium på skulen

11:30
Olav Duun videregående skole150 deltakere

For HO, RM, BUA, HEA, 1TIP, 1BA, 1EL, MK, SS, Frisør (yrkesfag, samf, mediefag)

Skulen deler elevgruppa i to og fordeler på dei oppsette tidene. Foregår i auditorium på skulen

Mandag 6. mars. 2017
Verksted - KROM på tvers
Annet • Varighet: 120 min
Spillested: Kruseløkka ungdomsskole
09:15
Kruseløkka ungdomsskole8e28 deltakere

Kontaktperson: Bente Fjelldal befj@sarpsborg.com 959 95 943

12:00
Kruseløkka ungdomsskole8f28 deltakere

Kontaktperson: Bente Fjelldal befj@sarpsborg.com 959 95 943

Søndag 5. mars. 2017
Askeladden på nye eventyr (Absence crew)
Scenekunst • Varighet: 50 min
kl ?
Fredag 3. mars. 2017
(TILRETTELAGT) SAFARIUM
Scenekunst • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
Spillested: Haug skole og ressurssenter (1)
10:00 - 11:00
13:00 - 14:00
Fredag 3. mars. 2017
KANDISIA (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Kolbotn skole
10:00 - 10:50
Kolbotn skole5. trinn57 deltakere
11:45 - 12:35
Kolbotn skole6. trinn48 deltakere
Fredag 3. mars. 2017
The Power of Glesbygd (Håkki)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Verdal videregående skole
10:30
Verdal videregående skole275 deltakere

For alle elevar (generell læreplan)

Skulen deler elevgruppa i to og fordeler på dei oppsette tidene.

12:00
Verdal videregående skole275 deltakere

For alle elevar (generell læreplan)

Skulen deler elevgruppa i to og fordeler på dei oppsette tidene.

Fredag 3. mars. 2017
Verksted - KROM på tvers
Annet • Varighet: 120 min
Spillested: Risum Ungdomsskole
09:20
Risum Ungdomsskole8c25 deltakere

Kontaktperson: Henrik Bertelsen henrik.bertelsen@haldenskole.no 40228208
 

12:00
Risum Ungdomsskole8d25 deltakere

Kontaktperson: Anja Ellinor Lindstrand anjlin@haldenskole.no  91163132
 

Fredag 3. mars. 2017
(VGS 2016/17) I WILL NEVER FIX YOU
Scenekunst • Varighet: Ca. 45 minutter med ettersnakk
Spillested: Drøbak kulturhus
11:15 - 12:35
Frogn VGSVG1100 deltakere

Utøver: Kontakt Pål Andresen på mobil 415 31 385 hvis dere lurer på noe

13:15 - 14:35
Frogn VGSVG1100 deltakere
Torsdag 2. mars. 2017
(TILRETTELAGT) SAFARIUM
Scenekunst • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
Spillested: Haug skole og ressurssenter (1)
10:00 - 11:00
13:00 - 14:00
Torsdag 2. mars. 2017
KANDISIA (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Østli skole
12:30 - 13:20
Østli skole6. trinn64 deltakere
Torsdag 2. mars. 2017
The Power of Glesbygd (Håkki)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Verdal fengsel
12:30
Steinkjer videregående skole20 deltakere

For OKINT Verdal fengsel

Torsdag 2. mars. 2017
Verksted - KROM på tvers
Annet • Varighet: 120 min
Spillested: Cicignon Barne- og Ungdomskole
09:00
Cicignon Barne- og Ungdomskole8. trinn30 deltakere

Kontaktperson: Nora Lund nolu@fredrikstad.kommune.no 402 12 105

12:15
Cicignon Barne- og Ungdomskole8. trinn30 deltakere

Kontaktperson: Nora Lund nolu@fredrikstad.kommune.no 402 12 105

Torsdag 2. mars. 2017
(VGS 2016/17) I WILL NEVER FIX YOU
Scenekunst • Varighet: Ca. 45 minutter med ettersnakk
Spillested: Rud VGS
12:00 - 13:20
Rud VGSVG1120 deltakere

Ikke mandag, ikke uke 7

Onsdag 1. mars. 2017
(TILRETTELAGT) SAFARIUM
Scenekunst • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
Spillested: Frydenlund skole og ressurssenter
10:00 - 11:00
Onsdag 1. mars. 2017
KANDISIA (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Østli skole
10:00 - 10:50
Østli skole5. trinn51 deltakere
12:30 - 13:20
Østli skole7. trinn51 deltakere
Onsdag 1. mars. 2017
Fendelhorgens flokk V17 (Robsrud & DeaN)
Scenekunst • Varighet: ca. 45 min
Spillested: Langesund barneskole - Gymsal
09:25
Langesund barneskole3a, 3b, 6a, 6b, 7b99 deltakere
10:20
Langesund barneskole2a, 2b, 5a, 5b89 deltakere
Onsdag 1. mars. 2017
The Power of Glesbygd (Håkki)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Mære landbruksskole
11:40
Mære landbruksskole160 deltakere

For alle elevar (generell læreplan)

Foregår i gymsal på skulen.

Onsdag 1. mars. 2017
Verksted - KROM på tvers
Annet • Varighet: 120 min
Spillested: Gressvik Ungdomskole
08:30
Gressvik Ungdomskole9a23 deltakere

Kontaktperson: Kari-Anne Bjørnø Karlsen kaak@fredrikstad.kommune.no 928 45 060 / 69 30 24 20

11:55
Gressvik Ungdomskole9b22 deltakere

Kontaktperson: Kari-Anne Bjørnø Karlsen kaak@fredrikstad.kommune.no  928 45 060 / 69 30 24 20

Onsdag 1. mars. 2017
(VGS 2016/17) I WILL NEVER FIX YOU
Scenekunst • Varighet: Ca. 45 minutter med ettersnakk
Spillested: Follo Folkehøgskole - Gymsal
10:30 - 11:50
Follo FolkehøyskoleVG1120 deltakere

33  36  40  45  46  1  8  13  14  19  20

Tirsdag 28. februar. 2017
(TILRETTELAGT) SAFARIUM
Scenekunst • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
Spillested: Drøbak skole
10:00 - 11:00
Drøbak skole9 deltakere
Tirsdag 28. februar. 2017
KANDISIA (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Greverud skole
09:40 - 10:30
Greverud skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn56 deltakere
12:10 - 13:00
Greverud skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn56 deltakere
Tirsdag 28. februar. 2017
Fendelhorgens flokk V17 (Robsrud & DeaN)
Scenekunst • Varighet: ca. 45 min
Spillested: Langesund barneskole - Gymsal
11:20
Langesund barneskole1a, 1b, 4a, 4b, 4c, 7a99 deltakere

Skolen har bekreftet at riggen kan stå opprigget i gymsalen over natten og rommet avlåst.

Tirsdag 28. februar. 2017
The Power of Glesbygd (Håkki)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Levanger videregående skole
12:00
Levanger videregående skole120 deltakere

For alle trinn EL, RM, TIP, HO, DH, MK (generell læreplan)

Skulen deler elevgruppa i tre og fordeler på dei oppsette dagane / tidene. Foregår i auditorium på skulen.

Tirsdag 28. februar. 2017
Verksted - KROM på tvers
Annet • Varighet: 120 min
Spillested: Kirkelund Barne- og Ungdomsskole
08:55
Kirkelund Barne- og Ungdomsskole8a23 deltakere

Verkstedet gjennomføres uten studenter fra HIØ, kun med utøvere fra Rom for Dans.

12:25
Kirkelund Barne- og Ungdomsskole8b21 deltakere

Verkstedet gjennomføres uten studenter fra HIØ, kun med utøvere fra Rom for Dans.

Tirsdag 28. februar. 2017
(VGS 2016/17) I WILL NEVER FIX YOU
Scenekunst • Varighet: Ca. 45 minutter med ettersnakk
Spillested: Drømtorp VGS
10:00 - 11:20
Drømtorp VGSVG1- deltakere

Ikke onsdag, torsdag og fredag

12:00 - 13:20
Drømtorp VGSVG1- deltakere

Ikke onsdag, torsdag og fredag

Mandag 27. februar. 2017
(TILRETTELAGT) SAFARIUM
Scenekunst • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
Spillested: Nesbru VGS
10:00 - 11:00
Nesbru VGS11 deltakere
Mandag 27. februar. 2017
KANDISIA (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Greverud skole
09:40 - 10:30
Greverud skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn56 deltakere
12:10 - 13:00
Greverud skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn56 deltakere
Mandag 27. februar. 2017
Fendelhorgens flokk V17 (Robsrud & DeaN)
Scenekunst • Varighet: ca. 45 min
Spillested: Herre 10-årige skole - Gymnastikksal
11:30
Herre 10-årige skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn97 deltakere
Mandag 27. februar. 2017
The Power of Glesbygd (Håkki)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Levanger videregående skole
09:50
Levanger videregående skole120 deltakere

For alle trinn EL, RM, TIP, HO, DH, MK (generell læreplan)

Skulen deler elevgruppa i tre og fordeler på dei oppsette dagane / tidene. Foregår i auditorium på skulen.

12:00
Levanger videregående skole120 deltakere

For alle trinn EL, RM, TIP, HO, DH, MK (generell læreplan)

Skulen deler elevgruppa i tre og fordeler på dei oppsette dagane / tidene. Foregår i auditorium på skulen.

Mandag 27. februar. 2017
Verksted - KROM på tvers
Annet • Varighet: 120 min
Spillested: Gressvik Ungdomskole
08:30
Gressvik Ungdomskole9c22 deltakere

Kontaktperson: Kari-Anne Bjørnø Karlsen kaak@fredrikstad.kommune.no  928 45 060 / 69 30 24 20

Verkstedet gjennomføres uten studenter fra HIØ, kun med utøvere fra Rom for Dans.

Mandag 27. februar. 2017
(VGS 2016/17) I WILL NEVER FIX YOU
Scenekunst • Varighet: Ca. 45 minutter med ettersnakk
Spillested: Hvam VGS - Gymsal, stor
10:05 - 11:25
Hvam VGSVG1100 deltakere

Vg1 Natur og MK

Fredag 24. februar. 2017
De 20 beste minuttene av ditt liv (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 20-30 min
Spillested: Ringebu ungdomsskole
09:00 - 09:20
Ringebu ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn74 deltakere

Kompaniet tilbringer to dager på Ringebu ungdomsskole.
Disponeringen av disse dagene avtaler dere direkte med dem.

Ha det gøy!

Fredag 24. februar. 2017
De 20 beste minuttene av ditt liv (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 20-30 min
10:00 - 10:20
11:00 - 11:20
Fredag 24. februar. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Union Scene
11:35 - 12:15
Åskollen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn110 deltakere
Fredag 24. februar. 2017
Om bare lyseblå kunne bli superhelt (Katja Lindeberg produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min + 5 min samtale
Spillested: Odnes skole
10:00 - 10:50
Landåsbygda Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn18 deltakere
Odnes skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn87 deltakere

Elevene fra Land Montessoriskole deltar på forestillingen kl 10.00. Skolen bestiller selv transport tur/retur Odnes skole.

Torsdag 23. februar. 2017
De 20 beste minuttene av ditt liv (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 20-30 min
Spillested: Skåbu oppvekstsenter
10:00 - 10:20
Skåbu oppvekstsenter10. trinn, 8. trinn, 9. trinn9 deltakere
Torsdag 23. februar. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Union Scene
11:35 - 12:15
Drammen Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn30 deltakere
Åskollen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn63 deltakere
12:45 - 13:25
Åskollen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn110 deltakere

Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Torsdag 23. februar. 2017
Om bare lyseblå kunne bli superhelt (Katja Lindeberg produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min + 5 min samtale
Spillested: Dokka barneskole
10:15 - 11:05
Dokka barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn100 deltakere
12:30 - 13:20
Dokka barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn100 deltakere
Torsdag 23. februar. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Nærbø ungdomsskule
09:00 - 09:45
Nærbø ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn20 deltakere

Generalprøve

11:30 - 12:15
Nærbø ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn55 deltakere

Visning av elevforestillingen + koreografien "I wish her well"

12:30 - 13:15
Nærbø ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn55 deltakere

Visning av elevforestillingen + koreografien "I wish her well"​

Onsdag 22. februar. 2017
De 20 beste minuttene av ditt liv (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 20-30 min
Spillested: Sør-Fron ungdomsskole
09:30 - 09:50
Sør-Fron ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn102 deltakere
10:30 - 10:50
12:00 - 12:20
Onsdag 22. februar. 2017
Om bare lyseblå kunne bli superhelt (Katja Lindeberg produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min + 5 min samtale
Spillested: Fryal skole
10:00 - 10:50
Fryal skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn57 deltakere
Vestsida oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn13 deltakere

Skolen fordeler elevene på to grupper, god blanding i alder.

Vestsida deltar klokka på foretilling klokka 10

12:00 - 12:50
Fryal skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn87 deltakere
Onsdag 22. februar. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Nærbø ungdomsskule
09:00 - 09:45
Nærbø ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn20 deltakere

Verksted - 1 gruppe på 20 stk jobber fram en egen forestilling. Varer hele dagen, 9.00-14.00

Tirsdag 21. februar. 2017
De 20 beste minuttene av ditt liv (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 20-30 min
Spillested: Vinstra ungdomsskole
10:20 - 10:40
Vinstra ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn94 deltakere
11:40 - 12:00
12:35 - 12:55
Tirsdag 21. februar. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Union Scene
10:45 - 11:25
Brandengen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn115 deltakere
12:00 - 12:40
Brandengen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn83 deltakere
Drammen Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn30 deltakere
Tirsdag 21. februar. 2017
Om bare lyseblå kunne bli superhelt (Katja Lindeberg produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min + 5 min samtale
Spillested: Nord-Aurdal barneskole
10:00 - 10:50
Nord-Aurdal barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn82 deltakere
Ulnes Montessoriskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn20 deltakere

Elevene fra Ulnes Montessoriskole deltar på forestillingen kl 10.00.

12:00 - 12:50
Nord-Aurdal barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn75 deltakere
Tirsdag 21. februar. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Nærbø ungdomsskule
09:00 - 09:45
Nærbø ungdomsskule1077 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​

10:00 - 10:45
Nærbø ungdomsskule8. trinn52 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​

11:30 - 12:15
Nærbø ungdomsskule10. trinn, 8. trinn51 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​ Ei gruppe frå 8. trinn og ei gruppe frå 10. trinn

12:30 - 13:15
Nærbø ungdomsskule9. trinn69 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​

Mandag 20. februar. 2017
De 20 beste minuttene av ditt liv (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 20-30 min
Spillested: Vinstra ungdomsskole
10:20 - 10:40
Vinstra ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn94 deltakere

Kompaniet tilbringer to dager på Vinstra ungdomsskole.
Disponeringen av disse dagene avtaler dere direkte med dem.

Ha det gøy!

12:35 - 12:55
13:30 - 13:50
Mandag 20. februar. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Union Scene
10:45 - 11:25
Brandengen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn115 deltakere
Mandag 20. februar. 2017
Om bare lyseblå kunne bli superhelt (Katja Lindeberg produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min + 5 min samtale
Spillested: Nord-Aurdal barneskole
12:00 - 12:50
Nord-Aurdal barneskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn82 deltakere
Skrautvål Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn21 deltakere

Varighet pr forestilling: 45 min.

​Skolen fordeler elevene på tre forestillinger, god blanding i alder.

Elevene fra Skrautvål Montessoriskole deltar på forestilling kl 10.00.

Mandag 20. februar. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Orstad skule
09:00 - 09:45
Orstad skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn109 deltakere

Generalprøve

12:00 - 12:45
Orstad skule deltakere

11.00:  Visning av elevforestillingen + koreografien "I wish her well" for halvparten av elevmassen. 12.00: Visning av elevforestillingen + koreografien "I wish her well" for den andre halvparten av elevmassen.

Fredag 17. februar. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Orstad skule
09:00 - 09:45
Orstad skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn109 deltakere

Verksted - 1 gruppe på 20 stk jobber fram en egen forestilling. Varer hele dagen, 9.00-14.00

Torsdag 16. februar. 2017
NORR - Da gudene breaket
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Greåker VGS
11:00
Greåker VGS220 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte

Torsdag 16. februar. 2017
NORR - Da gudene breaket
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: St. Olav vg. skole
11:00
St. Olav vg. skole140 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte

Torsdag 16. februar. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Orstad skule
09:00 - 09:45
Orstad skule9. trinn42 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.

10:00 - 10:45
Orstad skule10. trinn30 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.

11:30 - 12:15
Orstad skule8. trinn37 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.

Onsdag 15. februar. 2017
Fendelhorgens flokk V17 (Robsrud & DeaN)
Scenekunst • Varighet: ca. 45 min
Spillested: Stathelle barneskole - Flerbruksrom
10:15
Stathelle barneskole3a, 3b, 3c, 7a, 7b, 7c119 deltakere
11:45
Stathelle barneskole4a, 4b, 4c64 deltakere
Onsdag 15. februar. 2017
NORR - Da gudene breaket
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Borg vg skole
11:00
Borg vg skole290 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte

Onsdag 15. februar. 2017
NORR - Da gudene breaket
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Tomb Videregående skole og landbruksstudier
11:00
Tomb Videregående skole og landbruksstudier36 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte

Onsdag 15. februar. 2017
NORR - Da gudene breaket
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Skjeberg Folkehøgskole
11:00
Skjeberg Folkehøgskole90 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte

Onsdag 15. februar. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Varhaug ungdomsskule
09:00 - 09:45
Varhaug ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn20 deltakere

1030: Generalprøve

12:00 - 12:45
Varhaug ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn120 deltakere

12.20-13.10: Visning av barnas koreografi + I wish her well for alle elevene på skolen

Tirsdag 14. februar. 2017
Fendelhorgens flokk V17 (Robsrud & DeaN)
Scenekunst • Varighet: ca. 45 min
Spillested: Stathelle barneskole - Flerbruksrom
10:15
Stathelle barneskole1a, 1b, 1c, 5a, 5b, 5c120 deltakere
11:45
Stathelle barneskole2a, 2b, 6a, 6b, 6c110 deltakere
Tirsdag 14. februar. 2017
NORR - Da gudene breaket
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Frederik II vg skole
11:00
Frederik II vg skole400 deltakere

Elevene går til Blå Grotte

Tirsdag 14. februar. 2017
NORR - Da gudene breaket
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Mysen vg skole
11:00
Mysen vg skoleVG1, VG2, VG320 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte

Kontaktperson for skolen: Tor Erik Håkonsen (torhak@ostfoldfk.no)95853706)

Tirsdag 14. februar. 2017
NORR - Da gudene breaket
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Mysen vgs avd. Indre Østfold fengsel
11:00
Mysen vgs avd. Indre Østfold fengsel6 deltakere

Elevene blir kjørt med egen bil

Tirsdag 14. februar. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Varhaug ungdomsskule
09:00 - 09:45
Varhaug ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn20 deltakere

Verksted - 1 gruppe på 20 stk jobber fram en egen forestilling. Varer hele dagen, 9.00-14.00

Mandag 13. februar. 2017
Fendelhorgens flokk V17 (Robsrud & DeaN)
Scenekunst • Varighet: ca. 45 min
Spillested: Rugtvedt 10-årige skole - Barnetrinnsgymsal
09:55
Rugtvedt 10-årige skole1. trinn, 3a, 3b, 5a, 5b, 7a113 deltakere
11:35
Rugtvedt 10-årige skole2. trinn, 4a, 4b, 6. trinn, 7b99 deltakere
Mandag 13. februar. 2017
NORR - Da gudene breaket
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Kalnes vg skole
11:00
Kalnes vg skole150 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte

Mandag 13. februar. 2017
NORR - Da gudene breaket
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Glemmen vg skole
11:00
Glemmen vg skole267 deltakere

Elevene går til Blå Grotte

Mandag 13. februar. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Varhaug ungdomsskule
09:00 - 09:45
Varhaug ungdomsskule8. trinn40 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.

10:00 - 10:45
Varhaug ungdomsskule10. trinn40 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.

11:30 - 12:15
Varhaug ungdomsskule9. trinn40 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.

Fredag 10. februar. 2017
PAVLOVS TISPE (CAMARA JOOF)
Scenekunst • Varighet: 40min + 20 min Q&A
Spillested: Nord-Gudbrandsdal vidaregåande skule, avd. Otta - Auditoriet
kl ?
Nord-Gudbrandsdal vidaregåande skule, avd. OttaVG1, VG2, VG390 deltakere

Skolen fordeler selv elevene inn i tre grupper.

FørsEksakt klokkeslett for start forestilling, avtales direkte med utøver, slik at det tilpasses skolens undervisningsperioder best mulig.

Fredag 10. februar. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Union Scene
11:45 - 12:25
Rødskog skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn116 deltakere
Fredag 10. februar. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Bryne ungdomsskule
10:00 - 10:45
Bryne ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn140 deltakere

Visning av elevforestillingen + koreografien "I wish her well" for halvparten av elevmassen. 12.00: Visning av elevforestillingen + koreografien "I wish her well" for den andre halvparten av elevmassen.​

12:00 - 12:45
Bryne ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn140 deltakere

Visning av elevforestillingen + koreografien "I wish her well" for halvparten av elevmassen. 12.00: Visning av elevforestillingen + koreografien "I wish her well" for den andre halvparten av elevmassen.​

Torsdag 9. februar. 2017
NORR - Da gudene breaket
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Blå Grotte/ Speilet
11:00
Begby skole5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b142 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte, bussene kommer kl: 10.40

11:00
Årum Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn75 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte, bussene kommer kl: 10.30

11:00
Borge Skole5og 5, 6Klasse, 7. trinn70 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte, bussene kommer kl: 10.35

Torsdag 9. februar. 2017
PAVLOVS TISPE (CAMARA JOOF)
Scenekunst • Varighet: 40min + 20 min Q&A
Spillested: Nord-Gudbrandsdal vgs, avd. Dombås
11:30 - 12:30
Handverksskolen HjerleidVG2, VG328 deltakere
Nord-Gudbrandsdal vgs, avd. DombåsVG1, VG2, VG370 deltakere

Eksakt klokkeslett for start forestilling, avtales direkte med utøver, slik at det tilpasses skolens undervisningsperioder best mulig.

Elevene fra Handverksskolen busses til Dombås, skolen bestiller selv transport.

Torsdag 9. februar. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Union Scene
10:45 - 11:25
Danvik skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn111 deltakere
12:00 - 12:40
Danvik skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn111 deltakere
Torsdag 9. februar. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Bryne ungdomsskule
09:00 - 09:45
Bryne ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn20 deltakere

Generalprøve​

12:00 - 12:45
Bryne ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn140 deltakere

Visning av elevforestillingen + koreografien "I wish her well" for halvparten av elevmassen. 12.00: Visning av elevforestillingen + koreografien "I wish her well" for den andre halvparten av elevmassen.​

Onsdag 8. februar. 2017
NORR - Da gudene breaket
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Blå Grotte/ Speilet
11:00
Torsnes skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn58 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte, bussene kommer kl: 10.30

11:00
Torp Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn88 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte, bussene kommer kl: 10.40

11:00
Slevik Skole5. trinn, 6a, 6b, 7. trinn79 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte, bussene kommer kl: 10.30

Onsdag 8. februar. 2017
PAVLOVS TISPE (CAMARA JOOF)
Scenekunst • Varighet: 40min + 20 min Q&A
Spillested: Gausdal videregående skole
kl ?
Gausdal videregående skoleVG3200 deltakere

Eksakt klokkeslett for start forestilling, avtales direkte med utøver, slik at det tilpasses skolens undervisningsperioder best mulig.

Bestilt til:
ST vg3, MK, vg3, MD vg3, MD,vg3, ID, vg3

Onsdag 8. februar. 2017
Om bare lyseblå kunne bli superhelt (Katja Lindeberg produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min + 5 min samtale
Spillested: Torpa barne- og ungdomsskole
12:00 - 12:50
Torpa barne- og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn72 deltakere (31 ekstra)

9. trinn deltar på forestilling. De har hatt workshop med Karen F. Nystøyl tidligere samme dag.

Onsdag 8. februar. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Bryne ungdomsskule
09:00 - 09:45
Bryne ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn20 deltakere

Verksted - 1 eller 2 grupper på 20 stk jobber fram en egen forestilling. Varer hele dagen, 9.00-14.00​

Tirsdag 7. februar. 2017
NORR - Da gudene breaket
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Blå Grotte/ Speilet
11:00
Råkollen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn70 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte, bussene kommer kl: 10.40

11:00
Rødsmyra Skole5a, 5b, 6a, 6b, 6c, 7a, 7b147 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte, bussene kommer kl: 10.40

11:00
Trara Skole5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b163 deltakere

Elevene går til Blå Grotte

Tirsdag 7. februar. 2017
PAVLOVS TISPE (CAMARA JOOF)
Scenekunst • Varighet: 40min + 20 min Q&A
Spillested: Hadeland kultursal
11:30 - 12:30
Hadeland videregående skoleVG1, VG2, VG3200 deltakere

Eksakt klokkeslett for start forestilling, avtales direkte med utøver, slik at det tilpasses skolens undervisningsperioder best mulig.

13:15 - 14:15
Hadeland videregående skoleVG1, VG2, VG3200 deltakere
Tirsdag 7. februar. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Union Scene
10:30 - 11:10
Øren skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn103 deltakere
12:00 - 12:40
Øren skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn103 deltakere
Tirsdag 7. februar. 2017
Om bare lyseblå kunne bli superhelt (Katja Lindeberg produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min + 5 min samtale
Spillested: Jørstadmoen skole
10:00 - 10:50
Buvollen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn29 deltakere
Jørstadmoen skole1. trinn, 4. trinn44 deltakere

Varighet pr forestilling: 45 min.
Elevene fra Buvollen deltar på forestillingen kl 10.00.

12:00 - 12:50
Jørstadmoen skole2. trinn, 3. trinn63 deltakere

Varighet pr forestilling: 45 min.

Tirsdag 7. februar. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Bryne ungdomsskule
08:30 - 09:15
Bryne ungdomsskule10. trinn44 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​

09:30 - 10:15
Bryne ungdomsskule9. trinn44 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​

10:30 - 11:15
Bryne ungdomsskule10. trinn44 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​

12:00 - 12:45
Bryne ungdomsskule10. trinn44 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​

Mandag 6. februar. 2017
NORR - Da gudene breaket
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Blå Grotte/ Speilet
11:00
Gudeberg Barne- og Ungdomskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn95 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte, bussene kommer kl: 10.40

11:00
Rød Skole (Onsøy)5. trinn, 6. trinn, 7. trinn160 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte, bussene kommer kl: 10.35

11:00
Sagabakken skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn83 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte, bussene kommer kl: 10.40

11:00
Steinerskolen i Fredrikstad5. trinn, 6. trinn, 7. trinn42 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte, bussene kommer kl: 10.30

Mandag 6. februar. 2017
Fryktens Fromasj - vår 17
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Union Scene
11:45 - 12:25
Øren skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn103 deltakere
Mandag 6. februar. 2017
Om bare lyseblå kunne bli superhelt (Katja Lindeberg produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min + 5 min samtale
Spillested: Kringsjå skole
10:00 - 10:50
Kringsjå skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn96 deltakere

Varighet pr forestilling: 45 min.
Skolen fordeler elevene på to forestillinger.

12:00 - 12:50
Kringsjå skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn96 deltakere
Mandag 6. februar. 2017
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Bryne ungdomsskule
09:00 - 09:45
Bryne ungdomsskule8. trinn44 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​

10:00 - 10:45
Bryne ungdomsskule9. trinn44 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​

11:30 - 12:15
Bryne ungdomsskule8. trinn44 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​

12:30 - 13:15
Bryne ungdomsskule8. trinn, 9. trinn88 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​ Ei gruppe frå 8. trinn og ei gruppe frå 9. trinn

Fredag 3. februar. 2017
NORR - Da gudene breaket
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Blå Grotte/ Speilet
11:00
Nøkleby Skole5a, 5b, 5c, 5d, 6a, 6b, 6c, 7a, 7b, 7c240 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte, bussene kommer kl: 10.40

11:00
Rød Skole (Kråkerøy)5. trinn, 6. trinn, 7. trinn105 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte, bussene kommer kl: 10.40

Fredag 3. februar. 2017
NORR - Da gudene breaket
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Blå Grotte
11:00
Lunde Skole6. trinn30 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte, bussene kommer kl: 10.35

Fredag 3. februar. 2017
PAVLOVS TISPE (CAMARA JOOF)
Scenekunst • Varighet: 40min + 20 min Q&A
Spillested: Lillehammer kino - Sal 2
10:00 - 11:00
Lillehammer videregående skole, avd. NordVG1, VG2, VG3166 deltakere

Skolen fordeler selv elevene inn i tre grupper à ca 166.

Klokkeslettene er forsøkt satt etter forestillingens riggetid og skolens periodeplan.
​Eventuelle justeringer gjøres direkte med utøver.

12:00 - 13:00
Fredag 3. februar. 2017
Om bare lyseblå kunne bli superhelt (Katja Lindeberg produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min + 5 min samtale
Spillested: Hammartun skole
10:00 - 10:50
Hammartun skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn78 deltakere

Varighet pr forestilling: 45 min.
Skolen fordeler elevene på to forestillinger.

12:00 - 12:50
Hammartun skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn78 deltakere (25 ekstra)

NB De 25 "andre" er ungdomsskoleelever som skal se forestillingen sammen med en teaterkritiker - og dere.

Fredag 3. februar. 2017
Kandisia (Flaaten Bjørk Produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Idd Skole
10:15
Idd Skole2b, 3a, 3b50 deltakere
Torsdag 2. februar. 2017
Valgmulighet 2017-18: To syke søstre
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Kongseik ungdomsskole
11:00
Torsdag 2. februar. 2017
Valgmulighet 2017-18: To syke søstre
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: WANG Ung
12:15
WANG Ung8a, 8b, 9a, 9b116 deltakere
Torsdag 2. februar. 2017
NORR - Da gudene breaket
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Blå Grotte/ Speilet
11:00
Lunde Skole5. trinn, 7. trinn81 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte, bussene kommer kl: 10.35

11:00
Manstad Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn169 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte, bussene kommer kl: 10.25

11:00
Nylende Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn36 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte, bussene kommer kl: 10.25

Torsdag 2. februar. 2017
PAVLOVS TISPE (CAMARA JOOF)
Scenekunst • Varighet: 40min + 20 min Q&A
Spillested: Plan B
11:00 - 12:00
NTG LillehammerVG390 deltakere
13:00 - 14:00
Torsdag 2. februar. 2017
Om bare lyseblå kunne bli superhelt (Katja Lindeberg produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min + 5 min samtale
Spillested: Steinerskolen Lillehammer - Salen
10:00 - 10:50
Steinerskolen Lillehammer1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn42 deltakere
Vingrom skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn73 deltakere

Varighet pr forestilling: 45 min.

Vingrom bestiller selv buss til sine elever, regningen sendes til oss med merknad DKS, Skyss til "Om bare Lyseblå..." att. Marie O. Hundevadt.

12:00 - 12:50
Vingar skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn95 deltakere (14 ekstra)

NB De 14 "andre" er ungdomsskoleelever som skal se forestillingen sammen med en teaterkritiker - og dere.

Torsdag 2. februar. 2017
Kandisia (Flaaten Bjørk Produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Idd Skole
10:15
Idd Skole1a, 1b, 2a49 deltakere
11:30
Idd Skole4a, 4b37 deltakere
Onsdag 1. februar. 2017
Valgmulighet 2017-18: To syke søstre
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Kongseik ungdomsskole
11:00
Kongseik ungdomsskole10a, 8a, 8b68 deltakere
12:30
Kongseik ungdomsskole10b, 10c, 8b, 8c94 deltakere
Onsdag 1. februar. 2017
Tankelaboratoriet
Kunstarter i samspill • Varighet: 40 minutter
Spillested: Koppang skole
10:15
Koppang skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn145 deltakere

For 1.-7. trinn.  Sollia kommer til Koppang skole på forestilling kl 1015.

Spilles i Storstua.

Onsdag 1. februar. 2017
Tankelaboratoriet
Kunstarter i samspill • Varighet: 40 minutter
Spillested: Sollia skole
kl ?
Sollia skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 5. trinn, 6. trinn7 deltakere

For 1.-7. trinn.  Sollia reiser til Koppang skole. Forestilling kl 10.15. Skolen bestiller selv transport, og faktura sendes til Turnéorganisasjonen, Just Brochsgt 13, 2321 Hamar.

Onsdag 1. februar. 2017
NORR - Da gudene breaket
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Blå Grotte/ Speilet
11:00
Hurrød Skole5blå, 5gul, 6a, 6b, 6c, 7a, 7b123 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte, bussene kommer kl: 10.35

11:00
Kjølberg Skole5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b99 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte, bussene kommer kl: 10.35

11:00
Hauge Skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn84 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte, bussene kommer kl: 10.35

Onsdag 1. februar. 2017
PAVLOVS TISPE (CAMARA JOOF)
Scenekunst • Varighet: 40min + 20 min Q&A
Spillested: Plan B
11:00 - 12:00
NTG LillehammerVG190 deltakere

Eksakt klokkeslett for start forestilling, avtales direkte med utøver, slik at det tilpasses skolens undervisningsperioder best mulig.

13:00 - 14:00
NTG LillehammerVG290 deltakere
Onsdag 1. februar. 2017
Om bare lyseblå kunne bli superhelt (Katja Lindeberg produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min + 5 min samtale
Spillested: Ekrom skole
10:00 - 10:50
Ekrom skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn65 deltakere

Varighet pr forestilling: 45 min.

Onsdag 1. februar. 2017
Kandisia (Flaaten Bjørk Produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Låby Skole
10:15
Låby Skole1a, 1b49 deltakere
11:30
Låby Skole2a, 2b49 deltakere
Tirsdag 31. januar. 2017
Valgmulighet 2017-18: To syke søstre
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Byskogen ungdomsskole (Tønsberg)
11:00
Byskogen ungdomsskole (Tønsberg) 10Nova, 10c, 10forsterka enhet c, 8c, 9forsterka enhet c63 deltakere
12:30
Byskogen ungdomsskole (Tønsberg) 10d, 10e, 8forsterka enhet c, 9c82 deltakere
Tirsdag 31. januar. 2017
Tankelaboratoriet
Kunstarter i samspill • Varighet: 40 minutter
Spillested: Berger skole
11:40
Berger skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn69 deltakere

For 1.-7. trinn.

Tirsdag 31. januar. 2017
NORR - Da gudene breaket
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Blå Grotte/ Speilet
11:00
Childrens International School5. trinn, 6. trinn, 7. trinn64 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte, bussene kommer kl: 10.40

11:00
Cicignon Barne- og Ungdomskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn112 deltakere

Eleven går til Blå Grotte

11:00
Rekustad Skole5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b, 7c137 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte, bussene kommer kl: 10.35

Tirsdag 31. januar. 2017
PAVLOVS TISPE (CAMARA JOOF)
Scenekunst • Varighet: 40min + 20 min Q&A
Spillested: Plan B
12:00 - 13:00
Lillehammer videregående skole, avd. SørVG1125 deltakere

Skolen fordeler selv elevene inn i to grupper.

Klokkeslettene er forsøkt satt etter forestillingens behov for riggetid og skolens periodeplan.
​Eventuelle justeringer gjøres direkte med utøver.

14:00 - 15:00
Tirsdag 31. januar. 2017
Om bare lyseblå kunne bli superhelt (Katja Lindeberg produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min + 5 min samtale
Spillested: Søre Ål skole
10:00 - 10:50
Engesvea skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn20 deltakere
Søre Ål skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn85 deltakere

Varighet pr forestilling: 45 min. Skolen fordeler elevene på to forestillinger. Engesvea skole deltar på forestillingen kl 10.00.

12:00 - 12:50
Søre Ål skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn107 deltakere
Mandag 30. januar. 2017
Valgmulighet 2017-18: To syke søstre
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Byskogen ungdomsskole (Tønsberg)
11:00
Byskogen ungdomsskole (Tønsberg) 10a, 8Nova, 8a, 8d, 9a94 deltakere
12:30
Byskogen ungdomsskole (Tønsberg) 10b, 8b, 9Nova, 9b84 deltakere
Mandag 30. januar. 2017
Tankelaboratoriet
Kunstarter i samspill • Varighet: 40 minutter
Spillested: Fagertun skole
10:00
Fagertun skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn55 deltakere

For 1.-7. trinn.

Mandag 30. januar. 2017
NORR - Da gudene breaket
Scenekunst • Varighet: 60 min
Spillested: Blå Grotte/ Speilet
11:00
Ambjørnrød Skole5a, 5b, 6a, 6b, 6c, 7a, 7b129 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte, bussene kommer kl: 10.35

11:00
Trosvik Skole5a, 5b, 5c, 6a, 6b, 6c, 6d, 7a, 7b, 7c217 deltakere

Elevene busses til Blå Grotte, bussene kommer kl: 10.40 i Onsøyveien

Mandag 30. januar. 2017
Om bare lyseblå kunne bli superhelt (Katja Lindeberg produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min + 5 min samtale
Spillested: Røyslimoen skole
10:00 - 10:50
Røyslimoen skole2. trinn, 3. trinn80 deltakere

Varighet pr forestilling: 45 min.
Skolen fordeler elevene på to forestillinger.

12:00 - 12:50
Røyslimoen skole1. trinn, 4. trinn86 deltakere
Mandag 30. januar. 2017
Kandisia (Flaaten Bjørk Produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Låby Skole
10:15
Låby Skole3a, 3b49 deltakere
11:30
Låby Skole4a, 4b38 deltakere
Fredag 27. januar. 2017
Kandisia (Flaaten Bjørk Produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Hjortsberg skole
10:20
Hjortsberg skole4. trinn89 deltakere

Fordel elevene i 2 grupper på maks 50 elever.

11:30
Hjortsberg skole deltakere

Fordel elevene i 2 grupper på maks 50 elever.

Fredag 27. januar. 2017
Superwoman [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Kvelde skole
11:45
Kvelde skole10a, 10b, 8a, 8b, 9a, 9b94 deltakere
Torsdag 26. januar. 2017
Kandisia (Flaaten Bjørk Produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Hjortsberg skole
10:20
Hjortsberg skole3. trinn83 deltakere

Fordel elevene i 2 grupper på maks 50 elever.

11:30
Hjortsberg skole deltakere

Fordel elevene i 2 grupper på maks 50 elever.

Torsdag 26. januar. 2017
Superwoman [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Lardal ungdomsskole
10:00
Lardal ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn45 deltakere
12:15
Lardal ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn45 deltakere
Onsdag 25. januar. 2017
Kandisia (Flaaten Bjørk Produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Hjortsberg skole
10:20
Hjortsberg skole2. trinn83 deltakere

Fordel elevene i 2 grupper på maks 50 elever.

11:30
Hjortsberg skole deltakere

Fordel elevene i 2 grupper på maks 50 elever.

Onsdag 25. januar. 2017
Superwoman [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Tjodalyng ungdomsskole
10:00
Tjodalyng ungdomsskole10a, 8. trinn70 deltakere
12:25
Tjodalyng ungdomsskole10b, 10c, 9. trinn89 deltakere
Tirsdag 24. januar. 2017
PAVLOVS TISPE (CAMARA JOOF)
Scenekunst • Varighet: 40min + 20 min Q&A
Spillested: Dokka kino
11:00 - 12:00
Dokka videregående skoleVG1, VG2, VG3200 deltakere
Nordre Land læringssenterVG1, VG2, VG3- deltakere

Skolen fordeler selv elevene (fra begge steder), i to grupper.

Eksakt klokkeslett for start forestilling, avtales direkte med utøver, slik at det tilpasses skolens undervisningsperioder best mulig.

13:00 - 14:00
Tirsdag 24. januar. 2017
Kandisia (Flaaten Bjørk Produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Hjortsberg skole
10:20
Hjortsberg skole1. trinn83 deltakere

Fordel elevene i 2 grupper på maks 50 elever.

11:30
Hjortsberg skole deltakere

Fordel elevene i 2 grupper på maks 50 elever.

Tirsdag 24. januar. 2017
Superwoman [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Verdensmesteren
11:30
VerdensmesterenVM 4 7/10 trinn nye, VM 5 6/9. trinn, VM 6 9/10. trinn21 deltakere
Mandag 23. januar. 2017
PAVLOVS TISPE (CAMARA JOOF)
Scenekunst • Varighet: 40min + 20 min Q&A
Spillested: Raufoss videregående skole - Auditoriet
13:00 - 14:00
Raufoss videregående skoleVG360 deltakere

Eksakt klokkeslett for start forestilling, avtales direkte med utøver, slik at det tilpasses skolens undervisningsperioder best mulig.​

Mandag 23. januar. 2017
Kandisia (Flaaten Bjørk Produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Gimle skole
10:30
Gimle skole3. trinn39 deltakere
11:50
Gimle skole4. trinn39 deltakere
Mandag 23. januar. 2017
Superwoman [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Mesterfjellet ungdomsskole
10:15
Mesterfjellet ungdomsskole10a, 8a, 8b87 deltakere
12:00
Mesterfjellet ungdomsskole10b, 9a, 9b90 deltakere
Fredag 20. januar. 2017
Valgmulighet 2017-18: To syke søstre
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Ringshaug ungdomsskole
11:00
Ringshaug ungdomsskole8b, 9b49 deltakere
Fredag 20. januar. 2017
Om bare lyseblå kunne bli superhelt (Katja Brita Lindeberg Produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Stadsbygd skole
10:00 - 10:45
Stadsbygd skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn107 deltakere
Fredag 20. januar. 2017
Kandisia (Flaaten Bjørk Produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Gimle skole
10:30
Gimle skole1. trinn39 deltakere
11:50
Gimle skole2. trinn39 deltakere
Fredag 20. januar. 2017
Superwoman [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Frøy skole
10:00
Frøy skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn17 deltakere
Torsdag 19. januar. 2017
Valgmulighet 2017-18: To syke søstre
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Ringshaug ungdomsskole
11:00
Ringshaug ungdomsskole10a, 10b, 8a, 9a102 deltakere
12:30
Ringshaug ungdomsskole10c, 8c, 9c78 deltakere
Torsdag 19. januar. 2017
Om bare lyseblå kunne bli superhelt (Katja Brita Lindeberg Produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Mælan skole
12:00 - 12:45
Fevåg/Hasselvika skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn30 deltakere
Mælan skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn38 deltakere
Skaugdalen Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn6 deltakere
Torsdag 19. januar. 2017
Kandisia (Flaaten Bjørk Produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Prestebakke Skole
11:10
Prestebakke Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn41 deltakere
Torsdag 19. januar. 2017
Superwoman [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Mellomhagen ungdomsskole
10:15
Mellomhagen ungdomsskole10a, 10b54 deltakere
Onsdag 18. januar. 2017
Valgmulighet 2017-18: To syke søstre
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Presterød ungdomsskole
10:30
Presterød ungdomsskole10C, 10D, 8C, 9C109 deltakere
12:00
Elihu kristne grunnskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn33 deltakere
Presterød ungdomsskole10E, 8D, 9D80 deltakere

Elihu til Presterød ungdomsskole

Onsdag 18. januar. 2017
Om bare lyseblå kunne bli superhelt (Katja Brita Lindeberg Produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Åsly skole
10:00 - 10:45
Åsly skole1. trinn, 286 deltakere
12:00 - 12:45
Åsly skole3. trinn, 470 deltakere
Onsdag 18. januar. 2017
Kandisia (Flaaten Bjørk Produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Folkvang Skole
10:30
Folkvang Skole3. trinn38 deltakere
11:45
Folkvang Skole4. trinn33 deltakere
Onsdag 18. januar. 2017
Superwoman [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Mellomhagen ungdomsskole
10:15
Mellomhagen ungdomsskole8a, 8b, 8c71 deltakere
12:00
Mellomhagen ungdomsskole9a, 9b, 9c71 deltakere
Tirsdag 17. januar. 2017
Valgmulighet 2017-18: To syke søstre
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Presterød ungdomsskole
10:30
Presterød ungdomsskole10a, 8a, 8e, 9a113 deltakere
12:00
Presterød ungdomsskole10b, 8b, 9b, 9e112 deltakere
Tirsdag 17. januar. 2017
Om bare lyseblå kunne bli superhelt (Katja Brita Lindeberg Produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Botngård skole
10:00 - 10:45
Botngård skole1. trinn, 282 deltakere
12:00 - 12:45
Botngård skole3. trinn, 4. trinn82 deltakere
Tirsdag 17. januar. 2017
Kandisia (Flaaten Bjørk Produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Folkvang Skole
10:30
Folkvang Skole1. trinn38 deltakere
11:45
Folkvang Skole2. trinn38 deltakere
Tirsdag 17. januar. 2017
Superwoman [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Brunla ungdomsskole
12:30
Brunla ungdomsskole10. trinn75 deltakere
Mandag 16. januar. 2017
Valgmulighet 2017-18: To syke søstre
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Bugården ungdomsskole
11:00
Bugården ungdomsskole10a, 10b, 9a, 9b113 deltakere
12:30
Bugården ungdomsskole10c, 10d, 9c, 9d112 deltakere
Mandag 16. januar. 2017
Om bare lyseblå kunne bli superhelt (Katja Brita Lindeberg Produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Opphaug oppvekstsenter
12:00 - 12:45
Opphaug oppvekstsenter1. trinn, 264 deltakere
Mandag 16. januar. 2017
Kandisia (Flaaten Bjørk Produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Berg Skole
09:30
Berg Skole1a, 1b, 3a43 deltakere
10:25
Berg Skole2a, 2b, 3b44 deltakere
11:50
Berg Skole4a, 4b31 deltakere
Mandag 16. januar. 2017
Superwoman [VÅR 2017]
Scenekunst • Varighet: 40 min
Spillested: Brunla ungdomsskole
10:30
Brunla ungdomsskole8. trinn71 deltakere
12:30
Brunla ungdomsskole9. trinn71 deltakere
Fredag 13. januar. 2017
Valgmulighet 2017-18: To syke søstre
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Ranvik ungdomsskole
11:00
Ranvik ungdomsskole10e, 9d, 9e, Forsterket95 deltakere
Fredag 13. januar. 2017
Om bare lyseblå kunne bli superhelt (Katja Brita Lindeberg Produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Hårberg oppvekstsenter
10:00 - 10:45
Hårberg oppvekstsenter1. trinn, 256 deltakere
12:00 - 12:45
Hårberg oppvekstsenter3. trinn, 4. trinn57 deltakere
Fredag 13. januar. 2017
Tankelaboratoriet
Kunstarter i samspill • Varighet: 40 minutter
Spillested: Innbygda skole
09:45
Innbygda skole deltakere
12:00
Innbygda skole deltakere
Fredag 13. januar. 2017
SCENE ! ART
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Grue barne- og ungdomsskole
11:45
Grue barne- og ungdomsskole5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b150 deltakere

For 5. - 7. trinn.

Torsdag 12. januar. 2017
Valgmulighet 2017-18: To syke søstre
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Ranvik ungdomsskole
11:00
Ranvik ungdomsskole10a, 10b, 9a, 9b112 deltakere
12:30
Ranvik ungdomsskole10c, 10d, 9c85 deltakere
Torsdag 12. januar. 2017
Om bare lyseblå kunne bli superhelt (Katja Brita Lindeberg Produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Vallersund oppvekstsenter
12:00 - 12:45
Vallersund oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn37 deltakere
Torsdag 12. januar. 2017
Tankelaboratoriet
Kunstarter i samspill • Varighet: 40 minutter
Spillested: Innbygda skole
12:00
Innbygda skole1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 3b, 4a, 4b, 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b307 deltakere

For 1.-7. trinn.

Torsdag 12. januar. 2017
SCENE ! ART
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Jara skole
11:25
Jara skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn47 deltakere

For 5. - 7. trinn.

Solør Montessoriskole kommer til Jara skole på forestilling kl 11.25.

Torsdag 12. januar. 2017
SCENE ! ART
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Solør Montessoriskole
kl ?
Solør Montessoriskole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn13 deltakere

For 5. - 7. trinn.

Solør Montessoriskole skole reiser til Jara skole. Forestilling kl 11.25. Skolen bestiller selv transport, og faktura sendes til: Turnéorganisasjonen, Just Brochsgt 13, 2321 Hamar.

Torsdag 12. januar. 2017
Kandisia (Flaaten Bjørk Produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Tistedal Skole
10:15
Tistedal Skole3. trinn43 deltakere
11:30
Tistedal Skole4. trinn46 deltakere
Onsdag 11. januar. 2017
Valgmulighet 2017-18: To syke søstre
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Breidablikk ungdomsskole
09:30
Breidablikk ungdomsskole10d, 10e, 9d85 deltakere
11:00
Breidablikk ungdomsskole10f, 9e56 deltakere
Skagerak International School, Primary and Middle 10. trinn, 9. trinn48 deltakere

Skagerak til Breidablikk


Onsdag 11. januar. 2017
Om bare lyseblå kunne bli superhelt (Katja Brita Lindeberg Produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Åset skole
10:00 - 10:45
Stoksund skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn26 deltakere
Åset skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn80 deltakere
Onsdag 11. januar. 2017
Tankelaboratoriet
Kunstarter i samspill • Varighet: 40 minutter
Spillested: Vestre Trysil skole
10:50
Vestre Trysil skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn41 deltakere

For 1.-7. trinn.

Onsdag 11. januar. 2017
SCENE ! ART
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Sønsterud skole
11:15
Sønsterud skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn62 deltakere

For 5. - 7. trinn.

Onsdag 11. januar. 2017
Kandisia (Flaaten Bjørk Produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Tistedal Skole
10:15
Tistedal Skole1. trinn43 deltakere
11:30
Tistedal Skole2. trinn43 deltakere
Tirsdag 10. januar. 2017
Valgmulighet 2017-18: To syke søstre
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Breidablikk ungdomsskole
11:00
Breidablikk ungdomsskole10a, 9a, 9b84 deltakere
12:30
Breidablikk ungdomsskole10b, 10c, 9c, 9f112 deltakere
Tirsdag 10. januar. 2017
Om bare lyseblå kunne bli superhelt (Katja Brita Lindeberg Produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Sør-Roan skole
10:00 - 10:45
Brandsfjord barne- og ungdomsskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn11 deltakere
Sør-Roan skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn9 deltakere
Vik-Bessaker skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn18 deltakere
Tirsdag 10. januar. 2017
Tankelaboratoriet
Kunstarter i samspill • Varighet: 40 minutter
Spillested: Engerdal barne- og ungdomsskole (EBUS)
12:10
Engerdal barne- og ungdomsskole (EBUS)1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn99 deltakere

For 1.-7. trinn.

Tirsdag 10. januar. 2017
SCENE ! ART
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Flisa skole
12:15
Flisa skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn110 deltakere

For 5. - 7. trinn.

Tirsdag 10. januar. 2017
Kandisia (Flaaten Bjørk Produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Os Skole (Halden)
10:20
Os Skole (Halden)3a, 3b43 deltakere
11:35
Os Skole (Halden)4a, 4b38 deltakere
Mandag 9. januar. 2017
Valgmulighet 2017-18: To syke søstre
Scenekunst • Varighet: 55 min
Spillested: Varden ungdomsskole
10:45
Varden ungdomsskole10a, 10b, 10d, 9a120 deltakere
12:15
Varden ungdomsskole10c, 9b, 9c, 9d113 deltakere
Mandag 9. januar. 2017
Om bare lyseblå kunne bli superhelt (Katja Brita Lindeberg Produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Strand barne og ungdomsskole (Osen)
12:30 - 13:15
Seter skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn15 deltakere
Strand barne og ungdomsskole (Osen)1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn40 deltakere

Tidspunkter må tilpasses båttidene.

Mandag 9. januar. 2017
Tankelaboratoriet
Kunstarter i samspill • Varighet: 40 minutter
Spillested: Jordet skole
11:25
Jordet skole 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn68 deltakere

For 1.-7. trinn.

Mandag 9. januar. 2017
SCENE ! ART
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Vålbyen skole
11:45
Vålbyen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn75 deltakere

For 5. - 7. trinn.

Nordhagen skole kommer til Vålbyen på forestilling kl 11.45.

Mandag 9. januar. 2017
SCENE ! ART
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Nordhagen skole
kl ?
Nordhagen skole5. trinn, 6. trinn, 7. trinn37 deltakere

For 5. - 7. trinn.

Nordhagen skole reiser til Vålbyen skole. Forestilling kl 11.45. Skolen bestiller selv transport, og faktura sendes til: Turnéorganisasjonen, Just Brochsgt 13, 2321 Hamar.

Mandag 9. januar. 2017
Kandisia (Flaaten Bjørk Produksjoner)
Scenekunst • Varighet: 50 min
Spillested: Os Skole (Halden)
10:20
Os Skole (Halden)1a, 1b43 deltakere
11:35
Os Skole (Halden)2a, 2b43 deltakere
Fredag 6. januar. 2017
Tankelaboratoriet
Kunstarter i samspill • Varighet: 40 minutter
Spillested: Deset oppvekstsenter
11:40
Deset oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn18 deltakere

For 1.-7. trinn.

Torsdag 5. januar. 2017
Tankelaboratoriet
Kunstarter i samspill • Varighet: 40 minutter
Spillested: Osen oppvekstsenter
11:25
Osen oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn16 deltakere

For 1.-7. trinn.

Onsdag 4. januar. 2017
Tankelaboratoriet
Kunstarter i samspill • Varighet: 40 minutter
Spillested: Rena skole
09:55
Rena skole deltakere
11:15
Rena skole deltakere
Tirsdag 3. januar. 2017
Tankelaboratoriet
Kunstarter i samspill • Varighet: 40 minutter
Spillested: Rena skole
11:00
Rena skole1a, 1b, 2a, 2b, 2c, 3a, 3b, 4a, 4b, 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b319 deltakere

For 1.-7. trinn.

Fredag 16. desember. 2016
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Gjesdal ungdomsskole
10:00 - 10:45
Gjesdal ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn6 deltakere

Visning av elevforestillingen + koreografien "I wish her well" for halvparten av elevmassen. 12.00: Visning av elevforestillingen + koreografien "I wish her well" for den andre halvparten av elevmassen.​

12:00 - 12:45
Gjesdal ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn6 deltakere

Visning av elevforestillingen + koreografien "I wish her well" for halvparten av elevmassen. 12.00: Visning av elevforestillingen + koreografien "I wish her well" for den andre halvparten av elevmassen.​

Torsdag 15. desember. 2016
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Gjesdal ungdomsskole
09:00 - 09:45
Gjesdal ungdomsskole8. trinn, 9. trinn20 deltakere

Generalprøve​

12:00 - 12:45
Gjesdal ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn6 deltakere

Visning av elevforestillingen + koreografien "I wish her well" for halvparten av elevmassen. 12.00: Visning av elevforestillingen + koreografien "I wish her well" for den andre halvparten av elevmassen.​

Onsdag 14. desember. 2016
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Gjesdal ungdomsskole
09:00 - 09:45
Gjesdal ungdomsskole8. trinn, 9. trinn20 deltakere

Verksted - 1 gruppe på 20 stk jobber fram en egen forestilling. Varer hele dagen, 9.00-14.00​​

Tirsdag 13. desember. 2016
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Gjesdal ungdomsskole
09:00 - 09:45
Gjesdal ungdomsskole9. trinn127 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​

10:00 - 10:45
Gjesdal ungdomsskole9. trinn127 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​  9. trinn

Mandag 12. desember. 2016
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Gjesdal ungdomsskole
09:00 - 09:45
Gjesdal ungdomsskole8. trinn60 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​

10:00 - 10:45
Gjesdal ungdomsskole8. trinn127 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​

11:30 - 12:15
Gjesdal ungdomsskole8. trinn, 9. trinn60 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​

Fredag 9. desember. 2016
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Klepp ungdomsskule
09:30 - 10:15
Klepp ungdomsskule8. trinn137 deltakere

 Visning av elevforestilling + koreografien "I wish her well".​

UTGÅR

10:30 - 11:15
Klepp ungdomsskule9. trinn137 deltakere

 Visning av elevforestilling + koreografien "I wish her well".​

UTGÅR

Torsdag 8. desember. 2016
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Klepp ungdomsskule
09:00 - 09:45
Klepp ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn20 deltakere

Generalprøve

11:30 - 12:15
Klepp ungdomsskule10. trinn150 deltakere

 Visning av elevforestilling + koreografien "I wish her well".

Onsdag 7. desember. 2016
Om bare Lyseblå kunne bli superhelt
Annet • Varighet: 45
Spillested: Svinndal Skole
10:00 - 10:45
Svinndal Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn67 deltakere
Onsdag 7. desember. 2016
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Klepp ungdomsskule
09:00 - 09:45
Klepp ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn20 deltakere

Verksted - 1 eller to grupper på 20 stk jobber fram en egen forestilling. Varer hele dagen, 9.00-14.00

Tirsdag 6. desember. 2016
Om bare Lyseblå kunne bli superhelt
Annet • Varighet: 45
Spillested: Krapfoss Skole
10:00 - 10:45
Krapfoss Skole1. trinn, 2. trinn74 deltakere
11:30 - 12:15
Krapfoss Skole3. trinn, 4. trinn73 deltakere
Tirsdag 6. desember. 2016
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Klepp ungdomsskule
08:30 - 09:15
Klepp ungdomsskule10. trinn150 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.

09:30 - 10:15
Klepp ungdomsskule10. trinn150 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.

10:30 - 11:15
Klepp ungdomsskule9. trinn127 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​

12:00 - 12:45
Klepp ungdomsskule10. trinn150 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.

Mandag 5. desember. 2016
Om bare Lyseblå kunne bli superhelt
Annet • Varighet: 45
Spillested: Kirkebygden Skole
10:00 - 10:45
Kirkebygden Skole1. trinn, 2. trinn58 deltakere
11:45 - 12:30
Kirkebygden Skole3. trinn, 4. trinn53 deltakere
Mandag 5. desember. 2016
I wish her well
Scenekunst • Varighet: 45 min
Spillested: Klepp ungdomsskule
09:00 - 09:45
Klepp ungdomsskule8. trinn60 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.

10:00 - 10:45
Klepp ungdomsskule9. trinn55 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​

11:30 - 12:15
Klepp ungdomsskule8. trinn60 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.

12:30 - 13:15
Klepp ungdomsskule8. trinn, 9. trinn54 deltakere

"Smak av dans" 2 grupper jobber parallellt i hvert verksted i 45 minutt.​ Ei gruppe frå 8. trinn og ei gruppe frå 9. trinn

Fredag 2. desember. 2016
(TILRETTELAGT) FRYKTENS FROMASJ
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Preståsen skole
10:25
Preståsen skole15 deltakere
Fredag 2. desember. 2016
Om bare Lyseblå kunne bli superhelt
Annet • Varighet: 45
Spillested: Nøkkeland Skole
10:00 - 10:45
Nøkkeland Skole1. trinn, 2. trinn60 deltakere
11:30 - 12:15
Nøkkeland Skole3. trinn, 4. trinn52 deltakere
Torsdag 1. desember. 2016
(TILRETTELAGT) FRYKTENS FROMASJ
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Vollen ungdomsskole
10:30
Torsdag 1. desember. 2016
Om bare Lyseblå kunne bli superhelt
Annet • Varighet: 45
Spillested: Verket Barne- og ungdomsskole Skole
10:00 - 10:45
Verket Barne- og ungdomsskole Skole1. trinn, 2. trinn89 deltakere
11:30 - 12:15
Verket Barne- og ungdomsskole Skole3. trinn, 4. trinn97 deltakere
Onsdag 30. november. 2016
Nok en same - en dokumentarisk musikal (Ferske Scener)
Scenekunst, Kulturarv • Varighet: 50 min
Spillested: Stadsbygd skole
10:00 - 10:45
Stadsbygd skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn81 deltakere
Onsdag 30. november. 2016
(TILRETTELAGT) FRYKTENS FROMASJ
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Garderåsen skole
10:30
Onsdag 30. november. 2016
Om bare Lyseblå kunne bli superhelt
Annet • Varighet: 45
Spillested: Ramberg Skole
09:00 - 09:45
Ramberg Skole1. trinn60 deltakere
11:00 - 11:45
Ramberg Skole2. trinn60 deltakere
Tirsdag 29. november. 2016
Nok en same - en dokumentarisk musikal (Ferske Scener)
Scenekunst, Kulturarv • Varighet: 50 min
Spillested: Åsly skole
10:00 - 10:45
Mælan skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn35 deltakere
Åsly skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn67 deltakere
12:00 - 12:45
Åsly skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn67 deltakere
Tirsdag 29. november. 2016
(TILRETTELAGT) FRYKTENS FROMASJ
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Rælingen VGS
10:30
Rælingen VGS12 deltakere
Tirsdag 29. november. 2016
Om bare Lyseblå kunne bli superhelt
Annet • Varighet: 45
Spillested: Ramberg Skole
10:00 - 10:45
Ramberg Skole3. trinn60 deltakere
11:30 - 12:15
Ramberg Skole4. trinn51 deltakere
Mandag 28. november. 2016
Nok en same - en dokumentarisk musikal (Ferske Scener)
Scenekunst, Kulturarv • Varighet: 50 min
Spillested: Ørland Kultursenter
10:00 - 10:45
Ørland ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn98 deltakere
Mandag 28. november. 2016
Nok en same - en dokumentarisk musikal (Ferske Scener)
Scenekunst, Kulturarv • Varighet: 50 min
Spillested: Ørland ungdomsskole
12:00 - 12:45
Ørland ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn98 deltakere
Mandag 28. november. 2016
(TILRETTELAGT) FRYKTENS FROMASJ
Scenekunst • Varighet: 45 minutter
Spillested: Asker VGS
10:30
Asker VGS8 deltakere
Mandag 28. november. 2016
Om bare Lyseblå kunne bli superhelt
Annet • Varighet: 45
Spillested: Refsnes Skole
10:00 - 10:45
Refsnes Skole1. trinn, 2. trinn84 deltakere
11:30 - 12:15
Refsnes Skole3. trinn, 4. trinn76 deltakere
Fredag 25. november. 2016
Om bare Lyseblå kunne bli superhelt
Annet • Varighet: 45
Spillested: Reier Skole
10:00 - 10:45
Reier Skole1. trinn, 2. trinn79 deltakere
11:30 - 12:15
Reier Skole3. trinn, 4. trinn61 deltakere
Torsdag 24. november. 2016
Nok en same - en dokumentarisk musikal (Ferske Scener)
Scenekunst, Kulturarv • Varighet: 50 min
Spillested: Botngård skole - Bjugn kulturhus
10:00 - 10:45
Botngård skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn64 deltakere
12:00 - 12:45
Botngård skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn64 deltakere
Torsdag 24. november. 2016
Om bare Lyseblå kunne bli superhelt
Annet • Varighet: 45
Spillested: Åvangen Skole
10:00 - 10:45
Åvangen Skole1. trinn, 2. trinn60 deltakere
11:30 - 12:15
Åvangen Skole3. trinn, 4. trinn71 deltakere
Onsdag 23. november. 2016
Nok en same - en dokumentarisk musikal (Ferske Scener)
Scenekunst, Kulturarv • Varighet: 50 min
Spillested: Kulturstua Åfjord
10:00 - 10:45
Stoksund skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn21 deltakere
Åset skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn91 deltakere

Kan deles i 2 forestillinger.

Onsdag 23. november. 2016
Om bare Lyseblå kunne bli superhelt
Annet • Varighet: 45
Spillested: Våk Skole
10:00 - 10:45
Våk Skole1. trinn, 2. trinn56 deltakere
11:30 - 12:15
Våk Skole3. trinn, 4. trinn49 deltakere
Onsdag 23. november. 2016
The power of Glesbygd
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Ølen skule
10:00 - 11:00
Ølen skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn48 deltakere
12:00 - 13:00
Ølen skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn48 deltakere
Tirsdag 22. november. 2016
Nok en same - en dokumentarisk musikal (Ferske Scener)
Scenekunst, Kulturarv • Varighet: 50 min
Spillested: Strand barne og ungdomsskole (Osen)
10:00 - 10:45
Strand barne og ungdomsskole (Osen)10, 7. trinn, 929 deltakere
Seter skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn5 deltakere
Tirsdag 22. november. 2016
Om bare Lyseblå kunne bli superhelt
Annet • Varighet: 45
Spillested: Bytårnet skole
10:00 - 10:45
Bytårnet skole1. trinn, 2. trinn72 deltakere
11:40 - 12:25
Bytårnet skole3. trinn, 4a, 4je70 deltakere
Tirsdag 22. november. 2016
The power of Glesbygd
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Vikedal skule
10:00 - 11:00
Vikedal skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn82 deltakere
Tirsdag 22. november. 2016
The power of Glesbygd
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Nedstrand barne- og ungdomsskule
12:00 - 13:00
Nedstrand barne- og ungdomsskule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn37 deltakere
Mandag 21. november. 2016
Nok en same - en dokumentarisk musikal (Ferske Scener)
Scenekunst, Kulturarv • Varighet: 50 min
Spillested: Sør-Roan skole
10:00 - 10:45
Brandsfjord barne- og ungdomsskole10, 8. trinn, 97 deltakere
Sør-Roan skole10, 8. trinn, 920 deltakere
Mandag 21. november. 2016
Om bare Lyseblå kunne bli superhelt
Annet • Varighet: 45
Spillested: Melløs Skole
10:00 - 10:45
Melløs Skole1. trinn, 2. trinn98 deltakere
11:30 - 12:15
Melløs Skole3. trinn, 4. trinn104 deltakere
Mandag 21. november. 2016
The power of Glesbygd
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Skjold skule
10:10 - 11:10
Skjold skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn68 deltakere
11:40 - 12:40
Skjold skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn68 deltakere
Fredag 18. november. 2016
The power of Glesbygd
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Tysværvåg barne- og ungdomsskule
10:00 - 11:00
12:00 - 13:00
Tysværvåg barne- og ungdomsskule10. trinn, 9. trinn63 deltakere
Torsdag 17. november. 2016
A Dance Tribute to the Art of Football (Jo Strømgren Kompani)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Kimen Kulturhus
11:00 - 11:50
Inderøy videregående skole230 deltakere
Olav Duun videregående skole180 deltakere

INDERØY: For heile skulen (erg/bev, breddeidr, dans, krøv)

OLAV DUUN:For MDD og ID (programfag)

13:00 - 13:50
Meråker videregående skole200 deltakere
Ole Vig videregående skole225 deltakere

OLE VIG: For 3STAB avd. REA, 2STCD, EF, GH, IJ, 1MDA, 1MDB, 2DAA, 3DAA, 2MUA, 3MUA (norsk, programfag)

MERÅKER: For heile skulen (idrettsfag)

Torsdag 17. november. 2016
The power of Glesbygd
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Frakkagjerd ungdomsskole
10:00 - 11:00
Frakkagjerd ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn52 deltakere
12:00 - 13:00
Frakkagjerd ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn52 deltakere
Onsdag 16. november. 2016
A Dance Tribute to the Art of Football (Jo Strømgren Kompani)
Scenekunst • Varighet: 50
Spillested: Ole Vig videregående skole
12:15
Ole Vig videregående skole25 deltakere

For 1MDB, 2DAA, 3DAA (programfag)

Foregår i dansesal på skulen med to instruktørar frå kompaniet

Onsdag 16. november. 2016
The power of Glesbygd
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Frakkagjerd ungdomsskole
10:00 - 11:00
Frakkagjerd ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn52 deltakere
12:00 - 13:00
Frakkagjerd ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn52 deltakere
Tirsdag 15. november. 2016
The power of Glesbygd
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Frakkagjerd ungdomsskole
10:00 - 11:00
Frakkagjerd ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn52 deltakere
12:00 - 13:00
Frakkagjerd ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn52 deltakere
Mandag 14. november. 2016
The power of Glesbygd
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Bokn skule
10:00 - 11:00
Bokn skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn40 deltakere
Mandag 14. november. 2016
The power of Glesbygd
Scenekunst • Varighet: 60 minutter
Spillested: Frakkagjerd ungdomsskole
12:00 - 13:00
Frakkagjerd ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn52 deltakere
Tirsdag 1. november. 2016
Juryen (Hege Haagenrud)
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Kurland barneskole
10:15
Kurland barneskole3c, 4a, 4b, 4c94 deltakere
Mandag 31. oktober. 2016
Juryen (Hege Haagenrud)
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Tindlund barneskole
10:10
Tindlund barneskole1a, 2a, 2c, 3b, 4c108 deltakere

Fordel elevene i to like store grupper.

11:25
Tindlund barneskole1b, 1c, 2b, 3a, 4a, 4b, 4c158 deltakere
Fredag 28. oktober. 2016
Juryen (Hege Haagenrud)
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Varteig skole
10:25
Varteig skole1a, 1b, 3a, 3b67 deltakere
11:45
Varteig skole2a, 2b, 4. trinn73 deltakere
Torsdag 27. oktober. 2016
Juryen (Hege Haagenrud)
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Grålum barneskole
10:30
Grålum barneskole1a, 2a, 2c, 3b, 4b124 deltakere
12:10
Grålum barneskole1b, 2b, 3a, 4a, 4c121 deltakere
Onsdag 26. oktober. 2016
Juryen (Hege Haagenrud)
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Hafslundsøy skole
10:15
Hafslundsøy skole2. trinn, 4. trinn73 deltakere
11:30
Hafslundsøy skole1. trinn, 3. trinn74 deltakere
Tirsdag 25. oktober. 2016
Juryen (Hege Haagenrud)
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Sandbakken barne og ungdomsskole
10:00
Sandbakken barne og ungdomsskole1hvitveis, 2blåveis, 2smørblomst, 3hvitveis, 4blåveis, 4smørblomst88 deltakere
11:25
Sandbakken barne og ungdomsskole1blåveis, 1smørblomst, 2hvitveis, 3blåveis, 3smørblomst, 4hvitveis90 deltakere
Fredag 21. oktober. 2016
Juryen (Hege Haagenrud)
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Lande barneskole
11:50
Lande barneskole3c, 4a, 4b, 4c94 deltakere
Torsdag 20. oktober. 2016
Juryen (Hege Haagenrud)
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Lande barneskole
10:15
Lande barneskole1a, 1c, 2b, 3a94 deltakere
11:50
Lande barneskole1b, 2a, 2c, 2d, 3b109 deltakere
Onsdag 19. oktober. 2016
Juryen (Hege Haagenrud)
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Jelsnes Skole
10:30
Jelsnes Skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn42 deltakere
Tirsdag 18. oktober. 2016
Juryen (Hege Haagenrud)
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Borgen Barneskole
10:30
Borgen Barneskole1a, 2a, 3a, 4a89 deltakere
12:30
Borgen Barneskole1b, 2b, 3b, 4b87 deltakere
Mandag 17. oktober. 2016
Juryen (Hege Haagenrud)
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Hornnes skole
10:30
Hornnes skole1. trinn28 deltakere
Ullerøy skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn39 deltakere

Får besøk av Ullerøy skole

10:30
Ullerøy skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn39 deltakere

Busses til Hornes skole, bussene kl 10.00

12:30
Hornnes skole2. trinn, 3. trinn, 4. trinn106 deltakere

Får besøk av Ullerøy skole

Fredag 14. oktober. 2016
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Skåbu oppvekstsenter
11:00 - 12:00
Skåbu oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn17 deltakere

AVtale om klokkeslett gjøres direkte med utøver når disse tar kontakt med skolen.

Fredag 14. oktober. 2016
Juryen (Hege Haagenrud)
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Kurland barneskole
10:15
Kurland barneskole1a, 1b, 1c, 1d, 2a115 deltakere
11:45
Kurland barneskole2b, 2c, 3a, 3b90 deltakere
Torsdag 13. oktober. 2016
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Midtbygda skule
10:20 - 11:20
Midtbygda skule1. trinn, 3. trinn54 deltakere

Avtaler om eksakte klokkeslett og ev. fordeling av elever avtales direkte med utøver.

12:00 - 13:00
Midtbygda skule2. trinn, 4. trinn44 deltakere
Torsdag 13. oktober. 2016
Juryen (Hege Haagenrud)
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Navestad/Hafslund skole
10:10
Navestad/Hafslund skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn57 deltakere

Busses til Hafslund skole, bussene kommer kl: 09.50

Torsdag 13. oktober. 2016
Juryen (Hege Haagenrud)
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Hafslund barneskole
10:10
Hafslund barneskole1a, 2a, 3a66 deltakere
Navestad/Hafslund skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn57 deltakere

Får besøk av Navestad skole

11:45
Hafslund barneskole1b, 2b, 3b, 4a, 4b113 deltakere

Får besøk av Navestad skole

Onsdag 12. oktober. 2016
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Fåvang skole
10:20 - 11:20
Fåvang skole1. trinn, 3. trinn52 deltakere

Avtaler om eksakte klokkeslett og ev. fordeling av elever avtales direkte med utøver.

12:00 - 13:00
Fåvang skole2. trinn, 4. trinn46 deltakere
Onsdag 12. oktober. 2016
Juryen (Hege Haagenrud)
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Alvimhaugen skole
11:15
Alvimhaugen skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn80 deltakere
Tirsdag 11. oktober. 2016
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Østersund ungdomsskole
10:20 - 11:05
Østersund ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn80 deltakere

Skolen fordeler elevene jevnt på de ulike øktene

Tirsdag 11. oktober. 2016
Juryen (Hege Haagenrud)
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Hannestad skole
10:30
Hannestad skole1a, 2a, 3a, 4a84 deltakere
12:30
Hannestad skole1b, 2b, 3b, 4b87 deltakere
Mandag 10. oktober. 2016
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Østersund ungdomsskole
10:20 - 11:05
Østersund ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn80 deltakere

Skolen fordeler elevene jevnt på de ulike øktene

12:40 - 13:25
Østersund ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn80 deltakere

Skolen fordeler elevene jevnt på de ulike øktene

Mandag 10. oktober. 2016
Juryen (Hege Haagenrud)
Scenekunst • Varighet: 35 minutt
Spillested: Sandesundsveien skole
10:00
Sandesundsveien skole1a, 2a, 2c, 3b, 4a, 4c132 deltakere
11:30
Sandesundsveien skole1b, 2b, 3a, 3c, 4b115 deltakere
Fredag 30. september. 2016
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Østersund ungdomsskole
09:10 - 09:55
Østersund ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn80 deltakere

Skolen fordeler elevene jevnt på de ulike øktene

10:20 - 11:05
Østersund ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn80 deltakere

Skolen fordeler elevene jevnt på de ulike øktene

Fredag 30. september. 2016
Slutten På Alt Som Var (Nie (New International Theatre Encounter))
Scenekunst • Varighet: 70 min
Spillested: Parkteateret Moss
11:00
Kalnes vg skole135 deltakere

Elevene busses til Parkteateret i Moss

Torsdag 29. september. 2016
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Bråte skole
10:45 - 11:30
Bråte skole 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn98 deltakere

Skolen fordeler elevene jevnt på de ulike øktene

12:15 - 13:00
Bråte skole 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn98 deltakere

Skolen fordeler elevene jevnt på de ulike øktene

Torsdag 29. september. 2016
Fear infection (Team Braza)
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Nordfjordhallen
09:55
Vågsøy ungdomsskule10a, 10b, 10c, 8a, 8b, 8c, 9a, 9b, 9c209 deltakere

0955   framsyning

1130   kurs

Torsdag 29. september. 2016
Slutten På Alt Som Var (Nie (New International Theatre Encounter))
Scenekunst • Varighet: 70 min
Spillested: Parkteateret Moss
11:00
Glemmen vg skole58 deltakere

Elevene busses til Parkteateret i Moss

11:00
St. Olav vg. skole130 deltakere

Elevene busses til Parkteateret i Moss

13:00
St. Olav vg. skole200 deltakere

Elevene busses til Parkteateret i Moss

Onsdag 28. september. 2016
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Bjørkelangen skole
10:20 - 11:05
Bjørkelangen skole 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn104 deltakere

Skolen fordeler elevene jevnt på de ulike øktene

12:10 - 12:55
Bjørkelangen skole 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn104 deltakere

Skolen fordeler elevene jevnt på de ulike øktene

Onsdag 28. september. 2016
Fear infection (Team Braza)
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Hauge oppvekst
10:25
Hauge oppvekst10. trinn, 8. trinn, 9. trinn48 deltakere

1025 framsyning

1140 kurs

Onsdag 28. september. 2016
Slutten På Alt Som Var (Nie (New International Theatre Encounter))
Scenekunst • Varighet: 70 min
Spillested: Parkteateret Moss
11:00
Malakoff vg skole175 deltakere

Elevene går til Parkteateret i Moss

13:00
Malakoff vg skole175 deltakere

Elevene går til Parkteateret i Moss

Tirsdag 27. september. 2016
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Aursmoen skole
10:15 - 11:00
Aursmoen skole 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn99 deltakere

Skolen fordeler elevene jevnt på de ulike øktene

12:15 - 13:00
Aursmoen skole 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn99 deltakere

Skolen fordeler elevene jevnt på de ulike øktene

Tirsdag 27. september. 2016
Fear infection (Team Braza)
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Svelgen oppvekst
10:35
Svelgen oppvekst10. trinn, 8. trinn, 9. trinn66 deltakere

1035 framsyning

1210 kurs

Tirsdag 27. september. 2016
Slutten På Alt Som Var (Nie (New International Theatre Encounter))
Scenekunst • Varighet: 70 min
Spillested: Parkteateret Moss
11:00
Skjeberg Folkehøgskole75 deltakere

Elevene busses til Parkteateret i Moss

13:00
Greåker VGS210 deltakere

Elevene busses til Parkteateret i Moss

Mandag 26. september. 2016
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Runni ungdomsskole
10:00 - 10:45
Runni ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn91 deltakere

Skolen fordeler elevene jevnt på de ulike øktene

Mandag 26. september. 2016
Fear infection (Team Braza)
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Davik skule
10:45
Davik skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn39 deltakere

1045 framsyning

1200 kurs

Mandag 26. september. 2016
Slutten På Alt Som Var (Nie (New International Theatre Encounter))
Scenekunst • Varighet: 70 min
Spillested: Parkteateret Moss
11:00
Frederik II vg skole200 deltakere

Elevene busses til Parkteateret i Moss

13:00
Frederik II vg skole200 deltakere

Elevene busses til Parkteateret i Moss

Fredag 23. september. 2016
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Runni ungdomsskole
10:00 - 10:45
Runni ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn91 deltakere

Skolen fordeler elevene jevnt på de ulike øktene

12:15 - 13:00
Runni ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn91 deltakere

Skolen fordeler elevene jevnt på de ulike øktene

Fredag 23. september. 2016
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Harpefoss skule
10:00 - 11:00
Harpefoss skule1. trinn, 2. trinn32 deltakere
Venabygd Montessoriskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn18 deltakere

Elevene fra Montessori deltar på første forestilling, elevene fraktes til Harpefoss skole.
​Skolen bestiller selv taxi.

12:00 - 13:00
Harpefoss skule3. trinn, 4. trinn31 deltakere
Fredag 23. september. 2016
Vesleblakken (Teater Grimsborken)
Scenekunst
Spillested: Vassenden skule
09:30
Vassenden skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn122 deltakere
Fredag 23. september. 2016
Vesleblakken (Teater Grimsborken)
Scenekunst
Spillested: Skei skule
12:50
Skei skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn62 deltakere
Fredag 23. september. 2016
Fear infection (Team Braza)
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Stadlandet skule
10:00
Stadlandet skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn38 deltakere

1000 framsyning

1135 kurs

Fredag 23. september. 2016
PAVLOVS TISPE (CAMARA JOOF)
Scenekunst • Varighet: 65
Spillested: Risør videregående skole
12:00
Risør videregående skoleVg1, vg2, vg3140 deltakere
Fredag 23. september. 2016
Minnenes Museum 8.-10. trinn (Teater NiE)
Scenekunst • Varighet: 70 minutter + 5-10 minutter utstilling
Spillested: Store festsal - Mysen kulturtorg
11:00 - 12:20
Eidsberg Ungdomsskole8E, 8F45 deltakere

Elevene går til Store festsal Mysen Kulturtorg

12:45 - 14:05
Eidsberg Ungdomsskole9a, 9b44 deltakere

Elevene går til Store festsal Mysen Kulturtorg

Torsdag 22. september. 2016
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Runni ungdomsskole
10:00 - 10:45
Runni ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn91 deltakere

Skolen fordeler elevene jevnt på de ulike øktene

12:15 - 13:00
Runni ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn91 deltakere

Skolen fordeler elevene jevnt på de ulike øktene

Torsdag 22. september. 2016
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Kvam skule
10:30 - 11:30
Kvam skule1. trinn, 2. trinn23 deltakere

Avtaler om eksakte klokkeslett avtales direkte med utøver.

12:00 - 13:00
Kvam skule3. trinn, 4. trinn23 deltakere

Avtaler om eksakte klokkeslett avtales direkte med utøver.

Torsdag 22. september. 2016
Vesleblakken (Teater Grimsborken)
Scenekunst
Spillested: Svelgen oppvekst
12:10
Svelgen oppvekst1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn74 deltakere
Torsdag 22. september. 2016
Fear infection (Team Braza)
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Selje skule
10:00
Selje skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn69 deltakere

1000 framsyning

1135 kurs

Torsdag 22. september. 2016
PAVLOVS TISPE (CAMARA JOOF)
Scenekunst • Varighet: 65
Spillested: Sam Eyde videregående skole
10:00
Sam Eyde videregående skoleVg1, Vg280 deltakere

Auditoriet har kun plass til 80 elever.

13:00
Sam Eyde videregående skoleVg1, Vg280 deltakere

Auditoriet har kun plass til 80 elever.

Torsdag 22. september. 2016
Minnenes Museum 8.-10. trinn (Teater NiE)
Scenekunst • Varighet: 70 minutter + 5-10 minutter utstilling
Spillested: Samfunnshuset Moss
10:00 - 11:20
Verket Barne- og ungdomsskole Skole8. trinn87 deltakere

Elevene går til Samfunnshuset Moss

11:45 - 13:05
Verket Barne- og ungdomsskole Skole9. trinn89 deltakere

Elevene går til Samfunnshuset Moss

Onsdag 21. september. 2016
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Vormsund ungdomsskole
10:15 - 11:00
Vormsund ungdomsskole9a, 9b, 9c, 9d95 deltakere

Skolen fordeler elevene jevnt på de ulike øktene

11:35 - 12:20
Vormsund ungdomsskole10a, 10b, 10c84 deltakere

Skolen fordeler elevene jevnt på de ulike øktene

Onsdag 21. september. 2016
Vesleblakken (Teater Grimsborken)
Scenekunst
Spillested: Kalvåg oppvekst
09:30
Kalvåg oppvekst1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn30 deltakere
Onsdag 21. september. 2016
Vesleblakken (Teater Grimsborken)
Scenekunst
Spillested: Hauge oppvekst
12:40
Hauge oppvekst1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn33 deltakere
Onsdag 21. september. 2016
Fear infection (Team Braza)
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Fjordane Folkehøgskule
10:15
Eid ungdomsskule10a, 10b, 10c, 8a, 8b, 8c, 9a, 9b, 9c221 deltakere

1015 framsyning

1155 kurs

Onsdag 21. september. 2016
PAVLOVS TISPE (CAMARA JOOF)
Scenekunst • Varighet: 65
Spillested: Tvedestrand & Åmli videregående skole, avd. Holt
Onsdag 21. september. 2016
PAVLOVS TISPE (CAMARA JOOF)
Scenekunst • Varighet: 65
Spillested: Tvedestrand & Åmli videregående skole
Onsdag 21. september. 2016
Minnenes Museum 8.-10. trinn (Teater NiE)
Scenekunst • Varighet: 70 minutter + 5-10 minutter utstilling
Spillested: Samfunnshuset Moss
11:00 - 12:20
Nøkkeland Skole
Buss: Tur: 10:30 retur: 12:30
10. trinn67 deltakere

Elevene busses til og fra Samfunnshuset Moss, se egen kolonne for tidspunkter

Tirsdag 20. september. 2016
ØNSKEDRØM (Det Andre Teatret)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Vormsund ungdomsskole
13:00 - 13:45
Vormsund ungdomsskole8a, 8b, 8c, 8d, 8e115 deltakere

Tidspunktet denne dagen er usikkert. Gruppa skal spille li oØstfold også samme dag, så må finne et tidspunkt for å rekke begge deler.

Tirsdag 20. september. 2016
Vesleblakken (Teater Grimsborken)
Scenekunst
Spillested: Davik skule
10:45
Davik skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn23 deltakere
Kolset Oppvekst deltakere
Ålfoten oppvekstsenter1. trinn, 2. trinn- deltakere
Tirsdag 20. september. 2016
Fear infection (Team Braza)
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Gloppen ungdomsskule
10:15
Gloppen ungdomsskule10a, 10b, 10c, 8a, 8b, 8c, 9a, 9b, 9c224 deltakere

1015 framsyning

1130 framsyning

1230 kurs

Tirsdag 20. september. 2016
PAVLOVS TISPE (CAMARA JOOF)
Scenekunst • Varighet: 65
Spillested: Dahlske videregående skole
10:00
Tirsdag 20. september. 2016
PAVLOVS TISPE (CAMARA JOOF)
Scenekunst • Varighet: 65
Spillested: Møglestu videregående skole
14:00
Tirsdag 20. september. 2016
Minnenes Museum 8.-10. trinn (Teater NiE)
Scenekunst • Varighet: 70 minutter + 5-10 minutter utstilling
Spillested: Samfunnshuset Moss
13:00 - 14:20
Verket Barne- og ungdomsskole Skole10. trinn103 deltakere

Elevene går til Samfunnshuset Moss

Mandag 19. september. 2016
Vesleblakken (Teater Grimsborken)
Scenekunst
Spillested: Selje skule
09:45
Selje skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn42 deltakere
Mandag 19. september. 2016
Vesleblakken (Teater Grimsborken)
Scenekunst
Spillested: Stadlandet skule
13:05
Stadlandet skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn34 deltakere
Mandag 19. september. 2016
Fear infection (Team Braza)
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Hyen skule
10:50
Hyen skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn16 deltakere

1050 framsyning

1215 kurs

Mandag 19. september. 2016
PAVLOVS TISPE (CAMARA JOOF)
Scenekunst • Varighet: 65
Spillested: Setesdal videregående skole
12:00
Mandag 19. september. 2016
Minnenes Museum 8.-10. trinn (Teater NiE)
Scenekunst • Varighet: 70 minutter + 5-10 minutter utstilling
Spillested: Samfunnshuset Moss
10:45 - 12:05
Nøkkeland Skole
Buss: Tur: 10:15 retur: 12:00
8. trinn59 deltakere

Elevene busses til og fra Samfunnshuset Moss, se egen kolonne for tidspunkter

12:30 - 13:50
Nøkkeland Skole
Buss: Tur: 12:15 retur: 13:50
9. trinn51 deltakere

Elevene busses til og fra Samfunnshuset Moss, se egen kolonne for tidspunkter

Fredag 16. september. 2016
Vesleblakken (Teater Grimsborken)
Scenekunst
Spillested: Nordfjordeid skule
10:10
Nordfjordeid skule3a, 3b, 4a, 4b90 deltakere
Fredag 16. september. 2016
Fear infection (Team Braza)
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Hornindal skule
10:40
Hornindal skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn62 deltakere

1040 framsyning

1155 kurs

Fredag 16. september. 2016
Minnenes Museum 8.-10. trinn (Teater NiE)
Scenekunst • Varighet: 70 minutter + 5-10 minutter utstilling
Spillested: Samfunnshuset Moss
11:00 - 12:20
Hoppern Ungdomsskole10b, 10d56 deltakere

Elevene går til Samfunnshuset Moss

Torsdag 15. september. 2016
Vesleblakken (Teater Grimsborken)
Scenekunst
Spillested: Skavøypoll skule
09:30
Skavøypoll skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn91 deltakere
Torsdag 15. september. 2016
Vesleblakken (Teater Grimsborken)
Scenekunst
Spillested: Flatraket skule
13:45
Flatraket skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn30 deltakere
Torsdag 15. september. 2016
Fear infection (Team Braza)
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Stryn ungdomsskule
10:30
Stryn ungdomsskule10ab, 10cd, 10ef, 8ab, 8cd, 8ef, 9ab, 9cd, 9ef217 deltakere

1030 framsyning

1200 kurs

Torsdag 15. september. 2016
Minnenes Museum 8.-10. trinn (Teater NiE)
Scenekunst • Varighet: 70 minutter + 5-10 minutter utstilling
Spillested: Samfunnshuset Moss
10:15 - 11:35
Hoppern Ungdomsskole9b, 9c58 deltakere
Hoppern Ungdomsskole9d14 deltakere

Elevene går til Samfunnshuset Moss

12:00 - 13:20
Hoppern Ungdomsskole10a, 9e57 deltakere

Elevene går til Samfunnshuset Moss


Onsdag 14. september. 2016
Vesleblakken (Teater Grimsborken)
Scenekunst
Spillested: Raudeberg skule
10:10
Raudeberg skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn64 deltakere
Onsdag 14. september. 2016
Fear infection (Team Braza)
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Olden skule
10:25
Olden skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn109 deltakere

1025 framsyning

1225 kurs

Onsdag 14. september. 2016
Minnenes Museum 8.-10. trinn (Teater NiE)
Scenekunst • Varighet: 70 minutter + 5-10 minutter utstilling
Spillested: Samfunnshuset Moss
10:15 - 11:35
Hoppern Ungdomsskole8b, 8c60 deltakere

Elevene går til Samfunnshuset Moss

12:00 - 13:20
Hoppern Ungdomsskole8d, 9a59 deltakere

Elevene går til Samfunnshuset Moss

Tirsdag 13. september. 2016
Vesleblakken (Teater Grimsborken)
Scenekunst
Spillested: Holvik skule
09:15
Bryggja skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn20 deltakere
Holvik skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn31 deltakere
Tirsdag 13. september. 2016
Vesleblakken (Teater Grimsborken)
Scenekunst
Spillested: Stårheim skule
13:30
Stårheim skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn34 deltakere
Tirsdag 13. september. 2016
Fear infection (Team Braza)
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Skei skule
10:25
Skei skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn41 deltakere

1025 framsyning

1200 kurs

Tirsdag 13. september. 2016
Minnenes Museum 8.-10. trinn (Teater NiE)
Scenekunst • Varighet: 70 minutter + 5-10 minutter utstilling
Spillested: Samfunnshuset Moss
11:00 - 12:20
Bytårnet skole9b, 9c58 deltakere

Elevene går til Samfunnshuset Moss

12:45 - 14:05
Hoppern Ungdomsskole8a30 deltakere
Hoppern Ungdomsskole9d14 deltakere

Elevene går til Samfunnshuset Moss

Mandag 12. september. 2016
Vesleblakken (Teater Grimsborken)
Scenekunst
Spillested: Haugen skule
10:10
Haugen skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn40 deltakere
Mandag 12. september. 2016
Vesleblakken (Teater Grimsborken)
Scenekunst
Spillested: Kjølsdalen Montessoriskule
13:30
Kjølsdalen Montessoriskule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn14 deltakere
Mandag 12. september. 2016
Fear infection (Team Braza)
Scenekunst • Varighet: 30 min
Spillested: Vassenden skule
10:25
Vassenden skule10. trinn, 8. trinn, 9. trinn74 deltakere

Gymsal, gamle MOJO

1025 framsyning

1140 kurs

Mandag 12. september. 2016
Minnenes Museum 8.-10. trinn (Teater NiE)
Scenekunst • Varighet: 70 minutter + 5-10 minutter utstilling
Spillested: Samfunnshuset Moss
11:00 - 12:20
Bytårnet skole8a, 8b, 8je57 deltakere

Elevene går til Samfunnshuset Moss

12:45 - 14:05
Bytårnet skole8c, 9a45 deltakere

Elevene går til Samfunnshuset Moss

Fredag 9. september. 2016
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Sødorp skule
10:00 - 11:00
Sødorp skule1. trinn, 3. trinn52 deltakere

Avtaler om eksakte klokkeslett avtales direkte med utøver.

11:30 - 12:30
Sødorp skule2. trinn, 4. trinn45 deltakere
Torsdag 8. september. 2016
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Barhaug skole
10:30 - 11:30
Barhaug skole1. trinn, 2. trinn30 deltakere

Avtaler om eksakte klokkeslett avtales direkte med utøver. Skolen fordeler elevene i to grupper.

12:00 - 13:00
Barhaug skole3. trinn, 4. trinn31 deltakere
Onsdag 7. september. 2016
Kandisia (Flaatenbjørk kompani)
Scenekunst • Varighet: 45
Spillested: Ringebu skole
10:30 - 11:30
Ringebu skole1. trinn, 4. trinn29 deltakere

Avtaler om eksakte klokkeslett avtales direkte med utøver. Skolen fordeler elevene i to grupper.

Takk for velvilje vedr. bytte av dato :)

12:00 - 13:00
Ringebu skole2. trinn, 3. trinn40 deltakere
Torsdag 1. september. 2016
Vesleblakken (Teater Grimsborken)
Scenekunst
Spillested: Sandane skule
09:45
Sandane skule1. trinn, 2. trinn76 deltakere

Grunna at utøvarane må rekke fly blir det litt tette framsyningar, og ikkje på klokkesletta i høve timeplanen. Håpar dette går bra.

11:10
Hyen skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn20 deltakere
Sandane skule3. trinn, 4. trinn77 deltakere
Onsdag 31. august. 2016
Vesleblakken (Teater Grimsborken)
Scenekunst
Spillested: Skram skule
10:10
Skram skule1. trinn, 2. trinn, 3a59 deltakere
11:35
Skram skule3b, 4a, 4b41 deltakere
Tirsdag 30. august. 2016
Vesleblakken (Teater Grimsborken)
Scenekunst
Spillested: Nordfjordeid skule
10:10
Nordfjordeid skule1a, 1b50 deltakere
11:55
Nordfjordeid skule2a, 2b50 deltakere
Mandag 29. august. 2016
Vesleblakken (Teater Grimsborken)
Scenekunst
Spillested: Nordstranda skule
09:30
Nordstranda skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn59 deltakere
Mandag 29. august. 2016
Vesleblakken (Teater Grimsborken)
Scenekunst
Spillested: Breim skule
12:45
Breim skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn59 deltakere
Torsdag 25. august. 2016
Vesleblakken (Teater Grimsborken)
Scenekunst
Spillested: Nordsida skule
09:30
Nordsida skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn26 deltakere
Torsdag 25. august. 2016
Vesleblakken (Teater Grimsborken)
Scenekunst
Spillested: Loen skule
12:30
Loen skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn41 deltakere
Olden skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn41 deltakere
Vikane skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn52 deltakere
Onsdag 24. august. 2016
Vesleblakken (Teater Grimsborken)
Scenekunst
Spillested: Stryn kulturhus
10:45
Tonning skule3ab, 3cd51 deltakere
12:00
Tonning skule4ab, 4cd57 deltakere
Tirsdag 23. august. 2016
Vesleblakken (Teater Grimsborken)
Scenekunst
Spillested: Hjelle skule
09:45
Hjelle skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn36 deltakere
Tirsdag 23. august. 2016
Vesleblakken (Teater Grimsborken)
Scenekunst
Spillested: Hornindal skule
13:00
Hornindal skule1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn58 deltakere
Mandag 22. august. 2016
Vesleblakken (Teater Grimsborken)
Scenekunst
Spillested: Stryn kulturhus
10:45
Oppstryn skule og barnehage deltakere
Rand skule3. trinn, 4. trinn2 deltakere
Tonning skule2ab, 2cd, 2e64 deltakere
12:15
Tonning skule1ab, 1cd46 deltakere
Torsdag 26. mai. 2016
Hanna & Heinz (Teater NIE)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Meldal Barne- og Ungdomsskole
12:00 - 12:50
Løkken Verk montessoriskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn- deltakere
Meldal Barne- og Ungdomsskole8. trinn, 9. trinn75 deltakere
Onsdag 25. mai. 2016
Hanna & Heinz (Teater NIE)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Grøtte skole
10:30 - 11:20
Grøtte skole8. trinn50 deltakere
Årlivoll skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn57 deltakere

 

12:00 - 12:50
Grøtte skole9. trinn39 deltakere
Tirsdag 24. mai. 2016
Hanna & Heinz (Teater NIE)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Lensvik skole
12:00 - 12:50
Lensvik skole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn48 deltakere
Mandag 23. mai. 2016
Hanna & Heinz (Teater NIE)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Orkanger ungdomsskole
12:00 - 12:50
Orkanger ungdomsskole8. trinn, 9. trinn142 deltakere
Fredag 13. mai. 2016
Hanna & Heinz (Teater NIE)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Melhus videregående skole - Kultursalen
12:15 - 13:05
Torsdag 12. mai. 2016
Hanna & Heinz (Teater NIE)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Selbu videregående skole
12:00 - 12:50
Selbu videregående skoleVG1, VG2, VG3100 deltakere
Onsdag 11. mai. 2016
Hanna & Heinz (Teater NIE)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Hommelvik ungdomsskole
10:30 - 11:20
Hommelvik ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn134 deltakere

Skolen deles i to grupper.

12:05 - 12:55
Hommelvik ungdomsskole10. trinn, 8. trinn, 9. trinn134 deltakere
Skolen deles i to grupper.
Tirsdag 10. mai. 2016
Hanna & Heinz (Teater NIE)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Vikhammer ungdomsskole
09:00 - 09:50
Vikhammer ungdomsskole9. trinn114 deltakere
10:15 - 11:05
Vikhammer ungdomsskole8. trinn114 deltakere
Mandag 9. mai. 2016
Hanna & Heinz (Teater NIE)
Scenekunst • Varighet: 50 minutter
Spillested: Tiller videregående skole
10:40 - 11:30
Tiller videregående skoleVG1, VG2, VG3110 deltakere
12:00 - 12:50
Tiller videregående skoleVG1, VG2, VG3110 deltakere